تاریخ : یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲ Sunday, 25 February , 2024
0

لورس :تجزیه و تحلیل قیمت:BTC, ETH, BNB, XRP, SOL, ADA, DOGE, TON, DOT, MATIC

  • کد خبر : 2622343
  • ۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۸
لورس :تجزیه و تحلیل قیمت:BTC, ETH, BNB, XRP, SOL, ADA, DOGE, TON, DOT, MATIC
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

تجزیه و تحلیل قیمت:BTC, ETH, BNB, XRP, SOL, ADA, DOGE, TON, DOT, MATIC اخبارآلت کویناتریوم توسط آندیا احمدی آخرین به روز رسانی ۷ اکتبر ۲۰۲۳ ۰ ۹۷ اشتراک بیت کوین در بالاترین حد خود در حال تثبیت است و این اعتماد معامله گران را به انواع آلت کوین ها برمی انگیزد.
بازدهی خزانه داری ۱۰ ساله ایالات متحده در ۳ اکتبر به بالای ۴٫۸ درصد رسید که بالاترین سطح از سال ۲۰۰۷ است.
جفری گانلاک، مدیرعامل DoubleLine Capital در پستی در X (توئیتر سابق) گفت که اختلاف بین ۲ سال و ۱۰ سال خزانه داری ، از ۱۰۹ واحد بازدهی در چند ماه پیش به ۳۵ واحد کاهش یافته است.
او هشدار داد که:
“باید همه را در معرض هشدار رکود قرار داد.”
آرتور هیز، مدیرعامل سابق صرافی رمزارز BitMEX، در یک موضوع اخیر در X هشدار داد که دولت برای نجات بازار اوراق بهادار باید تندتر و سریع‌تر، پول چاپ کند، شرایطی که نرخ بهره بلندمدت، سریع‌تر از کوتاه‌مدت افزایش می‌یاب.
نرخ ها، باعث سقوط شرکت ها می ش..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

تجزیه و تحلیل قیمت:BTC, ETH, BNB, XRP, SOL, ADA, DOGE, TON, DOT, MATIC اخبارآلت کویناتریوم توسط آندیا احمدی ۰ ۹۷ اشتراک

بیت کوین در بالاترین حد خود در حال تثبیت است و این اعتماد معامله گران را به انواع آلت کوین ها برمی انگیزد.

بازدهی خزانه داری ۱۰ ساله ایالات متحده در ۳ اکتبر به بالای ۴٫۸ درصد رسید که بالاترین سطح از سال ۲۰۰۷ است.

جفری گانلاک، مدیرعامل DoubleLine Capital در پستی در X (توئیتر سابق) گفت که اختلاف بین ۲ سال و ۱۰ سال خزانه داری ، از ۱۰۹ واحد بازدهی در چند ماه پیش به ۳۵ واحد کاهش یافته است.

او هشدار داد که:

“باید همه را در معرض هشدار رکود قرار داد.”

آرتور هیز، مدیرعامل سابق صرافی رمزارز BitMEX، در یک موضوع اخیر در X هشدار داد که دولت برای نجات بازار اوراق بهادار باید تندتر و سریع‌تر، پول چاپ کند، شرایطی که نرخ بهره بلندمدت، سریع‌تر از کوتاه‌مدت افزایش می‌یاب.

نرخ ها، باعث سقوط شرکت ها می شوند. برخی از سرمایه گذاران بر این باورند که این امر می تواند باعث ایجاد بازار صعودی برای ارزهای دیجیتال شود.

عملکرد روزانه بازار ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بیایید نگاهی به نمودارها بیندازیم تا حرکت بعدی را مشخص کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت BTC

بیت کوین ( BTC ) در ۲ اکتبر به بالای ۲۸۱۴۳ دلار رسید، اما فتیله بلند روی کندل نشان می دهد که خرس ها به شدت در سطوح بالاتری فروش انجام میدهند. خرس‌ها در ۳ اکتبر سعی کردند از مزیت خود استفاده کنند، اما گاوها در ۲۷۱۶۰ دلار ایستادند.

نمودار روزانه BTC/USDT. منبع: TradingView

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۶۹۰۳ دلار) و شاخص قدرت نسبی (RSI) در قلمرو مثبت نشان می دهد که گاوها دست بالا را دارند. خریداران بار دیگر سعی خواهند کرد مقاومت را در ۲۸۱۴۳ دلار پاک کنند.

بسته شدن بالاتر از این سطح، یک الگوی کوتاه مدت دو کفی را تکمیل می کند که هدف آن ۳۱۴۸۶ دلار است.

اگر قیمت بار دیگر از سطح مقاومت خود کاهش یابد و به زیر متحرک نمایی ۲۰ روزه سقوط کند، این دیدگاه مثبت باطل خواهد شد. این می تواند قیمت را به ۲۶۰۰۰ دلار برساند. جفت BTC/USDT می تواند برای مدتی دیگر بین ۲۴۸۰۰ تا ۲۸۱۴۳ دلار تثبیت شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH

اتریوم ( ETH ) به شدت از مقاومت بالای ۱۷۴۶ دلار در ۲ اکتبر رد شد که نشان می دهد خرس ها به شدت از این سطح محافظت می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت:BTC, ETH, BNB, XRP, SOL, ADA, DOGE, TON, DOT, MATIC
نمودار روزانه ETH/USDT. منبع: TradingView

متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۶۴۰ دلار) در حال کاهش است و RSI نزدیک به نقطه میانی است که نشان دهنده تعادل بین عرضه و تقاضا است. اگر قیمت از سطح فعلی افزایش یابد، گاوها مجدداً سعی خواهند کرد تا با قیمت ۱۷۴۶ دلار بر مانع غلبه کنند. اگر آنها بتوانند آن را به پایان برسانند، جفت ETH/USDT یک الگوی دو کفی را تکمیل می کند و هدف آن ۱۹۶۱ دلار است.

از سوی دیگر، اگر روند نزولی ادامه یابد و به زیر میانگین‌های متحرک سقوط کند، این نشان می‌دهد که این جفت ممکن است مدت زمان بیشتری در محدوده ۱۵۳۱ تا ۱۷۴۶ دلار ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت BNB

بایننس کوین( BNB ) در ۲ اکتبر از مقاومت ۲۲۰ دلاری بالا تر رفت، اما گاوها نتوانستند شکست را همانطور که از فتیله بلند شمعدان روز مشاهده می شود، حفظ کنند.

نمودار روزانه BNB/USDT. منبع: TradingView

شکست گاوها در حفظ قیمت بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۱۴ دلار) یک علامت منفی است. این نشان می دهد که معامله گران به سمت خروجی هجوم می آورند. جفت BNB/USDT ممکن است در آینده به خط روند صعودی سقوط کند.

اگر قیمت به این سطح بازگردد، گاوها دوباره سعی خواهند کرد این جفت ارز را به بالای ۲۲۰ دلار برسانند. بسته شدن بالاتر از این مقاومت می تواند نشانه شروع حرکت صعودی به ۲۳۵ دلار و پس از آن به ۲۵۰ دلار باشد. در عوض، اگر قیمت به زیر خط روند صعودی سقوط کند، جفت ممکن است تا سطح حمایت قابل توجه ۲۰۳ دلار کاهش یابد.

تحلیل قیمت XRP

خریداران ،قیمت ریپل ( XRP ) را به بالای الگوی مثلث متقارن در ۲۹ سپتامبر افزایش دادند و سپس چندین تلاش خرس‌ها را برای بازگرداندن قیمت به مثلث متقارن خنثی کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت:BTC, ETH, BNB, XRP, SOL, ADA, DOGE, TON, DOT, MATIC
نمودار روزانه XRP/USDT. منبع: TradingView

گاوها در مرحله بعدی تلاش خواهند کرد تا از مقاومت بالای ۰٫۵۶ دلار غلبه کنند. اگر آنها موفق باشند، نشانه شروع یک روند صعودی جدید خواهد بود. سپس جفت XRP/USDT می تواند سفر خود را به سمت الگوی ۰٫۶۶ دلار آغاز کند.

برعکس، اگر قیمت از ۰٫۵۶ دلار کاهش یابد و به زیر خط روند صعودی سقوط کند، نشان می دهد که گاوها در حال رزرو سود هستند. این می تواند محدوده جفت را برای چند روز دیگر بین ۰٫۵۶ تا ۰٫۴۱ دلار حفظ کند.

تحلیل قیمت SOL

سولانا ( SOL ) در محدوده وسیعی بین ۱۴ تا ۲۷٫۱۲ دلار در نوسان بوده است. اقدامات قیمتی چند روز گذشته منجر به شکل گیری الگوی معکوس سر و شانه شده است.

نمودار روزانه SOL/USDT. منبع: TradingView

اگرچه تنظیماتی که در یک محدوده شکل می‌گیرند کمتر قابل اعتماد هستند، با این حال نباید از آنها غافل شد. اگر قیمت بالا برود و از خط گردن بشکند، جفت SOL/USDT می‌تواند تا ۲۷٫۱۲ دلار و در نهایت به هدف الگوی ۳۲٫۸۱ دلار صعود کند.

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۰٫۹۵ دلار) است. اگر قیمت به زیر این سطح سقوط کند، نشان می دهد که گاوها تسلیم شده اند. این می تواند دروازه ها را برای کاهش احتمالی تا ۱۷٫۳۳ دلار باز کند.

تحلیل قیمت ADA

کاردانو ( ADA) از ۰٫۲۷ دلار در ۲ اکتبر رد شد و در ۴ اکتبر به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰٫۲۵ دلار) رسید. این سطح مهمی است که باید در کوتاه مدت به آن توجه داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت:BTC, ETH, BNB, XRP, SOL, ADA, DOGE, TON, DOT, MATIC
نمودار روزانه ADA/USDT. منبع: TradingView

گاوها سعی می کنند قیمت را به بالای ۰٫۲۷ دلار برسانند و یک حرکت صعودی را تا ۰٫۲۹ دلار و بعداً به ۰٫۳۲ دلار شروع کنند.

اگر خرس ها بخواهند از تجمع جلوگیری کنند، باید قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه بکشند. ممکن است جفت ADA/USDT بار دیگر به سطح حمایت حیاتی در ۰٫۲۴ دلار کاهش یابد. گاوها احتمالاً از این سطح با قدرت محافظت می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت DOGE

گاوها در ۲ اکتبر دوج کوین(DOGE) را به بالای خط SMA در ۵۰روز به (۰٫۰۶ دلار) رساندند اما نتوانستند سطوح بالاتر را حفظ کنند. این نشان می‌دهد که خرس‌ها در هر موقعیت جزعی فروش میکنند.

نمودار روزانه DOGE/USDT. منبع: TradingView

جفت DOGE/USDT به حمایت فوق العاده ۰٫۰۶ دلار رسیده است. تکرار مکرر سطح حمایت در یک بازه زمانی کوتاه باعث تضعیف آن می شود. اگر سطح ۰٫۰۶ دلار شکست بخورد، جفت ممکن است به حمایت اصلی بعدی در ۰٫۰۵۵ دلار سقوط کند.

یک مزیت جزئی به نفع خریداران این است که RSI یک واگرایی صعودی ایجاد کرده است. این نشان می دهد که خرس ها ممکن است کنترل خود را از دست بدهند. شاخص ها در مورد حرکت بعدی شفافیت ارائه نمی دهند. از این رو، بهتر است منتظر بمانید تا قیمت بالاتر از ۵۰ SMA روزه بسته شود یا به زیر ۰٫۰۶ دلار سقوط کند.

تجزیه و تحلیل قیمت TON

تن کوین(TON) در ۳۰ سپتامبر به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲٫۰۹ دلار) رسید و خرس ها تلاش گاوها برای بازپس گیری سطح را در ۱ اکتبر ناکام گذاشتند.

تجزیه و تحلیل قیمت:BTC, ETH, BNB, XRP, SOL, ADA, DOGE, TON, DOT, MATIC
نمودار روزانه TON/USDT. منبع: TradingView

خرس‌ها در تلاش هستند تا موقعیت خود را با کاهش قیمت به SMA 50 روزه (۱٫۸۶ دلار) مستحکم کنند. این سطح ممکن است منجر به بازگشتی شود که احتمالاً با فروش در متحرک نمایی ۲۰ روزه مواجه خواهد شد.

اگر قیمت از این مقاومت پایین بیاید، نشان می دهد که این احساسات نزولی شده است و معامله گران در رالی می فروشند. این احتمال ،افت کمتر از SMA 50 روزه را افزایش می دهد.

در مقابل، اگر قیمت بالا برود و به بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسد، نشان می دهد که بازارها سطوح پایین تر را رد کرده اند. جفت TON/USDT می‌تواند تا ۲٫۳۲ دلار افزایش یابد، جایی که خرس‌ها دوباره تلاش خواهند کرد تا حرکت صعودی را متوقف کنند.

تحلیل قیمت DOT

پول کادوت ( DOT ) به شدت از SMA 50 روزه (۴٫۲۴ دلار) در ۲ اکتبر رد شد و در ۳ اکتبر به زیر متحرک نمایی ۲۰ روزه (۴٫۱۰ دلار) رسید.

نمودار روزانه DOT/USDT. منبع: TradingView

خرس ها حمایت مهم ۳٫۹۱ دلار را در ۴ اکتبر به چالش کشیدند، اما دم بلند روی کندل نشان می دهد که خرید قوی در سطوح پایین تر است. RSI یک واگرایی صعودی ایجاد کرده است که نشان می دهد فروشندگان ممکن است کنترل خود را از دست بدهند.

اگر گاوها قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسانند، نشان می دهد که جفت DOT/USDT ممکن است مدت زمان بیشتری در محدوده ۴٫۳۳ دلار تا ۳٫۹۱ دلار باقی بماند. خرس ها باید قیمت را به زیر ۳٫۹۱ دلار کاهش دهند تا مرحله بعدی روند نزولی را به ۳٫۵۰ دلار آغاز کنند.

تحلیل قیمت MATIC

پس از مشاهده یک نبرد سخت بین گاوها و خرس‌ها در نزدیکی میانگین‌های متحرک، پالیگان( MATIC ) در ۴ اکتبر جهش داشت، که نشان می‌دهد خریداران در تلاش هستند بازار را به دست بگیرند.

تجزیه و تحلیل قیمت:BTC, ETH, BNB, XRP, SOL, ADA, DOGE, TON, DOT, MATIC
نمودار روزانه MATIC/USDT. منبع: TradingView

گاوها در تلاش هستند تا قدرت خود را تقویت کنند و قیمت را به بالای مقاومت در ۰٫۶۰ دلار برسانند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند، نشانه شروع یک بهبود پایدار خواهد بود. سپس جفت MATIC/USDT می تواند تا ۰٫۷۰ دلار افزایش یابد.

برخلاف این فرض، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسد، نشان دهنده فعال بودن خرس ها در سطوح بالاتر است. این جفت ممکن است پس از آن حمایت حیاتی را با قیمت ۰٫۴۹ دلار دوباره آزمایش کند. این سطح احتمالاً باعث جذب خرید قوی توسط گاوها می شود.

منبع cointelegraph اتریومبایننس کوینبیت کوینپالیگانپول کادوتتجزیه و تحلیلدوج کوینریپل ۰ ۹۷ اشتراک آندیا احمدی

مقاله قبلی

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، ارز فیات را کلاهبرداری می‌داند

مقاله بعدی

۳ دلیل افزایش قیمت سولانا در این هفته

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2622343

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها