اخبار ارز دیجیتال

۴ رمزارزی که می توانند دنباله روی رشد حیرت انگیز اتریوم باشند

آلتکوین‌هایی که احتمالا پس از رشد حیرت انگیز اتریوم حرکت خواهند کرد

نیکلاس مرتن (Nicholas Merten)، معامله‌گر و تحلیلگر محبوب بازار رمزارزها، در حال ذکر تعداد معدودی از آلتکوین‌ها است که می‌توانند در پی رشد حیرت انگیز اتریوم (Ethereum) به بالاتر از تراز ۴۰۰۰ دلار، روند خود را آغاز کنند.

در ویدئویی جدید، مرتن ابتدا یونی سوآپ (Uniswap) را به عنوان دارایی که می‌تواند از صعود سریع اتریوم بهره‌مند شود، معرفی می‌کند. این معامله‌گر به ۴۴۹۰۰۰ دنبال کننده یوتیوب خود می‌گوید که شخصا حجم زیادی از توکن یونی سوآپ دارد که در زمان نوشتن مقاله ۳۸.۸۹ دلار معامله می‌شود.

“دلیل اینکه من فکر می‌کنم یونی سوآپ در حال حاضر در نقطه خوبی قرار دارد این است که قیمت آن تقریبا نصف قیمتی است که در ماه مارس در مقابل اتریوم داشت… در حالی که اتریوم شروع به ساختن ابر چرخه فوق العاده خود کرده، این رمزارز ارزش خود را حفظ نکرده است.”

انتخاب بعدی مرتن پروژه بلاکچین یونی برایت (Unibright) است. این تحلیلگر خاطر نشان کرد:

“یونی برایت تا کنون چندین بار محدوده حمایتی خود در جفت بیت کوینی (UBT/BTC) را حفظ کرده و در آینده نزدیک به نظر می‌رسد که ممکن است روند صعودی خود را شروع کند. این رمزارز در برابر اتریوم نیز نسبتاً خوب حرکت کرده و سطح حمایتی خوبی را در جفت یونی برایت/اتریوم (UBT/ETH) تشکیل داده است.”

وان اینچ و لایت کوین

رمزارز بعدی در لیست این تحلیلگر، توکن صرافی رمزارز غیرمتمرکز وان اینچ (۱inch) است. مرتن می‌گوید که او در حال حاضر شخصا هیچ توکن وان اینچی ندارد، اما اگر این رمزارز بتواند محدوده فعلی خود را در برابر بیت کوین حفظ کند قطعاً به خرید آن فکر خواهد کرد.

و آخرین انتخاب رمزارز مرتن ، لایت کوین (Litecoin) است که فقط در ۱۰ روز اول ماه مه، بیش از ۴۶ درصد سود در جفت بیت کوینی خود تجربه کرده است. این معامله‌گر معتقد است لایت کوین هنوز در ابتدای روند صعودی خود قرار دارد و شخصا در حال حاضر این دارایی را هولد می‌کند.

نوشته ۴ رمزارزی که می توانند دنباله روی رشد حیرت انگیز اتریوم باشند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا