اخبار ارز دیجیتال

دو آلتکوین تازه وارد که آماده شروع روندهای جدیدی هستند

علائم شروع روندهای جدیدی در این دو رمزارز دیده می‌شود

کانترینگ کلارک (Cantering Clark)، تحلیلگر معروف رمزارز، معتقد است که دو آلتکوین که در حال حاضر در رتبه های ۱۹ و ۳۳ از نظر ارزش بازار قرار دارند، به زودی روندهای جدیدی شروع خواهند کرد.

کلارک می‌گوید که پس از فروش بخشی از سبد خود که به رمزارز بومی صرافی غیرمتمرکز سوشی‌سوآپ (SushiSwap) تخصیص یافته بود، اکنون بلاکچین مقیاس‌پذیر سولانا (Solana) بزرگترین قسمت از پورتفولیو وی را تشکیل می‌دهد.

کلارک حمایت قوی این آلتکوین و حجم زیاد معاملات آن را دلیل عقیده خود بر روند صعودی این رمزارز عنوان کرد.

“تقریبا در تمام سبدهای بلندمدت، رمزارز سولانا وجود دارد. پس از فروختن سوشی، این یکی از بزرگترین ارزهای سبد من است. به آن حمایت مجدد و حجم معاملات نگاه کنید.”

حجم و حمایت‌های نمودار سولانا در صرافی بایننس

نمودار سولانا

این تحلیلگر می‌گوید که به نظر وی سرعت، مقیاس پذیری، کارمزد کم معاملات و سطح تمرکززدایی سولانا در مقایسه با سایر بلاکچین‌ها به آن مزیت می‌دهد.

کلارک با استناد به داده‌هایی که نشان می‌دهد اظهار می‌کند که از نظر تعداد معاملات در هر ثانیه (TPS)، در حال حاضر بلاکچین سولانا در حال پردازش با سرعت ۶۵۰۰۰ TPS می‌باشد که این عدد در اتریوم (Ethereum) 15 TPS، در زنجیره هوشمند بایننس (Binance Smart Chain) 100 TPS، در پولکادات (Polkadot) 1000 TPS، در کاردانو (Cardano) 270 TPS و در ترون (Tron) 1000 TPS می‌باشد.

همچنین داده‌ها نشان می‌دهد که سولانا نسبت به ۵ بلاکچین فوق الذکر کمترین میانگین کارمزد در هر معامله و تأخیر را دارد.

“من فکر می‌کنم که دلایل سرمایه گذاری در سولانا مثل روز روشن است. در طولانی مدت، وضعیت بنیادین پروژه است که اهمیت دارد.”

پنکیک سوآپ (CAKE)

آلتکوین دیگری که نظر کلارک را جلب کرده است، صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس، پنکیک سوآپ (PancakeSwap) است. این تحلیلگر پیش بینی می‌کند که این دارایی دیجیتال در حالی که در میان خریدهای سنگین این چند روز، سقف تاریخی (ATH) خود را شکست، به زودی یک روند قوی‌تر را شروع خواهد کرد.

“کیک (CAKE) با حجم زیادی دست به ساختن یک سقف تاریخی جدید زده است. این نشان می‌دهد که به زودی قیمت آن شاید یک انفجار مثبت خواهد بود.”

در عین حال که کلارک روی دو آلتکوین نامبرده شرط می‌بندد، او قسم می‌خورد که بیت کوین‌های خود را نگه دارد و آن را به نسل‌های بعدی وقف کند.

“چند روز پیش یکی از من پرسید که چه زمانی بیت کوین‌های خود را خواهم فروخت… این اتفاق هرگز نخواهد افتاد.”

نوشته دو آلتکوین تازه وارد که آماده شروع روندهای جدیدی هستند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا