تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 28 May , 2024
1

لورس :معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال تتر (۴ ویژگی یک ولت خوب)

 • کد خبر : 2629653
 • ۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۹
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

بهترین کیف پول ارز دیجیتال تتر کدام است؟ این سوالی است که معامله گران ارزهای دیجیتال در هنگام ورود به این بازار با آن مواجه می شوند. برای نگهداری تتر و رمز ارزهایی که خرید و فروش می کنید، نیاز به کیف پول اختصاصی دارید که ارز مورد نظر را پشتیبانی کند.
ولت های زیادی از رمز ارز تتر حمایت می کنند، اما همه آن ها نمی توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. کیف پول مناسب مانند اریترون، تراست ولت، کوینومی، متاماسک، کوین بیس و حتی نمونه های سخت افزاری مانند لجر وتزور، علاوه بر دریافت، نگهداری و ارسال ارز به سایر ولت ها، باید امکان تبدیل کردن یک ارز به ارزهای دیگر و استیک کردن آن ها را نیز داشته باشد. به همین منظور سعی داریم تا ویژگی های بهترین کیف پول برای تتر را معرفی کرده تا بعد از تهیه آن از بهترین صرافی خرید تتر، بتوانید در ولتی مناسب نگهداری کنید.
تتر؛ استیبل کوین پرمعامله
ارزهای رمزنگاری شده به دلیل نوسانات هیجانی که دارند، یکی از پر ریسک ترین انتخاب ها برای نگهداری سرمایه محسوب می شوند. در نتیجه اغلب معامله گران برای نگهداری بلند مدت، دارایی خود را به استیبل کوین تتر تبدیل می کنند. این ..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

بهترین کیف پول ارز دیجیتال تتر کدام است؟ این سوالی است که معامله گران ارزهای دیجیتال در هنگام ورود به این بازار با آن مواجه می شوند. برای نگهداری تتر و رمز ارزهایی که خرید و فروش می کنید، نیاز به کیف پول اختصاصی دارید که ارز مورد نظر را پشتیبانی کند.

ولت های زیادی از رمز ارز تتر حمایت می کنند، اما همه آن ها نمی توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. کیف پول مناسب مانند اریترون، تراست ولت، کوینومی، متاماسک، کوین بیس و حتی نمونه های سخت افزاری مانند لجر وتزور، علاوه بر دریافت، نگهداری و ارسال ارز به سایر ولت ها، باید امکان تبدیل کردن یک ارز به ارزهای دیگر و استیک کردن آن ها را نیز داشته باشد. به همین منظور سعی داریم تا ویژگی های بهترین کیف پول برای تتر را معرفی کرده تا بعد از تهیه آن از بهترین صرافی خرید تتر، بتوانید در ولتی مناسب نگهداری کنید.

تتر؛ استیبل کوین پرمعامله

ارزهای رمزنگاری شده به دلیل نوسانات هیجانی که دارند، یکی از پر ریسک ترین انتخاب ها برای نگهداری سرمایه محسوب می شوند. در نتیجه اغلب معامله گران برای نگهداری بلند مدت، دارایی خود را به استیبل کوین تتر تبدیل می کنند. این ارز رمزنگاری شده که با نماد USDT نمایش داده می شود، قیمتی معادل یک دلار آمریکا دارد و برای نگهداری آن باید از بهترین ولت برای تتر استفاده کرد.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال تتر کدام است؟

بهترین کیف پول ارز دیجیتال تتر

بهترین کیف پول برای تتر به ۲ دسته سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شود. ولت های سخت افزاری به دلیل قیمت بالایی که دارند، تنها توسط تریدر های حرفه ای و برای نگهداری مبالغ بالا مورد استفاده قرار می گیرد. نوع نرم افزاری آن ها، اپلیکیشنی است که در ۳ قالب موبایلی، دسکتاپ و تحت وب توسط معامله گران به کار گرفته می شوند. انواع مختلف این کیف پول های مناسب برای تتر عبارتند از:

 • اریترون
 • تراست ولت
 • متا ماسک
 • کوین بیس
 • کوینومی
 • لجر نانو ایکس
 • تزور مدل T

انواع دیگر کیف پول های تتر

بهترین کیف پول برای تتر

بهترین کیف پول ارز دیجیتال تتر، از یک منظر دیگر به ۳ دسته ولت های سرد، گرم و داغ تقسیم می شوند.

کیف پول های سرد

کلد ولت ها به شکل سخت افزاری یا به حالت کاغذی، دارایی افراد را در فضایی جداگانه از اینترنت نگهداری می کند. بنابراین امنیت cold wallets نسبت به رقبا بیشتر است؛ اما به دلیل استفاده از یک ابزار شبیه فلش، نگهداری آن تا حدودی سخت است زیرا احتمال گم کردن و یا ربوده شدن توسط افراد دیگر وجود دارد.

ولت های داغ

هات ولت ها به دلیل نیاز به اینترنت، بیشتر امکان هک شدن و حملات سایبری در آن ها وجود داشته و امکان از دست دادن دارایی در آن ها وجود داشته و پول افراد، بیشتر در معرض خطر است. اما مزیت این نوع نسبت به ولت های سرد در این است که نیازی به یک وسیله خارجی نداشته و در قالب موبایل، دسکتاپ و یا تحت وب می توان از آن ها استفاده کرد.

ولت های گرم

وارم ولت ها کیف پول هایی هستند که مزیت کیف پول های سرد و داغ را به صورت یکجا دارد. به این صورت که نیاز به ابزار خارجی نداشته و برای کار کردن با آن ها، نیاز به اینترنت وجود دارد؛ اما دارایی در فضای خارج از نت نگهداری می شود که امکان هرگونه سواستفاده از این طریق از بین برود.

انتخاب بهترین کیف پول با توجه به پلتفرم

انتخاب بهترین ولت برای تتر

ارز تتر در ۳ پلتفرم ترون، اتریوم و امنی مورد استفاده قرار می گیرد. پیش از انتخاب ولت باید بدانید که تتر خریداری شما، تحت چه پلتفرمی است و آیا ولت انتخابی شما آن بستر را پشتیبانی می کند؟ بسترهای مختلف معاملاتی تتر، نه تنها آدرس های یکسانی ندارند، بلکه امکان ارسال و تبدیل به آدرس های یکدیگر را نیز ندارند. برای دانستن اینکه USDT مورد نظر مربوط به چه پلتفرمی است، می توانید از راهنمایی های زیر استفاده کنید:

 • آدرس مربوط به بستر ترون با TX شروع می شود.
 • در پلتفرم اتریوم آدرس با نماد ۰X نمایش داده می شود.
 • تتر موجود در بستر امنی را با اعداد ۱ و ۳ در ابتدا آدرس یا عبارت bc1 می توانید تشخیص دهید.

ویژگی های بهترین کیف پول برای تتر

ویژگی های بهترین کیف پول برای تتر

یک کیف پول ایمن که به راحتی بتوانید از آن برای نگهداری و یا تبدیل دارایی خود استفاده کنید، باید پارامترهای زیر را دارا باشد:

۱٫ پشتیبانی از بسترهای مختلف تتر

با توجه به اینکه تتر در بلاک چین های اتریوم، ترون و امنی ارائه شده است، در نتیجه لازم است ولت انتخابی شما قابلیت پشتیبانی از این بسترها را داشته باشد، تا بتوانید با هزینه اندک و سرعت بالا تراکنش های تتر را انجام دهید.

۲٫ سازگاری با انواع نرم افزارها

بهتر است از ولتی استفاده کنید که با انواع مختلف سیستم عامل مانند موبایل، لب تاپ، اندروید و ios هم خوانی داشته باشد؛ تا دست شما را برای استفاده در هر قالبی باز بگذارد.

۳٫ پلتفرم ساده و کاربر پسند

اگر برای اولین بار است که می خواهید از ولت استفاده کنید، بهتر است نوعی را انتخاب کنید که کار کردن با آن برایتان ساده و راحت بوده و به آسانی اطلاعات مورد نظرتان را از طریق آن دریافت کنید.

۴٫ امنیت بالا

از آن جایی این ابزار با سرمایه افراد در ارتباط است در نتیجه بسیار اهمیت دارد که از امنیت بالایی برخوردار باشد. برای جلوگیری از هک، گم شدن، سرقت و … باید تمهیداتی مانند سیستم رمزگذاری قوی، ۲FA کد، عبارت بازیابی ولت، قفل خودکار و مواردی از این دست را داشته باشد.

مقایسه میان انواع مختلف ولت های تتر

برای انتخاب بهترین کیف پول برای تتر، لازم است به بررسی همه جانبه انواع مختلف آن ها بپردازید که در جدول زیر مهمترین ویژگی های یک کیف پول مناسب مورد بررسی قرار گرفته است:

نام ولت نوع ولت رابط کاربری پشتیبانی از بسترهای مختلف پشتیبانی از ارزهای مختلف ایمنی قابلیت کار باسیستم های مختلف مزایا معایب
erytron نرم افزاری بسیار ساده دارد دارد بالا دارد رایگان
Trust wallet نرم افزاری بسیار ساده دارد دارد بالا دارد رایگان-امکان استیکینگ- اتصال به برنامه های غیر متمرکز نداشتن بازیابی کلید خصوصی- نداشتن قابلیت تغییر PIN کد
Tether wallet نرم افزاری نسبتا ساده دارد ندارد متوسط نداشتن نسخه موبایلی امکان بازیابی رمز با استفاده از کلید خصوصی نیاز به احراز هویت
Meta mask نرم افزاری پیچیده فقط تتر های ERC20 را حمایت می کند دارد نسبی دارد قابلیت اتصال به وب۳ هزینه بالا- پشتیبانی محدود
coinbase نرم افزاری ساده دارد دارد بالا دارد دسترسی به بازار NFT ها نداشتن قابلیت بازیابی کلید خصوصی و تغییر PIN کد
Omni wallet نرم افزاری ساده دارد دارد بالا نداشتن نسخه ویندوز و موبایل
coinomi نرم افزاری راحت دارد دارد بسیار بالا دسکتاپ و موبایلی قابلیت استیکینگ از ارزهای فیات پشتیبانی نمی کند.
Binance wallet نرم افزاری ساده دارد دارد بالا دارد قابلیت استیکینگ- امکان تایید دو مرحله ای
Tezor model T نرم افزاری پیچیده دارد دارد بالا عدم پشتیبانی ios قیمت بالا
Ledger nano x نرم افزاری نسبتا سخت دارد دارد بالا آفلاین قابلیت استیکینگ قیمت بالا-ظرفیت محدود

بهترین کیف پول برای تتر مناسب ایرانی ها

بهترین ولت تتر برای ایرانیان

کیف پول برای ایرانیان نسبت به سایر کاربران چه تفاوتی دارد؟ کاربران ایرانی با توجه به تحریم های مختلف، امکان احراز هویت در صرافی های خارجی ندارند و برای استفاده از آن ها باید از IP کشورهای دیگر استفاده کنند، که در صورت ایجاد هر گونه مشکل در روند شناسایی هویت، اکانت ایرانیان بلاک می شود. در نتیجه بهتر است یا از صرافی های غیرمتمرکز که نیازی به اطلاعات جغرافیایی ندارد استفاده کنید و یا صرافی های متمرکز داخلی مانند اریترون را استفاده کنید.

کلام آخر

تتر، یک ارز پرطرفدار است که توسط معامله گران بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. برای نگهداری و استفاده از قابلیت های گوناگون مانند استیک کردن، باید از ولت مناسب استفاده کرد.با توجه به اینکه تتر بر بستر بلاک چین های مختلف مانند ترون، اتریوم و امنی ارائه شده است، برای انجام تراکنش تتر لازم است که ولت انتخابی از بلاک چین های مختلف پشتیبانی کند.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال تتر، علاوه بر این ویژگی باید امنیت بالا و سازگاری با سیستم های مختلف دسکتاپ و موبایلی را داشته و پلتفرمی ساده و کاربر پسند داشته باشد. از بهترین ولت های سخت افزاری و نرم افزاری پر طرفدار می توان به اریترون، کوینومی، تراست ولت، لجر، تزور و… اشاره کرد. برای استفاده از ولت های مختلف قوانین سخت گیرانه ای وضع شده است که یکی از آن ها احراز هویت است.

با توجه به اینکه ایران کشوری تحریم شده است در نتیجه ایرانیان برای استفاده از یک کیف پول مناسب ممکن است با چالش هایی روبرو شود، لذا صرافی اریترون این امکان را به وجود آورده است تا در داخل ایران بدون توجه به هر گونه قوانین تحریمی به خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجتال بپردازید.

سوالات متداول

ویژگی های بهترین کیف پول ارز دیجیتال تتر چیست؟

پلتفرم ساده و کاربر پسند، پشتیبانی از بسترهای مختلف تتر، سازگاری با نرم افزارهای مختلف و امنیت بالا از خصوصیت های یک کیف پول مناسب است.

بهترین ولت تتر برای ایرانیان کدام است؟

با توجه به تحریم های مختلف، مناسب ترین کیف پول تتر را می توانید از صرافی اریترون تهیه کنید، که بدون نیاز به احراز هویت بتوانید تراکنش های خود را انجام دهید.

نوشته معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال تتر (۴ ویژگی یک ولت خوب) اولین بار در بلاگ اریترون. پدیدار شد.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2629653

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها