اخبار ارز دیجیتال

۳ آلتکوین مورد نظر تحلیلگر بنام برای کسب سود بیشتر در آلتسیزن

معرفی ۳ آلتکوین برای کسب سود بیشتر در آلتسیزن

مایکل ون د پوپه (Michaël van de Poppe)، تحلیل‌گر برجسته بازار رمزارز، برای رویارویی با آلتسیزن یا فصل آلتکوین ها و کسب سود بیشتر خرید ۳ آلتکوین را در دستور کار قرار داده است.

وی در حالی که در خصوص استراتژی‌های معاملاتی خود صحبت می‌کرد گفته است که انتظار دارد سه کوین قدیمی که در طولانی مدت رشد چندانی نداشته‌اند، به زودی نسبت به بیت کوین رشد چشمیگری را تجربه خواهند کرد.

اولین رمزارزی که ون د پوپه در موردش صحبت کرده، جفت ارز استلار لومنز (Stellar Lumens) و بیت کوین بوده است. به گفته این تحلیلگر جفت ارز استلار / بیت کوین مدت‌هاست که برای عبور از یک مقاومت کلیدی در حال تلاش بوده است. وی در ادامه گفته است:

“بنابراین، دفعه بعدی که استلار (XLM) این مقاومت را تست کند به احتمال زیاد به رالی صعودی بعدی این رمزارز منجر خواهد شد.”

به گفته پوپه، استلار باید بتواند تراز مقاومتی ۱۲۰۰ ساتوشی (۰.۰۰۰۰۱۲ BTC) را از پیش رو بر دارد تا پس از آن بتواند به ترتیب افزایش قیمتی تا ترازهای ۱۵۰۰، ۱۸۵۰ و ۲۲۰۰ ساتوشی را تجربه نماید. این ترازها سطوح خوبی برای هدفگذاری و کسب سود هستند.

دومین کوینی که پوپه زیر نظر گرفته، دیا (DIA)، اوراکل حوزه دیفای (DeFi)، است. به گفته پوپه این رمزارز در آستانه یک رالی قیمت نسبت به بیت کوین قرار گرفته است. بر همین اساس وی ترازهای ۱۷۰۰ و ۲۳۰۰ ساتوشی را برای این جفت ارز هدفگذاری کرده است که نشان دهنده رشدی ۶۸ درصدی نسبت به تراز قیمت کنونی در سطح ۷۱۸ ساتوشی می‌باشد.

پوپه برای جفت ارز دیا و دلار نیز رشدی ۱۲۲ درصدی را طی هفته‌های آتی متصور شده است. وی در این خصوص گفته است:

“بنابراین، اگر که فرض کنیم دیا بتواند جایگاه خود را بالاتر از تراز ۳.۶ دلار حفظ کند، این فرصت را خواهد داشت تا سطح ۸ دلاری را نیز درک کند، اما فکر می‌کنم که پتانسیل اصلی DIA بیشتر از این باشد.”

سومین رمزارزی که در لیست ون د پوپه قرار گرفته است، رمزارز SXP، توکن بومی کیف پول فیات سوییپ، است. به گفته این معامله‌گر مقاومت سطح ۶۰۰۰ ساتوشی جفت ارز SXP به BTC اکنون به یک سطح حمایتی تبدیل شده است و آماده یک رشد تند و تیز می‌باشد:

“خب، این ارز نیز هم اکنون نسبت به بیت کوین در کف قیمتی خود قرار دارد و این در حالیست که ارزش SXP نسبت به دلار در نزدیکی بالاترین رکورد تاریخی این رمزارز قرار گرفته است. بنابراین دیگر نمی‌توان تحلیلی را برای جفت ارز SXP/USDT انجام داد، چرا که در ناحیه کشف قیمت وارد شده است. پس بهتر است که جفت ارز SXP/BTC را مورد بررسی قرار دهید.

ناحیه واقع شده در نزدیکی سطح ۶۰۰۰ ساتوشی بسیار حیاتی است و باید مورد حمایت خریداران واقع شود. از روی نمودار می‌توان گفت که این سطح حفظ شده و در آینده نزدیک یک حرکت بزرگ از سوییپ را شاهد خواهیم بود.”

نوشته ۳ آلتکوین مورد نظر تحلیلگر بنام برای کسب سود بیشتر در آلتسیزن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا