تاریخ : چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 24 July , 2024
0

لورس :تجزیه و تحلیل قیمت :بیت کوین،اتریوم ،بایننس کوین ،سولانا ،ریپل ،کاردانو، آوالانچ ،دوج کوین ،پالیگان

  • کد خبر : 2634179
  • ۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۱
لورس :تجزیه و تحلیل قیمت :بیت کوین،اتریوم ،بایننس کوین ،سولانا ،ریپل ،کاردانو، آوالانچ ،دوج کوین ،پالیگان
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

تجزیه و تحلیل قیمت :بیت کوین،اتریوم ،بایننس کوین ،سولانا ،ریپل ،کاردانو، آوالانچ ،دوج کوین ،پالیگان آلت کویناتریومارز رمزپایه توسط آندیا احمدی آخرین به روز رسانی ۱۱ ژانویه ۲۰۲۴ ۰ ۱۹۱ اشتراک در ۹ ژانویه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در توییتی اعلام کرد که برنامه‌های صندوق بیت کوین(BTC)مورد تایید قرار گرفته است، اما بعداً اعلام کرد که حساب اجتماعی SEC هک شده است و هیچ ETF تایید نشده است.
پس از ارسال توییت هک شده، بیت کوین به سرعت تا حدود ۴۸۰۰۰ دلار افزایش یافت اما پس از آن سود را پس داد و در عرض چند دقیقه به ۴۶۰۰۰ دلار کاهش یافت.
عملکرد روزانه بازار ارزهای دیجیتال منبع: Coin360 اگرچه این رویداد ممکن است در کوتاه مدت نوسانات را افزایش دهد، اما روند بلندمدت می تواند دست نخورده باقی بماند.
سطوح حمایت و مقاومت حیاتی که باید در بیت کوین و آلت کوین ها مراقب آن ها باشیم چیست؟ بیایید نمودار ۱۰ ارز دیجیتال برتر را تجزیه و تحلیل کنیم تا ..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

تجزیه و تحلیل قیمت :بیت کوین،اتریوم ،بایننس کوین ،سولانا ،ریپل ،کاردانو، آوالانچ ،دوج کوین ،پالیگان آلت کویناتریومارز رمزپایه توسط آندیا احمدی ۰ ۱۹۱ اشتراک

در ۹ ژانویه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در توییتی اعلام کرد که برنامه‌های صندوق بیت کوین(BTC)مورد تایید قرار گرفته است، اما بعداً اعلام کرد که حساب اجتماعی SEC هک شده است و هیچ ETF تایید نشده است.

پس از ارسال توییت هک شده، بیت کوین به سرعت تا حدود ۴۸۰۰۰ دلار افزایش یافت اما پس از آن سود را پس داد و در عرض چند دقیقه به ۴۶۰۰۰ دلار کاهش یافت.

عملکرد روزانه بازار ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

اگرچه این رویداد ممکن است در کوتاه مدت نوسانات را افزایش دهد، اما روند بلندمدت می تواند دست نخورده باقی بماند.

سطوح حمایت و مقاومت حیاتی که باید در بیت کوین و آلت کوین ها مراقب آن ها باشیم چیست؟ بیایید نمودار ۱۰ ارز دیجیتال برتر را تجزیه و تحلیل کنیم تا متوجه شویم.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین در ۸ ژانویه بالای الگوی مثلث صعودی بسته شد که نشان دهنده شروع مرحله بعدی روند صعودی است. الگوی هدف ،راه اندازی روند صعودی در ۴۹۱۷۸ دلار است.

خرس ها در تلاش هستند تا قیمت را به زیر سطح شکست ۴۴۷۰۰ دلار برگردانند و گاوهای تهاجمی را به دام بیاندازند. اگر این کار را انجام دهند، جفت ارز BTC/USDT ممکن است شاهد انحلال طولانی مدت باشد و به میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۴۲۰۷۸ دلار) سقوط کند. فروش ممکن است زیر این حمایت افزایش یابد و این جفت ممکن است به ۳۷۹۸۰ دلار سقوط کند.

در عوض، اگر قیمت به ۴۴۷۰۰ دلار بازگشت، نشان می‌دهد که گاوها در تلاش هستند تا سطح را به سطح حمایت برگردانند. این امر چشم انداز رالی را به ۴۹۱۷۸ دلار و پس از آن به ۵۲۰۰۰ دلار افزایش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

اتریوم ( ETH ) ازخط SMA 50 (2232 دلار) در ۹ ژانویه به شدت افزایش یافت که نشان دهنده خرید خوب در سطوح پایین تر است. گاوها به خرید خود در ۱۰ ژانویه ادامه دادند و قیمت را به بالای مقاومت ۲۴۰۰ دلاری رساندند.

تجزیه و تحلیل قیمت :بیت کوین،اتریوم ،بایننس کوین ،سولانا ،ریپل ،کاردانو، آوالانچ ،دوج کوین ،پالیگان
نمودار روزانه ETH/USDT. منبع: TradingView

اگر خریداران قیمت را بالای ۲۴۰۰ دلار حفظ کنند، نشان دهنده از سرگیری روند صعودی است. جفت ارز ETH/USDT می تواند به ۲۷۰۰ دلار و سپس به سطح مهم۳۰۰۰ دلار صعود کند.

اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۲۹۴ دلار) برسد، این دیدگاه خوش بینانه در کوتاه مدت باطل خواهد شد. این یک اقدام محدود بین ۲۱۰۰ تا ۲۴۰۰ دلار را برای مدت زمان بیشتری نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین

گاوها موفق شدند ( BNB ) را بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۹۸ دلار) در ۸ و ۹ ژانویه حفظ کنند، اما نتوانستند بهبود معنی داری را آغاز کنند. این نشان دهنده کمبود تقاضا در سطوح بالاتر است.

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و RSI درست بالاتر از نقطه میانی، مزیت واضحی به گاوها و خرس ها نمی دهد. اگر قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه بسته شود، جفت ارز BNB/USDT ممکن است تا خط گردن سقوط کند.

گاوها باید قیمت را به بالای ۳۱۰ دلار افزایش داده و حفظ کنند تا نشان دهند که فشار فروش در حال کاهش است. این جفت پس از آن می تواند تا ۳۲۷ دلار و بعداً به ۳۳۸ دلار صعود کند.

تحلیل قیمت سولانا

سولانا ( SOL ) در ۸ ژانویه از خط روند صعودی عقب نشینی کرد و گاوها نتوانستند بر مانع در خط روند نزولی غلبه کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت :بیت کوین،اتریوم ،بایننس کوین ،سولانا ،ریپل ،کاردانو، آوالانچ ،دوج کوین ،پالیگان
نمودار روزانه SOL/USDT. منبع: TradingView

متحرک نمایی ۲۰ روزه (۹۶ دلار) مسطح شده است و RSI نزدیک به نقطه میانی است که نشان دهنده تعادل بین عرضه و تقاضا است. این نشان می دهد که جفت ارز SOL/USDT ممکن است برای مدتی بین خطوط روند صعودی و نزولی گیر کند.

اگر خرس‌ها قیمت را به زیر خط روند صعودی کاهش دهند، فروش ممکن است بیشتر شود و این جفت ممکن است به ۶۷ دلار سقوط کند. از طرف دیگر، اگر قیمت بالا برود و از خط روند نزولی عبور کند، نشان می‌دهد که گاوها به بازی بازگشته‌اند و ممکن است جفت به ۱۱۷ دلار افزایش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل

ریپل ( XRP ) برای مدتی حول سطح ۰٫۵۷ دلار در نوسان بوده است که نشان دهنده نبرد سخت بین گاوها و خرس ها است.

متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰٫۵۹ دلار) در حال کاهش است و RSI زیر ۳۸ است که نشان می دهد خرس ها محدوده را حفظ می کنند و اگر قیمت به زیر ۰٫۵۴ دلار سقوط کند، فروش می تواند افزایش یابد و جفت ارز XRP/USDT ممکن است به ۰٫۵۰ دلار سقوط کند.

در روند صعودی، گاوها باید قیمت را بالاتر از میانگین های متحرک حرکت دهند تا قدرت را نشان دهند. پس از این که قیمت از خط روند نزولی بالا رفت، روند کوتاه مدت می تواند به نفع خریداران متمایل شود. این جفت ممکن است تا ۰٫۶۷ دلار وپس از آن به ۰٫۷۴ دلار صعود کند.

تحلیل قیمت کاردانو

جهش شدید کاردانو ( ADA ) از حمایت ۰٫۴۶ دلاری در ۸ ژانویه در نزدیکی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰٫۵۵ دلار) متوقف شد و نشان می دهد که خرس ها تسلیم نشده اند.

تجزیه و تحلیل قیمت :بیت کوین،اتریوم ،بایننس کوین ،سولانا ،ریپل ،کاردانو، آوالانچ ،دوج کوین ،پالیگان
نمودار روزانه ADA/USDT. منبع: TradingView

قیمت می تواند به حمایت ۰٫۴۶ دلار کاهش یابد، که همچنان سطح کلیدی است که باید مراقب آن بود. انتظار می رود خریداران به شدت از این سطح محافظت کنند زیرا شکستن زیر آن ممکن است فروش را تشدید کند و جفت ارز ADA/USDT را به ۰٫۳۷ دلار کاهش دهد.

اگر قیمت به ۰٫۴۶ دلار بازگشت، گاوها دوباره سعی خواهند کرد تا بر سد متحرک نمایی ۲۰ روزه غلبه کنند. اگر آنها موفق شوند، جفت می تواند به خط روند نزولی صعود کند، جایی که گاوها احتمالاً با مقاومت شدید خرس ها روبرو می شوند.

تحلیل قیمت آوالانچ

آوالانچ ( AVAX ) در تاریخ ۹ ژانویه از خط گردن الگوی سر و شانه به سمت پایین برگشت، که نشان می‌دهد خرس‌ها در تلاش برای دفاع تهاجمی از سطح هستند.

جفت ارز AVAX/USDT می تواند تا ۳۱ دلار کاهش یابد، که سطح مهمی است که باید مراقب آن بود. اگر حمایت ۳۱ دلار شکست بخورد، فروش می تواند تشدید شود و این جفت ممکن است به سمت هدف الگوی ۲۶ دلار نزول کند.

برعکس، اگر قیمت با قدرت از سطح ۳۱ دلار بازگردد، نشان می دهد که گاوها به شدت از این سطح محافظت می کنند. این می تواند این جفت ارز را برای مدتی بین ۳۱ تا ۳۸ دلار نگه دارد.

شکستن و بسته شدن بالای ۳۸ دلار نشان می دهد که خرس ها ممکن است کنترل خود را از دست بدهند.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین

تلاش برای بازیابی دوج کوین (DOGE) در ۹ ژانویه در نزدیکی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰٫۰۹ دلار) انجام شد، که نشان می دهد خرس ها در سطوح بالاتر فعال هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت :بیت کوین،اتریوم ،بایننس کوین ،سولانا ،ریپل ،کاردانو، آوالانچ ،دوج کوین ،پالیگان
نمودار روزانه DOGE/USDT. منبع: TradingView

خرس ها سعی خواهند کرد با کشاندن قیمت به حمایت بعدی در ۰٫۰۷ دلار، موقعیت خود را بیشتر تقویت کنند. این سطح ممکن است خریداران را جذب کند، اما اگر گاوها نتوانند مانع را در متحرک نمایی ۲۰ روزه برطرف کنند، احتمال افت تا ۰٫۰۶ دلار افزایش می‌یابد.

برخلاف این فرض، اگر خریداران قیمت را بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه قرار دهند، نشان می دهد که فشار فروش ممکن است کاهش یابد و ممکن است جفت ارز DOGE/USDT به ناحیه مقاومت ۰٫۱۰ تا ۰٫۱۱ دلار افزایش یابد.

تحلیل قیمت پولکادات

خرس‌ها در ۸ ژانویه پولکادوت (DOT ) را به زیر SMA 50 روزه (۶٫۹۶ دلار) کشیدند، اما نتوانستند سطوح پایین‌تر را حفظ کنند، همانطور که از سایه بلند روی شمع دیده می‌شود.

یک نکته منفی کوچک این است که گاوها نتوانستند سرعت را حفظ کنند و قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۷٫۵۸ دلار) برسانند. این نشان می‌دهد که خرس‌ها تلاش می‌کنند متحرک نمایی ۲۰ روزه را به مقاومت تبدیل کنند.

اگر قیمت به زیر حمایت ۶٫۵۰ دلار کاهش یابد، جفت ارز DOT/USDT یک الگوی نزولی H&S را تکمیل می کند. سپس ممکن است جفت به ۵ دلار سقوط کند.

اگر گاوها بخواهند از حرکت نزولی جلوگیری کنند، باید قیمت را به بالای مقاومت ۷٫۹۰ دلار برسانند. این ممکن است دروازه های رالی را به ۸٫۸۰ دلار باز کند.

تجزیه وتحلیل قیمت پالیگان

پالیگان ( MATIC )در ۸ ژانویه از ۰٫۷۳ دلار جهش کرد، اما بازیابی با فروش نزدیک به خط SMA 50 روزه (۰٫۸۵ دلار) روبرو است.

تجزیه و تحلیل قیمت :بیت کوین،اتریوم ،بایننس کوین ،سولانا ،ریپل ،کاردانو، آوالانچ ،دوج کوین ،پالیگان
نمودار روزانه MATIC/USDT. منبع: TradingView

شیب متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰٫۸۷ دلار) و RSI درست زیر نقطه میانی نشان دهنده یک مزیت جزئی برای خرس ها است. اگر قیمت از میانگین های متحرک کاهش یابد، جفت ارز MATIC/USDT ممکن است دوباره به سمت حمایت قوی در ۰٫۷۰ دلار سقوط کند.

برعکس، اگر خریداران قیمت را بالاتر از میانگین متحرک هدایت کنند، تقاضای جامد را در سطوح پایین‌تر نشان می‌دهد. سپس این جفت ارز ممکن است تلاش کند تا مقاومت بالای ۱ دلار را افزایش دهد که ممکن است عبور از آن مانعی دشوار باشد.

منبع cointelegraph آوالانچاتریومبایننس کوینبیت کوینپالیگاندوج کوینریپلسولانا ۰ ۱۹۱ اشتراک آندیا احمدی

مقاله قبلی

گری گنسلر گفت: تایید ETF به معنای تایید یا پیشنهاد بیت کوین نیست

مقاله بعدی

پلن بی پیش بینی می کند: افزایش ۱۰۰۰ درصدی بیت کوین و رسیدن به ۵۳۲۰۰۰ دلار

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2634179

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها