تاریخ : یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳ Sunday, 16 June , 2024
1

لورس :یس کوین چیست؟ | آموزش استخراج Yescoin

 • کد خبر : 2640696
 • ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۷
لورس :یس کوین چیست؟ | آموزش استخراج Yescoin
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

بعد از مشخص شدن قیمت نات کوین تلگرام و لیست شدن آن در صرافی های بزرگی همچون بایننس، دیگر بازی های Tap-To-Earn هم محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. در این مدت کوتاه بازی های زیادی از جمله همستر کامبت و تپ سواپ معرفی شدند اما یکی از جدیدترین آنها، بازی یس کوین Yescoin است که تاکنون توانسته بیش از ۱۰ میلیون کاربر جذب کند.
یس کوین چیست؟ یس کوین یک بازی جایگزین نات کوین است که روی بلاکچین TON عرضه شده و در آن، کاربران با ورود به ربات تلگرام یس کوین و کشیدن انگشت خود روی صفحه، می توانند توکن Yescoin به دست بیاورند. تفاوت بازی یس کوین با دیگر بازی های Tap-To-Earn همین سبک استخراج توکن است؛ در بازی های دیگر با کلیک روی صفحه می توان توکن ها را استخراج کرد اما در ربات یس کوین باید انگشت خود را روی صفحه بکشید.
این مطلب، پیشنهادی از سوی اریترون برای فعالیت در ربات یس کوین نیست؛ بلکه صرفا جنبه آموزشی دارد. همچنین توجه داشته باشید لیست شدن یا لیست نشدن این توکن در آینده مشخص نیست. علاوه بر این توصیه می شود کیف پول های خود را که در آن موجودی ارز دیجیتال دارید به بازی های تپ تو ارن متصل نکنید و به جای آن..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

بعد از مشخص شدن قیمت نات کوین تلگرام و لیست شدن آن در صرافی های بزرگی همچون بایننس، دیگر بازی های Tap-To-Earn هم محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. در این مدت کوتاه بازی های زیادی از جمله همستر کامبت و تپ سواپ معرفی شدند اما یکی از جدیدترین آنها، بازی یس کوین Yescoin است که تاکنون توانسته بیش از ۱۰ میلیون کاربر جذب کند.

یس کوین چیست؟

یس کوین یک بازی جایگزین نات کوین است که روی بلاکچین TON عرضه شده و در آن، کاربران با ورود به ربات تلگرام یس کوین و کشیدن انگشت خود روی صفحه، می توانند توکن Yescoin به دست بیاورند. تفاوت بازی یس کوین با دیگر بازی های Tap-To-Earn همین سبک استخراج توکن است؛ در بازی های دیگر با کلیک روی صفحه می توان توکن ها را استخراج کرد اما در ربات یس کوین باید انگشت خود را روی صفحه بکشید.

این مطلب، پیشنهادی از سوی اریترون برای فعالیت در ربات یس کوین نیست؛ بلکه صرفا جنبه آموزشی دارد. همچنین توجه داشته باشید لیست شدن یا لیست نشدن این توکن در آینده مشخص نیست. علاوه بر این توصیه می شود کیف پول های خود را که در آن موجودی ارز دیجیتال دارید به بازی های تپ تو ارن متصل نکنید و به جای آن از کیف پول خالی استفاده کنید.

یس کوین اصلی کدام است؟

با توجه به تب و تاب این سبک از بازی های ارز دیجیتال، احتمال کلاهبرداری و روی کار آمدن نسخه های فیک وجود دارد. در حال حاضر ۳ ربات با نام Yescoin وجود دارد، اما با در نظر گرفتن کامیونیتی، تعداد کاربران و گیم پلی می توان گفت که ربات @theYescoin_bot نسخه اصلی بازی است و بازی های دیگری که با این نام اما نماد متفاوت وجود دارند نسخه های فیک هستند.

آموزش بازی یس کوین تلگرام

ساده ترین کار برای استخراج یس کوین این است که انگشت خود را روی صفحه بکشید و توکن ها رو جمع آوری کنید. اما راهکارهای دیگری نیز وجود دارد که با انجام آنها می توانید یس کوین بیشتری به دست آورید.

ورود به بازی و استخراج یس کوین

 • وارد ربات یس کوین شوید و روی گزینه START کلیک کنید.
 • سپس روی گزینه Play کلیک کنید تا بازی برای شما باز شود.
 • بعد از ورود با کشیدن انگشت خود روی سکه های موجود در صفحه می توانید آنها را استخراج کنید.

صفحه اصلی یس کوین

بخش Earn و کسب درآمد بیشتر

در این بخش با انجام برخی فعالیت ها از جمله دنبال کردن شبکه های اجتماعی یس کوین و دریافت پاداش های روزانه می توانید یس کوین های بیشتری به دست آورید.

بخش earn یس کوین

بخش Invite و دعوت از دوستان

در این بخش می توانید کد دعوت خود را کپی کرده و برای دیگران ارسال کنید. اگر اکانت دیگری از طریق کد رفرال شما وارد ربات یس کوین شود، به شما و آن اکانت ۱۰۰ هزار یس کوین تعلق می گیرد. در صورتی که بتوانید اکانتی را دعوت کنید که از نسخه پریمیوم تلگرام استفاده می کند پاداش شما ۵۰۰ هزار یس کوین خواهد بود.

بخش Daily Crypto Learning Task (پاداش روزانه)

در این بخش به ازای هر روزی که ربات یس کوین روی اکانت تلگرام شما فعال است، توکن دریافت خواهید کرد. این پاداش به صورت روزانه و فقط تا ۹ روز به ربات شما واریز خواهد شد. در روزهای اول، چهارم و نهم که عنوان BIG DAY (روز بزرگ) دارند پاداش بیشتری به کاربران اعطا می شود.

بخش جوایز روزانه یس کوین

در جدول زیر مقدار پاداش به ازای هر روز آورده شده است:

روز مقدار پاداش
اول (BIG DAY) ۲K تا ۱۲۰K
دوم ۱K تا ۴۰K
سوم ۱K تا ۴۰K
چهارم (BIG DAY) ۵K تا ۱M
پنجم ۱K تا ۴۰K
ششم ۱K تا ۴۰K
هفتم ۱K تا ۴۰K
هشتم ۱K تا ۴۰K
نهم (BIG DAY) ۳۰K تا ۶M

بعد از کلیک روی گزینه Claim دو گزینه با عنوان Open Yescoin به شما نمایش داده خواهد شد. در صورتی که نسخه پریمیوم را با توکن TON خریداری کرده باشید پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد. برای خرید این نسخه لازم است تا ۱ تون کوین از طریق کیف پول تون کیپر به ربات منتقل کنید (توصیه نمی شود). راهکار بهتر این است که روی گزینه سمت چپ کلیک کنید و پاداش معمولی خود را دریافت نمائید.

از آنجایی که آینده این بازی مشخص نیست و احتمال کلاهبرداری بودن آن وجود دارد به هیچ عنوان واریز تون به این ربات توصیه نمی شود.

بخش Onboarding

 • اتصال کیف پول: یک کیف پول خالی توکن کیپر درست کنید و روی گزینه Connect wallet کلیک کنید تا ۵۰۰ هزار واحد یس کوین به شما تعلق بگیرد.
 • مشاهده پست های شبکه های اجتماعی: با کلیک روی گزینه های RT Post پست های شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) یس کوین به شما نمایش داده خواهد شد و به ازای هر کدام ۱۵۰ هزار یس کوین دریافت خواهید کرد.
 • دنبال کردن شبکه های اجتماعی: با دنبال کردن کانال های تلگرام، اکانت توییتر و عضو شدن در گروه تلگرام یس کوین نیز ۱۰۰ هزار تا ۱۵۰ هزار یس کوین دریافت خواهید کرد.

چگونه یس کوین بیشتری استخراج کنیم؟

با استفاده از بخش Boost بازی یس کوین که ۶ قسمت اصلی دارد می توانید مقدار استخراج یس کوین های خود را افزایش دهید.

بخش boost ربات یس کوین

۱- صندوق (Chest)

در حالت معمول مقدار سکه هایی که در صفحه اصلی می توانید استخراج کنید، به میزان شارژ شما بستگی دارد که در بدو ورود روی ۴۰۰۰ قرار دارد. با کلیک روی گزینه Chest می توانید برای چند ثانیه، چند برابر حد معمول یس کوین جمع آوری کنید. وقتی روی این گزینه کلیک می کنید باید برگردید به صفحه اصلی و انگشت خود را روی توکن هایی که از بالای صفحه به سمت پایین می آیند بکشید.

۲- شارژ مجدد (Full Recovery)

با کلیک روی گزینه Full Recovery می توانید مخزن انرژی یس کوین را ۳ بار در هر روز پر کنید و توکن های بیشتری به دست آورید.

۳- ضریب (Multivalue)

در حالت معمول وقتی انگشت خود را روی صفحه می کشید، هر سکه به شما ۱ یس کوین می دهد. وقتی از طریق گزینه Multivalue ضریب خود را افزایش دهید، می توانید با کشیدن انگشتان خود روی صفحه، توکن های بیشتری استخراج نمائید.

۴- ظرفیت (Coinlimit)

با کلیک روی این گزینه می توانید ظرفیت مخزن یس کوین خود را افزایش دهید. به صورت پیش فرض نوار ظرفیت شما روی عدد ۴۰۰۰ تنظیم شده که با استفاده از گزینه Coinlimit می توانید آن را افزایش دهید.

۵- سرعت بازیابی ظرفیت (FillRate)

به ازای هر بار افزایش لول (سطح) در بخش FillRate، سرعت بازیابی ظرفیت ربات یس کوین شما یک ثانیه افزایش پیدا می کند.

۶- ربات خودکار (YesPac)

به صورت پیش فرض، با کشیدن انگشت روی صفحه، ربات شما در صفحه اصلی یس کوین با سرعت ۸ پیکسل در ثانیه حرکت می کند. شما می توانید ربات خودکار یس کوین را تا ۴ سطح ارتقاء دهید.

ربات yespac یس کوین

در جدول زیر مدت زمان کارکرد ربات خودکار یس کوین آورده شده است:

سطح مدت زمان استخراج آفلاین
لول ۱ ۲ ساعت
لول ۲ ۱۲ ساعت
لول ۳ ۱۲ ساعت + ۳۰ درصد پاداش اضافه تا هفت روز
لول ۴ ۱۲ ساعت + ۶۰ درصد پاداش اضافه تا هفت روز

جمع بندی

بعد از لیست شدن نات کوین در صرافی های معتبر ارز دیجیتال ایرانی و خارجی، از جمله صرافی ارز دیجیتال اریترون، پروژه های Tap-To-Earn محبوبیت زیادی پیدا کردند و توانستند با تبلیغات هدفمند کاربران بسیار زیادی را به خود جذب کنند. یس کوین یکی از همین پروژه هاست که توانسته تاکنون بیش از ۱۰ میلیون کاربر را به خود جذب کند.

سوالات متداول

قیمت یس کوین چقدر است؟

یس کوین همچنان قیمت گذاری نشده و تاریخ لیست شدن آن مشخص نیست.

یس کوین کلاهبرداری است یا معتبر؟

نمی توان به طور قطعی گفت که آیا یس کوین معتبر یا کلاهبرداری است. به همین دلیل نباید ارز دیجیتالی به بازی واریز کنید.

نوشته یس کوین چیست؟ | آموزش استخراج Yescoin اولین بار در صرافی آنلاین اریترون. پدیدار شد.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2640696

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها