تاریخ : دوشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۲ Monday, 25 September , 2023
1

لورس :۵ رمزارزی که از نظر تکنیکالی پتانسیل رشد بالاتری دارند!

  • کد خبر : 2615587
  • ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۹:۳۹
لورس :۵ رمزارزی که از نظر تکنیکالی پتانسیل رشد بالاتری دارند!
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

زمان مطالعه: ۵ دقیقهبه نظر می‌رسد که بیت کوین آماده شروع یک رالی بهبود است و این می‌تواند باعث افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به خرید آلت کوین‌های منتخبی شود که فرصت‌های معاملاتی خوبی را فراهم می‌کنند. برای اینکه این آلت کوین‌ها بتوانند به مسیر صعودی خود ادامه دهند، قیمت بیت کوین باید بالای ۲۶،۵۰۰ دلار بماند.
در این مطلب رمزارز نیوز، نمودار پنج ارز دیجیتال برتر را که ممکن است طی چند روز آینده شاهد عملکرد بهتری در مقایسه با سایر رمزارزها باشند، با هم بررسی می‌کنیم.
۱. بیت کوین قیمت بیت کوین در ۱۴ سپتامبر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۶،۳۰۳ دلار) بالاتر رفت که نشان می‌دهد فشار فروش در حال کاهش است. از آن زمان، گاوها چندین تلاش خرس‌ها برای کاهش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه را خنثی کرده‌اند.
نمودار روزانه BTC/USDT. خریداران سعی خواهند کرد از مزیت خود استفاده کنند و جفت ارز BTC/USDT را به میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۲۷،۲۹۵ دلار) سوق دهند. این سطح ممکن است به عنوان یک مانع کوچک عمل کند، اما در صورت غلبه بر آن، این جفت ارز به احتمال زیاد به ۲۸،۱۴۳ دلار خواهد رسید. انتظار می رود خ..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

زمان مطالعه: ۵ دقیقه

به نظر می‌رسد که بیت کوین آماده شروع یک رالی بهبود است و این می‌تواند باعث افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به خرید آلت کوین‌های منتخبی شود که فرصت‌های معاملاتی خوبی را فراهم می‌کنند. برای اینکه این آلت کوین‌ها بتوانند به مسیر صعودی خود ادامه دهند، قیمت بیت کوین باید بالای ۲۶،۵۰۰ دلار بماند.

در این مطلب رمزارز نیوز، نمودار پنج ارز دیجیتال برتر را که ممکن است طی چند روز آینده شاهد عملکرد بهتری در مقایسه با سایر رمزارزها باشند، با هم بررسی می‌کنیم.

۱. بیت کوین

قیمت بیت کوین در ۱۴ سپتامبر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۶،۳۰۳ دلار) بالاتر رفت که نشان می‌دهد فشار فروش در حال کاهش است. از آن زمان، گاوها چندین تلاش خرس‌ها برای کاهش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه را خنثی کرده‌اند.

بخوانید  تحلیلی بر قیمت شیبا اینو، زنگ خطر برای میم کوین محبوب به صدا درآمد!
btc-mkr-aave-rune-rndr-bullish-signals
نمودار روزانه BTC/USDT.

خریداران سعی خواهند کرد از مزیت خود استفاده کنند و جفت ارز BTC/USDT را به میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۲۷،۲۹۵ دلار) سوق دهند. این سطح ممکن است به عنوان یک مانع کوچک عمل کند، اما در صورت غلبه بر آن، این جفت ارز به احتمال زیاد به ۲۸،۱۴۳ دلار خواهد رسید. انتظار می رود خرس‌ها با قدرت از این سطح دفاع کنند.

اگر خرس‌ها بخواهند دست بالا را حفظ کنند، باید قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه کاهش دهند. این کار ممکن است گاوها را به دام بیاندازد و مسیر را برای آزمایش مجدد بالقوه حمایت ۲۴،۸۰۰ دلاری هموار کند.

۲. میکر

در ۱۵ سپتامبر، خریداران قیمت میکر را به بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۱،۱۶۲ دلار) رساندند که نشان می‌دهد گاوها در تلاشند که کنترل اوضاع را به دست بگیرند.

btc-mkr-aave-rune-rndr-bullish-signals
نمودار روزانه MKR/USDT.

اکنون، جفت ارز MKR/USDT در راه رسیدن به ۱،۳۷۰ دلار قرار دارد. در این سطح احتمالا شاهد نبرد سختی بین گاوها و خرس‌ها خواهیم بود. اگر گاوها از این سطح عقب‌نشینی نکنند، احتمال صعود به بالای آن افزایش می‌یابد. اگر این اتفاق بیفتد، این جفت ارز می‌تواند شتاب بیشتری بگیرد و به سمت ۱،۷۵۹ دلار حرکت کند.

بخوانید  تحلیل آنچین بیت کوین، مشاهده نمودار و آخرین تحلیل های آنچین BTC

سطح بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱،۱۶۲ دلار) است. اگر این سطح شکسته شود، نشان می‌دهد که این جفت ارز ممکن است برای مدتی در محدوده بزرگ بین ۹۸۰ تا ۱،۳۷۰ دلار نوسان داشته باشد.

۳. آوه

آوه در ۱۶ سپتامبر به بالاتر از میانگین‌های متحرک صعود کرد، که نشان می‌دهد گاوها برگشته‌اند. با این حال، فتیله بلند روی کندل روزانه، فروش در سطوح بالاتر را نشان می‌دهد.

btc-mkr-aave-rune-rnd
نمودار روزانه AAVE/USDT.

یک مزیت کوچک به نفع گاوها این است که آنها به خرس‌ها اجازه بازگشت ندادند و سعی می‌کنند قیمت را بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۵۹ دلار) حفظ کنند. اگر آنها موفق شوند، جفت ارز AAVE/USDT احتمالاً به سمت ۷۰ دلار و بعداً، به ۷۶ دلار حرکت خواهد کرد.

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۵۶ دلار) حمایت مهمی است که باید در کوتاه‌مدت به آن توجه داشت. اگر قیمت به زیر این سطح سقوط کند، نشان می‌دهد که خرس‌ها در سطوح بالاتر فعال هستند. چنین شرایطی می‌تواند جفت ارز را به سطح حمایتی ۴۸ دلاری برساند.

بخوانید  گردش ۴۰۰‌میلیون دلار سرمایه در «دمو تریدینگ» اکسکوینو

۴. تورچین

تورچین در چند روز گذشته بازیابی هوشمندانه‌ای را انجام داده که نشان می‌دهد خریداران در تلاش برای بازگشت هستند.

btc-mkr-aave-rune-rndr
نمودار روزانه RUNE/USDT.

با این حرکت صعودی، قیمت به مقاومت ۲ دلار نزدیک می‌شود که احتمالاً به عنوان یک مانع بزرگ عمل خواهد کرد. اگر قیمت از ۲ دلار به شدت کاهش یابد، نشان می‌دهد که گاوها در حال خروج هستند. این وضعیت می‌تواند قیمت را تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱٫۶۲ دلار) کاهش دهد.

در مقابل، اگر جفت ارز RUNE/USDT از سطح فعلی عقب‌نشینی نکند، نشان می‌دهد که گاوها همچنان موضع خود را حفظ می‌کنند؛ چون انتظار دارند که رالی ادامه داشته باشد. اگر مقاومت ۲ دلاری از سر راه برداشته شود، این جفت ارز می‌تواند روند صعودی جدیدی را تا ۲٫۳۰ دلار و متعاقباً به ۲٫۸۰ دلار آغاز کند.

۵. رندر

قیمت رندر در ۱۵ سپتامبر بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۱٫۵۸ دلار) بسته شد، که نشان می‌دهد فشار فروش ممکن است در حال کاهش باشد.

بخوانید  پیش بینی قیمت بیت کوین / اظهار نظرهای تند گری جنسلر ادامه دارد
btc-mkr-aave-rune-rndr
نمودار روزانه RNDR/USDT.

میانگین‌های متحرک در آستانه یک تقاطع صعودی قرار دارند و شاخص قدرت نسبی (RSI) در محدوده مثبت است که نشان‌دهنده برتری نسبی گاوها است. اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱٫۵۰ دلار) افزایش یابد، نشان‌دهنده تغییر احساسات از «فروش در رالی» به «خرید در کاهش قیمت» خواهد بود. چنین شرایطی می‌تواند یک بهبود قوی‌تر را به سمت ۱٫۸۳ دلار و سپس، به ۲٫۲۰ دلار آغاز کند.

در مقابل، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین‌های متحرک بشکند، این دیدگاه مثبت می‌تواند در کوتاه‌مدت باطل شود. در این صورت، جفت ارز RNDR/USDT ممکن است به ۱٫۳۸ دلار و بعداً، به ۱٫۲۹ دلار سقوط کند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته ۵ رمزارزی که از نظر تکنیکالی پتانسیل رشد بالاتری دارند! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2615587

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها