اخبار ارز دیجیتال

۳ رمزارزی که بهترین عملکرد را در اصلاح بازار داشتند

۳ ارزی که با وجود اصلاح بازار بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان دادند

یک معامله‌گر و تحلیلگر که به طور گسترده دنبال می‌شود، در حالی که بیت کوین و بازار رمزارزها تسلیم سودآوری می‌شوند در حال بررسی سه آلتکوین است که به گفته وی توانسته‌اند با وجود اصلاح بازار، حرکت صعودی خود را حفظ کنند و نسبت به مابقی بازار بهترین عملکرد ممکن را داشته باشند.

در یک توییت جدید، استراتژیست رمزارز معروف در بازار و فضای مجازی به عنوان فلاد (Flood) شناخته می‌شودف به ۱۲۷۰۰۰ دنبال کننده خود می‌گوید که او در حال خرید پلتفرم قرارداد هوشمند سولانا (Solana)، سازنده بازار خودکار (AMM) پنکیک سوآپ (PancakeSwap) و مبدل AMM نرو فایننس (Nerve Finance) به عنوان سه رمزارز که قدرت خود را در میان اصلاح بازار حفظ کرده‌اند.

“هنگامی که حتی یک میمون هم می‌تواند دارت پرتاب کند و هر رمزارزی در حال انفجار قیمت باشد، انتخاب بهترین دارایی کم اهمیت است. اما وقتی بازار به طور متوسط ​​کساد است، انتخاب ارزهایی با بهترین عملکرد بسیار مهمتر و البته دشوارتر است. به این ترتیب هنگام برگشت بازار به روند صعودی، وضعیت برای این رمارزها فوق العاده خوب می‌شود. کیک (CAKE)،نرو (NRV) و سول (SOL) سه تا ارز این رمزارزها بودند.”

سولانا در طی ۱۴ روز گذشته در میانه روندی صعودی است، بیش از ۵۸ درصد از ۲۷.۶۵ دلار در ۱۲ آوریل به ۴۵.۲۴ دلار در زمان نوشتن مقاله، افزایش یافته است.

پنکیک سوآپ در طی دو هفته گذشته نیز با ۳۵ درصد سود از ۲۵.۲۱ دلار در ۱۲ آوریل به قیمت فعلی ۳۴.۰۴ دلار در مسیری سبز رنگ حرکت کرده است.

طبق اطلاعات سایت کوین گیکو (CoinGecko)، نرو فایننس، دارایی دیجیتال ساخته شده بر روی زنجیره هوشمند بایننس (Binance)، در ۳۰ روز گذشته تقریبا ۴۶۶ درصد سود کسب کرده است.

دیگر رمزارزها

علاوه بر کیک، سول و نرو، فلاد همچنین در حال جمع آوری و خرید اتریوم (Ethereum) و توکن حفظ حریم خصوصی مونرو (Monero) است.

نمودار چهار ساعته بیت کوین (BTC)

نمودار بیت کوین

فلاد در مورد بیت کوین (Bitcoin)، می‌گوید که او بزرگترین دارایی دیجیتال جهان را وقتی در حال کف سازی در این مدت بود خریداری کرد.

“وضعیت فعلی مانند بمبی است که هنوز فتیله آن روشن نشده است. اگر آن را روشن کنند انفجار قیمتی بزرگی خواهیم داشت. به نظرم خریدهای خودم در این محدوده نیز به روشن کردن این فتیله کمک کند.”

نوشته ۳ رمزارزی که بهترین عملکرد را در اصلاح بازار داشتند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا