تاریخ : پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 13 June , 2024
1

لورس :آلت کوین چیست ؟ (آشنایی با بهترین آلت کوین ها)

 • کد خبر : 2628104
 • ۰۸ آبان ۱۴۰۲ - ۸:۳۲
لورس :آلت کوین چیست ؟ (آشنایی با بهترین آلت کوین ها)
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

ممکن است در حوزه بازاریابی ارز های دیجیتال نام آلت کوین را شنیده باشید! ما در این مقاله به بررسی آلت کوین چیست می‌پردازیم و اطلاعاتی در خصوص آشنایی با بهترین آلت کوین ها در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید درک درستی از این موضوع کسب کنید. پیشنهاد می‌شود تا انتهای این مقاله از بیتمینو با ما همراه باشید تا به تمامی سوالات شما در زمینه آلت کوین ها و انواع آن پاسخ دهیم!
آلت کوین چیست و آشنایی با بهترین آلت کوین ها حوزه ارز دیجیتال، حوزه بسیار وسیعی است که قوانین و قواعد خاص خود را دارد. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در این حوزه هستید باید در ابتدا اطلاعات کاملی در خصوص تمامی ارزها به دست آورید تا با سبک و سنگین کردن مواردی که در طی این مسیر با آن ها رو به رو هستید، بتوانید بهترین و موثرترین سرمایه گذاری را برای خود داشته باشید.
آلت کوین نیز یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال است که پس از بیت کوین از آن به عنوان بهترین و ایده‌آل‌ترین ارز دیجیتال یاد می‌شود. از این رو اگر می‌خواهید اطلاعات کاملی در خصوص آلت کوین به دست آورید، با ما در این مقاله همراه باشید.

آلت کوین چیست؟ ارز‌های دیجیتال برخلا..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

ممکن است در حوزه بازاریابی ارز های دیجیتال نام آلت کوین را شنیده باشید! ما در این مقاله به بررسی آلت کوین چیست می‌پردازیم و اطلاعاتی در خصوص آشنایی با بهترین آلت کوین ها در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید درک درستی از این موضوع کسب کنید. پیشنهاد می‌شود تا انتهای این مقاله از بیتمینو با ما همراه باشید تا به تمامی سوالات شما در زمینه آلت کوین ها و انواع آن پاسخ دهیم!

آلت کوین چیست و آشنایی با بهترین آلت کوین ها

حوزه ارز دیجیتال، حوزه بسیار وسیعی است که قوانین و قواعد خاص خود را دارد. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در این حوزه هستید باید در ابتدا اطلاعات کاملی در خصوص تمامی ارزها به دست آورید تا با سبک و سنگین کردن مواردی که در طی این مسیر با آن ها رو به رو هستید، بتوانید بهترین و موثرترین سرمایه گذاری را برای خود داشته باشید.

آلت کوین نیز یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال است که پس از بیت کوین از آن به عنوان بهترین و ایده‌آل‌ترین ارز دیجیتال یاد می‌شود. از این رو اگر می‌خواهید اطلاعات کاملی در خصوص آلت کوین به دست آورید، با ما در این مقاله همراه باشید.

آلت کوین چیست؟

ارز‌های دیجیتال برخلاف تصور عمده‌ای از افراد در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند؛ اما اکثرا افراد تصور می‌کنند که تنها ارز دیجیتال، بیت کوین است. بیت کوین یکی از اولین و برترین ارز‌های دیجیتال است که از گستردگی بسیار خاصی برخوردار است.

اما افرادی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنند، می‌دانند که بیت کوین علاوه بر مزایای خود دارای معایب بسیار قابل توجهی است و این موضوع می‌تواند آن را از کامل بودن یک ارز جهانی و بین‌المللی خارج کند.

برای اینکه راجب بیت کوین اطلاعات بیشتری بدست آورید میتوانید مقاله بیت کوین چیست را مطالعه کنید.

از این رو با پیشرفت شبکه بلاک چین شاهد به وجود آمدن ارزهای دیجیتالی به غیر از بیت کوین بودیم تا خلاءها و نواقص بیت کوین توسط آن‌ها پوشش داده شود که یکی از آن‌ها آلت کوین‌ها هستند! برخی از متخصصان این حوزه معتقدند که آلت کوین‌ها در آینده به عنوان یک رقیب اصلی برای بیت کوین‌ها محسوب می‌شوند.

بنابراین این طور می توان گفت که:

آلت کوین‌ها در واقع ارزهای دیجیتالی هستند که بیت کوین نبوده و در آینده از آن ها به عنوان جایگزین بیت کوین استفاده می شود؛ درنتیجه تمامی ارزهای دیجیتالی که بیت کوین نبوده در حوزه آلت کوین قرار می گیرند! در حال حاضر بیش از ۵ هزار آلت کوین در این شبکه معرفی شده‌اند.

آیا آلت کوین ها نیز همانند بیت کوین ها مورد استفاده قرار می گیرند؟

بدون شک بله! عموم افرادی که در حوزه ارز‌های دیجیتال به صورت تخصصی یا غیر تخصصی فعالیت می‌کنند، اطلاعات کافی‌ای در خصوص آلت کوین‌ها ندارند و تصور می‌کنند بیت کوین تنها ارز دیجیتالی است که می‌توانند روی آن سرمایه‌گذاری کنند.

توسعه‌دهندگانی که روی آلت کوین‌ها فعالیت می‌کنند عموماً با بررسی خلاء‌ها و معایب بیت کوین، سعی می‌کنند تا این موارد را در بیت کوین‌ها لحاظ کنند تا تمامی این موارد در آلت کوین‌ها به صورت کامل برطرف شود. این موضوع در نهایت می‌تواند آلت کوین‌ها را به عنوان یک رقیب اصلی و جدی برای بیت کوین در نظر بگیرد.

بیشتر بخوانید : اتریوم چیست و چه کاربردی دارد ؟

البته جالب است بدانید که توسعه دهندگانی که در خصوص آلت کوین‌ها بررسی‌های لازم را انجام می‌دهند، هدف خود را مبنی بر افزایش اطلاع رسانی آلت کوین‌ها در سراسر جهان قرار داده‌اند و بر اساس قدم خود گام برمی‌دارند.

چرا باید آلت کوین ها مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرند؟

بیت کوین یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین ارز‌های دیجیتال در سراسر جهان است که مبادلات مالی بسیار زیادی از طریق آن انجام می‌شود، اما این ارز دیجیتال به دلیل نوع طراحی‌های خود عموماً با مشکلات بسیار زیادی رو به رو است؛ توسعه‌دهندگان آلت کوین‌ها در واقع با بررسی این خلاء‌ها و معایب بیت کوین قصد دارند به عنوان یک رقیب جدی برای بیت کوین‌ها محسوب شوند.

بررسی نواقص و ایرادات شبکه بیت کوین!

دلیل اصلی به وجود آمدن آلت کوین‌ها، وجود برخی از نواقص و ایراداتی است که در شبکه بیت کوین وجود دارد و برخی از کاربران را ناراضی کرده است. این نواقص به شرح زیر است:

کارمزد بالا

موضوع اولی که به عنوان معایب استفاده از بیت کوین می توانیم به آن اشاره کنیم، موضوع کارمزد بالای آن در شبکه است. تصور کنید برای آن که یک مبادله‌ای در شبکه بیت کوین انجام شود، نیاز به کارمزد بالایی دارد. در همین جهت این فرایند موجب می‌شود تا خرید برخی از کالاهای کوچک برای بسیاری از افراد به عنوان یک ضرر مالی تلقی شود!

سرعت پایین تراکنش

سرعت پایین ثبت تراکنش‌ها در شبکه بیت کوین از جمله دیگر مواردی است که کاربران را دچار مشکلات فراوانی کرده است. به عنوان مثال برای خرید یک محصول خوراکی باید ساعت‌ها منتظر ثبت تراکنش در شبکه بیت کوین باشیم که این موضوع عملا غیر منطقی و نابرابر است.

در نهایت این طور می توانیم بیان کنیم که:

خیلی از موارد دیگری در شبکه بیت کوین وجود دارد که توسعه دهندگان را به این فکر فرو برده است تا شبکه آلت کوین‌ها را قوی تر و ایده‌آل‌تر از بیت کوین بنا کنند تا با ارائه ارزهای دیجیتال در دسته‌های متنوع‌تر دیگر شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

آشنایی با بهترین آلت کوین ها برای سرمایه گذاری

حال که با مهم‌ترین مزایای استفاده از آلت کوین‌ها آشنا شدید، نوبت به آن رسیده است تا اطلاعات کاملی در خصوص بهترین‌های آن کسب کنید تا بتوانید در فرایند سرمایه گذاری از آن‌ها به درستی استفاده کنید. برای آشنایی با بهترین آلت کوین‌ها لطفاً در ادامه با ما همراه باشید. به صورت کلی معروف‌ترین و محبوب ‌ترین آلت کوین‌ها به شرح زیر هستند:

 • ارز دیجیتال ریپل که به آن ایکس آر پی نیز گفته می‌شود؛
 • ارز دیجیتال اتریوم که در واقع ارز دیجیتال پلتفرم اتریوم است؛ (مشاهده و خرید ارز اتریوم)
 • ارز دیجیتال لایت کوین که تا چندی پیش یکی از زیر شاخه‌های بیت کوین بود اما امروز ارز دیجیتال متفاوت‌تری است؛
 • ارز دیجیتال بیت کوین کش که با هدف پرداخت آسان و سریع پول ساخته شده است؛
 • ارز دیجیتال مونرو که به صورت امن، خصوصی و غیرقابل ردیابی ساخته و پرداخته شده است.(مشاهده بهترین قیمت و خرید مونرو)

بررسی برخی از آلت کوین‌های پرطرف‌دار

همان‌طور که اطلاع دارید آلت‌کوین‌‌ها متناسب با کار و هدفی که دارند به انواع متفاوتی تقسیم می‌شوند. زمانی که بخواهید یکی از انواع آلت کوین معرفی شده را بخرید، ابتدا باید باهدف تولید و نحوه کارکرد آن آشنا شوید، سپس سرمایه‌گذاری را آغاز کنید.

بهترین ارز‌ های دیجیتال ارزان قیمت

استیبل کوین

کوین‌های باثبات به رمز ارزهای گفته می‌شود که جهت پیگیری قیمت یک دارایی به بازار عرضه شده است. در نظر داشته باشید بیشتر استیبل کوین‌های بزرگ بازار، رابطه مستقیمی با دلار آمریکا دارند و متناسب باارزش این ارز نوسان می‌کنند. استیل کوین‌ها برای حفظ و ثبات ارزش طراحی گشته است؛ لذا گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری نیست. اما می‌توانید به‌عنوان پس‌انداز یا انتقال پول، استیبل کوین را در اولویت انواع سکه‌های دیجیتالی قرار دهید.

آلت کوین مبتنی بر استخراج

از آلت‌کوین‌هایی که مبتنی بر استخراج هستند برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها و اضافه‌کردن کوین‌های بیشتر به گردش بازار مالی استفاده می‌شود. ماینرها توسط دستگاه‌های طراحی شده، مشغول به حل معادلات ریاضی می‌شوند. اولین ماینری که بتواند جواب درستی برای معادلات به دست بیاورند، حق تأیید بلاکی از تراکنش‌ها را می‌گیرد و در عوض رمز ارز شبکه را به‌عنوان پاداش به او می‌دهند. یکی از معایب رمز ارزهای مبتنی بر استخراج، انرژی بالایی است که ماینر استفاده می‌کند.

آلت کوین staking

فرایند staking برای تأیید تراکنش برخی از رمز ارزها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این فرایند پروتکل بلاک چین مربوطه، به‌صورت رندوم و اتفاقی برخی از مشارکت‌کنندگان را جهت اعتبارسنجی انتخاب می‌کند.

آلت کوین حاکمیتی

این نوع از آلت‌کوین‌ها نوعی رمز ارز هستند که حق رأی دادن را به هولدرهای خود جهت هدف کمک به شکل‌گیری آینده می‌دهند. چون تمامی هولدرها می‌توانند در رأی‌گیری آینده یک مرکز شرکت کنند و تصمیم‌گیری برعهده یک شخص نیست بلکه تمرکز مجموعه بر تمام اهداف به طور مساوی تقسیم خواهد شد.

میم کوین

این نوع ارز برخلاف اتریوم و بیت‌کوین نوسان قیمت بیشتری دارد. نکته جذابی که در مورد میم کوین وجود دارد این است که در اکثر مواقع یک هدف مشخص را دنبال نمی‌کنند. معمولاً افراد تازه‌کار که بدون دانش و اطلاعات کافی شروع به خرید وفروش میم کوین می‌کنند که باعث افزایش این ارز شده‌اند.

با بهترین آلت کوین ها آشنا شوید

بنظر شما بهترین آلت کوین ها کدام‌اند تا بتوانند سود زیادی نسیب شما کنند ؟ ما چند نمونه از بهترین آلت کوین ها را برای شما معرفی خواهیم کرد. همچنین خودتان نیز اگر تجربه یا دانشی در این زمینه دارید نظرات خود را از طریق قسمت نظرات همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

لیست بهترین آلت کوین ها برای سرمایه گذاری

 • ارز چیلیز
 • ارز دوج کوین
 • ارز لایت کوین
 • ارز کاردانو
 • ارز اتریوم
 • ارز dydx
 • ارز وی چین
 • ارز سولانا
 • ارز کوین ۹۸
 • ارز لینک

سوالات متداول:

۱) چه چیزی یک ارز دیجیتال را به آلتکوین می کند؟

برخی از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال، آلتکوین را به عنوان هر ارز دیجیتالی غیر از بیت کوین و اتریوم تعریف می‌کنند؛ بنابراین “آلت کوین” به هر رمز ارزی اطلاق می‌شود که بیت کوین یا اتریوم نیست.

۲) سرمایه گذاری روی بیت کوین بهتر است یا آلت کوین؟

اینکه کدام ارز دیجیتال بهتر است یک استدلال ذهنی مبتنی بر شرایط مالی سرمایه گذار، اهداف سرمایه گذاری، تحمل ریسک و باورها است. قبل از خرید ارز دیجیتال، باید با یک مشاور مالی حرفه ای در مورد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال صحبت کنید.

۳) چرا سولانا یک آلتکوین است؟

سولانا روایت‌ها را تغییر داده است و از یک “پروژه مرده” به یک بلاک چین اثبات سهام با فعالیت توسعه بالا و تسلط و حجم اجتماعی مداوم بهبود یافته است.

Originally posted 2023-02-14 21:16:06.

The post آلت کوین چیست ؟ (آشنایی با بهترین آلت کوین ها) appeared first on بیتمینو.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2628104

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها