اخبار ارز دیجیتال

۹۰ درصد دارندگان اتریوم در موقعیت خرید !

تریدرها در صرافی بیتفینکس، موقعیت خرید اتریوم را در برنامه معاملاتی خود قرار داده‌اند. تقریبا ۹۰٪ از تمام معامله‌گران مارجینی که با برخورداری از اهرم‌های معاملاتی به ترید رمزارزها می‌پردازند، در اکسچنج بیتفینکس پوزیشن خرید ETH را انتخاب کرده‌اند.

ثبت این میزان از موقعیت‌های خرید اتریوم باعث میشود که ما پیش بینی کنیم به زودی شاهد یک فشار گسترده خرید باشیم. یا شاید این معامله‌گران چیزی را می‌دانند که بقیه نمی‌دانند.

سردرگمی در مورد اینکه چرا ترید مارجین در بیتفینکس به طرز چشمگیری به سمت خرید اتریوم پیش می‌رود، همچنان ادامه دارد!

معامله‌گران بیتفینکس بر روی رشد قیمت شرط میبندند

90 درصد دارندگان اتریوم در موقعیت خرید !

در زمان تحریر این خبر، نزدیک به ۹۰٪ از معامله‌گران اهرمی اکنون در بیتفینکس به گرفتن موقعیت لانگ یا همان خرید تمایل دارند. مجموعاً عددی بالغ بر ۳۱۴ میلیون دلار! این یعنی حدود ۱.۹۷۵ میلیون اتریوم تنها در بیتفینکس در موقعیت خرید بکار گرفته شده است. این میزان از اتریوم، حدود ۱.۸٪ از کل اتریوم‌های در گردش است.

در صرافی بیتمکس، تنها ۴۷٪ در موقعیت خرید هستند و حجم آن چندین برابر کوچکتر از بیتفینکس است.

این موقعیت های خرید اتخاذ شده با وجود ریزش قیمت اتریوم در پی کاهش قیمت بیت‌کوین، به قوت خود باقی مانده است. همچنین در حدود ۶۱% از معاملات مارجین بیت‌کوین نیز در موقع تحریر این خبر در موقعیت لانگ یا همان خرید باقی مانده است.

باوجود اینکه روز گذشته شاخص S&P500 در حدود ۱.۵٪ رشد کرده است، اما بیت‌کوین آن را دنبال نکرده است. رمزارز شماره یک و پیشرو به زیر سطح ۷۰۰۰ دلار سقوط کرده است. شاید معامله‌گران انتظار داشتند که طی هفته جاری بیت‌کوین و اتریوم بازارهای مالی سنتی را دنبال کنند که تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده است.

سردرگمی ادامه دارد

تعدد موقعیت های خرید معاملات مارجین در صرافی بیتفینکس، مورد توجه جامعه تریدرها قرار گرفته است. برخی گمانه زنی میکنند که احتمالاً اتریوم یک کف بلندمدت را ایجاد کرده است.

حجم معاملات در ماه مارس کاهش یافته و فعالیت قیمت از آن زمان بسیار ناچیز بوده است لذا ممکن است این پایان کم تحرکی باشد. با این وجود، برخی دیگر این مساله را صرفاً یک ترفند می‌پندارند، چراکه چشم انداز اقتصاد کلان همچنان موجب نگرانی است.

بسیاری از معامله‌گران تصمیم دارند منتظر بمانند تا ببینند این ماجرا به کجا ختم خواهد شد. همچنین برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که این افزایش به سبب انتشار نسخه اتریوم ۲.۰ است که انتظار میرود که در ماه ژوئیه کار آن به پایان برسد. شاید این آغاز راهبری اتریوم باشد که به جای بیت‌کوین برای مدتی کوتاهی است که بازار را هدایت میکند.

🗓

نوشته ۹۰ درصد دارندگان اتریوم در موقعیت خرید ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا