تاریخ : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ Sunday, 10 December , 2023
1

لورس :تحلیل تکنیکال شیبا اینو SHIB (آپدیت امروز) + ویدیو

  • کد خبر : 2604390
  • ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵
لورس :تحلیل تکنیکال شیبا اینو SHIB (آپدیت امروز) + ویدیو
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

توکن شیبا اینو با نماد SHIB یک ارز رمز نگاری شده غیرمتمرکز است که توسط فردی به اسم Ryoshi ساخته شد. این ارز دیجیتال که در بازار کریپتوکارنسی شهرت زیادی دارد، یکی از میم‌ کوین‌های مطرح است. این رمز ارز بر اساس ارزش بازار جزو توکن‌های برتر مارکت بوده و حجم معاملات بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. شیبا در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ یکی از ارزهای فوق العاده نوسانی و پر سود بازار بود. در ادامه با تحلیل شیبا همراه پول نو باشید.
این مقاله در تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۲ آپدیت شد
شیبا نهایتا توانست خط روند نزولی هفتگی خود را به سمت بالا بشکند و اکنون انتظار داریم بازار در بلند مدت به رشد خود ادامه دهد. در تحلیل امروز سطوح تکنیکالی مهم پیش روی قیمت را بررسی کرده‌ایم، پس اگر قصد سرمایه گذاری در این رمز ارز را دارید، این ویدیو را از دست ندهید.
تحلیل شیبا امروز (۱۶ آذر ۱۴۰۲) شیبا مطابق تحلیل قبل ما پیش رفت و توانست محدوده ۴ ساعته خود را با قدرت بشکند. اکنون بازار با چند کندل پرقدرت به یک ناحیه روزانه مهم برخورد کرده و کمی اصلاح کرده است. اکنون باید بپرسیم آیا احتمال رشد بیشتر شیبا وجود دارد یا باید منتظر شروع..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

توکن شیبا اینو با نماد SHIB یک ارز رمز نگاری شده غیرمتمرکز است که توسط فردی به اسم Ryoshi ساخته شد. این ارز دیجیتال که در بازار کریپتوکارنسی شهرت زیادی دارد، یکی از میم‌ کوین‌های مطرح است. این رمز ارز بر اساس ارزش بازار جزو توکن‌های برتر مارکت بوده و حجم معاملات بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. شیبا در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ یکی از ارزهای فوق العاده نوسانی و پر سود بازار بود. در ادامه با تحلیل شیبا همراه پول نو باشید.

بخوانید  تغییرات در شرکت بیت مین؛ غول چینی از بالا رفتن قیمت بیت کوین اطمینان دارد؟

این مقاله در تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۲ آپدیت شد

شیبا نهایتا توانست خط روند نزولی هفتگی خود را به سمت بالا بشکند و اکنون انتظار داریم بازار در بلند مدت به رشد خود ادامه دهد. در تحلیل امروز سطوح تکنیکالی مهم پیش روی قیمت را بررسی کرده‌ایم، پس اگر قصد سرمایه گذاری در این رمز ارز را دارید، این ویدیو را از دست ندهید.

تحلیل شیبا امروز (۱۶ آذر ۱۴۰۲)

شیبا مطابق تحلیل قبل ما پیش رفت و توانست محدوده ۴ ساعته خود را با قدرت بشکند. اکنون بازار با چند کندل پرقدرت به یک ناحیه روزانه مهم برخورد کرده و کمی اصلاح کرده است. اکنون باید بپرسیم آیا احتمال رشد بیشتر شیبا وجود دارد یا باید منتظر شروع یک حرکت اصلاحی باشیم؟

اگر به چارت روزانه شیبا نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که بازار توانسته با قدرت خود را به یک بیس سوپلای روزانه رسانده و حتی آن را انگلف کند. در نتیجه اکنون بعد از کمی اصلاح می‌توان انتظار رشد دوباره قیمت شیبا را داشت.

بخوانید  آیا Ripple (XRP) می تواند بیش از ۱۲۷ دلار در Bull Run بعدی منفجر شود؟

در بازار معمولا بعد از انگلف‌ گره‌ها یا بیس‌های معاملاتی شاهد یک اصلاح قیمتی و سپس رشد مجدد آن هستیم. در چارت شیبا نیز می‌توانیم همین انتظار را داشته باشیم. در نهایت تارگت نزدیک قیمت این است که شدوی بلند کندل روز گذشته را پر کند و به رشد خود ادامه دهد.

تحلیل شما از وضعیت فعلی شیبا چیست؟ آیا در قیمت فعلی خریدار این رمز ارز هستید؟ یا منتظر ریزش آن و سپس ورود در قیمت‌های پایین‌تر خواهید ماند؟ تحلیل‌ها و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تحلیل شیبا در تایم فریم ۴ ساعته ۱۲ آذر ۱۴۰۲

شیبا در تایم فریم روزانه همچنان در حال پیشروی بر اساس تحلیل قبلی است و باید ببینیم در تایم فریم‌های پایین‌تر مانند ۴ ساعته در چه وضعیتی قرار دارد. بنابراین اگر به تحلیل کوتاه مدت شیبا علاقه مند هستید با ما همراه باشید.

تحلیل شیبا

اگر به تایم فریم ۴ ساعته شیبا نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که بازار یک بیس Demand ۴ ساعته که با رنگ سبز در تصویر مشخص شده، داشته است و بازار به خوبی به آن واکنش داده و در حال رشد است.

بخوانید  هرآنچه باید در مورد هاردفورک آتلانتیس (Atlantis) اتریوم کلاسیک بدانید

از طرف دیگر کمی بالاتر شاهد یک بیس Supply نیز هستیم و می‌توانیم هدف اولیه رشد شیبا را در همین ناحیه بدانیم. دو سناریو کلی بعد از رسیدن قیممت به این محدوده وجود دارد: در حالت اول بازار بیس را شکسته یا انگلف می‌کند. این در حالی است که در سناریو دوم انتظار ریزش بازار را بعد از برخورد با بیس داریم.

به طور کلی از آنجایی که فعلا وضعیت کلی مارکت کریپتو صعودی به نظر می‌رسد و بیت کوین بار دیگر در حال رشد است، انتظار داریم سناریو اول پیش روی شیبا محقق شود، با این حال باید برای سناریو نزولی نیز آماده باشیم و با مدیریت سرمایه ریسک‌مان را کنترل کنیم.

تحلیل شیبا ۹ آذر ۱۴۰۲

شیبا همچنان در محدوده‌ای که قبل‌تر به آن اشاره کردیم در حال معامله است و تغییرات قیمتی خاصی نداشته است. در تحلیل امروز با آپدیت چارت روزانه SHIB همراه پول نو باشید.

بخوانید  پاسخ به پیشنهادات انجمن بلاکچین در خصوص مالیات بر کریپتو
تحلیل امروز شیبا

اگر نگاهی به تایم فریم روزانه شیبا داشته باشیم، متوجه می‌شویم بازار درون یک الگوی مثلث در حال معامله است که البته هنوز به طور کامل تشکیل نشده است.

در صورتی که این الگو در روزهای پیش رو کامل شود، تنها دو سناریو کلی خواهیم داشت که شامل شکسته شدن کف یا سقف الگو خواهد بود. در این صورت بازار بعد از شکست هر کدام از این سطوح در همان جهت حرکت خواهد کرد.

نکته مهم اینجاست که به دلیل جو صعودی مارکت، فعلا انتظارمان این است که بازار سناریو صعودی را محقق سازد. با این حال همواره باید برای ریزش‌های ناگهانی نیز آماده باشیم.

تحلیل شیبا ۵ آذر ۱۴۰۲

شیبا در چند روز اخیر تغییرات قیمتی چندان قابل توجهی را تجربه نکرده و به همین دلیل در تحلیل امروز هم به سراغ چارت ۴ ساعته این ارز دیجیتال می‌رویم. با پول نو در تحلیل امروز SHIB همراه باشید.

تحلیل تایم فریم ۴ ساعته شیبا

همانطور که در چارت شیبا قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از برخورد به یک بیس Demand چهارساعته با قدرت حمایت شده و شدیدا به خط روند نزولی خود نزدیک شده است.

بخوانید  کاهش شدید فعالیت بایننس در سپتامبر ۲۰۲۳

در صورتی که در کندل‌های آتی شاهد شکسته شدن این خط تریگر باشیم، می‌توانیم انتظار رشد بیشتر شیبا در کوتاه مدت را داشته باشیم. این در حالی است که در صورت ادامه پیدا کردن ریزش فعلی، اولین ناحیه پیش روی قیمت همین بیس دیمند خواهد بود.

به طور کلی به دلیل جو صعودی مارکت، تحلیل ما این است که احتمالا خط روند نزولی ۴ ساعته شکسته شده و بازار به رشد خود ادامه می‌دهد، با این حال از آنجایی که هیچ چیز در مارکت قطعی نیست باید حتما برای سناریو نزولی نیز آماده باشیم و مدیریت سرمایه را رعایت کنیم.

تحلیل شیبا در تایم فریم ۴ ساعته ۲ آذر ۱۴۰۲

شیبا اخیرا ریزش‌های نسبتا سنگینی را تجربه کرده است، با این حال دیروز و امروز شاهد بازیابی دوباره قیمت آن بودیم. در تحلیل امروز قصد داریم نگاهی به وضعیت تکنیکالی شیبا در کوتاه مدت داشته باشیمم پس با ما همراه شوید.

بخوانید  تحلیل فاندامنتال چیست؟ مزایا و معایب تحلیل بنیادی ارز دیجیتال
تحلیل تکنیکال شیبا اینو SHIB (آپدیت امروز) + ویدیو

همانطور که در چارت ۴ ساعته شیبا قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال خط روند صعودی خود را شکسته و نزدیک به بیس Demand خود اصلاح کرده است. فعلا بازار در حال پول بک به خط روند شکسته شده است و انتظار داریم بعد از تکمیل پول بک شاهد ریزش شیبا باشیم.

در صورت ریزش این رمز ارز می‌تواند در وهله اول به بیس دیمند مشخص شده در چارت برسد و در صورت شکست یا انگلف آن ریزش بسیار بیشتری را نیز تا سطوح پایین‌تر تجربه کند.

با این حال از‌ آنجایی که وضعیت کلی مارکت صعودی است، ممکن است بازار رشد کرده و سناریو صعودی ما را محقق کند. اگر شاهد بسته شدن کندل‌ها بالای خط روند شکسته شده باشیم، دیگر احتمال ریزش بازار فعلا منتفی خواهد بود.

آیا بدون تحلیل می‌توان روی شیبا سرمایه گذاری کرد؟

ارزهای دیجیتالی مانند شیبا اینو به عقیده برخی، به خاطر میم کوین بودن و قیمت پایین ارزش تحلیلی ندارند و تنها باید به دید بلند مدت و سرمایه گذاری آن‌ها را خریداری کرد. هر چند این عقیده چندان هم نامتعارف نیست، اما باید در نظر داشته باشیم که رمز ارزی مانند SHIB یک ارز بسیار نوسانی است و به طور مثال ممکن است در تایم فریم روزانه شیبا نوسانات قیمتی شدیدی را شاهد باشیم.

بخوانید  هشدار یک تحلیلگر کریپتو در مورد کاهش دوج کوین و شیبا اینو

علاوه بر این شیبا اینو یک دارایی تحلیل پذیر هم هست. به این معنی که در تایم فریم‌های روزانه و ساعتی و با دید بلند مدت و کوتاه مدت هم می‌توان شیبا را تحلیل کرد. همچنین ابزارهایی مانند فیبوناچی و حتی خط روند بر قیمت شیبا تاثیرگذار هستند.

با انواع تحلیل شیبا بیشتر آشنا شوید

به طور کلی دو تحلیل کلی می‌توان از بازار و به طور خاص از یک دارایی مانند شیبا ارائه کرد. در اینجا به طور نمونه این دو تحلیل را بر اساس شیبا بررسی می‌کنیم، اما این الگو روی سایر دارایی‌ها نیز به همین شکل برقرار است:

  • تحلیل تکنیکال شیبا

در تحلیل تکنیکال، با استفاده از مجموعه ابزارهای مختلفی مانند حمایت، مقاومت، خط روند و با استفاده از اندیکاتورهایی مانند MACD و ابر ایچیموکو به تحلیل نمودار شیبا اینو می‌پردازیم. این تحلیل در انواع تایم فریم‌ها قابل اجرا است و از اعتبار بالاتری نسبت به تحلیل فاندامنتال برخوردار است.

  • تحلیل فاندامنتال شیبا
بخوانید  مون بیم چیست؟ آشنایی با شبکه MoonBeam

شیبا اینو به عنوان یک دارایی دیجیتال تحت تاثیر عوامل بیرونی مانند تورم، جنگ، پذیرش یا عدم پذیرش در کشورها یا صرافی‌های مختلف و بی‌شمار عوامل دیگر است. به تحلیل و بررسی مجموعه این عوامل که می‌توانند روی قیمت یک دارایی تاثیر بگذارند، تحلیل فاندامنتال گفته می‌شود. تحلیل فاندامنتال از اعتبار پایین‌تری نسبت به تحلیل تکنیکال برخوردار است.

آیا شیبا اینو یک میم کوین است؟

میم کوین‌ها امروزه بازار خاص خود را تشکیل داده‌اند و برخی از آن‌ها نیز مانند دوج کوین و همین شیبا اینو به اقبال بسیار خوبی در میان فعالان بازار کریپتوکارنسی دست پیدا کرده‌اند. در اینکه شیبا یک میم کوین است شکی نیست، اما اخیرا تیم توسعه دهنده آن در حال بسط بیشتر کارکردهای شیبا است. مثلا شیبا اینو به متاورس هم راه پیدا کرده و دنیای متاورسی خود را به نام شیباورس خلق کرده است. علاوه بر این اخیرا شاهد راه اندازی بلاک چین لایه دو SHIB یعنی شیباریوم نیز بوده‌ایم. بنابراین مجموعه این موارد باعث می‌شود که SHIB بتواند در طول زمان ارزش خود را حفظ کند.

بخوانید  آدرس شبکه BSC در تراست ولت چیست؟ + توضیحات کامل

اندیکاتورهای پرسود شیبا

هرچند به زعم پرایس اکشن کارها، استفاده از اندیکاتورها بی‌فایده است، اما شخصی سازی این شاخص‌ها می‌تواند برای ما بسیار کمک کننده باشد. در ادامه اندیکاتورهای مهمی که در تحلیل شیبا کاربرد دارند را مورد بررسی قرار می‌‌دهیم.

اندیکاتور باند بولینگر در چارت شیبا

بولینگر باند یکی از اندیکاتورهای قدرتمندی است که استراتژی‌های پول‌سازی را می‌توان با استفاده از آن طراحی کرد. باند بولینگر در تحلیل شیبا نیز کاربرد دارد و سطوح مختلف آن به عنوان حمایت و مقاومت کاربرد دارند.

اندیکاتور MACD در چارت شیبا

استفاده از مکدی می‌تواند ممنتوم رشد یا ریزش بازار و تغییر در آن را به ما نشان دهد. همچنین واگرایی‌ها یکی از پایه‌های تحلیل به حساب می‌آیند و آشنایی با آن‌ها به ما در تحلیل روند شیبا کمک خواهد کرد.

اندیکاتور ایچیموکو در چارت شیبا

ایچیموکو یکی دیگر از اندیکاتورهای بسیار قدرتمند بازار است که در چارت شیبا و تحلیل این ارز دیجیتال نیز کاربرد دارد. ایچیموکو نواحی مختلفی دارد و یکی از پیشرفته‌ترین اندیکاتورهای بازار به حساب می‌آید. این نواحی می‌توانند در تعیین حمایت‌، مقاومت و روند شیبا برای ما مفید واقع شوند.

بخوانید  ضربه‌ای دیگر از سوی ایلان ماسک به جامعه هوادار رمزارزها، احراز هویت در X اجباری می‌شود؟

نوشته تحلیل تکنیکال شیبا اینو SHIB (آپدیت امروز) + ویدیو اولین بار در بلاگ پول نو. پدیدار شد.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2604390

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها