تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
0

لورس :بروکر stp trading در ایران

 • کد خبر : 2636217
 • ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۹
لورس :بروکر stp trading در ایران
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :معرفی بروکر stp trading بروکر STP Trading یکی از شرکت های خدمات مالی می باشد. این بروکر در سال ۲۰۱۹ تاسیس شد، که دفتر مرکزی اون در سنت لوشیا و شعبات مختلف اون در کشورهای دیگه از جمله افغانستان، عراق، آذربایجان، ترکیه و دوبی قرار دارند. این بروکر […]

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

معرفی بروکر stp trading

بروکر STP Trading یکی از شرکت های خدمات مالی می باشد. این بروکر در سال ۲۰۱۹ تاسیس شد، که دفتر مرکزی اون در سنت لوشیا و شعبات مختلف اون در کشورهای دیگه از جمله افغانستان، عراق، آذربایجان، ترکیه و دوبی قرار دارند. این بروکر دارای رگولاتوری معتبر هست و  از چهار نوع حساب NDD برای معاملات پیشرفته کاربران این بروکر استفاده می کنند.

بروکر stp trading پشتیبانی فارسی دارد، این بروکر خدماتش رو به ایرانیان هم ارائه می دهد و از زبان‌های فارسی، عربی، و انگلیسی برای ارتباط با معامله گران بازار فارکس استفاده می کند.

پلتفرم معاملاتی این بروکر، متاتریدر ۵ می باشد، که یک پلتفرم محبوب در صنعت معاملات بازار فارکس می باشد. متاتریدر ۵ نسخه پیشرفته mt4 می باشد که نیازهای یک معامله گر را برطرف می کند. با توجه به اینکه بروکر stp trading  یک بروکر نسبتا تازه تاسیس به حساب می آید، اما دارای شاخصه های جذابی مثل پشتیبانی چندزبانه، تنوع حساب‌های NDD و محیط معاملاتی پیشرفته برای معامله گران بازار فارکس می باشد.

رگوله بروکر stp trading

STP Global LTD با شماره ثبت شرکت HY00523403 توسط سازمان خدمات بین المللی کوموروز موالی (M.I.S.A) واقع در جزیره خودمختار موالی، اتحادیه کومور، آفریقای شرقی، با شماره پروانه T2023280 ثبت و مجاز به فعالیت می باشد.

STP Trading LTD (با شماره ثبت ۰۰۰۸۱-۲۰۲۳) ثبت شده توسط شرکتهای تجاری بین المللی به آدرس شرکت: سنت لوشیا، گروس ایسلت، خلیج رادنی، ساختمان ساتبی می باشد.

تعداد شعب این بروکر در ۸ منطقه شامل (دفتر مرکزی در سنت لوشیا شعب دیگر از جمله افغانستان ، آذربایجان ، ترکیه، دوبی، کردستان عراق و روسیه) می‌باشد.

شرکت STP یک شرکت معاملات اوراق بهادار می‌باشد که شامل گروهی از سرمایه گذاران تخصص داده شده است که به کارگزاران و معامله گران بازار واقعی کمک میکند تا کسب و کار و سودآور خود را افزایش دهند .

بروکر  STP TRADING دارای رگولاتوری معتبر می‌باشد که شماره ثبت رگوله جهت استعلام را در سایت میتوانید چک بفرمایید.

این بروکر از معدود بروکر های در ایران می باشد که معاملات (NO DEALING DESK) NDD را دارا می‌باشد.

در حال حاضر در تمامی قاره ها دارای سرور می‌باشد و بانک ها (Royal bank &JP MORGAN )و… در کشور آمریکا و انگلستان قرار دارد.

همچین با دارا بودن تعداد بالای LP در بین بروکر ها تلاش در ارائه بهترین خدمات را به مشتریان عزیز دارد .

انواع بروکر فعال در بازارهای فارکس

بروکر های NDD

بروکر های MARKET MAKER

تعریف بروکر: NDD  بروکر های NDD مانند بروکر stp trading میز معاملاتی ندارند و نقش واسطه بین بانک و معامله گر را بازی می‌کنند. سود و زیان تریدر در بروکر تاثیر گذار نیست و سرعت اجرای اوردر در این حالت بسیار بالاست… در یک بروکر NDD تمامی چارت ها به بانک متصل می شود و هیچ شد و یا دستکاری از طرف بروکر انجام نمیشود و همچنین چارت ها قابل ارزیابی از بانک مرجع می‌باشد. درآمد بروکر از کمیسیون معاملات می‌باشد.

به واسطه این مشخصه در بروکر های NDD مثل بروکر stp trading حداقل میزان اسلیپیج را در نوسانات شدید بازار و خبر ها دارید.

بروکر های: market maker در بروکر های مارکت میکر قیمت عرضه و تقاضا توسط بروکر تنظیم می‌شود و تریدر قیمت واقعی لحظه در بازار را نمی‌بیند. درامد بروکر از اسپرد ها و عموما اسپرد ها ثابت می‌باشد.

انواع حساب بروکر stp trading

دارای چهار نوع حساب بسته به نیاز مشتری می‌باشد . در بروکر stp trading در تمام حساب ها تمامی چارت ها به بانک متصل می شود و هیچ شدوو یا دستکاری از طرف بروکر انجام نمی شود و همچنین چارت ها قابل ارزیابی از بانک مرجع می باشد. در سایر بروکرها قیمت خرید و فروش توسط خوده بروکرها به معامله گران ارائه می شود. در آمد کارگزاری ها از اسپردها می باشد.

حساب استاندارد حساب اسلامی(بدون سواپ و کمیسیون) و حساب zero و و حساب ویژه حداقل لوریج ارائه شده ۱٫۵۰  و حداکثر ۱٫۲۰۰ برای حساب ویژه قابل تغییر می‌باشد. برای اینکه مشخصات حساب ها آشنا شوید می توانید به سایت تریدر اف ایکس در مقاله بروکر stp trading مراجعه بفرمایید.

انواع حساب بروکر stp trading

واریز و برداشت بروکر stp trading

حداقل مبلغ واریز و برداشت در بروکر STP ۱۰ دلار می‌باشد، که به صورت ریالی، ارزی، ارزهای دیجیتال ، پرفکت مانی می‌باشد و تمامی واریزی ها از داخل کابین به صورت درگاه پرداخت آنلاین در کمترین زمان قابل اجرا می‌باشد.

به دلیل تبعیت از قوانین پولشویی نحوه واریز و برداشت به صورت یکسان انجام میشود.  تمامی واریزی ها بدون کمیسیون و برداشت شامل کمیسیون می‌شود.

چنانچه بروز مشکلی هم پیش اومد و یا درصورت قطعی احتمالی پلتفرم و شدوو, شرکت بیمه بعد از تأیید مورد توسط کارشناس بیمه، ۱۰۰ درصد خسارت احتمالی به مشتری پرداخت میشه.

یکی دیگه از خدمات بروکر اس تی پی فارکس داشتن هج در مارجین منفی هست یعنی مارجینی که در معامله درگیرشده آزاد میشه و  در مارجین منفی هم کل مارجین آزاد میشه و از کال مارجین شدن حسابتون جلوگیری میشه!

خدمات ویژه بروکر stp trading

بونوس :(BONUS) بروکر STP بابت شارژ اول مشتریان عزیز  ۲۰% بونوس قابل ضررو برداشت تا سقف ۱۰۰۰ دلار تقدیم میکند. که این بونوس در مناسب های مختلف مجدد در اختیار مشتریان عزیز قرار میگیرد.

بیمه چارت ها: در صورت بروز هر گونه مشکل یا قطع احتمالی پلتفرم و حرکاتی که در بازار وجود ندارد مانند شدوو, شرکت بیمه بعد از تایید کارشناس بیمه اقدام به پرداخت ۱۰۰٪ زیان احتمالی به مشتری را می نماید.

هج( hedge): از دیگر خدمات بروکر  STP TRADING هج در مارجین منفی است . در این حالت مارجینی که برای معامله درگیر شده است آزاد می‌شود . در مارجین منفی حتی کل مارجین آزاد شده و از کال مارجین شدن حساب جلوگیری می‌شود.

استراتژی هج، یک روش معاملاتی در بازار فارکس است که در آن، معامله‌گر مواقعیت مخالفی در یک جفت ارز دارد. به عبارت دیگر، معامله‌گر در همان زمان، یک موقعیت خرید و یک موقعیت فروش در یک جفت ارز دارد. به عنوان مثال، اگر سرمایه‌گذار یک معامله خرید بر روی جفت ارز EUR/USD داشته باشد، همان مقدار از جفت ارز EUR/USD را به عنوان یک معامله فروش نیز باز کند.

در این روش، مواقعیت‌های مخالفی باز می‌کنید تا از تغییرات قیمتی سود ببرید. این روش بر اساس این ایده است که قیمت‌ها در بازار فارکس همواره در حال نوسان هستند و به طور منظم بین حداکثر و حداقل حرکت می‌کنند.

در این روش، بروکرهای مارکت میکر اگر شما یک معامله خرید داشته باشید و به دنبال باز کردن یک معامله فروش باشید، شما باید مارجین اضافی پرداخت کنید. به عبارت دیگر، شما برای هر دو معامله، مارجین مورد نیاز را باید داشته باشید. این امر به شما اجازه می‌دهد که در صورت لزوم، مواقعیت‌های معاملاتی خود را متعادل کنید و از تمامی مواقعیت‌ها بهره‌مند شوید.

از طرف دیگر، بروکرهای NDD به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی مواقعیت‌های مخالف خود را باز کنید، بدون اینکه مارجین اضافی برای هر معامله لازم باشد. این امر به شما این اجازه را می‌دهد که در صورتی که حساب شما به ضرر بروید، مواقعیت‌های معاملاتی خود را به صورت معکوس باز کنید و از این طریق، از خطر کال مارجین شدن جلوگیری کنید.

به طور کلی، استراتژی هج یک روش معاملاتی پویا است که به شما امکان می‌دهد از تمامی شرایط بازار بهره‌مند شوید و از مواقعیت‌های مخالف بهتری برای سوددهی استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید که همواره با دقت و با توجه به مدیریت ریسک، این استراتژی را اجرا کنید تا از خطرات مرتبط با آن جلوگیری کنید.

استاپ اوت در چارت ها ۳۰٪ و عدد کال مارجین ۵۰٪ می‌باشد .که این مورد در حساب های ویژه متفاوت است. ارائه کمترین اسپرد و کمیسیون در تمامی حساب ها که بنا به درخواست مشتریان اعمال شده و ارائه اسپرد ثابت و شناور برای نماد طلا.اسپرد شناور از ۱‍ پیپ در حساب Zero‌ و اسپرد ثابت طلا ۲.۸ پیپ در تمامی حساب ها.

به زودی نسخه آپدیت شده سیستم کپی تریدینگ را در کابین میتوانید مشاهده بفرمایید.

جهت اطلاع رسانی ارائه تحلیل ها و اخبار روزانه بروکر STP دارای تنوع بالای شبکه های اجتماعی به زبان های مختلف از جمله اینستاگرام ،اپارات ، یوتیوب ، فیس بوک ، تلگرام و واتس اپ می‌باشد.

در حال حاضر تیمی با تجربه و فعال در بخش تحلیل تکنیکال ،فاندامنتال، بررسی تخصصی تحلیل بانکی در حال ارائه تحلیل ها و سیگنال های روزانه می‌باشند.

خدمات ارائه شده در کابین شامل ارائه سیگنال، ساعت باز شدن شسن های معاملاتی، قدرت جفت ارز ها، تعیین روند کلی جفت ارزها، تأثیر خبر و میزان ترس و طمع کلی بازار )  که این خدمات رو شما در کابین شخصی میتوانید به صورت روزانه در اختیار داشته باشید.

برای دریافت شبکه های مورد نظر میتوانید با چت آنلاین سایت یا بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته ، ۷ روز هفته به زبان های مختلف جهت خدمات رسانی هرچه سریعتر به مشتریان عزیز فعال می باشد.

همراه با کارشناسان و تیم مدیریت نقدینگی و تجزیه و تحلیل توسعه یافته در سطح جهانی ٫ ما قادریم سطح بالایی از کیفیت اجرا را ارائه دهیم.

ماموریت ما ارائه یک پکیج کامل از بهترین خدمات نقدینگی ممکن از طریق انتخاب های گسترده و استخراج به صورت ECN از بانک های تراز اول می‌باشد..

مشاوره ٫ تخصص و آموزش

ما به شما اطمینان می‌دهیم که به جدیترین و به روز ترین ابزارهای معاملاتی جهت رقابت و دسترسی خواهید داشت.

مزایای بروکر stp trading

 • بروکر NDD
 • پشتیبانی تلگرام به ۷زبان دارد
 • پشتیبانی فارسی به صورت ۲۴ ساعته دارد
 • حساب اسلامی بدون کمیسون و سواپ دارد
 • اجازه اسکالپ دارد
 • سرعت بالا در انجام معاملات
 • واریز و برداشت ریالی توسط درگاه پرداخت ریالی
 • واریز و برداشت از طریق ارز های دیجیتال – پرفکت مانی – ویزا و مستر کارت (درگاه پرداخت) دارد
 • بونوس خوش آمد گویی(قابل ضرر و برداشت)
 • ارائه بیش ۵۰ سیگنال در روز
 • پایین ترین اسلیپیج در هنگام خبر
 • بیمه چارت دارد
 • دارای هج در مارجین منفی
 • اسپرد ثابت طلا ۲٫۸ پیپ و اسپرد شناور از ۱ پیپ.
لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2636217

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها