تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 12 April , 2024
1

لورس :آینده شیبا تا ۲۰۳۰، پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال Shiba (آپدیت ۲۰۲۴)

  • کد خبر : 2636228
  • ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹
لورس :آینده شیبا تا ۲۰۳۰، پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال Shiba (آپدیت ۲۰۲۴)
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

با ایجاد یک وقفه کوتاه در بازار ارزهای دیجیتال و سرانجام ثبت کندل‌های سبز بیت کوین در روزهای ابتدایی سال ۲۰۲۴، بسیاری بر این باورند که باید منتظر تحولی بزرگ در قیمت رمزارزها در کلاس‌های دیگر بود. بسیاری از نگاه‌ها به آینده شیبا؛ دومین میم کوین محبوب در حوزه ارزهای دیجیتال خیره شده است. در این مقاله قصد داریم آینده ارز شیبا اینو و قیمت شیبا آن را در سال‌های پیشرو بررسی کنیم. با ما در مجله نوبیتکس همراه باشید.
وضعیت فاندامنتال ارز دیجیتال Shiba با توجه به رشد قیمتی بازار ارزهای دیجیتال و به خصوص صعود قیمت بیت کوین به مرز ۵۰,۰۰۰ دلار در انتهای سال ۲۰۲۳ و ادامه این روند در سال ۲۰۲۴ ، امید ورود به چرخه گاوی افزایش پیدا کرده است و از این رو آلت کوین‌ها در صف بعدی رشد‌ قابل توجه، قرار گرفته‌اند. میم کوین‌ها نیز با توجه به سابقه رشد انفجاری‌شان بیش از پیش در رادار معامله‌گران و سرمایه‌گذاران قرار دارند. با توجه به همه این موارد، آینده شیبا به عنوان دومین میم‌ کوین بازار با ارزش حدودا ۵٫۵۷۵ میلیارد دلار بار دیگر مورد بحث فعالین حوزه ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. این گمانه‌زنی‌ها به گونه‌ای اس..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

با ایجاد یک وقفه کوتاه در بازار ارزهای دیجیتال و سرانجام ثبت کندل‌های سبز بیت کوین در روزهای ابتدایی سال ۲۰۲۴، بسیاری بر این باورند که باید منتظر تحولی بزرگ در قیمت رمزارزها در کلاس‌های دیگر بود. بسیاری از نگاه‌ها به آینده شیبا؛ دومین میم کوین محبوب در حوزه ارزهای دیجیتال خیره شده است. در این مقاله قصد داریم آینده ارز شیبا اینو و قیمت شیبا آن را در سال‌های پیشرو بررسی کنیم. با ما در مجله نوبیتکس همراه باشید.

وضعیت فاندامنتال ارز دیجیتال Shiba

با توجه به رشد قیمتی بازار ارزهای دیجیتال و به خصوص صعود قیمت بیت کوین به مرز ۵۰,۰۰۰ دلار در انتهای سال ۲۰۲۳ و ادامه این روند در سال ۲۰۲۴ ، امید ورود به چرخه گاوی افزایش پیدا کرده است و از این رو آلت کوین‌ها در صف بعدی رشد‌ قابل توجه، قرار گرفته‌اند. میم کوین‌ها نیز با توجه به سابقه رشد انفجاری‌شان بیش از پیش در رادار معامله‌گران و سرمایه‌گذاران قرار دارند. با توجه به همه این موارد، آینده شیبا به عنوان دومین میم‌ کوین بازار با ارزش حدودا ۵٫۵۷۵ میلیارد دلار بار دیگر مورد بحث فعالین حوزه ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. این گمانه‌زنی‌ها به گونه‌ای است که افراد از خود می‌پرسند آیا ارز دیجیتال Shiba به قیمت ۱ سنت می‌رسد؟ آیا در حال حاضر سرمایه‌گذاری روی شیبا اینو منطقی است؟ همین پرسش‌ها و دیدگاه مثبت به بازار باعث شده است تا ببینیم چه رخداد بنیادی در اکوسیستم شیبا اینو به وقوع پیوسته است که افراد به سرعت به دنبال کسب سود از ارز دیجیتال Shiba هستند.

ارز دیجیتال Shiba با نشان اختصاری SHIB که لقب قاتل دوج کوین را یدک می‌کشد، توکن بومی اکوسیستم شیبا اینو است و روی بلاک چین اتریوم پیاده‌سازی شده است. با این حال شاید این میم کوین آنچنان هم دیگر در حد شوخی نباشد، زیرا در طول سال‌های گذشته فراتر از لقب خود عمل کرده است و اکوسیستم خود را در حوزه‌های مختلفی گسترش داده است. همین دلایل کافی بود تا نقاط عطف مهمی در تاریخ این ارز دیجیتال رقم بخورد و مشروعیت بیشتری در میان فعالین بازار ارز دیجیتال به دست آورد. نقاط مهمی مانند فهرست شدن شیبا در کوین بیس (Coinbase)، یکی از مهم‌ترین و تعیین‌کننده‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال.

شاید یکی از دلایل محبوبیت شیبا استفاده از بلاکچین اتریوم باشد، زیرا برخلاف رقیب خود دوج کوین که از فناوری مشابه با بیت کوین استفاده می‌کند، توکن‌های SHIB با استاندارد ERC-20 کار می‌کنند. در نتیجه انجام تراکنش‌های شیبا آسان‌تر و سریع‌تر است.

علاوه بر این، شیباریوم، شبکه بلاکچین لایه ۲ اتریوم شیبا اینو است. این شبکه عمدتاً از توکن‌هایی مانند، SHIB، BONE و LEASH استفاده می‌کند که تمرکز آنها در امور مالی غیرمتمرکز دیفای و صنعت بازی و متاورس است. اگرچه شیبا اینو با این محصول قدم به عرصه‌ای گذاشته است که از قبل توسط رقبا اشباع شده است، اما مشخص است شیبا قصد دارد جایگاهی ویژه برای خود به دست آورد. تمامی این برنامه‌ریزی‌ها نشانه‌ای از تلاشی است برای تقویت کاربردهای شیبا و رقم زدن آینده‌ای بهتر برای این ارز، به این امید که به چیزی بیش از یک میم کوین تبدیل شود.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Shiba در سال ۲۰۲۴

با بررسی کلی‌تر نمودار ارز دیجیتال Shiba در حال حاضر، قیمت شیبا اینو در مرحله اصلاحی بسیار فشرده‌ای قرار دارد و خریداران به صورت ویژه‌ای در تلاشند تا نبض و کنترل بازار را بازیابی کنند. به طور ویژه مشخص است تلاشی برای شکستن خط روند مقاومت بلندمدت صورت گرفته است اما قیمت شیبا نتوانست روند شکست را حفظ کند و این مسئله منجر به سقوط قیمت به زیر مقاومت حساس ۰٫۰۰۰۰۱۰ دلار شد.

به طور قابل توجهی، روند تکراری تشکیل سقف‌های پایین‌تر با تشکیل دو کف شکسته شد، اما خرس‌ها به بازی بازگشته‌اند.

شیبا اینو (SHIB) شروعی چالش برانگیز در سال ۲۰۲۴ داشته است، اما مبارزه مداوم در خط روند برای روند قیمتی شیبا اینو در سال ۲۰۲۴ بسیار مهم خواهد بود.

نمای کلی نمودار از وضعیت تکنیکال ارز دیجیتال شیبا در سال ۲۰۲۴

اگر قیمت بتواند به بالای ۰٫۰۰۰۰۱۱۹۵ دلار برسد، احتمالاً رسیدن به هدف ۰٫۰۰۰۰۲۰۲۶ دلار در سال ۲۰۲۴ بسیار امکان‌پذیر است. با این حال، اگر قیمت ارز دیجیتال شیبا ریزشی شود، بدون شک می‌تواند تا ۰٫۰۰۰۰۰۷۵۰ دلار کاهش یابد. به طور کلی، چشم‌انداز و آینده ارز شیبا اینو مثبت است، اما فعلا ریسک ریزش نیز وجود دارد.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Shiba در سال ۲۰۲۵

در صورتی که تحولات رویایی توسعه‌دهندگان پروژه شیبا محقق شود، آن به یک بازیگر اصلی در متاورس تبدیل خواهد شد و قیمت ارز شیبا اینو می‌تواند در سال ۲۰۲۵ به هدف ۰٫۰۰۰۰۳۹۶۵ دلار برسد. با این حال، اگر جامعه فعال شیبا، قیمت را با فشارهای معمول خرید و فروش هدایت کنند، ارز دیجیتال Shiba می‌تواند با میانگین قیمتی ۰٫۰۰۰۰۳۵۲۱۵ دلار معامله شود.

از سوی دیگر، اگر سرمایه‌گذاران نتوانند با نقدینگی دارایی دیجیتال در صرافی‌ها هماهنگی شوند، فاد و احساسات منفی می‌توانند بر بازار سوار شوند و آینده شیبا را تحت تاثیر قرار دهند و امکان کاهش قیمت در سال ۲۰۲۵ تا محدوده ۰٫۰۰۰۰۳۰۷۸ دلار وجود دارد.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Shiba در سال ۲۰۲۶

با بررسی‌های صورت‌گرفته به نظر می‌رسد قیمت ارز شیبا اینو در سال ۲۰۲۶ در محدوده‌ای بین ۰٫۰۰۰۰۵۱۸۸ تا ۰٫۰۰۰۰۶۳۹۲ دلار متغیر خواهد بود و به طور متوسط در بازه ۰٫۰۰۰۰۵۷۹ دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Shiba در سال ۲۰۲۷

متعاقباً، بر اساس تحلیل تکنیکال انتظار می‌رود که آینده شیبا در سال ۲۰۲۷ با قیمتی فراتر از سال گذشته مواجه شود و قیمت ممکن است بین ۰٫۰۰۰۰۷۹۲۵ تا ۰٫۰۰۰۰۹۷۸۴ دلار در نوسان باشد. البته میانگین قیمت ارز دیجیتال Shiba در این سال تقریباً ۰٫۰۰۰۰۸۸۵۴۵ دلار پیش‌بینی شده است.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Shiba در سال ۲۰۲۸

همانطور که احتمالا متوجه شده‌اید تحلیل‌گران روند کلی ارز دیجیتال شیبا اینو را مثبت پیش‌بینی می‌کنند و انتظار می‌رود قیمت شیبا در سال ۲۰۲۸ بین ۰٫۰۰۰۱۰۶۶۲ تا ۰٫۰۰۰۱۲۵۳ دلار در نوسان باشد و به طور میانگین در حدود ۰٫۰۰۰۱۱۵۹۶ دلار معامله شود.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Shiba در سال ۲۰۲۹

بر اساس اطلاعات بدست آمده از آینده شیبا تا سال ۲۰۲۹، پیش‌بینی می‌شود که قیمت این ارز دیجیتال بین ۰٫۰۰۰۱۳۳۹۹ تا ۰٫۰۰۰۱۷۰۳۹ دلار در نوسان باشد و میانگین قیمت در حدود ۰٫۰۰۰۱۵۲۱۹ دلار پیش‌بینی می‌شود.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Shiba در سال ۲۰۳۰

در نهایت، با نزدیک شدن به سال ۲۰۳۰، پیش‌بینی می‌شود که قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو در بازه ۰٫۰۰۰۱۶۱۳۶ تا ۰٫۰۰۰۱۹۵۸ در نوسان باشد، و به طور کلی میانگین قیمت در آن سال تقریباً ۰٫۰۰۰۱۷۸۵۸ باشد، که با این حساب سال ۲۰۳۰ بیشترین میزان رشد برای ارز شیبا خواهد بود.

نمای کلی از پیش‌بینی قیمت‌ ارز شیبا در سال‌های 2024 تا 2030
نمای کلی از پیش‌بینی قیمت‌ ارز شیبا در سال‌های ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰

در تصویر بالا نمای کلی از پیش‌بینی‌ها به صورت احتمالات حداکثر، میانگین و حداقل قیمتی ارز دیجیتال شیبا در سال‌های آینده مشخص شده است.

آیا شیبا اینو به ۱ سنت می‌رسد؟

واقعیت این است که پاسخ به این سوال با وضعیت فعلی ارز شیبا نسبتا ساده است و رسیدن به ۱ سنت برای شیبا اینو بسیار دشوار خواهد بود. حتی اگر دوران اوج بی سابقه ارز دیجیتال Shiba در اکتبر ۲۰۲۱ را در نظر بگیریم که این توکن با قیمت ۰٫۰۰۰۰۸۸۱ دلار معامله می‌شد، باز هم شیبا برای رسیدن به قیمت ۰٫۰۱ دلار یا ۱ سنت باید به لحاظ قیمتی ۱۱۳ برابر بیشتر رشد می‌کرد.

اگرچه شیبا در گذشته شاهد افزایش شدید قیمت بوده است، اما هرچه مارکت کپ یک دارایی بزرگتر می‌شود، شانس دستیابی به هدف‌های قیمتی چند برابری کم‌رنگ‌تر می‌شود. به عنوان مثال، چندان عجیب نیست اگر فرض کنیم که یک ارز دیجیتال با ارزش بازار ۱۰ میلیون دلار می‌تواند به طور بالقوه ۱۰۰ برابر رشد قیمتی را در یک دوره زمانی معین تجربه کند.

ارزش بازار ارز دیجیتال شیبا در اوج خود ۴۳ میلیارد دلار بود. در چنین اندازه‌ای، حتی یک افزایش ۲ برابری قیمت نیاز به سرمایه هنگفتی برای سرازیر شدن به بازار شیبا اینو دارد. حال فرض کنید مارکت کپ ۴۳ میلیارد دلاری باید ۱۱۳ برابر بزرگ شود تا هدف ۱ سنت برای این دارایی میسر شود.

برای توضیح بیشتر در مورد اینکه چرا اینقدر بعید است که ارز شیبا اینو در آینده نزدیک یک سنت شود، بیایید بیت کوین را در نظر بگیریم. زمانی که بازار بیت کوین در اوج قیمتی بود، مارکت کپ این دارایی محبوب به ۱٫۲۷ تریلیون دلار رسید. اگر قرار باشد شیبا اینو به ۰٫۰۱ دلار برسد، ارزش بازار آن تقریباً باید به ۵٫۸۹ تریلیون دلار برسد که ۴٫۶ برابر بزرگتر از بیت کوین در اوج خود خواهد بود.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار شرکت اپل حدود ۳٫۰۲ تریلیون دلار است و یکی از بازیگران بزرگ جهان به شمار می‌رود. شرکت مایکروسافت با ارزش بازار ۲٫۷۶ تریلیون دلار در جایگاه بعدی قرار دارد. اگر شیبا اینو به قیمت ۰٫۰۱ دلار برسد، ارزش بازار آن از این دو شرکت بزرگ تکنولوژی بیشتر خواهد بود.

جمع‌بندی

در این مقاله آینده شیبا و مسیر قیمتی آن را در سال‌های پیشرو را بررسی کردیم. برای این امر از نظر کارشناسان در مورد قیمت این ارز دیجیتال از سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ استفاده کردیم. همچنین امکان رسیدن به قیمت‌ ۱ سنت برای شیبا اینو را با دقت بیشتری بررسی کردیم و به تغییرات بنیادی این پروژه در طول سال گذشته نیز اشاره داشتیم. حال سوال اساسی این است که کدام قدرت بازار می‌تواند پیروز این مبارزه باشد. براساس نظر کارشناسان، روند کلی این پروژه مثبت پیش‌بینی می‌شود. باید منتظر ماند و در عمل این تغییرات را مشاهده کرد.

نوشته آینده شیبا تا ۲۰۳۰، پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال Shiba (آپدیت ۲۰۲۴) اولین بار در مجله نوبیتکس. پدیدار شد.

منبع : نوبیتکس مگ

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2636228

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها