تاریخ : پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲ Thursday, 22 February , 2024
0

لورس :تحلیل بیت کوین؛ ریزش BTC تا کجا ادامه دارد؟ (۱ بهمن ۱۴۰۲)

 • کد خبر : 2634995
 • ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۳۹
لورس :تحلیل بیت کوین؛ ریزش BTC تا کجا ادامه دارد؟ (۱ بهمن ۱۴۰۲)
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

پس از رسیدن به اوج ۴۹,۰۰۰ دلار در ۱۱ ژانویه (۲۱ دی)، قیمت بیت کوین به ۴۱,۷۲۰ دلار کشیده شد، جایی که تلاش کرد تا پایداری خود را حفظ کند. در ۱۹ ژانویه (۲۹ دی)، به پایین‌تر رفت و به کمترین میزان ۴۰,۶۳۰ دلار رسید. این تفاوت قیمت، تنها ۲٫۳ درصد است و مقدار آن چندان قابل توجه نیست، بلکه ساختار قیمتی آن مهم است.
واچ لیست هفته؛ تحلیل تکنیکال ۵ ارز دیجیتال با پتانسیل رشد بالا! این کف پایین‌تر می‌تواند نشان‌دهنده‌ی یک سقوط بسیار بزرگتر باشد که هنوز در راه است. تحلیل‌های قبلی ما احتمال رسیدن بیت کوین به ۳۶,۰۰۰ دلار و حتی پایین‌تر را بررسی کرده بود. با توسعه‌ی حرکت قیمت، به نظر می‌رسد که این نتیجه بسیار محتمل است.
فهرست مطالبخلاصه تحلیلتحلیل قیمت بیت کوینپیش‌بینی قیمت بیت کوین خلاصه تحلیل بیت کوین به زیر ۴۱,۰۰۰ دلار سُر خورد و یک کف پایین‌تر را بر اساس داده‌های نموداری به ثبت رساند. ساختار حرکت قیمت به سمت نزولی شدن در حال تغییر است. دو سناریو در پیش‌رو قرار دارد، اما هر دو به نشانه‌ی بیشتر شدن روند نزولی اشاره دارند. تحلیل قیمت بیت کوین قیمت بیت کوین یک جهش صعودی داشت و تلاش کرد که از مقاومت ۴۷٫٫

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

پس از رسیدن به اوج ۴۹,۰۰۰ دلار در ۱۱ ژانویه (۲۱ دی)، قیمت بیت کوین به ۴۱,۷۲۰ دلار کشیده شد، جایی که تلاش کرد تا پایداری خود را حفظ کند. در ۱۹ ژانویه (۲۹ دی)، به پایین‌تر رفت و به کمترین میزان ۴۰,۶۳۰ دلار رسید. این تفاوت قیمت، تنها ۲٫۳ درصد است و مقدار آن چندان قابل توجه نیست، بلکه ساختار قیمتی آن مهم است.

 • واچ لیست هفته؛ تحلیل تکنیکال ۵ ارز دیجیتال با پتانسیل رشد بالا!

این کف پایین‌تر می‌تواند نشان‌دهنده‌ی یک سقوط بسیار بزرگتر باشد که هنوز در راه است. تحلیل‌های قبلی ما احتمال رسیدن بیت کوین به ۳۶,۰۰۰ دلار و حتی پایین‌تر را بررسی کرده بود. با توسعه‌ی حرکت قیمت، به نظر می‌رسد که این نتیجه بسیار محتمل است.

فهرست مطالب

 • خلاصه تحلیل
 • تحلیل قیمت بیت کوین
 • پیش‌بینی قیمت بیت کوین

خلاصه تحلیل

 • بیت کوین به زیر ۴۱,۰۰۰ دلار سُر خورد و یک کف پایین‌تر را بر اساس داده‌های نموداری به ثبت رساند.
 • ساختار حرکت قیمت به سمت نزولی شدن در حال تغییر است.
 • دو سناریو در پیش‌رو قرار دارد، اما هر دو به نشانه‌ی بیشتر شدن روند نزولی اشاره دارند.

تحلیل قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین یک جهش صعودی داشت و تلاش کرد که از مقاومت ۴۷,۰۰۰ دلاری عبور کند، و در ابتدا به نظر می‌رسید که قدرت لازم برای این کار را دارد. با این حال، افزایش به ۴۹,۰۰۰ دلار فقط موقتی بود و یک شدو را در نمودار روزانه به جای گذاشت.

این کاهش سریع نشان داد که فروشندگان در آن سطوح حضور داشتند و با سقوط بعدی به محدوده‌ی ۴۱,۰۰۰ دلار با یک حرکت قوی، ثابت شد که روند صعودی پایدار نیست.

یک کف پایین‌تر مشاهده می‌شود.

همانطور که قیمت شروع به حرکت ساید درحدود ۴۱,۰۰۰ دلار کرد، احتمال قوی وجود داشت که بتواند حمایتی پیدا کرده و سفر صعودی خود را ادامه دهد، و مقاومت را در حرکت بعدی بشکند. اما با کف پایین‌تر، این احتمال باطل شد.

پیش‌بینی قیمت بیت کوین

با بررسی بیشتر ساختار موج بیت کوین، می‌توان انتظار داشت که یک کف پایین‌تر دیگر، احتمالاً در منطقه‌ی ۳۹,۲۰۰ دلار رخ دهد، که نشان‌دهنده‌ی تکمیل اولین حرکت نزولی در یک روند نزولی بزرگ‌تر خواهد بود.

توسعه‌ی اصلاح ABC.
فقط اولین روند نزولی در یک اصلاح بزرگ‌تر.

ما می‌توانیم شاهد ریکاوری به ۴۳,۱۰۰ دلار باشیم، که یک اصلاح صعودی در روند نزولی بزرگ‌تر خواهد بود و به ایجاد اولین کف پایین‌تر کمک می‌کند. اگر این اتفاق بیفتد، سپس یک روند نزولی دیگر، حتی قوی‌تر آغاز می‌شود و قیمت بیت کوین را به منطقه‌ی افقی بعدی و مهم حدود ۳۶,۰۰۰ دلار خواهد رساند.

مرحله‌ی اصلاحی بیت کوین می‌تواند با این کف پایین‌تر به پایان برسد و با یک پرش محکم، به سمت روند صعودی دیگری برود. اما همچنین احتمال دارد که ما شاهد یک اصلاح پایدارتر باشیم و قیمت بیت کوین به ۲۶,۸۰۰ دلار افت کند.

آنچه در ۳۶,۰۰۰ دلار رخ خواهد داد، برای انتظارات آینده بسیار مهم خواهد بود. یک روند صعودی جدید احتمالاً بالاتر خواهد بود اگر قویاً جهش کند. اما اگر سطح را بشکند و به زیر آن ادامه دهد، نشان‌دهنده‌ی یک اصلاح بسیار بزرگ‌تر خواهد بود.

از اوج ۱۱ ژانویه‌اش، ما یک حرکت پنج موجی به سمت پایین را دیدیم که نشان‌دهنده‌ی برخورداری از تکانه و احتمال ادامه‌ی روند نزولی است.

منبع: CCN

نوشته تحلیل بیت کوین؛ ریزش BTC تا کجا ادامه دارد؟ (۱ بهمن ۱۴۰۲) اولین بار در توکن باز. پدیدار شد.

توکن باز

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2634995

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها