تاریخ : پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 13 June , 2024
0

لورس :بیفی فایننس چیست؟ آشنایی با پلتفرم تجمیع کننده سود Beefy Finance

  • کد خبر : 2597057
  • ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۷
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

بیفی فایننس چیست؟ آشنایی با پلتفرم تجمیع کننده سود Beefy Finance بازار پرهیاهو دیفای (DeFi) مملو از پلتفرم‌هایی است که به کاربران امکان می‌دهد سودهای خوبی از این بازار کسب کنند. پلتفرم‌های دیفای در شبکه‌های بلاکچینی ساخته می‌شوند و هر کدام مزیت‌ها و محدودیت‌های خاص خودشان را دارند. بسیاری از افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در این حوزه را دارند، به دنبال کسب بیشترین بازده از سرمایه خود هستند. بیفی فایننس “Beefy Finance” یک تجمیع کننده سود است که کار را برای تمامی کاربران راحت‌تر کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به این پلتفرم، بین تمامی شبکه‌های بلاکچینی و پلتفرم‌های ساخته شده جستجو و بهترین گزینه را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.
در این مقاله به بررسی بیفی فایننس، مزایا و محدودیت‌ها، خدمات و معرفی توکن آن می‌پردازیم. برای آشنایی با نحوه کار این پلتفرم با والکس همراه شوید.
پلتفرم Beefy Finance چیست؟ پلتفرم‌های تجمیع کننده سود به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای کاربران خود بیشترین بازدهی از پلتفرم‌های دیفای فراهم کنند. بیفی فایننس با ایجاد بستری جامع می‌تواند از پلتفرم‌های ساخته شده د..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

بیفی فایننس چیست؟ آشنایی با پلتفرم تجمیع کننده سود Beefy Finance

بازار پرهیاهو دیفای (DeFi) مملو از پلتفرم‌هایی است که به کاربران امکان می‌دهد سودهای خوبی از این بازار کسب کنند. پلتفرم‌های دیفای در شبکه‌های بلاکچینی ساخته می‌شوند و هر کدام مزیت‌ها و محدودیت‌های خاص خودشان را دارند. بسیاری از افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در این حوزه را دارند، به دنبال کسب بیشترین بازده از سرمایه خود هستند. بیفی فایننس “Beefy Finance” یک تجمیع کننده سود است که کار را برای تمامی کاربران راحت‌تر کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به این پلتفرم، بین تمامی شبکه‌های بلاکچینی و پلتفرم‌های ساخته شده جستجو و بهترین گزینه را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.

بخوانید  گری گنسلر در سپتامبر ۲ بار در مقابل کنگره شهادت خواهد داد

در این مقاله به بررسی بیفی فایننس، مزایا و محدودیت‌ها، خدمات و معرفی توکن آن می‌پردازیم. برای آشنایی با نحوه کار این پلتفرم با والکس همراه شوید.

پلتفرم Beefy Finance چیست؟

پلتفرم‌های تجمیع کننده سود به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای کاربران خود بیشترین بازدهی از پلتفرم‌های دیفای فراهم کنند. بیفی فایننس با ایجاد بستری جامع می‌تواند از پلتفرم‌های ساخته شده در شبکه‌های بلاکچینی آوالانچ، بایننس اسمارت چین، پالیگان، هارمونی، هکو و فانتوم پشتیبانی کند. همچنین به‌عنوان یک بهینه‌ساز بازده چند زنجیره‌ای برای کاربران خود این امکان را فراهم کرده است که از طریق سپرده‌گذاری رمزارزهای خود، سود مرکب (Compound) کسب کنند.

بیفی فایننس از طریق مجموعه‌ای از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری که توسط قراردادهای هوشمند اجرا می‌شوند، به طور خودکار پاداش‌های کاربر را از استخرهای تامین کننده نقدینگی، پروژه‌های بازارساز خودکار (AMM)، و سایر روش‌ها در اکوسیستم دیفای به حداکثر می‌رساند.

پلتفرم بیفی فایننس چگونه کار می‌کند؟

پلتفرم بیفی فایننس به دنبال بهینه‌سازی کسب درآمد در حوزه دیفای است. بسیاری از کاربران برای کسب درآمد در این حوزه، دارایی‌های خود را استیک می‌کنند. کاربران این پلتفرم‌ها با تأمین نقدینگی در استخرهای نقدینگی پلتفرم‌های مختلف از آنها پاداش می‌گیرند.

بخوانید  توقف معاملات ارزهای دیجیتال برای کاربران کانادایی توسط Coinbase

Beefy Finance با استیک کردن پاداش‌هایی که کاربران به دست آورده‌اند، ‌ سود کاربران را افزایش می‌دهد. برای مثال، زمانی که دارایی خود را در صرافی غیرمتمرکز پنکیک سوآپ استیک می‌کنید، این پلتفرم به‌عنوان پاداش به شما توکن CAKE می‌دهد. در این لحظه پلتفرم Beefy Finance با استیکینگ توکن دریافتی شما به‌عنوان پاداش، بازدهی سپرده‌گذاری شما را افزایش می‌دهد و اصطلاحاً می‌توانید از سرمایه خود سود مرکب کسب کنید. این پلتفرم قابلیت سپرده‌گذاری در بیش از ۱۰ شبکه بلاکچینی و تعداد زیادی از پلتفرم‌های دیفای را برای کاربران فراهم کرده است. همچنین قصد دارد در آینده از پلتفرم‌ها و شبکه‌های بیشتری پشتیبانی کند.

معرفی سرویس‌های پلتفرم بیفی فایننس

این پلتفرم خدمات و سرویس‌های مختلف و بی‌نظیری را به کاربران خود ارائه می‌دهد. افرادی که قصد استیک کردن دارایی‌های دیجیتالی خود را در شبکه‌های مختلف دارند می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رسمی “Beefy.Finance” دارایی‌های خود را در این پلتفرم سپرده‌گذاری کنند. در ادامه به معرفی سرویس‌هایی که این پلتفرم ارائه می‌دهد می‌پردازیم.

بخوانید  راهنمای جامع ساخت توکن ارز دیجیتال و لیست کردن در صرافی غیر متمرکز

انتخاب شبکه

ابتدا وارد سایت اصلی بیفی فایننس شوید و روی “Launch App” کلیک کنید. در این قسمت می‌توانید شبکه موردنظر خود را برای سپرده‌گذاری انتخاب کنید. در حال حاضر می‌توانید رمزارزهایی که در این صفحه مشاهده می‌کنید را برای استیکینگ انتخاب کنید.

انتخاب پلتفرم

در این بخش می‌توانید در پلتفرم‌های مختلف دیفای که بر بستر شبکه انتخابی‌شان فعالیت می‌کنند، سرمایه‌گذاری را شروع کنید. همچنین می‌توانید پلتفرمی که قصد سرمایه‌گذاری در آن دارید را بر اساس درصد بازدهی، توکن، ارزش کل قفل شده در استخرهای جفت‌ارز، تک ارز و استیبل‌کوین انتخاب و در آن سپرده‌گذاری کنید.

مشارکت در جامعه حاکمیتی

می‌توانید با استیک کردن توکن BIFI در تصمیم‌گیری‌های بیفی فایننس شرکت داشته باشید. می‌توانید با استیک کردن توکن‌های BIFI خود در این پلتفرم پروپوزال ثبت کنید یا به پروپوزال‌های دیگر کاربران رأی دهید.

مشاهده اطلاعات حساب کاربری

با مراجعه به قسمت “Dashboard” می‌توانید میزان ارزش کل قفل شده در شبکه انتخابی، قیمت توکن BIFI، موجودی حساب و میزان سود به‌دست‌آمده را مشاهده کنید.

بخوانید  کاربرد ارز دیجیتال آوالانچ چیست؟

بیمه رمزارزهای استیک شده

با مراجعه به قسمت “Insurance” می‌توانید از دارایی خود در برابر خطرات احتمالی که ممکن است برای استخرهای مالکیت پلتفرم اتفاق بیفتد، جلوگیری کنید. با پرداخت کارمزد سالانه ۲.۹ درصد، دارایی‌های دیجیتالی خود را در پلتفرم بیفی فایننس بیمه کنید.

کسب درآمد بیشتر

در قسمت “Boost” می‌توانید از استخرهایی که میزان سود بیشتری ارائه می‌دهند مطلع شوید و دارایی‌های خود را درون این استخرها استیک کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به این بخش از لانچ پول‌های فعال این پلتفرم مطلع شوید و با سرمایه‌گذاری در آن پاداشی در قالب توکن‌های مختلف دریافت کنید.

معرفی توکن BIFI

رمزارز BIFI توکن حاکمیتی پلتفرم بیفی فایننس است که از آن برای تصمیم‌گیری در فرآیند حاکمیتی این پلتفرم استفاده می‌شود. به‌طورکلی حدود ۸۰.۰۰۰ واحد از توکن BIFI وجود دارد که از این تعداد ۷۲.۰۰۰ واحد آن متعلق به جامعه حاکمیتی و ۸۰۰۰ واحد متعلق به تیم سازنده این پلتفرم است. همچنین کاربران می‌توانند با استیک کردن توکن BIFI از پلتفرم بیفی توکن “wBNB” پاداش بگیرند. این توکن با ارزش بازار حدود ۳۷.۹۱ میلیون دلار در رتبه ۴۸۴ بازار قرار گرفته است و سهم ۰.۰۰۳ درصدی از کل بازار کریپتو را در اختیار دارد. صرافی های دکس نظیر سوشی سوآپ و پلتفرم‌های متمرکز مانند بایننس، کوینکس، “MandalaExchange” و “Gatei.io” از توکن BIFI پشتیبانی می‌کنند.

بخوانید  مذاکره کوینکس با هکرها | کوینکس به هکرها وعده پاداش می‌ دهد

مزایا و ویژگی های پلتفرم بیفی فایننس

خدمات مالی که این پلتفرم ارائه می‌دهد موجب می‌شود تا همه سرمایه‌گذاران حتی افرادی که سرمایه کمی دارند بتوانند با کمترین سرمایه بیشترین بهره‌وری را داشته باشند؛ امکانی که تا بیش از این فقط برای نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران بزرگ میسر بود. از دیگر مزایای بیفی فایننس می‌توان به هزینه و کارمزد معاملات به‌صرفه اشاره کرد که به لطف زنجیره هوشمند بایننس اسمارت چین میسر می‌شود. تا هزینه‌های گس فی (Gas Fee) بالا در اتریوم مانعی برای سرمایه‌گذاری‌های کوچک نشود.

محدودیت ها و اشکالات Beefy Finance

با وجود اینکه اکوسیستم Beefy Finance یک راه‌حل هوشمندانه محسوب می‌شود و سود زیادی را به کاربران می‌رساند، اما اشکالاتی را به همراه دارد که کار را کمی سخت می‌کند. یکی از خطرات احتمالی که در مورد استخرهای نقدینگی وجود دارد، زیان ناپایدار است. این زیان زمانی رخ می‌دهد که قیمت یک دارایی استیک شده به‌صورت ناگهانی افت کند. به همین دلیل، زمان انصراف، کاربران به دلیل افت ارزش ناگهانی دارایی‌های خود دچار زیاد زیادی می‌شوند. این در حالی است که نگهداری رمزارزها در کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال امکان مبادله آنی را به کاربران می‌دهد که این کار برای سرمایه‌گذاران که دارایی خود را استیک کرده‌اند اصلاً امکان‌پذیر نیست.

بخوانید  معرفی ۵ نرم افزار استخراج ارز دیجیتال

پلتفرم Beefy Finance ؛ رقابت با نهنگ های کریپتو

در چند سال اخیر حوزه دیفای مورد استقبال بسیاری از کاربران کریپتوکارنسی قرار گرفته است. به همین جهت پلتفرم‌هایی نظیر بیفی فایننس روی کار آمدند تا کاربران بتوانند سود بیشتری را دریافت کنند. این پلتفرم با هدف بهینه‌سازی سود کاربران در پلتفرم‌های دیفای پا به عرصه رمزارزها گذاشته است و افراد می‌توانند با استیک ارزهای دیجیتال خود در این پلتفرم، بازده بیشتری را کسب کنند.

در این مقاله از والکس، به بررسی نحوه کار بیفی فایننس پرداختیم و ویژگی‌ها و محدودیت‌های این سرویس را بررسی کردیم. نظر شما درباره پلتفرم‌های تجمیع کننده سود چیست؟ تابه‌حال از آنها استفاده کرده‌اید؟ لطفاً تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

(۱ امتیاز) – ۳/۵ برچسب هامتوسط

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2597057

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها