تاریخ : چهارشنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Wednesday, 24 April , 2024
1

لورس :تحلیل تتر (۲۶ دی ۱۴۰۲)

 • کد خبر : 2605707
 • ۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۷:۲۰
لورس :تحلیل تتر (۲۶ دی ۱۴۰۲)
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

تحلیل تتر (۲۶ دی ۱۴۰۲) اشتراک گذاری tweet تحلیل تکنیکال تتر یکی از روش هایی است که تریدرها می توانند با استفاده از آن تاریخچه قیمت و حجم معاملات یک رمز ارز را ملاک قرار دهند تا رفتار آینده‌ی بازار خرید و فروش تتر را پیش‌بینی کنند. در این مطلب ما به صورت روزانه با بررسی تحولات اقتصادی روز دنیا، وضعیت اقتصادی ایران و همچنین تحلیل تکنیکال وضعیت بازار خرید ارز دیجیتال، نوسانات نرخ تتر را بررسی و پیش بینی می‌کنیم. شما می‌توانید آخرین اخبار و تحلیل‌ تتر را در این صفحه دنبال کنید تا در زمان خرید تتر کمترین حد ضرر و بیشترین حد سود را داشته باشید.
تحلیل تتر یکشنبه ۲۴ دی تتر با تشکیل الگوی Cup ترسیم شده، روند صعودی به خود گرفت. انتظار می‌رفت در انتهای Curve ترسیم شده، با اصلاح روبه‌رو شود. اما با شکست مقاومت ۵۲۷۰۰ تومان، به محدوده قیمتی ۵۳۲۰۰ تومان رسیده است. درحال‌حاضر، امکان اصلاح تا حمایت ۵۳۱۵۰ تومان و پس از آن ادامه حرکت صعودی تا مقاومت ۵۳۹۰۰ تومان وجود دارد.
تحلیل تتر چهارشنبه ۲۰ دی تتر در محدوده اوردربلاک ترسیم شده قرار دارد. درصورت تکمیل کندل فعل..

فهرست مطالب

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

تحلیل تتر (۲۶ دی ۱۴۰۲) اشتراک گذاری

 • tweet

تحلیل تکنیکال تتر یکی از روش هایی است که تریدرها می توانند با استفاده از آن تاریخچه قیمت و حجم معاملات یک رمز ارز را ملاک قرار دهند تا رفتار آینده‌ی بازار خرید و فروش تتر را پیش‌بینی کنند. در این مطلب ما به صورت روزانه با بررسی تحولات اقتصادی روز دنیا، وضعیت اقتصادی ایران و همچنین تحلیل تکنیکال وضعیت بازار خرید ارز دیجیتال، نوسانات نرخ تتر را بررسی و پیش بینی می‌کنیم. شما می‌توانید آخرین اخبار و تحلیل‌ تتر را در این صفحه دنبال کنید تا در زمان خرید تتر کمترین حد ضرر و بیشترین حد سود را داشته باشید.

بخوانید  تحلیلگران Kaiko ریپل را ارزیابی می کنند: روند نزولی آگوست از کجا آمد؟

تحلیل تتر یکشنبه ۲۴ دی

تتر با تشکیل الگوی Cup ترسیم شده، روند صعودی به خود گرفت. انتظار می‌رفت در انتهای Curve ترسیم شده، با اصلاح روبه‌رو شود. اما با شکست مقاومت ۵۲۷۰۰ تومان، به محدوده قیمتی ۵۳۲۰۰ تومان رسیده است. درحال‌حاضر، امکان اصلاح تا حمایت ۵۳۱۵۰ تومان و پس از آن ادامه حرکت صعودی تا مقاومت ۵۳۹۰۰ تومان وجود دارد.

تحلیل تتر چهارشنبه ۲۰ دی

تتر در محدوده اوردربلاک ترسیم شده قرار دارد. درصورت تکمیل کندل فعلی و تثبیت در محدوده فعلی، ممکن است تا محدوده ۵۱۹۰۰ تومان رشد قیمتی داشته باشید. درغیراین‌صورت امکان اصلاح تا حمایت ۵۱۴۰۰ تومان و خط روند نشخص شده محتمل است.

تحلیل تتر چهارشنبه 20 دی

تحلیل تتر سه‌شنبه ۱۹ دی

تتر با توجه به نوسانات روز گذشته بیت کوین تا محدوده ۵۱۲۰۰ تومان اصلاح داشت. درحال‌حاضر، با توجه به shadowهای آخرین کندل، حرکت قیمتی در کنج ترسیم شده، محتمل است.

تحلیل تتر سه‌شنبه 19 دی

تحلیل تتر دوشنبه ۱۸ دی

تتر در محدوده حمایت ۵۱۵۰۰ تومان قرار دارد. با توجه به واکنش نسبت به محدوده مقاومت ۵۱۷۰۰ تومان، می‌توان انتظار اصلاح تا خط روند ترسیم شده و حمایت ۵۱۳۰۰ تومان را داشت.

تحلیل تتر دوشنبه 18 دی

تحلیل تتر سه‌شنبه ۱۲ دی

تتر در محدوده قیمتی ۵۰۶۰۰ تومان قرار دارد. واکنش به مقاومت ۵۰۷۰۰ تومان، منجربه اصلاح تا حمایت ۵۰۵۰۰ تومان می‌شود. درصورت شکست حمایت نامبرده، احتمال حرکت قیمتی روی خط روند ترسیم شده و اصلاح بیشتر وجود دارد.

تحلیل تتر سه‌شنبه 12 دی

تحلیل تتر دوشنبه۱۱ دی

قیمت تتر روز گذشته با واکنش به حمایت ۵۰۷۰۰ تومان و خط روند ترسیم شده، تا محدوده ۵۱۳۰۰ تومان روبه‌رو شد. درصورت اینگالف آخرین کندل صعودی، امکان ورود مجدد به کنج ترسیم شده وجود دارد. درغیراین‌صورت و با واکنش نسبت به حمایت ۵۱۰۰۰ تومان، تاچ محدوده ۵۱۴۰۰ تومان محتمل است.

تحلیل تتر 11 دی

تحلیل تتر امروز یکشنبه ۱۰ دی

همانطور که در تحلیل روز قبل اعلام شد، تتر تا محدوده کانال ۵۱۰۰۰ تومان صعود قیمتی داشت. در وضعیت فعلی با توجه به نقاط zone معاملاتی و برخوردهای مکرر با نواحی مشخص شده، امکان اصلاح تا محدوده ۵۰۷۰۰ تومان و حتی ۵۰۶۰۰ تومان وجود دارد.

بخوانید  حبس بیت‌کوین در مرز ۲۹ هزار دلار
تحلیل تتر امروز یکشنبه 10 دی

تحلیل تتر امروز شنبه ۹ دی

تتر پس از واکنش به تقاطع خطوط روند ترسیم شده، تا مقاومت ۵۰۹۰۰ تومان حرکت قیمتی داشته است. در وضعیت فعلی، اصلاح تا خط روند مشخص شده و پس از آن ادامه روند صعودی و ورود به کانال ۵۱۰۰۰ تومان محتمل است.

تحلیل تتر (26 دی 1402)

تحلیل تتر چهارشنبه ۶ دی

تتر در محدوده تقاطع خط روند و مقاومت ۵۰۷۰۰ تومان قرار دارد. درصورت واکنش به نواحی نامبرده، امکان اصلاح و ورود قیمتی به محدوده Base مشخص شده، محتمل است. درغیراین‌صورت پولبک به مقاومت ۵۰۹۰۰ تومان ممکن است رخ دهد.

تحلیل تتر چهارشنبه 6 دی

تحلیل تتر سه‌شنبه ۵ دی

تتر با تشکیل کندل اینگالف فعلی، در تلاش برای عبور از مقاومت ۵۰۴۰۰ تومان است. این رشد قیمتی در ادامه ریزش قیمت بیت کوین به سطح ۴۲۵۰۰ دلار اتفاق افتاده است. با توجه به خط روند ترسیم شده، امکان رشد تا محدوده خط روند و پس از آن ادامه اصلاح قیمتیبه سمت ۵۰۲۰۰ تومان ممکن است رخ دهد.

تحلیل تتر سه شنبه 5 دی

تحلیل تتر دوشنبه ۴ دی

تتر روز قبل با عبور از مقاومت ۵۰۳۰۰ تومان تا محدوده ۵۰۵۰۰ تومان صعود قیمتی داشت. در وضعیت فعلی در صورت تثبیت در ناحیه قیمتی فعلی امکان حرکت قیمتی تا محدوده ۵۰۶۰۰ تومان وجود دارد.

تحلیل تتر دوشنبه 4 دی

تحلیل تتر یکشنبه ۳ دی

نرخ تتر در محدوده حمایت ۵۰۰۰۰ تومان، با واکنش نسبت به خط روند میانی ترسیم شده، به سمت محدوده مقاومت ۵۰۳۰۰ تومان حرکت کرده است. درصورت شکست مقاومت پیش‌رو امکان پولبک به محدوده ۵۰۴۰۰ تومان وجود دارد.

تحلیل تتر یکشنبه 3 دی

تحلیل تتر امروز شنبه ۲ دی

تتر در روند نزولی خود به محدوده ۴۹۸۰۰ تومان رسید. با واکنش نسبت به این حمایت، مجدد وارد کانال ۵۰۰۰۰ تومان شده است. تثبیت در ناحیه قیمتی فعلی، کنجربه پولبک به محدوده ۵۰۳۰۰ تومان خواهد شد.

تحلیل تتر شنبه 2 دی

تحلیل تتر چهارشنبه ۲۹ آذر

همانطور که در تحلیل قبل اعلام شد، تتر به محدوده ۵۰۳۰۰ تومان رسید. درصورت شکست خط روند ترسیم شده و خروج از کنج مشخص شده، انتظار اصلاح تا حمایت ۵۰۲۰۰ تومان وجود دارد. در غیر این‌ صورت و با واکنش به نواحی نامبرده، حرکت قیمتی به سمت مقاومت ۵۰۵۰۰ تومان محتمل است.

تحلیل تتر چهارشنبه 29 آذر

تحلیل تتر سه‌شنبه ۲۸ آذر

تتر روی حمایت ۵۰۴۰۰ تومان و خط روند ترسیم شده قرار دارد. شکست حمایت نامبرده، تاچ محدوده ۵۰۳۰۰ تومان و حتی ۵۰۲۰۰ تومان را محتمل می‎سازد. در غیر این‌ صورت، واکنش به حمایت ۵۰۴۰۰ تومان، حرکت به سمت مقاومت ۵۰۶۰۰ تومان را ممکن می‌سازد.

بخوانید  فروپاشی بیت کوین امکان پذیر است؟
تحلیل تتر سه‌شنبه 28 آذر

تحلیل تتر امروز دوشنبه۲۷ آذر

تتر در محدوده باکس مشخص شده درحال رنج است. با توجه به کنج ترسیم شده، واکنش به خط روند موجود و مقاومت ۵۰۹۰۰ تومان، منجر به اصلاح تا محدوده ۵۰۷۰۰ تومان خواهد شد. درغیراین‌صورت، خرج از کنج، پولبک به محدوده ۵۱۰۰۰ تومان را محتمل می‌سازد.

تحلیل تتر امروز دوشنبه 27 آذر

تحلیل تتر شنبه ۲۵ آذر

تتر روی خط روند ترسیم شده، در محدوده قیمتی ۵۰۸۰۰ تومان قرار دارد. عبور از خط روند ترسیم شده، می‌تواند منجربه حرکت قیمتی تا محدوده ۵۱۰۰۰ تومان شود. درغیراین‌صورت اصلاح تا محدوده ۵۰۶۰۰ تومان محتمل است.

تحللی تتر شنبه 25 آذر

تحلیل تتر چهارشنبه ۲۲ آذر

قیمت تتر طبق آنچه در تحلیل قبل ارائه شد، با واکنش به محدوده حمایت ۵۰۵۰۰ تومان، به سمت ناحیه قیمتی ۵۰۹۰۰ تومان حرکت کرده است. ادامه این روند تا مقاومت ۵۱۰۰۰ تومان ممکن است رخ دهد. واکنش به مقاومت پیش‌رو، می‌تواند منجربه اصلاح قیمتی تا محدوده ۵۰۸۰۰ تومان شود.

تحلیل تتر چهارشنبه 22 آذر

تحلیل تتر سه‌شنبه ۲۱ آذر

تتر در ادامه تحلیل قبل به محدوده ۵۰۷۰۰ تومان رسید و پس از آن با اصلاح خود به محدوده قیمتی ۵۰۵۰۰ تومان رسیده است. تکمیل اینگالف شکل گرفته می‌تواند منجربه ورود قیمتی تتر به محدوده کانال نزولی مشخص شده شود ( محدوده ۵۰۴۰۰ تومان). درغیراین‌صورت و با واکنش به حمایت فعلی پولبک به محدوده ۵۰۷۰۰ تومان محتمل است.

تحلیل تتر سه شنبه 21 آذر

تحلیل تتر دوشنبه ۲۰ آذر

تتر طبق آنچه در تحلیل قبل اعلام شد، با واکنش به محدوده ۵۰۴۰۰ تومان و خروج از سقف کانال نزولی ترسیم شده، به محدوده ۵۰۶۰۰ تومان رسید. تثبیت در حمایت ۵۰۵۰۰ تومان و حرکت قیمتی به سمت مقاومت ۵۰۷۰۰ تومان محتمل است.

تحلیل تتر (26 دی 1402)

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه ۱۹ آذر

تتر در کانال نزولی اشاره شده در تحلیل‌های قبلی قرار دارد. با توجه به خط میانی کانال ترسیم شده واکنش به این خط می‌تواند منجربه اصلاح قمیتی تا محدوده ۵۰۰۰۰ تومان شود. برعکس، اگر از این خط با موفقیت عبور کند، می‌تواند انتظار شکل‌گیری روند صعودی برای تتر را داشت.

تحلیل تکنیکال تتر

تحلیل تتر امروز شنبه ۱۸ آذر

تتر همچنان در کانال نزولی ترسیم شده درحال حرکت اصلاحی است. واکنش به حمایت ۵۰۲۰۰ تومان و حرکت به سمت مقاومت ۵۰۳۰۰ تومان در این بازه زمانی محتمل است. پس از آن درصورت شکست حرکت صعودی باید انتظار اصلاح تا محدوده ۵۱۰۰۰ تومان را داشت.

تحلیل تتر امروز شنبه 18 آذر

تحلیل تتر امروز چهارشنبه ۱۵ آذر

تتر در کانال نزولی خود به محدوده قیمتی ۵۰۳۰۰ تومان رسیده است. با توجه به رقابت بین تقاضاکنندگان و عرضه‌کنندگان در کندل آخر، واکنش به مقاومت فعلی می‌تواند منجربه اصلاح تا محدوده ۵۰۲۰۰ تومان شود.

بخوانید  تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)
تحلیل تتر امروز چهارشنبه 15 آذر

تحلیل تتر امروز سه‌شنبه ۱۴ آذر

قیمت تتر با توجه به کانال نزولی شکل داده در روند نزولی قرار دارد. واکنش به خط روند و سقف کانال ترسیم شده می‌تواند منجربه اصلاح قیمتی تا محدوده ۵۰۲۰۰ تومان شود. از دست رفتن حمایت ۵۰۲۰۰ تومان، ممکن است منجربه اصلاح و ورود قیمت به کانال ۴۹۰۰۰ تومان شود.

تحلیل تتر (26 دی 1402)

تحلیل تتر امروز ۱۳ آذر

تتر همانطور که در تحلیل قبل اعلام شده، با واکنش نسبت به کف باکس مشخص شده، تا محدوده ۵۰۶۰۰ تومان حرکت قیمتی داشت. پس از آن با اصلاح خود به محدوده ۵۰۲۰۰ تومان رسیده است. درحال‌حاضر با توجه به الگوی FL (فلگ لیمیت) موجود، اصلاح عمیق‌تر تا محدوده ۵۰۰۰۰ تومان محتمل است. درغیراین‌صورت و با شکل‌دهی الگوی بازگشتی Double Bottom باید منتظر ورود مجدد چارت تتر به محدوده باکس مشخص شده ( ۵۰۴۰۰ تومان) باشیم.

تحلیل تتر امروز 13 آذر

تحلیل تتر یکشنبه ۱۲ آذر

مطابق تحلیل قبل، روز گذشته تتر به محدوده ۵۰۵۰۰ تومان رسید و پس از آن با اصلاح قیمتی به کف باکس مشخص شده (محدوده ۵۰۳۰۰ تومان) رسیده است. درصورت واکنش نسبت به کف باکس، می‌تواند انتظار حرکت قیمتی به سمت محدوده ۵۰۴۰۰ تومان و پس از آن اصلاح تا محدوده خط روند ترسیم شده (محدوده قیمتی ۵۰۲۰۰ تومان) را داشت.

تحلیل تتر یکشنبه 12 آذر

تحلیل تتر شنبه ۱۱ آذر

تتر در محدوده باکس مشخص شده درحال نوسان است. محدوده حمایت ۵۰۰۰۰ تومان در ایجاد روند جدید بسیار حائز اهمیت است. بنابراین واکنش به حمایت فعلی و حرکت قیمتی به سمت مقاومت ۵۰۵۰۰ تومان دورازانتظار نیست. البته عبور از حمایت ۵۰۲۰۰ تومان می‌تواند به اصلاح عمیق‌تر تا محدوده حمایت ۵۰۰۰۰ تومان بیانجامد.

تحلیل تتر شنبه 11 آذر

تحلیل تتر چهارشنبه ۸ آذر

تتر در یک کانال نزولی ماهانه قرار گرفته است. روند فعلی قیمتی ممکن است ادامه پیدا کند. درصورتیکه واکنش نسبت به محیا ۵۰۵۰۰ تومان تکمیل شود، می‌توان انتظار صعود قیمتی تا سقف کانال ترسیم شده ( محدوده ۵۰۷۰۰ تومان) را داشت. پس از آن اصلاح درصورت واکنش محتمل است.

تحلیل تتر چهارشنبه 8 آذر

تحلیل تتر سه‌شنبه ۷ آذر

همانطور که در تحلیل روز قبل اعلام شد، تتر با واکنش به خط روند بالایی کنج ترسیم شده، شروع به حرکت به سمت محدوده ۵۱۰۰۰ تومان کرد. با توجه به الگوی احتمالی DBR استراتژی RTM، تاچ محدوده ۵۱۲۰۰ تومان محتمل است.

بخوانید  ضبط حرفه ای با میکروفن یقه ای
تحلیل تتر سه‌شنبه 7 آذر

تحلیل تتر دوشنبه ۶ آذر

قیمت تتر روز گذشته با shadow بلند به محدوده قیمتی ۴۹۹۰۰ تومان رسید. اما با افزایش حجم، مجدد به وارد کانال ۵۰۰۰۰ تومان شده است. تثبیت در محدوده فعلی می‌تواند روند مثبتی را آغاز کند. در ادامه این روند تاچ محدوده ۵۱۰۰۰ تومان دورازانتظار نیست.

تحلیل تتر دوشنبه 6 آذر

تحلیل تتر یکشنبه ۵ آذر

تتر همچنان در همان روند نزولی خود قرار دارد. از دست رفتن محدوده ۵۰۵۰۰ تومان می‌تواتند منجربه اصلاح تا محدوده ۵۰۳۰۰ تومان شود. درغیراین‌صورت و با واکنش نسبت به این محدوده باید منتظر پولبک به محدوده قیمتی ۵۰۷۰۰ تومان باشیم.

تحلیل تتر یکشنبه 5 آذر 1402

تحلیل تتر شنبه ۴ آذر

تتر در ادامه روند نزولی خود به محدوده ۵۰۴۰۰ تومان رسیده است. با توجه به کانال نزولی ترسیم شده، عبور از مقاومت ۵۰۵۰۰ تومان و تاچ سقف کانال مشخص شده و پس از آن اصلاح و پولبک به محدوده ۵۰۲۰۰ تومان ممکن است رخ دهد.

تحلیل تتر شنبه 4 آذر 1402

تحلیل تتر چهارشنبه ۱ آذر

تتر در تایم فریم ۴ ساعته ابتدا به بالاتر از سقف کانال نزولی خود یعنی قیمت ۵۱۰۰۰ تومان رسید و سپس با کمی کاهش تا قیمت ۵۰۷۰۰ تومان، یعنی محدوده حمایتی خود، کاهش پیدا کرد. در صورت ادامه روند نزولی، تارگت ۵۰۵۰۰ تومانی ایستگاه اول قیمت خواهد بود. همچنین محدوده ۵۰۱۰۰ تومان می‌تواند توقفگاه بعدی قیمت در تارگت‌های نزولی باشد. حمایت روانی و بلندمدت ۵۰۰۰۰ تومان می‌‌تواند از ریزش شدید قیمت جلوگیری کند.

تحلیل تتر چهارشنبه 1 آذر

تحلیل تتر سه‌شنبه ۳۰ آبان

تتر در تایم فریم ۴ ساعته خط روند نزولی خود را دنبال نکرد و با آزمودن محدوده‌ی حمایتی ۵۰۲۰۰ تا ۵۰۵۰۰ تومان، مجدد از این ناحیه خارج و تا ۵۰۹۰۰ رشد کرد. در حال حاضر مهمترین مقاومت در برابر رشد قیمت تتر در محدوده ۵۱۱۰۰ تا ۵۱۳۰۰ تومان دیده می‌شود.

تحلیل تتر سه‌شنبه 30 آبان

تحلیل تتر دوشنبه ۲۹ آبان

تتر که با شکستن خط روند نزولی خود از محدوده ۵۰۹۵۰ تا محدوده ۵۰۴۰۰ سقوط کرده حالا وارد محدوده مهم ۵۰۵۰۰ تا ۵۰۲۰۰ شده است. در صورت وجود اخبار و انگیزه‌های نزولی در بازار ممکن است با خروج از این محدوده در پی تارگت‌های پایین‌تر در قیمت‌های ۴۹۵۰۰ و ۴۸۶۰۰ باشد.

تحلیل تتر دوشنبه 29 آبان

تحلیل تتر یکشنبه ۲۸ آبان

مطابق با انتظارات نزولی، تتر در نهایت خط روند نزولی معتبر خود را شکست. و از قیمت ۵۰۸۰۰ تا ۵۰۶۰۰ تومان کاهش داشت. تتر در حال حاضر مستعد کاهش بیشتر قیمت تا محدوده حمایتی نشان داده شده یعنی ۵۰۲۰۰ تا ۵۰۵۰۰ تومان است.

بخوانید  پپه قورباغه، ترند اول بازار رمزارزها شد! آیا افزایش قیمت در راه است؟
تحلیل تتر (26 دی 1402)

تحلیل تتر شنبه ۲۷ آبان

تتر در کنج ترسیم شده قرار دارد. واکنش به لول ۰٫۵ فیبوناچی و حرکت به سمت مقاومت خط روند ترسیم شده، می‌تواند منجربه حرکت قیمتی تا محدوده ۵۱۵۰۰ تومان شود.

تحلیل تتر شنبه 27 آبان 1402

تحلیل تتر چهارشنبه ۲۴ آبان

تتر در لول ۰٫۳۸ فیبوناچی درحال رنج است. با توجه به اخبار اقتصادی روز گذشته (تورم آمریکا) و اصلاح شدید قیمتی دلار پس از اعلام این خبر، انتظار رشد قیمتی در جفت ارز تتر/ ریال وجود دارد. بنابراین حمایت ۵۱۳۰۰ تومان و پس از آن ورود به کانال ۵۲۰۰۰ تومان دورازانتظار نیست.

تحلیل تتر چهارشنبه 24 آبان 1402

تحلیل تتر سه شنبه ۲۳ آبان

تتر در ادامه تحلیل قبل به سمت کانال ۵۲۰۰۰ تومان حرکت کرده است و در قیمت ۵۱۷۰۰ تومان قرار دارد. رنج در محدوده باکس مشخص شده ممکن ایت با خروج از کنج ترسیم شده منجربه آغاز روند بعدی قیمتی تتر شود. بنابراین در صورت تایید محدوده ۵۲۰۰۰ تومان و درغیراین‌صورت محدوده ۵۱۳۰۰ تومان را در نظر می‌گیریم.

تحلیل تتر سه شنبه 23 آبان 1402

تحلیل تتر دوشنبه ۲۲ آبان

همانطور که در تحلیل قبل اعلام شد، تتر روز گذشته به محدوده کانال ۵۲۰۰۰ تومان وارد شد. اما با shadow به وجود آمده مجدد وارد کانال ۵۱۰۰۰ تومان شد. درحال‌حاضر واکنش نسبت به محدوده تقاضای فعلی می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت لول ۰٫۲۳ فیبوناچی (۵۲۰۰۰ تومان) شود.

تحلیل تتر دوشنبه 22 آبان 1402

تحلیل تتر یکشنبه ۲۱ آبان

تتر در کنج ترسیم شده و محدوده قیمتی ۵۱۷۰۰ تومان قرار دارد. خروج از کنج و تثبیت در لول ۰٫۳۸ فیبوناچی ممکن است منجربه حرکت قیمتی به سمت کانال ۵۲۰۰۰ تومان شود.

تحلیل تتر یکشنبه 21 آبان 1402

تحلیل تتر شنبه ۲۰ آبان

تتر با توجه به الگوی سقف دوقلو تشکیل داده شده در محدوده حمایت ۵۱۳۰۰ تومان قرار دارد. درصورت شکست این ناحیه قیمت انتظار اصلاح تا خط روند ترسیم شده (۵۱۰۰۰ تومان) محتمل است.

تحلیل تتر شنبه 20 آبان

تحلیل تتر امروز چهارشنبه ۱۷ آبان

در ادامه تحلیل قبل، با ریزش قیمت تتر از محدوده ۵۲۸۰۰ تومان همان‌طور که اعلام شد ریزش تا محدودهٔ ۵۱۶۰۰ تومان اتفاق افتاد و در حال حاضر ارزش تتر در بازه زمانی ۴ ساعته بین ۵۲۰۰۰ تا ۵۱۶۰۰ در حال نوسان است. محدوده قیمتی ۵۱۲۰۰ تا ۵۱۶۰۰ به‌عنوان یک حمایت در صورت ریزش عمل خواهد کرد. البته باتوجه‌به تعطیلات آخر هفته و بسته‌بودن صرافی‌های دلار کاغذی و عدم وجود نرخ مشخص ممکن است قیمت کمی افزایش داشته و به محدودهٔ ۵۲۰۰۰ دلار برسد.

بخوانید  معرفی بهترین پلتفرم‌‌های کپی تریدینگ در سال ۲۰۲۳
تحلیل تتر امروز چهارشنبه 17 آبان
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تتر امروز چهارشنبه ۱۰ آبان

تتر پس از خروج از ناحیه BASE مشخص شده با رشد قیمتی به سمت محدوده ۵۲۰۰۰ تومان حرکت کرده است. واکنش به خط روند ترسیم شده و حرکت به سمت محدوده باکس زرد رنگ ( ۵۱۸۰۰ تومان ) محتمل است.

تحلیل تتر امروز چهارشنبه 10 آبان
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تتر امروز سه‌شنبه ۹ آبان

در ادامه تحلیل روز قبل، نرخ تتر با روند نزولی خود به محدوده قیمتی ۵۱۵۰۰ تومان رسید. درحال‌حاضر بین دو محدوده مهم حمایت ۵۱۵۰۰ تومان و مقاومت ۵۱۷۰۰ تومان قرار دارد. شکست هرکدام از نواحی اعلامی می‌تواند منجربه حرکت قیمت تا کف یا سقف کنج ترسیم شده شود.

تحلیل تتر امروز سه‌شنبه 9 آبان
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه ۸ آبان

مطابق تحلیل قبل تتر به محدوده قیمتی ۵۱۸۰۰ تومان رسید. واکنش به مقاومت فعلی، منجر به اصلاح قیمت تا محدوده حمایت ۵۱۴۰۰ تومان خواهد شد. در غیر این‌صورت پولبک به محدوده مقاومت ۵۲۰۰۰ تومان دور از انتظار نیست.

تحلیل تتر (26 دی 1402)
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه ۷ آبان

در ادامه تحلیل قبل تتر به محدوده قیمتی ۵۲۰۰۰ تومان رسیده است. عبور از مقاومت قعلی می‌تواند باعث حرکت قیمتی تا مقاومت ۵۲۴۰۰ تومان شود. البته باید توجه داشته باشید، واکنش به این محدوده ممکن است منجربه اصلاح تا محدوده قیمتی ۵۱۹۰۰ شود.

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه 7 آبان
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر شنبه ۶ آبان

تتر در تکمیل الگوی RBR پرایش اکشنی خود موفق بوده است. درحال‌حاضر در محدوده ۵۲۲۰۰ تومان قرار دارد. عبور از مقاومت فعلی منجربه حرکت قیمتی تا محدوده ۵۲۵۰۰ تومان خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشید واکنش به این محدوده، اصلاح تا حمایت ۵۱۸۰۰ تومان را به‌دنبال خواهد داشت.

تحلیل تتر (26 دی 1402)
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر چهارشنبه ۳ آبان

تتر در محدوده قیمتی ۵۱۰۰۰ تومان رسید. حرکت قیکتی به سمت محدوده ۵۱۲۰۰ تومان ممکن است رخ دهد. درصورت واکنش مناسب به محدوده ۵۰۷۰۰ تومان، تاچ محدوده قیمتی ۵۱۳۰۰ تومان دورازانتظار نیست.

تحلیل تکنیکال تتر چهارشنبه 3 آبان
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر سه شنبه ۲ آبان

تتر روز گذشته در کانال ترسیم شده نوسان داشت. پس از واکنش به سقف کانال و خط روند ترسیم شده به محدوده ۵۰۹۰۰ تومان رسیده است. درحال‌حاضر تاچ محدوده قیمتی ۵۰۸۰۰ تومان و حتی ۵۰۶۰۰ تومان ممکن است رخ دهد. شکست لول ۰٫۲۳ فیبوناچی، می‌تواند منجربه تغییر روند قیمتی تتر شود.

تحلیل تکنیکال تتر سه شنبه 2 آبان 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه ۱ آبان

تتر روز گذشته با واکنش نسبت به کف کانال نزولی ترسیم شده به سمت محدوده قیمتی ۵۰۹۰۰ تومان حرکت کرد. در وضعیت فعلی حرکت رنج تا کنج ترسیم شده و تاچ مجدد محدوده قیمتی ۵۱۰۰۰ تومان محتمل است. درغیراین‌صورت اصلاح تا حمایت ۵۰۶۰۰ تومان ممکن است رخ دهد.

بخوانید  سردرگمی بیت کوین در حدود نرخ 27 هزار دلاری
تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه 1 آبان 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

مروری بر نرخ تتر در سال ۱۴۰۱

ارزش تتر در ابتدای سال ۱۴۰۱ در محدوده ی ۲۵۰۰۰ تومان در نوسان بود اما طی این یک سال رشد عجیب و غریبی داشت و در همین سال بود که شاهد ثبت سقف ۶۰۰۰۰ تومانی برای قیمت بودیم. ارزش تتر که به نوعی رفتار قیمتی دلار را نشان می‌دهد، گویای وضعیت نامناسب اقتصاد ایران است. در سال ۱۴۰۱ وضعیت اقتصادی ایران شرایط به مراتب بدتری را تجربه کرد و در کنار آن شرایط نابسامان داخلی نیز هیجان خرید دلار را بسیار بالا برد.

در کل تا زمانی که اقتصاد ایران وابستگی زیادی به دلار داشته باشد و سیاست مناسبی اتخاذ نشود و تحریم ها نیز به این شکل ادامه داشته باشند، روند قیمتی تتر یا همان دلار صعودی خواهد بود و هر کاهشی که در قیمت داشته باشیم، صرفا یک اصلاح در مسیر افزایش قیمت و جذب پتانسیل لازم برای ادامه‌ی حرکت است، همانطور که طی حداقل ۴۰ سال اخیر این وضعیت پا بر جا بوده است.

انواع تحلیل ارزهای دیجیتال

دانستن تحلیل تتر و انواع تحلیل ارزهای دیجیتال، به سود بیش‌تر، ضرر کم‌تر و حرکت امن‌تر شما در بازار ارز دیجیتال، کمک بسیاری می‌کند و اگر در این بازار فعالیت دارید، لازم است که درکنار پیگیری قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال جریان انواع تحلیل‌ها باشید تا قدم‌های درستی بردارید.

تحلیل فاندامنتال (Fundamental)

تحلیل فاندامنتال یا بنیادی، روشی است که در آن پروژه ارز دیجیتال مورد نظر را از نظرهای مختلف مانند هدف‌ها، تیم سازنده و توسعه‌دهنده، نقشه راه، رویدادها، صرافی‌های که از رمز ارز پشتیبانی می‌کنند، شراکت، سرمایه‌گذاری‌ها و دیگر عوامل تاثیرگذار بررسی می‌کنند. از این تحلیل بیش‌تر برای سرمایه‌گذاری‌های هدف‌دار و بلند مدت و داشتن یک چشم‌انداز صحیح نسبت به آینده پروژه‌های رمز ارز استفاده می‌شود. تحلیل فاندامنتال هم در بازار ارز دیجیتال و هم در بازار بورس برای تریدرها و تحلیل‌گران کاربرد دارد.

تحلیل تکنیکال (Technical)

در تحلیل تکنیکال، تاریخچه قیمت و حجم معاملات یک رمز ارز را ملاک قرار می‌دهیم تا رفتار آینده‌ی بازار را پیش‌بینی کنیم و به همین دلیل، تحلیل تکنیکال یک پیش‌بینی قطعی و دقیق نیست و روی احتمالات مانور می‌دهد. این نوع تحلیل از بازار بورس و کالا به بازار ارزهای دیجیتال رسیده و روی شکل‌گیری الگوهای یک‌سان قیمتی که بر اساس رفتار معامله‌گران شکل گرفته، کار می‌کند و دانش تحلیلی قابل توجهی نیاز دارد.

بخوانید  عبور Base از اتریوم در تراکنش‌های روزانه

تحلیل آن‌چین (Onchain)

در تحلیل آن‌چین، تریدرها با استفاده از شاخص‌های مهم بازار و از طریق نمودار کردن اطلاعات مهم درون شبکه‌ای، به تحلیل قیمت و ارزش آینده‌ی رمز ارزها می‌پردازند. این نوع تحلیل، رشد قیمت احتمالی و محدوده اصلاحات آن در آینده را تا حد خوبی برای تحلیل‌گران مشخص می‌کند.

تحلیل احساسات (Sentiment)

تعداد زیادی از تحلیل‌گران و فعالان بازار رمز ارز، تصور می‌کنند که تحلیل ارزهای دیجیتال به دو دسته‌بندی تکنیکال و فاندامنتال تقسیم می‌شود و از شاخته تحلیل احساسات (Sentiment Analysis) غافل می‌مانند.

در فرآیند این نوع تحلیل، تحلیل‌گر مسیری را آغاز می‌کند که اطلاعات در آن به سه دسته‌بندی مثبت، منفی و خنثی تقسیم می‌شوند. بازارهای مالی از احساسات مختلف مملو است و این احساسات به بازار جهت می‌دهند. برای مثال اگر احساس جمعی درمورد یک ارز دیجیتال مثبت باشد، احتمال رشد قیمت آن ارز در نظر گرفته می‌شود و بالعکس.

مزایای تتر

مزایای ارز تتر Tether نسبت به دلار چیست؟ در کجاها می‌توان از تتر استفاده کرد و کدام یک از این دو ارز امنیت بیش‌تری برای خریدار خود دارند؟

 • محدودیت کم‌تر دریافت ارز

همان‌طور که می‌دانید درحال‌حاضر برای خرید دلار، محدودیت‌هایی وجود دارد که محدودیت مبلغ خرید سالانه یکی از آن‌ها است. این محدودیت جهت خرید تتر به این شکل وجود ندارد و سقف سالانه‌ای که هر فرد می‌تواند دلار خریداری کند با سقف خرید تتر Tether، تفاوت قابل توجهی دارد.

 • خرید و فروش بی‌واسطه

شما برای خرید و فروش دلار، باید به صرافی‌ها سر بزنید و یا از دلال‌های دلار خرید خود را انجام دهید و این موضوع باعث می‌شود قیمت‌های متفاوتی برای دلار پرداخت کنید. با خرید تتر، واسطه‌ها حذف می‌شوند و شما با مراجعه مستقیم به یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی یا خارجی، می‌توانید هر واحد پول (ریال، یا هر رمز ارز) را با میزان دلخواه تتر USDT مبادله کنید و در صف‌های طولانی خرید دلار معطل نشوید.

 • امنیت بالاتر

خرید تتر به چند دلیل امنیت شما را بیش‌تر تضمین می‌کند؛ یکی از مهم‌ترین دلایل این است که شما برای خرید تتر، نیاز به حضور فیزیکی در جای خاصی ندارید. دلار به‌راحتی قابل سرقت است، اما از آن‌جایی که شما تتر را به‌صورت آنلاین می‌خرید و در والت خود دریافت می‌کنید، این بخش از امنیت شما با تتر بهتر تامین می شود.

بخوانید  تحلیل بازار ارز دیجیتال قبل و بعد از هاوینگ بیت کوین، رشد یا سقوط؟

از طرفی به دلیل نگهداری تتر Tether در کیف پول‌های دیجیتالی، شما دیگر نگران این‌که دلار از منزل و محل کارتان دزدیده شود نیستید!

 • امکان خریدهای بین‌المللی

درحال‌حاضر بسیاری از سایت‌های خارجی، مانند آمازون، درگاه‌های پرداخت کریپتویی را به روند پرداخت خود اضافه کرده‌اند. با خرید تتر، شما می‌توانید به راحتی از تمامی سایت‌هایی که پرداخت کریپتویی را پشتیبانی می‌کنند، خرید کنید.

 • تک‌نرخی بودن و کارمزد کم‌تر

مدل‌های مختلفی از دلار در صرافی‌ها وجود دارد: دلار مسافرتی، دلار سنا، دلار حج، دلار نیمایی و مدل‌های متعدد دیگر. قیمت هرکدام از این دلارها با یکدیگر تفاوت دارد اما تتر USDT یک استیبل کوین تک‌نرخی است.

همچنین کارمزدی که در صرافی‌های ارز دیجیتال برای خرید تتر پرداخت می‌کنید، از کارمزد خرید دلار در بازار آزاد یا صرافی‌ها، پایین‌تر و به‌صرفه‌تر است.

خرید تتر از اکسکوینو

شما می‌توانید قیمت روزانه و تحلیل تتر USDT را به‌صورت آنلاین در اکسکویتو ببینید و مستقیم و ریالی از صرافی اکسکوینو تتر خریداری کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید تتر به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله تتر با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

تتر بخریم یا دلار؟

جواب این سوال کاملا به استفاده‌ی شما از تتر یا دلار برمی‌گردد. اگر تریدر هستید، خرید تتر و نگهداری آن، باعث می‌شود که بتوانید کارهای خود را با سرعت بیش‌تری پیش ببرید و در بزنگاه‌های بازار به راحتی خرید و فروش کنید. اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید، با خرید تتر می‌توانید از امنیت، میزان سود، تک نرخی بودن دارایی‌تان و کاربردی بودن آن مطمئن باشید. همچنین اگر قصد وارد شدن به فارکس و بازار ارزهای دیجیتال را داشته باشید، با تتر می‌توانید سریع‌تر و آسان‌تر اقدام کنید. از طرف دیگر اگر قصد سفر یا خرید و فروش کالا و موارد دیگری غیر از رمز ارز را دارید، دلار می‌تواند گزینه بهتری برای شما باشد، چرا که مبادله آن با ارز کشورهای دیگر و با کالا راحت‌تر انجام می‌شود.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2605707

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها