تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 12 April , 2024
0

لورس :بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ | معرفی ۱۰ شت کوین برتر بازار در ۲۰۲۳

 • کد خبر : 2622211
 • ۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷
لورس :بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ | معرفی ۱۰ شت کوین برتر بازار در ۲۰۲۳
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

وقتی صحبت از دارایی‌های دیجیتالی می‌شود، بسیاری از پروژه‌ها ارزش کمی برای بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنند یا اصلاً ارزشی ندارند. این پروژه‌ها اغلب به عنوان «شت کوین» (Shitcoin) نامیده می‌شوند. این نام نشان‌دهنده نوع نگاه مخاطبان به این ارزها و بی‌ارزشی ذاتی آن‌ها است.
شیت کوین‌ها این روزها بسیار زیاد هستند و از نظر تحلیل فاندامنتال ارزش سرمایه‌گذاری ندارند اما گاهی اوقات به دلیل احساسات مثبت معامله‌گران نسبت به این ارزها و شکل‌گیری هایپ دور آن‌ها، این ارزها سود خوبی برای هولدرهای خود ایجاد می‌کنند. اما بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ کدام ارزها هستند؟
در این مقاله، می‌خواهیم ۱۰ شت کوین برتر را برای خرید در سال ۲۰۲۳ معرفی کنیم. در این فهرست از میم کوین‌ها گرفته تا پروژه‌هایی با اهداف عالی وجود دارند که به دلیل یک ویژگی خاصی که دارند برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۳ معرفی می‌شوند. به هر حال توجه داشته باشید که خرید ارز دیجیتال شت کوین بسیار پرریسک است و احتمال کلاهبرداری نیز در آن‌ها زیاد است.
شت کوین چیست؟ «شت کوین» یک اصطلاح است و برای افراد مختلف معانی متفاوتی دارد. به عنوان مثال، برخی از ..

فهرست مطالب

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

وقتی صحبت از دارایی‌های دیجیتالی می‌شود، بسیاری از پروژه‌ها ارزش کمی برای بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنند یا اصلاً ارزشی ندارند. این پروژه‌ها اغلب به عنوان «شت کوین» (Shitcoin) نامیده می‌شوند. این نام نشان‌دهنده نوع نگاه مخاطبان به این ارزها و بی‌ارزشی ذاتی آن‌ها است.

شیت کوین‌ها این روزها بسیار زیاد هستند و از نظر تحلیل فاندامنتال ارزش سرمایه‌گذاری ندارند اما گاهی اوقات به دلیل احساسات مثبت معامله‌گران نسبت به این ارزها و شکل‌گیری هایپ دور آن‌ها، این ارزها سود خوبی برای هولدرهای خود ایجاد می‌کنند. اما بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ کدام ارزها هستند؟

در این مقاله، می‌خواهیم ۱۰ شت کوین برتر را برای خرید در سال ۲۰۲۳ معرفی کنیم. در این فهرست از میم کوین‌ها گرفته تا پروژه‌هایی با اهداف عالی وجود دارند که به دلیل یک ویژگی خاصی که دارند برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۳ معرفی می‌شوند. به هر حال توجه داشته باشید که خرید ارز دیجیتال شت کوین بسیار پرریسک است و احتمال کلاهبرداری نیز در آن‌ها زیاد است.

شت کوین چیست؟

«شت کوین» یک اصطلاح است و برای افراد مختلف معانی متفاوتی دارد. به عنوان مثال، برخی از مردم میم کوین‌هایی مانند شیبا اینو و دوج کوین را به عنوان شت‌کوین می‌بینند. این در حالی است که گاهی اوقات این اصطلاح برای پروژه‌هایی به کار می‌رود که به اندازه پروژه‌های دیگر در دنیای بلاک چین جدی نیستند.

شت‌کوین‌ها همچنین توسط جامعه رمزارز به‌عنوان هدف یا ارزش قابل شناسایی در نظر گرفته نمی‌شوند و اغلب در دسته‌بندی خاصی قرار نمی‌گیرند. این پروژه‌های رمز ارز با قیمت‌های سوداگرانه فروخته می‌شوند و کاملا بی‌فایده هستند، زیرا کپی ارزانی از ابتکارات قبلی هستند. در نتیجه، این کلمه تبدیل به کلمه‌ای شده است که هر فردی ممکن است آن را در مورد ارزهای مورد نظر خود استفاده کند.

کاهش ارزش یک شت کوین توسط عوامل مختلفی ایجاد می‌شود. یکی از دلایل این کاهش ارزش، شکست فرصت‌های سرمایه گذاری است زیرا با حسن نیت صادر نشده است. دلیل دیگر این است که قیمت گذاری آن بر اساس حدس و گمان بوده است. با این وجود، این سکه‌ها اغلب در بازار ارزش کمی دارند یا اصلاً ارزش ندارند.

بیشتر شت‌کوین‌ها ارزش خود را صرفاً از وجود یا جلب حمایت یک شرکت معروف یا از طریق تأیید افراد مشهور بدست می‌آورند. از سوی دیگر، بسیاری از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال هنوز دارایی‌ها، ابزارها و ارزش‌های واقعی را در این سکه‌ها پیدا می‌کنند. آن‌ها علاقه شدیدی به این دارایی‌های کریپتو نشان می‌دهند و فکر می‌کنند آن‌ها ارزشمند هستند.

 • مطالعه بیشتر: شت کوین چیست؟ بهترین شت کوین ها کدامند؟
 • مطالعه بیشتر: میم کوین چیست ؟ | معرفی بهترین میم کوین ها در بازار کریپتو

بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

یافتن بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ برای سرمایه گذاری کار ساده‌ای نیست و نمی‌توان با گوگل کردن این کار را انجام داد. هزاران ارز دیجیتال در دسترس هستند، بنابراین شما شانس خوبی برای یافتن چیزی که با معیارهایتان مطابقت دارد، دارید. برای شروع، نگاهی به برخی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ برای خرید خواهیم داشت.

با این حال، همیشه مهم است که به خاطر داشته باشید که ارزهای دیجیتال (به ویژه آن‌هایی که ارزش کمی دارند یا بدون ارزش هستند) در معرض تغییرات ناگهانی در بازار هستند. این بدان معنی است که شما باید قیمت‌ها را زیر نظر داشته باشید و هرگز بیش از آنچه می‌توانید از دست بدهید، سرمایه گذاری نکنید.

۱- محبوب ترین شت کوین Dogecoin (DOGE)

اگر مدتی از فعالیت شما در بازار کریپتوکارنسی می‌گذرد حتمال با ارز دیجیتال دوج کوین آشنا هستید. این شت کوین مسلماً شناخته شده‌ترین شت کوین در بین همتایان خود است. در حالی که دوج کوین برای چند سال نسبتا ناشناخته بود، اخیراً به لطف تأیید افراد مشهوری مانند ایلان ماسک، اسنوپ داگ و مارک کوبان به محبوبیت رسیده است.

دوج کوین یک ارز دیجیتال است که به عنوان کپی و تقلیدی از بیت کوین ایجاد شده است. این ارز دیجیتال به سرعت محبوبیت پیدا کرد و قیمت آن در سال‌های گذشته به شکل انفجاری افزایش پیدا کرد. این شت کوین یک آلتکوین سرگرم‌کننده، مبتکر و بسیار تبلیغاتی است که در سال ۲۰۱۳ موفقیت‌های زیادی را تجربه کرد.

در زمان نگارش این مقاله، دوج کوین هشتمین کریپتوکارنسی بزرگ از نظر ارزش بازار است که بیش از ۱۲ میلیارد دلار ارزش دارد. این رمز ارز جامعه قوی و متعهدی دارد و برای کسانی که به دنبال راهی کم هزینه برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند عالی است.

 • نماد: DOGE
 • رتبه فعلی: ۸
 • قیمت فعلی: ۰٫۰۸۲۱۵۶ دلار
 • حجم معاملات: ۶۷۲٫۵۵ میلیون دلار
 • عرضه در گردش: ۱۳۷٫۳۳B DOGE
 • بالاترین قیمت تاریخ: ۰٫۷۳۱۵۷۸ دلار (می ۲۰۲۱)
 • پایین‌ترین قیمت تاریخ : ۰٫۰۰۰۰۸۶۹ دلار (می ۲۰۱۵)

ارزش این توکن به دلیل محبوبیت آن به عنوان یک میم کوین و همچنین کاربرد آن به عنوان ارز انعام در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی است. دوج کوین همچنین برای کمک به خیریه‌ها از جمله بنیاد دوج کوین و تیم جامائیکا بابسل استفاده شده است.

در حالی که ارزش دوج کوین در این نقطه تا حد زیادی بر اساس حدس و گمان است ، پتانسیل اینکه این ارز در آینده به ارزی تبدیل شود که استفاده گسترده‌تری داشته باشد، وجود دارد. در حال حاضر، دوج کوین یک راه سرگرم کننده و آسان برای درگیر شدن در بازار ارز دیجیتال است.

دلایل معرفی دوج کوین به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

شت کوین‌ها ارزش ذاتی ندارند و دوج کوین هم از این قاعده مستثنی نیست. با این حال دلایلی وجود دارد که خرید دوج کوین برای سرمایه‌گذاری را منطقی جلوه می‌دهد. موارد زیر مهمترین دلیل‌های انتخاب دوج کوین به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ است.

 • چارچوب مالی غیرمتمرکز
 • تراکنش سریع کاربر
 • جامعه در حال رشد مداوم
 • در دسترس بودن در بیشتر صرافی‌های معتبر مثل صرافی ارز دیجیتال رابکس

دلایل اصلی برای عدم خرید دوج کوین

با وجود برخی دلایل مثبت برای سرمایه‌گذاری در دوج کوین، این رمز ارز همچنان با ریسک بالایی برای سرمایه‌گذاری مواجه است و خرید آن با ریسک بالایی همراه است. از اصلی‌ترین دلایل مطرح برای عدم خرید دوج کوین به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • عرضه دوج کوین نامحدود است
 • پامپ و دامپ قیمت در این رمز ارز به کرات مشاهده می‌شود

با وجود این مشکلات، دوج کوین به عنوان قدیمی‌ترین شت کوین که محبوبیت زیادی دارد و افراد مشهوری از آن حمایت می‌کنند به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ شناخته می‌شود. برای خرید دوج کوین و بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال دیگر به صرافی ارز دیجیتال رابکس مراجعه کنید.

۲- شت کوین سازمانی ریپل (XRP)

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا ارز دیجیتال ریپل در لیست بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ قرار دارد؟ دلیل این امر این است که ریپل با هر چیزی که ارزهای دیجیتال دنبال می‌کند مخالف است. مطمئناً، برخی از پروژه‌ها ارزش چندانی ندارند یا بی‌معنی هستند اما حداقل به ارزش‌های دنیای کریپتوکارنسی احترام می‌گذارند. این مساله برای ریپل صادق نیست.

برای مثال، ارز دیجیتال ریپل یک رمز ارز غیرمتمرکز نیست. قدرت پروژه به جای اینکه در دست تعداد زیادی باشد، در دست عده معدودی است. علاوه بر این، XRP آشکارا اعلام کرده است که می‌خواهد جایگزین SWIFT باشد. همچنین اینکه ریپل دائماً با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درگیر دعوا باشد نیز کمک چندانی به آن نمی‌کند.

علاوه بر این پروژه ریپل رقیب‌های دیگری را نیز در راستای اهداف خود دارد. به عنوان مثال، استلار (XLM) پروژه‌ای است که تقریباً همان عملکرد ریپل را ارائه می‌دهد و با خرید استلار می‌توان از مزایایی که ریپل دارد بهره‌مند شد. بانک JP Morgan نیز بلاک چین بین بانکی خود را معرفی کرده است که به طور بالقوه می‌تواند XRP را با قدرت رد کند.

 • نماد: XRP
 • رتبه فعلی: ۷
 • قیمت فعلی: ۰٫۳۶۳۱ دلار
 • حجم معاملات: ۸۸۶,۴۳۲,۰۰۹ دلار
 • عرضه در گردش: ۵۰,۳۹۵,۴۶۱,۵۶۸ XRP
 • بالاترین قیمت: ۳٫۸۴ دلار
 • پایین‌ترین قیمت : ۰٫۰۰۲۶۸۶۲۰۶۶۶۲ دلار (می ۲۰۱۴)

در نهایت، ریپل هیچ ارزشی به صنعت ارزهای دیجیتال اضافه نمی‌کند. این موضوع به سادگی یک اکوسیستم موجود را با یک اکوسیستم دیگر جایگزین می‌کند. این ارز یک نسخه دیجیتالی از نسخه متمرکز و خصوصی است که در حال حاضر موجود است. در هر صورت، این رمز ارز به آنچه ارزهای دیجیتال سعی در انجام آن دارند، نیشخند میزند.

این پروژه هیچ تلاشی برای بهبود دنیای اطراف ما نمی‌کند. ریپل به سادگی در تلاش است تا سیستم متمرکز موجود را با استفاده از فناوری بلاک چین به بازی بگیرد. ریپل نیات پیشگامان این صنعت مانند ساتوشی ناکاموتو، جک مالرز، چارلز هاسکینسون یا ویتالیک بوترین را کاملا نادیده می‌گیرد و به همین دلیل به عنوان یک شت کوین شناخته می‌شود.

دلایل معرفی ریپل به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

با وجود اینکه ریپل به عنوان یک شت کوین شناخته می‌شود و با بسیاری از ایده‌های اصلی دنیای بلاک چین در تناقض است اما دلایل مهمی برای معرفی این رمز ارز به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ برای خرید وجود دارد که مهمترین آن‌ها به صورت زیر است.

 • سریع‌تر و کم‌مصرف‌تر از کوین‌های دیگر بازار
 • غیرمتمرکز اما متعلق به یک شرکت خصوصی
 • می‌تواند توسط مشاغل کوچک و مصرف کنندگان برای انتقال پول استفاده شود
 • کانال امن و سریع برای انتقال بین المللی پول

دلایل اصلی برای عدم خرید ریپل

اگرچه ریپل با پیروزی در دادگاه‌های متوالی با SEC به عنوان یک شت کوین مناسب برای سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود، دلایلی وجود دارد که می‌تواند شما را برای عدم خرید ریپل راضی کند. اصلی‌ترین دلایل خطرآفرین بودن خرید ریپل به صورت زیر است.

 • داشتن فقط چند سرمایه گذار
 • پروتکل‌های اجماع کمتر ایمن
 • دشواری خرید آن در برخی از کشورها مثل آمریکا
 • درگیری با نهادهای قانونی

ریپل از بهترین شت کوین های 2023

۳- بهترین جایگزین برای دوج Shiba Inu (SHIB)

اگر نمی خواهید در Dogecoin سرمایه‌گذاری کنید، می توانید بهترین شت کوین بعدی یعنی شیبا اینو را در نظر بگیرید. این توکن جایگزینی عالی برای DOGE است که بر روی شبکه اتریوم ایجاد شده است. شیبا اینو در سال ۲۰۲۰ بدون هیچ ایده‌ای به بازار آمد و با لاف زدن به اینکه “قاتل دوج کوین” است، نامی برای خود دست و پا کرد.

این ارز دیجیتال مطلقاً هیچ مورد استفاده‌ای ندارد، که آن را به یک شیت کوین تبدیل می‌کند. SHIB بیش از هر چیز دیگری، یک میم کوین است. این بدان معناست که با وجود محبوبیت آن، هنوز یک سرمایه گذاری پرخطر است. با این حال، بر خلاف دیگر میم کوین‌ها، شیبا اینو سخت کار می‌کند تا نشان دهد که برخی از ابزارها را ارائه می‌دهد که به آن ارزش بیشتری می‌دهد و به طور بالقوه می‌تواند آن را حتی محبوب‌تر کند.

 • نماد: SHIB
 • رتبه فعلی: ۱۵
 • قیمت فعلی: ۰٫۰۰۰۰۰۸۵۵۹ دلار
 • حجم معاملات: ۱۲۹,۹۱۰,۲۰۸ دلار
 • عرضه در گردش: ۵۴۹,۰۶۳,۲۷۸,۸۷۶,۳۰۱٫۹۴ SHIB
 • بالاترین قیمت تاریخ: ۰٫۰۰۰۰۸۴ دلار
 • کمترین قیمت تاریخ: ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۶ دلار (نوامبر ۲۰۲۰)

توسعه دهندگان شیبا اینو یک صرافی غیرمتمرکز به نام ShibaSwap ایجاد کرده‌اند که در آن SHIB و ETH قابل معامله هستند. این تیم همچنین در حال کار بر روی اپلیکیشنی به نام Dogelon Mars است که یک پلتفرم بازی مبتنی بر مرورگر خواهد بود که به بازیکنان اجازه می دهد SHIB کسب کنند.

علاوه بر این پروژه لایه دوم اتریوم با نام شیباریوم نیز توسط تیم توسعه‌دهنده شیبا اینو راه‌اندازی شده است که می‌تواند بر روند خوب این پروژه تاثیرگذار باشد. در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که این سرمایه‌گذاری‌ها موفق باشند، اما نشان می‌دهند که تیم متعهد به ساخت Shiba Inu است.

دلایل معرفی شیبا اینو به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

در میان شت کوین‌های معرفی شده تا به اینجا، شیبا اینو متعهدترین تیم را برای توسعه پروژه خود دارد و همین مساله شیبا اینو را به یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ تبدیل کرده است. از اصلی‌ترین دلایل خرید شیبا اینو برای سرمایه‌گذاری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • پتانسیل رشد بسیار زیاد (راه اندازی شبکه بلاک چین لایه ۲، تجربه متاورس)
 • شراکت با شرکت‌های معروف برای تبدیل شدن به یک پلتفرم رایگان بازی موبایل
 • رقیب قدرتمند برای میم کوین اصلی بازار دوج کوین
 • کاربرد برای مبادله NFT و سایر ارزهای دیجیتال

دلایل اصلی برای عدم خرید شیبا اینو

شیبا اینو در نهایت یک میم کوین است که رییسک‌های اصلی مرتبط با این رمز ارزها مثل نوسانات بالا را تجربه می‌کند. با این حال اصلی‌ترین دلایلی که می‌توان برای عدم خرید شیبا اینو معرفی کرد به صورت زیر است.

 • توکنومیکس مشکوک
 • استیبل کوین‌های ناپایدار

۴- بهترین شت کوین حوزه NFT و متاورس Apecoin (APE)

پروژه Apecoin در اوایل سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد و توسط همان تیمی توسعه یافت که Bored Ape Yacht Club یا همان مجموعه NFT میمون های کسل را به دنیای ارز دیجیتال معرفی کرد. این توکن ERC-20 بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و دارای عملکرد کاربردی و حاکمیتی است. با وجود اینکه این کوین حدود دو سال پیش عرضه شد، فراز و فرودهای قابل توجهی را مشاهده کرده است.

Apecoin حداکثر یک میلیارد توکن APE دارد، که به این معنی است که هرگز بیشتر از آن عدد در دسترس نخواهد بود. Apecoin یک رمز ارز است که به صراحت برای متاورس توسعه یافته است. این رمز ارز هنگام خرید در Metaverse برای پرداخت هزینه اقلام استفاده می‌شود. بعلاوه، کاربران Apecoin هنگام خرید تخفیف دریافت می‌کنند و شانس دسترسی زودهنگام به مجموعه‌های جدید را دارند.

 • نماد: APE
 • رتبه فعلی: ۳۲
 • قیمت فعلی: ۳٫۷۷ دلار
 • حجم معاملات: ۱۴۴,۶۵۲,۸۲ دلار
 • عرضه در گردش: ۳۶۱,۲۵۰,۰۰۰ APE
 • بالاترین قیمت: ۲۷٫۵۱ دلار
 • پایین ترین قیمت: ۳٫۱۰ دلار

شور و هیجان پشت اکوسیستم Ape منجر به ارزش کل بازار نزدیک به ۱٫۴۵ میلیارد دلار، تا زمان نگارش این مطلب شده است. با وجود اینکه یک مورد استفاده برای Apecoin وجود دارد، اما همچنان این رمز ارز یک شت کوین در نظر گرفته می‌شود زیرا ارزش زیادی را ارائه نمی‌دهد. با این حال، اگر به دنبال اضافه کردن یک شت کوین در حوزه NFT به سبد خود هستید، ایپ کوین یکی از بهتر ین شت کوین های ۲۰۲۳ خواهد بود.

دلایل معرفی APE به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

توکن APE در مقایسه با سایر شت کوین‌ها به دلیل کاربردهای ساده‌ای که ارائه می‌کندُ ارزشمند به حساب می‌آيد. حوزه فعالیت منحصربه‌فرد این شت کوین نیز یکی دیگر از دلایل توجه به این پروژه است. اصلی‌ترین دلایل معرفی APE به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ به صورت زیر است.

 • روشی کم‌هزینه برای انجام پرداخت‌های موبایلی یا خریدهای درون‌بازی در اکوسیستم NFT
 • توسعه خدمات نوآورانه برای تراکنش‌های دیجیتالی کارآمد
 • ایجاد هویت و داشتن چارچوب حکمرانی غیرمتمرکز
 • مزیت‌های دسترسی سریع به خدمات پروژه

دلایل اصلی برای عدم خرید APE

علی‌رغم نکات مثبت این پروژه، دلایلی وجود دارد که میتواند شما را از خرید APECOIN منصرف کند. برخی از مهمترین دلایلی که خرید APE ممکن است خطرآفرین باشد به صورت زیر است.

 • پلتفرم قدیمی
 • استخراج توکن های جدید
 • افت توجه به دنیای NFT به خصوص کلکسیون‌های مرتبط با این پروژه

ایپ کوین از بهترین شت کوین های 2023

۵– Floki Inu (FLOKI) از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ با عملکرد چند زنجیره‌ای

پس از دوج کوین و شیبا اینو شت کوین معروف دیگر با تصویر سگ رمز ارز فلوکی اینو است که در آگوست ۲۰۲۱ به بازار کریپتو اضافه شد. این رمز ارز پس از راه‌اندازی اولیه از سقف قیمتی عبور کرد، که این هایپ قیمت عمدتاً به نحوه ارتباط سرمایه‌گذاران فلوکی اینو با Dogecoin نسبت داده می‌شود.

ایلان ماسک در ماه جون ۲۰۲۱ اعلام کرد که حیوان خانگی خود شیبا اینو را «فلوکی» می‌نامد و در نتیجه این صحبت رمز ارز فلوکی اینو ساخته شد. فلوکی اینو، که اکنون به سادگی با نام فلوکی شناخته می‌شود، به عنوان پول شبیه به Dogecoin شروع شد، اما نگاهی عمیق‌تر نشان می‌دهد که این پول بسیار بیشتر از یک ابزار سرگرمی است.

 • نماد: Floki
 • رتبه فعلی: بدون رتبه
 • قیمت فعلی: ۰٫۰۰۰۰۰۹۴۶۸ دلار
 • حجم معاملات: ۲,۹۷۶,۴۶۴ $ ۳۴٫۵۲ Floki
 • عرضه در گردش: ۹٫۳ تریلیون فلوکی
 • بالاترین قیمت: ۰٫۰۰۰۳۳۶۷ دلار (نوامبر ۲۰۲۱)
 • پایین ترین قیمت: ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۸۴۲۸۰ دلار (ژوئیه ۲۰۲۱)

این میم کوین الهام گرفته از ایلان ماسک همچنان بر پیشرفت‌های درون شبکه‌اش متمرکز است که به رشد آگاهی از برند کمک می‌کند. این ارز چند زنجیره‌ای که بر روی بلاک‌چین‌های زنجیره هوشمند اتریوم و بایننس کار می‌کند، می‌تواند برای گسترش دامنه خود از آن‌ها استفاده کند. این ارز دیجیتال پروژه‌های مختلفی را راه‌اندازی کرده است که بعضی از آنها در لیست زیر آورده شده‌اند.

 • Floki University: طراحی شده است تا از طریق دانشگاه متاورس منحصر به فرد خود، مخاطبان رو به رشد را در مورد ارزهای دیجیتال آموزش دهد و در عین حال اکوسیستم فلوکی اینو را در معرض دید قرار دهد.
 • Valhalla: یک بازی متاورس NFT که فرصت‌های بازی برای کسب درآمد و پاداش را برای بازیکنان افزایش می‌دهد.
 • FlokiPlaces: توسعه‌ای از Valhalla ، که یک بازار کالا باز می‌کند و Floki را به عنوان جایگزینی برای DogeCoin، Bitcoin و USD برای پرداخت معرفی می‌کند.

متأسفانه، فلوکی اینو از زمان افزایش درخشان و زودگذر خود در اواخر سال ۲۰۲۱، کمی عقب‌نشینی کرده است. تقریباً ۹۲ درصد از افزایش قیمت اولیه این رمز ارز از بین رفته است، اما بسیاری از مردم معتقدند که این افت فلوکی اینو تا حد زیادی به دلیل شرایط فعلی کل بازار است. با این حال، به نظر می‌رسد که این میم کوین ثابت نگه داشته شده است زیرا حجم معاملات آن بیش از ۱۰ میلیون دلار در روز است.

تیم توسعه پشت فلوکی اینو، از آن زمان توجه خود را به توسعه یک جامعه معطوف کرده و در عین حال این شت کوین را به یک توکن کاربردی ارزشمند تبدیل کرده است. این بر اساس رابطه ای است که پروژه با CryptoCard دارد که به شما امکان می‌دهد با استفاده از Floki Inu، کالاهایی را از نزدیک به ۲۰۰۰ خرده فروش خریداری کنید.

دلایل معرفی فلوکی به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

فلوکی اینو همانند دوج کوین و شیبا اینو یک میم کوین بر پایه تصویر سگ است اما توانسته است با اضافه کردن کاربردهای مختلف به توکن خود وضعیت بهتری را برای خود ایجاد کند. برخی از دلایل خرید فلوکی به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ در زیر آورده شده است.

 • قابل استفاده در هر دو پلتفرم زنجیره هوشمند بایننس و اتریوم
 • مورد اعتماد و تبلیغ افراد مشهور
 • ارائه هزینه معاملاتی مقرون به صرفه برای معاملات

دلایل اصلی عدم خرید فلوکی

در مقابل ویژگی‌های مثبت ذکر شده، فلوکی اینو همچنان یک شت کوین است و بیشتر تغییرات قیمتی آن بر اساس توجه کامیونیتی به آن شکل می‌گیرد. برخی از دلایلی که فلوکی ممکن است برای خرید خطرناک باشد در ادامه آورده شده است.

 • یک سرمایه گذاری پرخطر به دلیل نوسانات شدید قیمت
 • عدم امکان خرید مستقیم با ارز فیات
 • داشتن عرضه انبوه

۶- SafeMoon (SAFEMOON) از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ و بدون تصویر سگ

اوضاع در بازار کریپتو به سرعت تغییر می‌کند. این صنعت بسیار بی‌ثبات است و علاقه‌ها می‌توانند به سرعت تغییر کند. به همین دلیل است که سرمایه گذاران دائماً به دنبال شت کوین بعدی هستند که قرار است سود آنچنانی داشته باشد. SafeMoon یک شت کوین است که در سال ۲۰۲۱ به بازار آمد و به طور خاص برای از بین بردن شیبا اینو از جایگاه رفیع خود طراحی شد.

توسعه دهندگان SafeMoon بر این باور بودند که این پروژه توانایی رقابت با میم کوین‌های محبوب مانند Shiba Inu و Dogecoin را دارد و در نتیجه، خود را به عنوان یک شرط بندی محکم در صنعت شت کوین قرار داده است. تصور آنها درست بود، زیرا SafeMoon در عرض چند هفته پس از رسیدن به سقف قیمتی، سقوط وحشتناکی کرد. متأسفانه، قبل از اینکه سرمایه‌گذاران بیشتری بتوانند به SafeMoon دست پیدا کنند، بازار دچار ریزش شد.

 • نماد: SFM
 • رتبه فعلی: ۱۹۲
 • قیمت فعلی: ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۵۶۳۳ دلار آمریکا
 • حجم معاملات: ۳۸۳۵۳۲ دلار
 • عرضه در گردش: ۵۶۲,۰۰۰,۷۵۰,۸۰۹,۱۸۷٫۱ SFM
 • بالاترین قیمت: ۷٫۹۷ دلار
 • پایین ترین قیمت: ۰٫۰۰۰۲۳۷۳۷ دلار

از آنجایی که بازار به افت کلی خود ادامه می‌دهد، SafeMoon به دنبال زمانی است که ارزشش دوباره افزایش یابد. تیم توسعه دهنده پشت میم کوین قصد دارد در عین جلب توجه جامعه پروژه، علاقه‌ها را به این سکه بیشتر کند. یکی از راه‌هایی که آن‌ها این کار را انجام می‌دهند از طریق کیف پول ارز دیجیتال SafeMoon است.

SafeMoon همچنین می‌گوید که هم روی یک صرافی و هم یک کیف پول سخت‌افزاری کار می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد با خیال راحت دارایی‌های دیجیتال خود را ذخیره کنند. این ویژگی‌های هیجان‌انگیز و ویژگی‌های دیگر به این پروژه اجازه داده است تا حداقل، علاقه دارندگان خود را حفظ کند.

SafeMoon حجم معاملات نزدیک به ۱ میلیون دلار دارد و در عین حال همچنان دنبال کنندگان رسانه‌های اجتماعی را به دست می‌آورد. این شرایط خوبی برای یک شت کوین محسوب می‌شود. با ادامه بهبود صنعت کریپتو، بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال ارزی غیر از Dogecoin یا Shiba Inu هستند. SafeMoon یک گزینه مناسب است که قصد دارد جایی برای خود در بازار ایجاد کند.

دلایل معرفی Safemoon به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

شت کوین‌های اصلی بازار همگی با میم سگ مشهور شدند. پروژه Safemoon این قضیه را تغییر داد و با برندینگ مناسب توانست خود را به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ معرفی کند. برخی از دلایل اصلی خرید SFM به صورت زیر است.

 • برندسازی ارزشمند و موثر
 • تبلیغ شدن آن توسط اینفلوئنسرهای محبوب
 • امکان استفاده به عنوان منبع درآمد غیرفعال

دلایل اصلی عدم خرید سیف مون

با وجود رشد مناسب این رمز ارز در روزهای اولیهُ این توکن با افت قیمت شدید روبه‌رو شد. برخی از دلایلی که SFM ممکن است برای خرید خطرناک باشد در ادامه آورده شده است.

 • دشوار بودن استفاده برای معاملات ارزهای فیات
 • تشدید نوسانات قیمت بعلت کمبود نقدینگی
 • دسترسی فقط در صرافی PancakeSwap و BitMart

سیف مون بهترین شت کوین برای سرمایه گذاری در 2023

۷- Samoyed Coin (SAMO) از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ و مبتنی بر سولانا

پروژه Samoyed Coin به گونه‌ای طراحی شده است که کاربر پسند و استفاده از آن آسان باشد. این ارز دارای شبکه‌ای است که امکان تراکنش‌های سریع و آسان را فراهم می‌کند. علاوه بر این، دارای یک الگوریتم اجماع اثبات سهام مبتکرانه است که تراکنش‌های امن را تضمین می‌کند.

این شت‌کوین مبتنی بر سولانا، یکی از سریع‌ترین شت کوین‌های در حال رشد است و توسط بسیاری به‌ عنوان رمزارزی با پتانسیل فراوان و یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ در نظر گرفته می‌شود. با وجود اینکه Samoyed Coin تنها یک سال است که بوجود آمده است، کاربران Solana و سایر حامیانش به آن کمک کردند تا به سرعت به یک شت کوین خوب تبدیل شود.

این موضوع تا حد زیادی به دلیل تیم پشت پروژه سولانا یعنی آناتولی یاکوونکو و سام بنکمن فرید بوده است. با وجود این دو نفر که سولانا را پیش می‌برند، در حالی که بازار افزایشی شود، Samoyed Coin به دستاوردهای قانونی دست می‌یابد.

متأسفانه، این رمز ارز در اوایل سال ۲۰۲۱ روند صعودی خود را از دست داد، بنابراین کار خود را برای روند صعودی متوقف کرده است. با این حال، Samoyed Coin با افزایش بیش از ۱۰۰۰ درصدی خود در نوامبر ۲۰۲۱، پتانسیل خود را برای رشد شدید نشان داد.

 • نماد: SAMO
 • رتبه فعلی: ۷۴۵
 • قیمت فعلی: ۰٫۰۰۳۵ دلار
 • حجم معاملات: ۷۰۷,۴۲۴ دلار (۲۴ ساعته)
 • عرضه در گردش: ۳,۵۵۰,۷۶۵,۱۶۵ SAMO
 • بالاترین قیمت: ۰٫۰۰۴۳۵۶ دلار
 • پایین ترین قیمت: ۰٫۰۰۳۴۵۳ دلار

ساموید کوین علیرغم مشکلاتی که داشته، در جامعه و فعالیت تجاری خود روند مثبتی دارد. به‌علاوه، این شت‌کوین قصد دارد نشان دهد که چیزی بیش از یک ظاهر زیباست، زیرا تیم توسعه آن روی ویژگی‌هایی کار می‌کند که می‌تواند پروژه را به نیروی قانونی در صنعت کریپتو تبدیل کند.

به عنوان مثال، تیم SAMO روی مدرسه‌ای کار می‌کند تا به کاربران اطلاعات بیشتری در مورد Samoyed Coin و ارزش آن در صنعت کریپتو و SAMO NFT‌ها بدهد. همراه با این ابتکارات، Samoyed Coin قصد دارد تلاش‌های خود را در جهت بازاریابی افزایش دهد تا همچنان به جلب علاقه مخاطبان به پروژه ادامه دهد.

دلایل معرفی ساموید کوین به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

پروژه ساموید کوین به دلیل برخی از ویژگی‌های خاص مثل استواری بر روی شبکه سولانا مورد توجه است و با رشد سولانا این پروژه نیز می‌تواند مورد توجه قرار کیرد. برخی از دلایل خرید SAMO در ادامه آورده شده است.

 • لنگر بر Solana، یکی از بلاک چین‌هایی که پیچیده‌ترین قراردادهای هوشمند را دارد
 • انرژی کمتر از Shiba Inu و DogeCoin مصرف می‌کند
 • می توان به عنوان NFT آن را جمع آوری کرد

معایب ساموید کوین به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

در مقابل دلایلی که برای خرید ساموید کوین عنوان شد می‌توان دلایل مهمی را برای عدم خرید این رمز ارز عنوان کرد. در ادامه برخی از دلایلی که SAMO ممکن است برای خرید خطرناک باشد، جمع‌آوری شده است.

 • این رمز ارز هنوز به طور گسترده در دسترس نیست
 • در برابر سازش‌های سولانا آسیب پذیر است

۸- Wakanda Inu (WKD) از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ برای امور خیر

شت کوین بعدی در لیست ما Wakanda Inu است. Wakanda Inu سکه‌ای است که در زمان عرضه، توجه زیادی را به خود جلب کرد اما از آن زمان کمی کاهش یافته است. با این حال، در حال حاضر بیش از ۳۹ تریلیون WKD در گردش است که نشان دهنده محبوبیت این پروژه آفریقایی است.

واکاندا اینو یک ارز دیجیتال جدید و مبتکرانه و محبوب در بین علاقه مندان و سرمایه گذاران ارز دیجیتال است. این یک گزینه سرمایه گذاری جدید هیجان انگیز است زیرا پتانسیل قابل توجهی برای رشد بلندمدت ارائه می‌دهد. Inu مبتنی بر پلتفرم بلاک چین اتریوم است که آن را بسیار همه کاره و ایمن می‌کند.

 • نماد: WKD
 • رتبه فعلی: بدون رتبه
 • قیمت فعلی: ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۶۲ دلار
 • حجم معاملات: ۵,۹۶۳٫۵۸ دلار (۲۴ ساعته)
 • عرضه در گردش: ۳۹,۲۴۴,۷۵۳,۰۰۳,۵۴۲ WKD
 • بالاترین قیمت: ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۵ دلار
 • پایین ترین قیمت: ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۶۱۳۱ دلار

سرمایه گذاران می‌توانند حسن نیت خود را با خرید WKD نشان دهند. تمرکز WKD بر بازپرداخت به جوامعی است که کمتر خوش شانس هستند. Wakanda Inu قصد دارد با راه‌اندازی یک بازار NFT و یک پلتفرم غیرمتمرکز، موارد استفاده را برای توکن خود فراهم کند که در آن سرمایه‌گذاران بتوانند WKD خود را با ارزهای دیجیتال دیگر تعویض کنند.

یکی از راه‌هایی که واکاندا اینو قصد دارد بازپرداخت کند، ابتکار آب پاک است. صدها هزار مرگ در کشورهای آفریقایی در ارتباط با بیماری‌های ناشی از آب وجود دارد. واکاندا اینو می‌خواهد از این جوامع با ارائه آب تمیزی که برای رشد نیاز دارند، حمایت کند.

دلایل معرفی واکاندا اینو به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

در میان بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ واماندا اینو به عنوان یک پروژه خیریه شناخته می‌شود که از پتانسیل‌های کامیونیتی خود برای کمک به حل مشکل آب در آفریقا استفاده می‌کند. برخی از دلایل اصلی خرید WKD در ادامه آورده شده است.

 • افزایش سریع ارزش سکه
 • داشتن پروژه اجتماعی قوی که باعث رشد و اتحاد می‌شود

معایب واکاندا اینو به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

به هر حال خرید واکاندا ایتو به منظور سرمایه‌گذاری با ریسک همراه است. برخی از دلایلی که چرا WKD ممکن است برای خرید خطرناک باشد در ادامه آورده شده است.

 • قیمت این ارز در سال گذشته کاهش عمده‌ای ۹۵ درصدی داشته است
 • برخی از تحلیلگران پتانسیل رشدی برای این میم کوین در دراز مدت نمی‌بینند

شت کوین آینده دار واکاندا اینو

۹- Dogelon Mars (ELON) یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

توکن ELON یک شت کوین است که فقط از ایلان ماسک و حمایت او از Dogecoin، الهام گرفته شده است. بهترین بخش در مورد این سکه این است که برای اشاره به تمایل ایلان ماسک برای کاوش در فضا، به ویژه مریخ ایجاد شده است. پس از راه اندازی، Dogelon Mars (ELON) شاهد افزایش قیمت شدید بود. این سکه طی یک ماه پس از عرضه، بیش از ۳۰۰۰۰ درصد رشد کرد.

بعد از آن رشد، این پروژه دوباره سقوط کرده است، اما هنوز هم یکی از خوب‌ها در مقایسه با بسیاری از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ دیگر است که می‌توانید در سال ۲۰۲۳ بخرید. این در درجه اول به این دلیل است که بسیاری از سرمایه گذاران معتقدند که Dogelon Mars هنوز به پتانسیل کامل خود دست پیدا نکرده است. به عنوان مثال، ELON بیش از نیم میلیون دنبال کننده در پلتفرم‌های مختلف مانند Reddit، Twitter و Telegram دارد.

 • نماد: ELON
 • رتبه فعلی: ۱۳۰
 • قیمت فعلی: ۰٫۰۰۰۰۰۰۳۰۷۸ دلار آمریکا
 • حجم معاملات: ۶,۲۶۱,۲۸۵ دلار (۲۴ ساعته)
 • عرضه در گردش: ۵۵۰,۷۵۹٫۶۶B ELON
 • بالاترین قیمت: ۰٫۰۰۰۰۳۲۶۳ دلار
 • پایین‌ترین قیمت: ۰٫۰۰۰۰۰۰۲۸۶۸۳۹ دلار

متأسفانه، هویت بنیانگذاران Dogelon Mars مشخص نیست، که آن را به یک پروژه ایده‌آل برای کلاهبرداری یا راگ پول تبدیل می‌کند. علیرغم افزایش اخیر فعالیت‌هایش در چند هفته گذشته، Dogelon Mars هنوز پروژه‌ای است که می‌تواند اموال سرمایه‌گذاران را خارج کرده و از آن‌ها کلاهبرداری کند. حتما قبل از سرمایه گذاری در این پروژه، بررسی‌های بیشتر را انجام دهید.

دلایل معرفی ایلان به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

پروزه دوج ایلان مارس یکی از بیخودترین شت کوین‌های بازار است که براساس ایده سفر به مریخ ایلان ماسک و علاقه او به دوج کوین ایجاد شده است و عملا هیچ ایده دیگری ندارد. با این حال برخی از دلایل خرید ELON در ادامه آورده شده است.

 • هر سال به پیشرفت خود ادامه می‌دهد
 • در بیشتر صرافی‌های غیرمتمرکز فهرست شده است
 • توسط رسانه‌های اجتماعی هایپ شده است

معایب ایلان به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

با وجود دلایل متعدد برای خرید ایلان همچنان می‌توان دلایلی را برای عدم سرمایه‌گذاری در این پروژه پیدا کرد. برخی از دلایلی که ELON ممکن است برای خرید خطرناک باشد به صورت زیر است.

 • اکوسیستم ثابتی ندارد
 • وایت پیپر ندارد
 • احتمال راگ پول در این پروژه وجود دارد

۱۰- Tamadoge (TAMA) از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ با ۱۰ میلیون دلار پیش فروش

Tamadoge از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ و یک شت کوین جدید است که پس از پیش فروش موفقیت آمیز که در آن ۱۰ میلیون دلار به دست آورد، انتظار می‌رود طرز فکر ما در مورد شت کوین‌ها را تغییر دهد. ارز دیجیتال Tamadoge ($TAMA) که در اواسط سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد، محبوبیت گسترده ارزهای میم را با مدل بازی‌های ارز دیجیتال P2E ترکیب می‌کند.

در طول پیش‌فروش، توکن‌های تامادوج به قیمت ۰٫۰۱ دلار خریداری شدند و حداقل خرید ۱۰۰۰ توکن (۱۰ دلار) پیش‌بینی شده بود. TAMA ممکن است با ETH یا USDT خریداری شود. کاربران همچنین می‌توانستند TAMA را با پول نقد فیات از طریق کارت اعتباری خریداری کنند.

 • نماد: $TAMA
 • رتبه فعلی: بدون رتبه
 • قیمت فعلی: ۰٫۰۱۶۰۲۲ دلار
 • حجم معاملات: ۱٫۶۹ میلیون دلار
 • منبع در گردش: ۱,۶۴۵,۲۸۶ دلار
 • بالاترین قیمت: ۰٫۰۱۷۳۸ دلار
 • پایین‌ترین قیمت: ۰٫۰۱۳۶ دلار

تامادوج ادعا می‌کند که یکی از مورد استقبال‌ترین ارزهای میم در تمام دوران‌ها است و بازار Play-to-Earn را به چالش می‌کشد تا بازی‌ای را ارائه دهد که مردم برای استفاده از آن مبارزه کنند. هدف این شت‌کوین این است که به هر کسی اجازه دهد هر تعداد دوج را که دوست دارد ضرب کند، و به کاربران اجازه می‌دهد تا NFT‌های تامادوج خود را پرورش دهند، آموزش دهند و دوئل کنند و در هر ماه در صدر رتبه بندی‌ها قرار بگیرند.

اگرچه برای اکوسیستم کریپتو جدید است، اما تاماداج در حال حاضر آماده‌سازی بیش از ۲۱۰۰۰ مجموعه NFT است. آن‌ها همچنین یک توکن بومی به نام Tamadoge Token ($TAMA) دارند که می‌توان از آن برای انجام بازی‌هایشان و کسب پاداش در Tamaverse استفاده کرد.

Tamaverse حول حیوانات خانگی دیجیتال متمرکز است. Tamagochi، از یک بازی دیجیتال دستی محبوب از دهه ۱۹۹۰، الهام‌بخش آن بوده است. آینده برای کاربران آن‌ها روشن‌تر نیز خواهد بود، زیرا آن‌ها به زودی اولین بازی خود را با نام تامادوج آرکید را راه اندازی می‌کنند.

دلایل معرفی تامادوج به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

تامادوج از جدیدترین شت کوین‌های بازار ارز دیجیتال است که به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ مطرح می‌شود. برخی از دلایل خرید توکن TAMA به صورت زیر است.

 • قیمت مقرون به صرفه را ارائه می‌دهد
 • کارمزد معامله ندارد
 • ارزش سرمایه گذاری بلند مدت احتمالی دارد
 • برنامه‌های آینده محور برای پلتفرم

معایب تاما به عنوان یکی از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

اگرچه به نظر می‌رسد پروژه تامادوج یک پروژه آینده‌دار برای شت کوین ها باشد اما دلایل قابل توجهی برای عدم سرمایه‌گذاری در این پروژه نیز مطرح است. برخی از دلایلی که چرا $TAMA ممکن است برای خرید خطرناک باشد در ادامه آورده شده است.

 • نسبتا جدی‌ در بازار
 • می تواند در برابر نوسانات بازار آسیب پذیر باشد

شت کوین تاما دوج

نکات مهم قبل ار خرید بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

با وجود معرفی ۱۰ رمز ارز به عنوان بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ باید توجه داشته باشید که سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها بسیار پرریسک است و قبل از سرمایه‌گذاری نیاز است که شما جنبه‌های مختلف سرمایه‌گذاری را در نظر بگیرید.

 • تحقیق خود را انجام دهید: قبل از سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتال، ضروری است که خودتان تحقیق کنید. این شامل درک فناوری پشت سکه و همچنین پتانسیل بازار آن است. در مورد شت کوین‌ها توجه به سنتیمنت پروزه‌ها بسیار مهم است.
 • برای نوسانات آماده باشید: ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان هستند و قیمت‌ها می‌توانند به سرعت تغییر کنند. این بدان معنی است که اگر بدون اینکه برای این ریسک کردن آماده باشید، روی شت کوینی سرمایه گذاری کنید، ممکن است تمام پول خود را از دست بدهید.
 • فرض کنید کل سرمایه شما از بین خواهد رفت: فراموش نکنید سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هنوز یک قمار است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. اگر آماده نیستید سرمایه خود را از دست بدهید، پس ارزهای دیجیتال برای شما مناسب نیستند.
 • پس انداز زندگی خود را فقط روی یک سکه سرمایه گذاری نکنید: اگرچه ممکن است این کار راهی آسان برای کسب درآمد سریع به نظر برسد، اما سرمایه گذاری تمام پولتان در یک ارز دیجیتال ریسکی است و اصلا استراتژی خوبی نیست. فقط پولی را سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را دارید و سرمایه را در جاهای مختلف تقسیم کنید.
 • از کلاهبرداری آگاه باشید:اگر می‌خواهید روی شت کوین سرمایه گذاری کنید، مطمئن شوید که فقط روی شت‌کوین‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کنید که کاملاً از آن‌ها شناخت کامل کسب کرده اید. بسیاری از کلاهبرداران می‌توانند از این رمزارزها برای فریب طعمه‌های خود استفاده کنند و دارایی آن‌ها را بدزدند.

آینده بهترین شت کوین های ۲۰۲۳

آینده شت کوین‌ها برای بسیاری از سرمایه گذاران هیجان انگیز است. تجمیع کننده‌های صرافی‌های غیرمتمرکز امکان ترید و معامله انواع ارزهای دیجیتال مختلف را بدون تکیه بر صرافی های متمرکز فراهم می‌کنند. این موضوع فرصت‌ها را برای افراد بیشتری برای سرمایه‌گذاری در شت‌کوین‌ها و کسب درآمد از آن‌ها باز می‌کند.

به هر حال بسیاری از بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ نیز در صرافی‌های متمرکز مثل صرافی ارز دیجیتال رابکس قابل خرید و فروش هستند. اگرچه آسانتر شدن امکان معامله یکی از معیارهای اصلی برای افزایش قیمت یک ارز است اما تجربه نشان داده است که آینده شت کوین ها بیشتر به کامیونیتی و اکوسیستم آن بستگی دارد. بنابراین در سرمایه‌گذاری روی شت کوین بهتر است به کامیونیتی پروژه و فعالیت آنها توجه داشته باشید.

آیا شت کوین یک سرمایه گذاری خوب است؟

بازار کریپتو بسیار بی‌ثبات است. حتی پایدارترین سکه‌ها نیز مستعد بالا و پایین شدن بیش از حد هستند. طبق تعریف‌ها، شت‌کوین‌ها ارزش کمی به بازار ارائه می‌کنند یا اصلاً ارزشی ندارند، به این معنی که احتمال اینکه سود و افت زیادی را تجربه کنند، بیشتر است. بنابراین سرمایه‌گذاری بر روی شت کوین بسیار پرریسک است.

بهترین شت کوین بازار کدام است؟

اکثر سرمایه گذاران استدلال می‌کنند که بهترین شیت کوین دوج کوین است، اما پاسخ به این سوال بستگی به چیزی دارد که شما به دنبال آن هستید. آیا یک شت کوین جدید می‌خواهید که هنوز کسی روی آن سرمایه گذاری نکرده باشد؟ آیا ترجیح می‌دهید در پروژه‌ای سرمایه گذاری کنید که در حال حاضر وجود دارد؟ تحقیق خود را انجام دهید زیرا بهترین شت کوین برای همه یکسان نخواهد بود.

آیا شت کوین ها می توانند شما را ثروتمند کنند؟

هر ارز دیجیتالی می‌تواند شما را ثروتمند کند اگر زمان بندی مناسبی را در بازار داشته باشید و سرمایه‌گذاری‌تان رشد انفجاری کند. با این حال، کسانی که موفق به انجام این کار می‌شوند، استثنا هستند. یادتان باشد فقط پولی را سرمایه گذاری کنید که می‌توانید راحت از دست بدهید. بله، هر یک از شت‌ کوین‌های موجود در لیست بهترین شت کوین های ۲۰۲۳ می‌توانند شما را ثروتمند کند، در عین حال همان‌ها می‌توانند تمام پول شما را با خود ببرند.

آیا دوج کوین یک شت کوین است؟

به زبان ساده، بله. دوج کوین رمز ارزی است که هیچ ارزش یا عملکردی را به بازار اضافی نمی‌کند. در حالی که سکه‌ای بسیار محبوب است و از نظر ارزش کل بازار در رتبه بالایی قرار دارد، این محبوبیت عمدتاً بر اساس تأیید افراد مشهور است و کمتر بر اساس ارزشی است که واقعاً با خودش می‌آورد.

منبع : رابکس

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2622211

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها