تاریخ : دوشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۲ Monday, 25 September , 2023
1

لورس :تحلیل تتر (۳ مهر ۱۴۰۲)

  • کد خبر : 2605707
  • ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۸:۱۸
لورس :تحلیل تتر (۳ مهر ۱۴۰۲)
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

تحلیل تتر (۳ مهر ۱۴۰۲) تحلیل تکنیکال تتر یکی از روش هایی است که تریدر ها می توانند با استفاده از آن تاریخچه قیمت و حجم معاملات یک رمز ارز را ملاک قرار دهند تا رفتار آینده‌ی بازار خرید و فروش تتر را پیش‌بینی کنند. در این مطلب ما به صورت روزانه با بررسی تحولات اقتصادی روز دنیا، وضعیت اقتصادی ایران و همچنین تحلیل تکنیکال وضعیت بازار ارز دیجیتال، نوسانات قیمت تتر را بررسی و پیش بینی می‌کنیم. شما می‌توانید آخرین اخبار و تحلیل‌ تتر را در این صفحه دنبال کنید تا در زمان خرید تتر کمترین حد ضرر و بیشترین حد سود را داشته باشید.
تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه ۳ مهر تتر در یک روند نزولی قرار دارد. واکنش به مقاومت ۴۹۷۰۰ تومان می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت حمایت ۴۹۵۰۰ تومان شود. درغیراین‌صورت تثبیت در این ناحیه و حرکت به سمت ۴۹۸۰۰ تومان محتمل است.
نمودار ۴ ساعت تتر تحلیل تکنیکال تتر شنبه ۱ مهر قیمت تتر مجدد وارد کانال ۴۹۰۰۰ تومان شده است. با توجه به روند نزولی فعلی و اینگالف کامل صورت گرفته، می‌توان انتظار حرکت تا محدوده مقاومت ۴۹۹۰۰ تومان و پس از آن اصلاح عمیق‌تر ( محدوده ۴۹۶۰۰ توم..

فهرست مطالب

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

تحلیل تتر (۳ مهر ۱۴۰۲)

تحلیل تکنیکال تتر یکی از روش هایی است که تریدر ها می توانند با استفاده از آن تاریخچه قیمت و حجم معاملات یک رمز ارز را ملاک قرار دهند تا رفتار آینده‌ی بازار خرید و فروش تتر را پیش‌بینی کنند. در این مطلب ما به صورت روزانه با بررسی تحولات اقتصادی روز دنیا، وضعیت اقتصادی ایران و همچنین تحلیل تکنیکال وضعیت بازار ارز دیجیتال، نوسانات قیمت تتر را بررسی و پیش بینی می‌کنیم. شما می‌توانید آخرین اخبار و تحلیل‌ تتر را در این صفحه دنبال کنید تا در زمان خرید تتر کمترین حد ضرر و بیشترین حد سود را داشته باشید.

بخوانید  آیا ETF بیت کوین تأیید خواهد شد؟ تحلیل‌گر سرشناس بلومبرگ پاسخ می‌دهد!

تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه ۳ مهر

تتر در یک روند نزولی قرار دارد. واکنش به مقاومت ۴۹۷۰۰ تومان می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت حمایت ۴۹۵۰۰ تومان شود. درغیراین‌صورت تثبیت در این ناحیه و حرکت به سمت ۴۹۸۰۰ تومان محتمل است.

نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر شنبه ۱ مهر

قیمت تتر مجدد وارد کانال ۴۹۰۰۰ تومان شده است. با توجه به روند نزولی فعلی و اینگالف کامل صورت گرفته، می‌توان انتظار حرکت تا محدوده مقاومت ۴۹۹۰۰ تومان و پس از آن اصلاح عمیق‌تر ( محدوده ۴۹۶۰۰ تومان) را داشت.

تحلیل تکنیکال تتر شنبه 1 مهر 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر چهارشنبه ۲۹ شهریور

تتر در ادامه تحلیل قبل وارد کانال ۴۹۰۰۰ تومان شد. اما با واکنش مناسب نسبت به لول ۰٫۵ فیبوناچی، مجدد به سمت کانال ۵۰۰۰۰ تومان حرکت کرد. درحال‌حاضر، تثبیت در محدوده فعلی، می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت ۵۰۲۰۰ تومان شود.

تحلیل تکنیکال تتر چهارشنبه 29 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر سه‌ شنبه ۲۸ شهریور

قیمت تتر مطابق تحلیل روز قبل وارد کانال ۴۹۰۰۰ تومان شد. در حال‌ حاضر ممکن است با پولبک به مقاومت ۵۰۰۰۰ تومان برگردد و پس از آن با اصلاح با محدوده ۴۹۸۰۰ تومان روبه‌رو شود.

بخوانید  تحلیلگر مطرح: قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد اما به چند شرط!
تحلیل تکنیکال تتر سه‌شنبه 28 شهریور 1402

تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه ۲۷ شهریور

در ادامه تحلیل قبل، قیمت تتر به محدوده ۵۰۰۰۰ تومان رسید. با توجه به فیبوناچی ترسیم شده، درصورت عدم تثبیت در این ناحیه حمایتی، ممکن است با اصلاح و ورود به کانال ۴۹۰۰۰ تومان روبه‌رو شود.

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه 27 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه ۲۶ شهریور

تتر در محدوده قیمتی ۵۰۲۰۰ تومان قرار دارد. واکنش به خط روند ترسیم شده می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت مقاومت ۵۰۴۰۰ تومان شود. درغیراین‌صورت اصلاح تا حمایت ۵۰۰۰۰ تومان محتمل است.

تحلیل تکنیکال تتر شنبه 26 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر چهارشنبه ۲۲ شهریور

تحلیل روز قبل تتر، همچنان پابرجاست. فقط در نظر داشته باشید، کنج مشخص شده ممکن است با اصلاح شارپی روبه‌رو شود. البته ممکن است این مورد با حرکت قیمتی به سمت محدوده ۵۰۵۰۰ تومان و بعد شروع اصلاح همراه باشد. (در انتهای هفته داده‌های اقتصادی مهمی از جمله؛ اعلام نرخ تورم آمریکا را در تقویم اقتصادی داریم که بسیار حائز اهمیت است)

تحلیل تکنیکال تتر چهارشنبه 22 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر سه شنبه ۲۱ شهریور

تتر در ادامه تحلیل قبل به محدوده ۵۰۰۰۰ تومان رسید و پس از آن مجدد به سمت ۵۰۳۰۰ تومان حرکت قیمتی داشت. با توجه به الگوی دبل تاپ شکل گرفته، شکست خط روند و ورود به کانال ۴۹۰۰۰ تومان محتمل است.

تحلیل تکنیکال تتر سه شنبه 21 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه ۲۰ شهریور

در ادامه تحلیل قبل قیمت تتر به ۵۰۰۰۰ تومان و پس از آن با پولبک به محدوده ۵۰۴۰۰ تومان رسید. با توجه به کنج شکل گرفته و همینطور واکنش چارت تتر به خط روند ترسیم شده و اصلاح تا محدوده حمایت ۵۰۳۰۰ تومان، اصلاح تا محدوده قیمتی ۵۰۰۰۰ تومان محتمل است.

بخوانید  سوشال فای چیست و چگونه کار می کند؟ کسب درآمد رایگان تضمینی
تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه 20 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه ۱۹ شهریور

قیمت تتر درحال حاضر ۵۰۱۳۰ تومان است. با توجه به shadow آخرین کندل، می‌توان انتظار اصلاح تا محدوده ۵۰۰۰۰ تومان را داشت. پس از این اصلاح باتوجه به کانال صعودی شکل گرفته باید منتظر پولبک قیمت به محدوده ۵۰۲۰۰ تومان بود.

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه 19 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر شنبه ۱۸ شهریور

قیمت تتر مطابق تحلیل قبل با واکنش نسبت به مقاومت ۵۰۶۰۰ تومان، به محدوده ۵۰۲۰۰ تومان رسید. واکنش به حمایت فعلی و پولبک مجدد به لول قیمتی ۵۰۴۰۰ تومان، با توجه به کانال صعودی ترسیم شده محتمل است.

تحلیل تکنیکال تتر شنبه 18 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر سه شنبه ۱۴ شهریور

همانطور که در تحلیل قبل اعلام شد، قیمت تتر به محدوده قیمتی ۵۰۶۰۰ تومان رسید. در وضعیت فعلی واکنش به مقاومت ۵۰۶۰۰ تومان و اصلاح تا محدوده حمایت ۵۰۴۰۰ تومان می‌تواند شکل بگیرد. البته تاچ حمایت ۵۰۲۰۰ تومان هم دورازانتظار نیست.

تحلیل تکنیکال تتر سه شنبه 14 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه ۱۳ شهریور

قیمت تتر در ادامه تحلیل قبلی، با خروج از بالای کنج ترسیم شده، وارد کانال ۵۰۰۰۰ تومان شده است. درصورت تثبیت در لول ۰٫۲۳ فیبوناچی، ادامه حرکت قیمتی تا محدوده ۵۰۶۰۰ تومان محتمل است. درغیراین‌صورت اصلاح تا خط روند ترسیم شده ممکن است رخ دهد.

بخوانید  تحلیل قیمت ریپل ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه 13 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه ۱۲ شهریور

قیمت تتر در ادامه تحلیل قبل به سمت محدوده قیمتی ۵۰۰۰۰ تومان حرکت کرد و حالا در قیمت ۴۹۹۷۰ تومان قرار دارد. واکنش به لول ۰٫۳۸ فیبوناچی و اصلاح تا محدوده ۴۹۸۰۰ تومان ممکن است رخ دهد.

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه 12 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر شنبه ۱۱ شهریور

قیمت تتر درکانال صعودی قرار دارد. با توجه به shadow کندل آخر، ممکن است منجربه اصلاح قیمتی تا محدوده حمایت ۴۹۷۰۰ تومان شود. پس از آن و با واکنش نسبت به این ناحیه حمایتی، حرکت قیمتی تا خط روند ترسیم شده (محدوده قیمتی ۵۰۰۰۰ تومان) محتمل است.

تحلیل تکنیکال تتر شنبه 11 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر چهارشنبه ۸ شهریور

قیمت تتر در ادامه تحلیل قبل به محدوده ۴۹۹۰۰ تومان و پس از آن به ۴۹۶۰۰ تومان رسیده است. در قیمت فعلی واکنش به خط روند و حرکت قیمتی تا محدوده ۴۹۷۰۰ محتمل است.

تحلیل تکنیکال تتر چهارشنبه 8 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر سه شنبه ۷ شهریور

قیمت تتر مطابق تحلیل ارائه شده، تا محدوده ۴۹۵۰۰ تومان اصلاح داشت. پس از آن با پولبک صورت گرفته به محدوده ۴۹۸۰۰ تومان رسیده است. در وضعیت فعلی واکنش به مقاومت ۴۹۹۰۰ تومان و اصلاح تا حمایت ۴۹۷۰۰ تومان محتمل است.

تحلیل تکنیکال تتر سه شنبه 7 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه ۶ شهریور

قیمت تتر در ادامه تحلیل قبل به محدوده ۴۹۶۰۰ تومان رسید. در وضعیت فعلی با توجه به فیبوناچی بلند مدت و همینطور الگوی چنگال اندروز ترسیم شده، اصلاح تا قیمت ۴۹۵۰۰ تومان و پس از آن بازگشت به لول اول چنگال اندروز ترسیم شده (محدوده ۵۰۰۰۰ تومان) محتمل است.

بخوانید  پیش بینی قیمت بیت کوین / اظهار نظرهای تند گری جنسلر ادامه دارد
تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه 6 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه ۵ شهریور

قیمت تتر در ادامه تحلیل قبل به سطح قیمتی ۴۹۸۰۰ تومان رسید. درحال‌حاضر واکنش به محدوده مقاومت فعلی و اصلاح قیمتی تا خط روند ترسیم شده (۴۹۶۰۰ تومان) محتمل است. درنظر داشته باشید خروج از هرکدام از زوایا کنج ترسیم شده، می‌تواند منجربه حرکت قیمتی شارپی شود.

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه 5 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر شنبه ۴ شهریور

قیمت تتر مطابق تحلیل قبل به سمت کنج ترسیم شده به حرکت خود ادامه داد. در وضعیت فعلی، واکنش به خز روند ترسیم شده و حرکت قیمتی به سمت مقاومت ۴۹۸۰۰ تومان ممکن است رخ دهد.

 تحلیل تکنیکال تتر شنبه 4 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر چهارشنبه ۱ شهریور

قیمت تتر در محدوده قیمتی ۴۹۶۰۰ تومان قرار دارد. واکنش نسبت به حمایت فعلی، می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت کنج ترسیم شده شود. درغیراین‌صورت اصلاح تا محدوده ۴۹۴۰۰ تومان محتمل است.

 تحلیل تکنیکال تتر چهارشنبه 1 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر سه شنبه ۳۱ مرداد

قیمت تتر در روند نزولی قرار دارد. با توجه به خطوط روند ترسیم شده، واکنش به مقاومت ۴۹۵۰۰ تومان و پس از آن اصلاح تا خط روند ترسیم شده ( قیمت ۴۹۲۰۰ تومان) محتمل است.

تحلیل تکنیکال تتر سه شنبه 31 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه ۳۰ مرداد

قیمت تتر در ادامه تحلیل نزولی قبل تا محدوده ۴۹۴۰۰ تومان اصلاح داشت. درصورت شکست لول ۰٫۶۱ فیبوناچی، اصلاح عمیق‌تر تا قیمت ۴۹۰۰۰ تومان محتمل است. درغیراین‌صورت صعود قیمتی تا خط روند ترسیم شده ( ۴۹۶۰۰ تومان) ممکن است رخ دهد.

بخوانید  پیش بینی بازار ارزهای دیجیتال در هفته آینده – ۶ شهریور
تحلیل تکنیکال تتر دوشنبه 30 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه ۲۹ مرداد

قیمت تتر در محدوده ۴۹۶۰۰ تومان قرار دارد. با توجه به حجم خروجی شکل گرفته در این ناحیه اصلاح تا محدوده لول ۰٫۵ فیبوناچی ( قیمت ۴۹۳۰۰ تومان) محتمل است.

تحلیل تکنیکال تتر یکشنبه 29 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت تتر

مروری بر قیمت تتر در سال ۱۴۰۱

قیمت تتر در ابتدای سال ۱۴۰۱ در محدوده ی ۲۵۰۰۰ تومان در نوسان بود اما طی این یک سال رشد عجیب و غریبی داشت و در همین سال بود که شاهد ثبت سقف ۶۰۰۰۰ تومانی برای قیمت بودیم. قیمت تتر که به نوعی رفتار قیمتی دلار را نشان می‌دهد، گویای وضعیت نامناسب اقتصاد ایران است. در سال ۱۴۰۱ وضعیت اقتصادی ایران شرایط به مراتب بدتری را تجربه کرد و در کنار آن شرایط نابسامان داخلی نیز هیجان خرید دلار را بسیار بالا برد.

در کل تا زمانی که اقتصاد ایران وابستگی زیادی به دلار داشته باشد و سیاست مناسبی اتخاذ نشود و تحریم ها نیز به این شکل ادامه داشته باشند، روند قیمتی تتر یا همان دلار صعودی خواهد بود و هر کاهشی که در قیمت داشته باشیم، صرفا یک اصلاح در مسیر افزایش قیمت و جذب پتانسیل لازم برای ادامه‌ی حرکت است، همانطور که طی حداقل ۴۰ سال اخیر این وضعیت پا بر جا بوده است.

انواع تحلیل ارزهای دیجیتال

دانستن تحلیل تتر و انواع تحلیل ارزهای دیجیتال، به سود بیش‌تر، ضرر کم‌تر و حرکت امن‌تر شما در بازار ارز دیجیتال، کمک بسیاری می‌کند و اگر در این بازار فعالیت دارید، لازم است که درکنار پیگیری قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال جریان انواع تحلیل‌ها باشید تا قدم‌های درستی بردارید.

بخوانید  سولانا چیست؟ آشنایی با بلاکچین Solana و ارز دیجیتال SOL

تحلیل فاندامنتال (Fundamental)

تحلیل فاندامنتال یا بنیادی، روشی است که در آن پروژه ارز دیجیتال مورد نظر را از نظرهای مختلف مانند هدف‌ها، تیم سازنده و توسعه‌دهنده، نقشه راه، رویدادها، صرافی‌های که از رمز ارز پشتیبانی می‌کنند، شراکت، سرمایه‌گذاری‌ها و دیگر عوامل تاثیرگذار بررسی می‌کنند. از این تحلیل بیش‌تر برای سرمایه‌گذاری‌های هدف‌دار و بلند مدت و داشتن یک چشم‌انداز صحیح نسبت به آینده پروژه‌های رمز ارز استفاده می‌شود. تحلیل فاندامنتال هم در بازار ارز دیجیتال و هم در بازار بورس برای تریدرها و تحلیل‌گران کاربرد دارد.

تحلیل تکنیکال (Technical)

در تحلیل تکنیکال، تاریخچه قیمت و حجم معاملات یک رمز ارز را ملاک قرار می‌دهیم تا رفتار آینده‌ی بازار را پیش‌بینی کنیم و به همین دلیل، تحلیل تکنیکال یک پیش‌بینی قطعی و دقیق نیست و روی احتمالات مانور می‌دهد. این نوع تحلیل از بازار بورس و کالا به بازار ارزهای دیجیتال رسیده و روی شکل‌گیری الگوهای یک‌سان قیمتی که بر اساس رفتار معامله‌گران شکل گرفته، کار می‌کند و دانش تحلیلی قابل توجهی نیاز دارد.

تحلیل آن‌چین (Onchain)

در تحلیل آن‌چین، تریدرها با استفاده از شاخص‌های مهم بازار و از طریق نمودار کردن اطلاعات مهم درون شبکه‌ای، به تحلیل قیمت و ارزش آینده‌ی رمز ارزها می‌پردازند. این نوع تحلیل، رشد قیمت احتمالی و محدوده اصلاحات آن در آینده را تا حد خوبی برای تحلیل‌گران مشخص می‌کند.

بخوانید  مقایسه والکس و بیت پین؛ کدام صرافی بهتر است؟

تحلیل احساسات (Sentiment)

تعداد زیادی از تحلیل‌گران و فعالان بازار رمز ارز، تصور می‌کنند که تحلیل ارزهای دیجیتال به دو دسته‌بندی تکنیکال و فاندامنتال تقسیم می‌شود و از شاخته تحلیل احساسات (Sentiment Analysis) غافل می‌مانند.

در فرآیند این نوع تحلیل، تحلیل‌گر مسیری را آغاز می‌کند که اطلاعات در آن به سه دسته‌بندی مثبت، منفی و خنثی تقسیم می‌شوند. بازارهای مالی از احساسات مختلف مملو است و این احساسات به بازار جهت می‌دهند. برای مثال اگر احساس جمعی درمورد یک ارز دیجیتال مثبت باشد، احتمال رشد قیمت آن ارز در نظر گرفته می‌شود و بالعکس.

مزایای تتر

مزایای ارز تتر Tether نسبت به دلار چیست؟ در کجاها می‌توان از تتر استفاده کرد و کدام یک از این دو ارز امنیت بیش‌تری برای خریدار خود دارند؟

  • محدودیت کم‌تر دریافت ارز

همان‌طور که می‌دانید درحال‌حاضر برای خرید دلار، محدودیت‌هایی وجود دارد که محدودیت مبلغ خرید سالانه یکی از آن‌ها است. این محدودیت جهت خرید تتر به این شکل وجود ندارد و سقف سالانه‌ای که هر فرد می‌تواند دلار خریداری کند با سقف خرید تتر Tether، تفاوت قابل توجهی دارد.

  • خرید و فروش بی‌واسطه

شما برای خرید و فروش دلار، باید به صرافی‌ها سر بزنید و یا از دلال‌های دلار خرید خود را انجام دهید و این موضوع باعث می‌شود قیمت‌های متفاوتی برای دلار پرداخت کنید. با خرید تتر، واسطه‌ها حذف می‌شوند و شما با مراجعه مستقیم به یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی یا خارجی، می‌توانید هر واحد پول (ریال، یا هر رمز ارز) را با میزان دلخواه تتر USDT مبادله کنید و در صف‌های طولانی خرید دلار معطل نشوید.

  • امنیت بالاتر
بخوانید  مدیر عامل بیت‌گت: KYC ارز های دیجیتال ممکن است به طور فزاینده ای سختگیرانه شود

خرید تتر به چند دلیل امنیت شما را بیش‌تر تضمین می‌کند؛ یکی از مهم‌ترین دلایل این است که شما برای خرید تتر، نیاز به حضور فیزیکی در جای خاصی ندارید. دلار به‌راحتی قابل سرقت است، اما از آن‌جایی که شما تتر را به‌صورت آنلاین می‌خرید و در والت خود دریافت می‌کنید، این بخش از امنیت شما با تتر بهتر تامین می شود.

از طرفی به دلیل نگهداری تتر Tether در کیف پول‌های دیجیتالی، شما دیگر نگران این‌که دلار از منزل و محل کارتان دزدیده شود نیستید!

  • امکان خریدهای بین‌المللی

درحال‌حاضر بسیاری از سایت‌های خارجی، مانند آمازون، درگاه‌های پرداخت کریپتویی را به روند پرداخت خود اضافه کرده‌اند. با خرید تتر، شما می‌توانید به راحتی از تمامی سایت‌هایی که پرداخت کریپتویی را پشتیبانی می‌کنند، خرید کنید.

  • تک‌نرخی بودن و کارمزد کم‌تر

مدل‌های مختلفی از دلار در صرافی‌ها وجود دارد: دلار مسافرتی، دلار سنا، دلار حج، دلار نیمایی و مدل‌های متعدد دیگر. قیمت هرکدام از این دلارها با یکدیگر تفاوت دارد اما تتر USDT یک استیبل کوین تک‌نرخی است.

همچنین کارمزدی که در صرافی‌های ارز دیجیتال برای خرید تتر پرداخت می‌کنید، از کارمزد خرید دلار در بازار آزاد یا صرافی‌ها، پایین‌تر و به‌صرفه‌تر است.

بخوانید  آیا ETF بیت کوین تأیید خواهد شد؟ تحلیل‌گر سرشناس بلومبرگ پاسخ می‌دهد!

خرید تتر از اکسکوینو

شما می‌توانید قیمت روزانه و تحلیل تتر USDT را به‌صورت آنلاین در اکسکویتو ببینید و مستقیم و ریالی از صرافی اکسکوینو تتر خریداری کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید تتر به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله تتر با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

تتر بخریم یا دلار؟

جواب این سوال کاملا به استفاده‌ی شما از تتر یا دلار برمی‌گردد. اگر تریدر هستید، خرید تتر و نگهداری آن، باعث می‌شود که بتوانید کارهای خود را با سرعت بیش‌تری پیش ببرید و در بزنگاه‌های بازار به راحتی خرید و فروش کنید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید، با خرید تتر می‌توانید از امنیت، میزان سود، تک نرخی بودن دارایی‌تان و کاربردی بودن آن مطمئن باشید. همچنین اگر قصد وارد شدن به فارکس و بازار ارزهای دیجیتال را داشته باشید، با تتر می‌توانید سریع‌تر و آسان‌تر اقدام کنید. از طرف دیگر اگر قصد سفر یا خرید و فروش کالا و موارد دیگری غیر از رمز ارز را دارید، دلار می‌تواند گزینه بهتری برای شما باشد، چرا که مبادله آن با ارز کشورهای دیگر و با کالا راحت‌تر انجام می‌شود.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2605707

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها