اخبار ارز دیجیتال

۷ آلت کوین پرپتانسیل آماده انفجار قیمتی

۷ آلت کوین پرپتانسیل که آماده انفجار قیمتی هستند

مایکل ون دو پوپ (Michael Van De Poppe)، تحلیل‌گر و معامله‌گر معروف رمزارزها، ۷ آلت کوین پرپتانسیل را که دست کم گرفته شده‌اند معرفی نموده است. وی در توئیتی از بررسی حرکت قیمتی پلتفرم قراردادهای هوشمند سولانا در مقابل بیت کوین (Bitcoin) صحبت کرده است.

سولانا (Solana)

این استراتژیست می‌گوید که جفت ارز سولانا/بیت کوین آماده شتابگیری ۱۸ درصدی از قیمت فعلی خود، یعنی از تراز ۰.۰۰۱۱۹ به ۰.۰۰۱۴۶ BTC، می‌باشد.

“قطعا یکی از قوی‌ترین ارزهای اخیر سولانا بوده و با حفظ موقعیت خود در ناحیه حساس حمایتی، باور دارم که روند صعودی آن ادامه دار خواهد بود.”

کایلین (Kylin)

دومین رمزارز آماده رشد به عقیده مایکل ون دو پوپ، کایلین (KYL) می‌باشد که بعد از یک روند کاهشی تا تراز ۰.۸ دلار، پتانسیل ۵۶% رشد را دارد.

“این ارز تقریبا در کف قیمت خود بوده و می‌توانیم آماده رشد قیمتی آن تا تراز ۱.۲۵ دلار باشیم.”

آواکس (AVAX)

رمزارز بعدی در جفت ارز بیت کوین/آواکس، پلتفرم قرارداد هوشمند آوالانچ (Avalanche) می‌باشد. به عقیده این معامله‌گر، این جفت ارز با ۲۵% رشد، از ناحیه مقاومت ۰.۰۰۰۸ BTC به سوی هدف بعدی خود در تراز ۰.۰۰۱ BTC حرکت خواهد کرد.

“این ارزدیجیتال نیز آماده موج افزایشی جدید بوده و با شکست ناحیه مقاومت در تراز ۸۰،۰۰۰ ساتوشی به ناحیه مقاومت جدید خود، یعنی ۱۰۰،۰۰۰ ساتوشی، خواهد رسید.”

وی‌چین (VCHAIN)

رمزارز بعدی که در مورد توجه این تحلیل‌گر قرار گرفته، پروتکل مدیریت زنجیره‌ای وی‌چین (VET) می‌باشد که در یک ناحیه مقاومت کلیدی در مقابل بیت کوین قرار گرفته است.

“مقاومت این رمزارز مرا شگفت زده کرد. زیرا فکر می‌کردم که پس از فشارهای اخیر، موفق به حفظ موقعیت خود در ناحیه مقاومت فعلی نباشد. توجه کنید که وی‌چین باید از تراز ۳۹۰ ساتوشی (۰.۰۰۰۰۰۳۹ BTC) عبور کند تا بتواند روند صعودی خود را ادامه دهد.”

هولوچین (Holochain)

پنجمین کوین، پلتفرم هاستینگ غیرمتمرکز هولوچین (HOT) می‌باشد. مایکل پیش‌بینی می‌کند که هات قبل از اینکه به رشد ۱۲۵ درصدی خود برسد، به ناحیه حمایت کلیدی خود نزول خواهد کرد.

“ارز هات احتمالاً تا تراز ۰.۰۰۸ دلار نزول خواهد کرد، اما دوران شکوفایی آن نیز نزدیک است.”

بپرو (BEPRO)

ششمین رمزارز در لیست مایکل، پروتکل شبکه کدگذاری بپرو است. این معامله‌گر می‌گوید که جفت ارز بپرو/بیت کوین به سرعت رو به رشد است.

“بعد از صعود به بالای ناحیه مقاومت ۳۰۰۰ تا ۳۲۰۰ ساتوشی (۰.۰۰۰۰۳۲-۰.۰۰۰۰۳ BTC)، بپرو تا تراز ۴۶۰۰ ساتوشی (۰.۰۰۰۰۴۶ BTC) رشد خواهد کرد.”

سوایپ (Swipe)

آخرین کوین در لیست مایک ون دو پوپ جفت ارز سوایپ/بیت کوین می‌باشد. وی اعتقاد دارد که این رمزارز آماده صعود از تراز ۰.۰۰۰۰۸۵ به تراز ۰.۰۰۰۳۵ BTC است که به معنای رشد ۳۸۵ درصدی آن خواهد بود.

نوشته ۷ آلت کوین پرپتانسیل آماده انفجار قیمتی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا