تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
1

لورس :۶ آلت‌کوینی که چت جی پی تی پیشنهاد خرید می‌دهد

 • کد خبر : 2626575
 • ۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۸
لورس :۶ آلت‌کوینی که چت جی پی تی پیشنهاد خرید می‌دهد
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

ChatGPT به شیوه‌های بی‌شماری نحوه جستجوی اطلاعات آنلاین ما را تغییر داده است. توانایی‌های عظیم مدل AI امکان استفاده از آن را برای پاسخ به تقریباً هر پرسشی فراهم می‌کند.
۳ ارز دیجیتال محبوب هوش مصنوعی گوگل در سال ۲۰۲۳ اگر در جستجوی بهترین سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال برای ۲۰۲۴ هستید، ChatGPT تحقیقات را برای شما انجام داده است. دوج کوین و سولانا برترین انتخاب‌های ChatGPT هستند.
فهرست مطالب۱٫ دوج کوین۲٫ سولانا۳٫ د وج آپرایزینگ۴٫ آپتوس۵٫ اپتیمیسم۶٫ متا مسترز گیلد (MEMAG) 1. دوج کوین دوج کوین که در سال ۲۰۱۳ به عنوان یک شوخی ساخته شد، به یک غول ارز دیجیتال تبدیل شده است. اگرچه در صحنه ارز دیجیتال جدید نیست، اما همچنان یکی از برترین انتخاب‌ها برای ۲۰۲۴ به شمار می‌رود. سادگی و آشنایی دوج کوین آن را برای بسیاری از کاربران قابل دسترس می‌کند. اخلاق محوری جامعه و حمایت قوی از سوی افرادی مانند ایلان ماسک به استحکام آن کمک کرده است.
معرفی ۵ میم‌کوین جدید با پتانسیل رشد شدید با عرضه محدود ۱۴۴ میلیارد DOGE و سرعت تراکنش سریع، دوج کوین همچنان یک انتخاب جذاب برای تراکنش‌های روزمره کوچک باقی می‌ماند. ..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

ChatGPT به شیوه‌های بی‌شماری نحوه جستجوی اطلاعات آنلاین ما را تغییر داده است. توانایی‌های عظیم مدل AI امکان استفاده از آن را برای پاسخ به تقریباً هر پرسشی فراهم می‌کند.

 • ۳ ارز دیجیتال محبوب هوش مصنوعی گوگل در سال ۲۰۲۳

اگر در جستجوی بهترین سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال برای ۲۰۲۴ هستید، ChatGPT تحقیقات را برای شما انجام داده است. دوج کوین و سولانا برترین انتخاب‌های ChatGPT هستند.

فهرست مطالب

 • ۱٫ دوج کوین
 • ۲٫ سولانا
 • ۳٫ د وج آپرایزینگ
 • ۴٫ آپتوس
 • ۵٫ اپتیمیسم
 • ۶٫ متا مسترز گیلد (MEMAG)

۱٫ دوج کوین

دوج کوین که در سال ۲۰۱۳ به عنوان یک شوخی ساخته شد، به یک غول ارز دیجیتال تبدیل شده است. اگرچه در صحنه ارز دیجیتال جدید نیست، اما همچنان یکی از برترین انتخاب‌ها برای ۲۰۲۴ به شمار می‌رود. سادگی و آشنایی دوج کوین آن را برای بسیاری از کاربران قابل دسترس می‌کند. اخلاق محوری جامعه و حمایت قوی از سوی افرادی مانند ایلان ماسک به استحکام آن کمک کرده است.

 • معرفی ۵ میم‌کوین جدید با پتانسیل رشد شدید

با عرضه محدود ۱۴۴ میلیارد DOGE و سرعت تراکنش سریع، دوج کوین همچنان یک انتخاب جذاب برای تراکنش‌های روزمره کوچک باقی می‌ماند. همچنان‌که ارز دیجیتال به بازارهای جدید نفوذ می‌کند و نرخ اقبال را افزایش می‌دهد، DOGE آماده است تا یکی از دارایی‌های برتر باقی بماند. این معادل دیجیتال یک ابراز محبت دوستانه است که آن را به یک ارز دیجیتال منحصربه‌فرد تبدیل می‌کند.

۲٫ سولانا

سولانا بلاک‌چینی است که نگاهی به آینده ارز دیجیتال می‌اندازد. با سرعت تراکنش بسیار سریع و کارمزد پایین، سولانا انتخابی آشکار برای ایجاد موج در ۲۰۲۴ است. قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) سولانا نوآوری و مقیاس‌پذیری را به مرکز توجه آورده است.

یکی از دلایل اصلی موفقیت سولانا فناوری پیشرفته آن است. این بلاک‌چین از مکانیسم توافقی منحصربه‌فردی به نام اثبات تاریخ (PoH) استفاده می‌کند که به حفظ توان بالا و امنیت کمک می‌کند. این ویژگی‌ها سولانا را انتخاب ایده‌آلی برای توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارهایی می‌کند که به دنبال ایجاد راه حل‌های کارآمد مبتنی بر بلاک‌چین هستند. با افزایش تقاضا برای dApps و راه حل‌های دفای، SOL پتانسیل افزایش ارزش و تبدیل شدن به دارایی موردعلاقه سرمایه‌گذاران را دارد.

۳٫ دوج آپرایزینگ

دوج آپرایزینگ، بازیکن جدید در عرصه ارز دیجیتال، با توکن $DUP و فناوری بلاک‌چین پیشرفته، هدف خود را بر رسیدن به سلطنت میم کوین‌ها قرار داده است. آنچه دوج آپرایزینگ را متمایز می‌کند، جهان فراگیر آن است که به کاربران امکان جمع‌آوری و معامله NFTهای منحصربه‌فرد دوج مکا را می‌دهد و دسترسی انحصاری به محتوا و تجربیات قیام را فراهم می‌کند.

پایه‌ریزی این پروژه بر فناوری بلاک‌چین ERC-20 سازگاری آن را تضمین می‌کند و با عرضه کل ثابت ۴۵۰ میلیون توکن، توزیع توکن $DUP به دقت تقسیم شده است و بر مشارکت جامعه از طریق جلسات پرسش و پاسخ، اهدای توکن و مسابقات تأکید دارد. نقشه راه شامل حسابرسی قرارداد هوشمند و تلاش‌های بازاریابی راهبردی، انقلابی فراتر از یک میم کوین ساده را وعده می‌دهد.

۴٫ آپتوس

آپتوس یک راه‌حل بلاک‌چین لایه ۱ است که هدف آن رقابت با پلتفرم‌های قرارداد هوشمند مانند اتریوم و پیشی گرفتن از سرعت سولانا است. اخیراً به دلیل فناوری امیدوارکننده خود شاهد جهش قیمت چشمگیری بوده است .آپتوس با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Move ساخته شده و به عنوان جانشین پروژه بلاک‌چین دیم که اکنون متوقف شده، معرفی می‌شود​​. عرضه اولیه کل آپتوس ۱ میلیارد توکن است که عرضه در گردش آن ۱۶۹ میلیون توکن است​​.

۵٫ اپتیمیسم

اپتیمیسم به عنوان یک راه حل لایه ۲ روی اتریوم عمل می‌کند و از رول‌آپ‌های بهینه‌گرا برای افزایش مقیاس‌پذیری و کاهش هزینه‌های تراکنش استفاده می‌کند. این پروژه به خصوص برای رشد چشمگیر تراکنش‌ها و مکانیک حکمرانی منحصربه‌فرد خود شناخته شده است. از زمان آغاز آن، اپتیمیسم بیش از ۱ میلیارد دلار هزینه کارمز تراکنش ذخیره کرده و همچنان با ساخته شدن پروژه‌های بیشتری در حوزه‌های دیفای و بازی‌های بلاک‌چینی رو به رشد است​​. مین‌نت اپتیمیسم سریع، پایدار و مقیاس‌پذیر است و بخش مهمی از توسعه اتریوم به عنوان یک لایه بلاک‌چینی ۲ محسوب می‌شود​​.

۶٫ متا مسترز گیلد (MEMAG)

MEMAG یک پروژه نوآورانه است که حوزه‌های بازی‌های play-to-earn و موبایل را درگیر کرده است. MEMAG اولین پلتفرم بازی وب ۳ متمرکز بر موبایل در جهان است که هدف آن بهبود فضای بازی‌های موبایلی با بازی‌ها، اجتماع و مکانیک‌های درآمدزایی بهتر است​​. در مرحله دوم پیش‌فروش MEMAG، توکن‌ها به قیمت ۰٫۰۱ دلار USDT فروخته شدند. مجموع عرضه ۱ میلیارد توکن است که ۳۵٪ آن در پیش‌فروش عرضه شد​​. MEMAG برنامه سوزاندن توکن در آوریل ۲۰۲۳ را داشت تا ارزش پایدار توکن‌ها را تقویت کند​​.

منبع: NewsBTC

توجه: مقاله‌ای که مطالعه فرمودید، یک ترجمه‌ی فارسی از منابع انگلیسی زبان، صرفاً به منظور اطلاع‌رسانی به کاربران عزیز توکن‌باز است. موارد و پروژه‌های معرفی شده، توصیه مالی نیستند، و در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری هستید. تحقیقات بیشتر انجام دهید و مدیریت ریسک و سرمایه را در نظر بگیرید.

نوشته ۶ آلت‌کوینی که چت جی پی تی پیشنهاد خرید می‌دهد اولین بار در توکن باز. پدیدار شد.

توکن باز

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2626575

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها