تاریخ : یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲ Sunday, 25 February , 2024
0

لورس :رشد اتریوم بیت کوین را هدایت می کند

  • کد خبر : 2635409
  • ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۴۱
لورس :رشد اتریوم بیت کوین را هدایت می کند
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

رشد اتریوم بیت کوین را هدایت می کند اتریومارز رمزپایهقیمت توسط آندیا احمدی آخرین به روز رسانی ۱۸ ژانویه ۲۰۲۴ ۰ ۲۰۶ اشتراک قیمت اتریوم از زمان تایید ETF اسپات در ۱۱ ژانویه بهتر از بیت کوین بوده است، اما داده های زنجیره ای نشان می دهد که شکاف ممکن است در روزهای آینده بیشتر شود.
قیمت اتریوم همچنان به تثبیت برتری خود نسبت به بیت کوین در این هفته ادامه می دهد و در هر یک از ۴ روز معاملاتی گذشته از ۱۵ ژانویه به بالای مرز ۲۵۰۰ دلار بسته می شود.
۲ شاخص حیاتی تجارت نشان می دهد که چگونه گاوهای اتریوم می توانند در روزهای آینده تسلط بیشتری داشته باشند.
سرمایه گذاران به ارزش ۱ میلیارد دلار اتریوم را از کیف پول های صرافی منتقل کرده اند. با افزایش قیمت اتریوم در نمودارها در هفته گذشته، گمانه زنی های گسترده ای وجود داشت مبنی بر اینکه سرمایه گذاران می توانند در محدوده نقطه عطف ۲۵۰۰ دلار سود کسب کنند. اما جالب اینجاست که در زمان نگارش این مقاله در ۱۸ ژانوی..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

رشد اتریوم بیت کوین را هدایت می کند اتریومارز رمزپایهقیمت توسط آندیا احمدی ۰ ۲۰۶ اشتراک

قیمت اتریوم از زمان تایید ETF اسپات در ۱۱ ژانویه بهتر از بیت کوین بوده است، اما داده های زنجیره ای نشان می دهد که شکاف ممکن است در روزهای آینده بیشتر شود.

قیمت اتریوم همچنان به تثبیت برتری خود نسبت به بیت کوین در این هفته ادامه می دهد و در هر یک از ۴ روز معاملاتی گذشته از ۱۵ ژانویه به بالای مرز ۲۵۰۰ دلار بسته می شود.

۲ شاخص حیاتی تجارت نشان می دهد که چگونه گاوهای اتریوم می توانند در روزهای آینده تسلط بیشتری داشته باشند.

سرمایه گذاران به ارزش ۱ میلیارد دلار اتریوم را از کیف پول های صرافی منتقل کرده اند.

با افزایش قیمت اتریوم در نمودارها در هفته گذشته، گمانه زنی های گسترده ای وجود داشت مبنی بر اینکه سرمایه گذاران می توانند در محدوده نقطه عطف ۲۵۰۰ دلار سود کسب کنند. اما جالب اینجاست که در زمان نگارش این مقاله در ۱۸ ژانویه، قیمت اتریوم هر یک از ۳ روز معاملاتی گذشته را بالای ۲۵۰۰ دلار بسته است که نشان می‌دهد گاوها در عوض برای سودهای بیشتر صبر می‌کنند.

با نگاهی فراتر از نمودارهای قیمت، تغییر اخیر در ذخایر تبادل اتریوم، موضع گاوها را بهتر پیش بینی می کند. داده‌های ذخایر مبادلاتی Cryptoquant تصویری لحظه‌ای از کل واحدهای یک ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد که در حال حاضر در کیف‌های میزبانی شده در صرافی‌ها و پلتفرم‌های معاملاتی نگهداری می‌شوند.

از ۱۱ ژانویه، سرمایه گذاران در مجموع ۱۴٫۸ میلیون اتریوم در کیف پول های میزبانی صرافی نگهداری می کردند. جالب اینجاست که این رقم در حال حاضر تا ۱۸ ژانویه به ۱۴٫۷ میلیون اتریوم کاهش یافته است.

Ethereum (ETH) Exchange Reserves vs. Price | Source: CryptoQuant

همانطور که در بالا نشان داده شد، سرمایه گذاران در حال حاضر ۱۳۳۲۷۱ اتریوم را از کیف پول صرافی ها به ذخیره سازی طولانی مدت در ۷ روز گذشته منتقل کرده اند.

اتریوم را از کیف‌پول‌های میزبانی شده صرافی ها به کیف پول های بلندمدت انتقال می دهند و نگرانی‌های مربوط به کسب سود گسترده بالقوه در نقطه عطف ۲۵۰۰ دلار را برطرف می‌کنند.

به طور معمول، کاهش ذخایر مبادلاتی اغلب برای اقدام کوتاه مدت قیمت یک ارز دیجیتال صعودی است. اساساً به این معنی است که سرمایه گذاران ارزهای خود را از کیف پول های معاملاتی به ذخیره سازی بلندمدت منتقل می کنند. ترجیح برای ذخیره‌سازی طولانی‌مدت در طول افزایش قیمت، نشان‌دهنده اعتماد سرمایه‌گذاران و تمایل به حفظ سود بیشتر است.

اتریوم از ۱۵ ژانویه بالاتر از حمایت ۲۵۰۰ دلاری تثبیت شده است

با کاهش عرضه مبادلات در هفته گذشته، تعجب آور نیست که قیمت اتریوم از ۱۵ ژانویه بالاتر از حمایت ۲۵۰۰ دلاری تثبیت شده است.

نکته مهم، روندهای تاریخی نشان می دهد که دوره های کاهش سریع ذخایر تبادل اتریوم اغلب با روند صعودی قیمت دنبال می شود.اگر این الگو تکرار شود، دارندگان اتریوم می توانند افزایش قیمت به سمت ۲۶۰۰ دلار را در روزهای آینده پیش بینی کنند.

در حالی که عرضه ارز کاهش می یابد، اتریوم تقاضای بیشتری را جذب می کند

ثانیا، با کاهش عرضه در صرافی ها اتریوم در هفته گذشته، تعداد کل سفارشات فروش فعال اتریوم اکنون بسیار کمتر از تقاضای بازار بوده است. این پویایی فعلی بازار نقطه ای اتریوم، یکی دیگر از شاخص های حیاتی زنجیره ای است که به سمت افزایش پیشروی اتریوم نسبت به بیت کوین در روزهای آینده اشاره می کند.

در حال حاضر، سفارش‌های خرید فعال برای اتریوم، ۳۵۷۴۹۰ وجود دارد که در ۲۰ صرافی ارز دیجیتال از جمله Binance و Coinbase فهرست شده‌اند. در همین حال، خرس ها فقط ۲۵۰۷۵۰ اتریوم سفارش فروش ارسال کرده‌اند.

Ethereum (ETH) Aggregate exchange order books | Source: IntoTheBlock

نمودار بالا نشان می‌دهد که عرضه بازار برای اتریوم ۱۰۶۷۴۰ اتریوم کمتر از تقاضا است.

به طور شهودی، زمانی که تقاضا برای یک دارایی با چنین حاشیه بزرگی از عرضه پیشی می‌گیرد، نشانه‌ای از احساسات صعودی غالب در اکوسیستم است.

به طور خلاصه، کاهش طولانی مدت در ذخایر ارز اتریوم اکنون به تقاضای مازاد در بازارهای نقدی منجر شده است. این دو شاخص حیاتی کوتاه مدت می توانند افزایش قیمت اتریوم را تسریع کنند و برتری آن را نسبت به بیت کوین افزایش دهند.

قیمت ۲۷۰۰ دلار می تواند هدف بعدی اتریوم باشد

بر اساس ۲ نقطه داده حیاتی زنجیره ای که در بالا مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت، به نظر می رسد قیمت اتریوم در مسیر صعودی به سمت ۲۷۰۰ دلار در کوتاه مدت باقی بماند.

اما برای اینکه گاوها بتوانند این پیش بینی صعودی را تأیید کنند، ابتدا باید سطح مقاومت ۴۴۰۰۰ دلاری را افزایش دهند. داده های IntoTheBlock IntoTheBlock In/Out of the money، که دارندگان فعلی اتریوم را بر اساس قیمت های ورودی تاریخی گروه بندی می کند. نیز این پیش بینی را تایید می کند.

همچنین این پیش بینی نشان می دهد که ۱٫۷۸ میلیون سرمایه گذار موجود ۱٫۸۴ میلیون اتریوم را با حداکثر قیمت ۲۶۱۲ دلار به دست آورده اند. اگر این دارندگان با نزدیک شدن اتریوم به نقطه سربه سر خود، به دنبال فروش باشند، ممکن است به طور ناخواسته باعث برگشت شود.

اما اگر گاوها بتوانند با قیمت ۲۶۱۲ دلار از دیوار فروش عبور کنند، منطقه ۲۷۰۰ دلاری می تواند هدف بعدی قیمت اتریوم باشد.

Ethereum (ETH) Price Forecast | Source: IntoTheBlock

اگر اوضاع به سمت نزولی برود، گاوها می توانند برای حمایت اولیه به دیوار خرید تاریخی با قیمت ۲۴۰۰ دلار تکیه کنند.

نمودار بالا نشان می دهد که ۸۵۳۹۲۰ آدرس ۴٫۵ میلیون ETH با قیمت متوسط ۲۴۱۴ دلار به دست آورده اند. اگر این دارندگان برای پوشش موقعیت‌های خود تلاش‌های شدیدی انجام دهند، قیمت اتریوم می‌تواند یک بازگشت فوری از آن قلمرو ایجاد کند.

منبع crypto.news اتریوم ۰ ۲۰۶ اشتراک آندیا احمدی

مقاله قبلی

پیش بینی می شود که سولانا در ماه فوریه با ۴۳ درصد افزایش به ۱۴۵ دلار برسد

مقاله بعدی

جاستین سان خالق ترون به نگرانی های سازمان ملل در مورد تتر(USDT) پاسخ داد

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2635409

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها