اخبار ارز دیجیتال

۷۵ درصد سرمایه‌گذاران حرفه‌ای قیمت بیت کوین را حباب می‌دانند

آیا بیت کوین بیش از ارزش واقی‌ خود معامله می‌شود؟

بانک آمریکا در یک نظرسنجی جدید از ۲۰۰ سرمایه گذار حرفه‌ای با ۵۳۳ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، در مورد قیمت کنونی بیت کوین سوال کرده است.

جواب‌ها نشان می‌دهند که اکثر سرمایه گذاران حرفه ای نسبت به بزرگترین ارز رمزنگاری شده‌ی جهان چندان خوش بین نیستند و قیمت بیت کوین را حباب می‌دانند.

طبق گزارش شبکه‌ی تلوزیونی CNBC، در این نظر سنجی از ۲۰۰ سرمایه گذار حرفه‌ای با ۵۳۳ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت سوال شد که آیا قیمت بیت کوین را حباب می‌دانند؟ ۷۴ درصد سرمایه گذاران حرفه‌ای ، این سوال را با بله پاسخ دادند و فقط ۱۶ درصد از پاسخ دهندگان اعتقاد داشتند که قیمت بیت کوین حباب نیست.۱۰ درصد نیز گفتند که در این باره مطمئن نیستند.

دیدگاه سرمایه گذاران نسبت به بیت کوین چگونه است؟

بیش از ۳۰ درصد پاسخ دهندگان، بیت کوین را پرجمعیت ترین فناوری تجاری و یک دارایی با سابقه افزایش سریع قیمت می‌دانند که تعداد زیادی از سرمایه گذاران هم فکر دارد بنابراین می‌تواند در آینده حرفی برای گفتن داشته باشد اما قیمت کنونی آن بالا است. ۱۰ درصد نیز پیش بینی کرده‌اند که در زمینه تکنولوژی، بیت کوین در سال ۲۰۲۱ بهترین عملکرد را نشان خواهد داد.

پس از آن‌که تحلیل‌گران بانک آمریکا بیت کوین را با عنوان‌های “فوق العاده بی ثبات” ،”غیر عملی” و یک دارایی مخرب زیست محیطی مورد انتقاد قرار دادند، آخرین بررسی‌ها شک و تردید قابل توجهی در مورد بیت کوین را نشان می‌دهند.

سایر بانک‌های بزرگ آمریکایی در مورد دارایی‌های دیجیتال دیدگاه مثبت‌تری دارند.به طوری که گلدمن ساکس (Goldman Sachs) فاش کرد که ۴۰ درصد از مشتریانش از مارس ۲۰۲۱ در بازار ارزهای دیجیتال بوده‌اند. هم‌چنین در ماه مارس ، جی پی مورگان (JPMorgan) لیست سبد سرمایه گذاری خود در ارزهای دیجیتال را اعلام کرد که این امر نشان از وجود دیدگاه‌های متفاوت در مورد بازار رمزارزها دارد.

نوشته ۷۵ درصد سرمایه‌گذاران حرفه‌ای قیمت بیت کوین را حباب می‌دانند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا