تاریخ : یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳ Sunday, 16 June , 2024
1

لورس :بیشترین فعالیت استیبل کوین در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ با ۴۰۰ هزار آدرس فعال!🚨

  • کد خبر : 2628409
  • ۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۵
لورس :بیشترین فعالیت استیبل کوین در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ با ۴۰۰ هزار آدرس فعال!🚨
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

بیشترین فعالیت استیبل کوین در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ با ۴۰۰ هزار آدرس فعال! به گزارش زوم ارز، در پایان سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳، فعالیت در دسته استیبل کوین، که با تعداد آدرس‌های فعال روزانه (DAA) اندازه‌گیری می‌شود، به بیش از ۴۰۰,۰۰۰ واحد افزایش یافت، که این عدد بیشترین در هر دسته بود. در دسته مالی غیرمتمرکز (defi)، که دسته بعدی با بالاترین رتبه است، تعداد DAA در پایان سه ماهه سوم کمی بیشتر از ۲۰۰,۰۰۰ واحد بود.
فعالیت استیبل کوین تقریباً دو برابر مالی غیرمتمرکز است با توجه به یافته‌های آخرین تحقیق انجام شده توسط Quicknode، استیبل کوین‌ها در پایان فصل سوم سال ۲۰۲۳ با بیش از ۴۰۰,۰۰۰ آدرس فعال روزانه (DAA)، دسته بلاک‌چین محبوب‌ترین را تشکیل می‌دهند. علاوه بر این، دسته استیبل کوین تنها دسته‌ای است که در سه فصلی که مورد بررسی قرار گرفته است، رشدی را ثبت کرده است. به عنوان مثال، در سه ماهه اول میانگین DAA به ۳۱۷,۰۰۰ واحد رسید و در فصل دوم به ۴۵۰,۰۰۰ واحد افزایش یافت. در فصل سوم، تعداد DAA در دسته به طور محدود به ۴۶۱,۰۰۰ واحد افزایش یافت.
بر اساس داده‌های مطالعه، DAA دسته استیبل کوین در پایان فصل..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

بیشترین فعالیت استیبل کوین در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ با ۴۰۰ هزار آدرس فعال!🚨

به گزارش زوم ارز، در پایان سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳، فعالیت در دسته استیبل کوین، که با تعداد آدرس‌های فعال روزانه (DAA) اندازه‌گیری می‌شود، به بیش از ۴۰۰,۰۰۰ واحد افزایش یافت، که این عدد بیشترین در هر دسته بود. در دسته مالی غیرمتمرکز (defi)، که دسته بعدی با بالاترین رتبه است، تعداد DAA در پایان سه ماهه سوم کمی بیشتر از ۲۰۰,۰۰۰ واحد بود.

فعالیت استیبل کوین تقریباً دو برابر مالی غیرمتمرکز است

با توجه به یافته‌های آخرین تحقیق انجام شده توسط Quicknode، استیبل کوین‌ها در پایان فصل سوم سال ۲۰۲۳ با بیش از ۴۰۰,۰۰۰ آدرس فعال روزانه (DAA)، دسته بلاک‌چین محبوب‌ترین را تشکیل می‌دهند. علاوه بر این، دسته استیبل کوین تنها دسته‌ای است که در سه فصلی که مورد بررسی قرار گرفته است، رشدی را ثبت کرده است. به عنوان مثال، در سه ماهه اول میانگین DAA به ۳۱۷,۰۰۰ واحد رسید و در فصل دوم به ۴۵۰,۰۰۰ واحد افزایش یافت. در فصل سوم، تعداد DAA در دسته به طور محدود به ۴۶۱,۰۰۰ واحد افزایش یافت.

بر اساس داده‌های مطالعه، DAA دسته استیبل کوین در پایان فصل سوم تقریباً دو برابر دسته بعدی با بالاترین رتبه، یعنی دسته امور مالی غیرمتمرکز (defi)، بود. در گذشته، دسته defi دارای بیشترین DAA بود و در ابتدای فصل اول حاکمیت داشت، و فعالیت‌های آن کمی بیشتر بود. با این حال، پس از افزایش به نزدیک به ۴۰۰,۰۰۰ DAA در فصل دوم، فعالیت در دسته defi به تدریج کاهش یافت و در پایان فصل سوم، بیش از ۲۰۰,۰۰۰ DAA وجود داشت.

مطالعه: بیشترین فعالیت استیبل کوین در سه ماهه سوم سال 2023 با تقریباً 400 هزار آدرس فعال روزانه

این تحقیق، که به همراه پلتفرم داده‌های سازمانی برای دارایی‌های دیجیتال آرتمیس تهیه شده بود، اصولاً روی هفت زنجیره متمرکز معتبر تمرکز داشت: زنجیره Arbitrum One، زنجیره Avalanche، زنجیره Base، زنجیره BNB Chain، زنجیره Ethereum، زنجیره OP Mainnet و زنجیره Polygon PoS.

افزایش فعالیت غیرمتمرکز برنامه اجتماعی

دیمیتری اشکلوفسکی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Quicknode، یک پلتفرم توسعه سراسری برای نوآوری در Web3، در خصوص یافته‌های مطالعه اعلام کرد:

“با تمرکز بر توسعه‌دهندگان بلاکچین و کاربران نهایی، ما در حال به دست آوردن اطلاعات ارزشمندی درباره نقشه‌راهی هستیم که برای ایجاد یک اکوسیستم Web3 پایدار و به سرعت گسترده استفاده خواهد شد. این داده‌ها، همراه با زمینه‌ای برای توسعه محصول و سرمایه‌گذاری، داستان کاملی از اینکه چه مسیری را دنبال می‌کنیم به ما ارائه می‌دهد.”

همچنین، یافته‌های این تحقیق نشان دادند که علاوه بر افزایش فعالیت در حوزه استیبل‌کوین، ظهور اپلیکیشن‌های اجتماعی غیرمتمرکز به عنوان یک نیروی جدید مورد توجه است و Friend.tech به عنوان یک عامل مهم در این پدیده تشخیص داده می‌شود. این مطالعه همچنین نشان داد که توسعه‌دهندگان همچنان به توسعه راه‌حل‌های مقیاس‌پذیر EVM به عنوان یک مسئله اساسی و فوری می‌نگرند و فعالیت‌های توسعه در شبکه اصلی OP تاکنون قوی باقی مانده است.

در مورد روندهای آینده، داده‌های مطالعه نشان می‌دهند که بازی‌ها و ارائه‌های هوش مصنوعی در سال‌های آینده نقش مهمی در اکوسیستم بلاکچین خواهند داشت و بیشترین پیشرفت را خواهند دید.

منبع: news.bitcoin.com

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2628409

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها