تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ Thursday, 29 February , 2024
0

لورس :تغییر احتمالی روند بازار با افزایش گمانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در مورد تایید ‌ETF های اسپات‌اتریوم

 • کد خبر : 2635786
 • ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴
لورس :تغییر احتمالی روند بازار با افزایش گمانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در مورد تایید ‌ETF های اسپات‌اتریوم
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

تغییر احتمالی روند بازار با افزایش گمانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در مورد تایید ‌ETF های اسپات‌اتریوم بزرگنمایی متن خبر ارز دیجیتال : تحلیلگران کیوسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌پی کپیتال عقیده دارند که با افزایش احتمال تاییدETFهای اسپات‌اتریوم، این ارز دیجیتال می‌تواند در نیمه اول سال‌جاری عملکرد بهتری نسبت به بیت‌کوین داشته‌باشد. البته، آنها خاطرنشان کردند که رویدادهای دیگری مانند هاوینگ و انتخابات پیش‌رو در ایالات‌متحده بر روند بازار تاثیر خواهند گذاشت. به گزارش بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌این‌‌‌‌‌‌‌‌‌کریپتو، شرکت معاملاتی ارزهای دیجیتال کیوسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌پی کپیتال در آخرین گزارش خود می‌گوید؛ گمانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در مورد افزایش شانس تایید ‌ETFهای اسپات‌اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار ایالات‌متحده می‌تواند منجر به‌عملکرد قابل‌‌‌‌‌‌‌‌‌توجه این دارایی در آینده نزدیک شود. در بخشی از این گزارش آمده‌است: انتظار داریم که عملکرد اتریوم در میان‌مدت از بیت‌کوین بهتر باشد؛ زیرا گمانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها نسبت به تایید بالقوه ETF اسپات‌اتریوم در حال افزایش است. کیوسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌پی کپیتال در این گزارش به اجرای هاوینگ بیت‌ک..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

تغییر احتمالی روند بازار با افزایش گمانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در مورد تایید ‌ETF های اسپات‌اتریوم بزرگنمایی متن خبر ارز دیجیتال : تحلیلگران کیوسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌پی کپیتال عقیده دارند که با افزایش احتمال تاییدETFهای اسپات‌اتریوم، این ارز دیجیتال می‌تواند در نیمه اول سال‌جاری عملکرد بهتری نسبت به بیت‌کوین داشته‌باشد. البته، آنها خاطرنشان کردند که رویدادهای دیگری مانند هاوینگ و انتخابات پیش‌رو در ایالات‌متحده بر روند بازار تاثیر خواهند گذاشت. به گزارش بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌این‌‌‌‌‌‌‌‌‌کریپتو، شرکت معاملاتی ارزهای دیجیتال کیوسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌پی کپیتال در آخرین گزارش خود می‌گوید؛ گمانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در مورد افزایش شانس تایید ‌ETFهای اسپات‌اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار ایالات‌متحده می‌تواند منجر به‌عملکرد قابل‌‌‌‌‌‌‌‌‌توجه این دارایی در آینده نزدیک شود. در بخشی از این گزارش آمده‌است: انتظار داریم که عملکرد اتریوم در میان‌مدت از بیت‌کوین بهتر باشد؛ زیرا گمانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها نسبت به تایید بالقوه ETF اسپات‌اتریوم در حال افزایش است.

کیوسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌پی کپیتال در این گزارش به اجرای هاوینگ بیت‌کوین طی سه ماه آینده اشاره می‌کند. هرچند، بازار ارزهای دیجیتال مانند گذشته تحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌تاثیر شرایط اقتصاد جهانی است. علاوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌بر این، روند قیمت بیت‌کوین می‌تواند از رویدادهایی تاثیر بپذیرد که هم‌اکنون در سراسر جهان در حال رخ‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن هستند. هاوینگ بیت‌کوین در اواسط ماه آوریل (اواخر فروردین) و تایید احتمالی ETFهای اسپات‌اتریوم در ماه مه (اردیبهشت) مهم‌ترین رویدادهای پیش‌رو هستند. هرچند روند بازار می‌تواند تحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌تاثیر رویدادهای اقتصاد کلان باشد. گمانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در موردتایید‌ETFهای اسپات‌اتریوم در حال افزایش است و لری فینک، مدیرعامل بلک‌راک اخیرا از اتریوم پشتیبانی کرده‌بود. او از باور خود به ارزشمندبودن یک ETF اتریوم گفته بود: باور دارم که یک ETF اتریوم می‌تواند ارزشمند باشد. این‌ها قدم‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی به‌‌‌‌‌‌‌‌‌سوی توکنیزه‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردن هستند و واقعا معتقدم که درحال حرکت به همین سمت هستیم. در زمان انتشار این گزارش، قیمت اتریوم در محدوده دو‌هزار و ۵۲۰ دلار در نوسان بود.

نقش انتخابات ریاست‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهوری ایالات‌متحده بر بازار

انتخابات ریاست‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهوری ایالات‌متحده که در ماه نوامبر (آبان ۱۴۰۳) انجام خواهد شد، توجه بسیاری از تحلیلگران را به‌عنوان یک رویداد مهم به خود جلب کرده‌است؛ زیرا طرفداران ارزهای دیجیتال حضور پررنگی درمیان نامزدها دارند. در همین حال، رهبران این صنعت پیش‌بینی می‌کنند که نتیجه انتخابات تاثیر گسترده‌ای بر اولویت‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندی و موضع نظارتی روی ارزهای دیجیتال خواهد داشت. همچنین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند مسیر این صنعت را شکل بدهد. هفته گذشته بود که‌ETFهای اسپات بیت‌کوین پس از سال‌ها تاییدیه کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار ایالات‌متحده را دریافت کردند. خبری که توجه رسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را به خود جلب کرد و باعث ایجاد بحث‌های گوناگونی شد. در همین حال، ETF‌های بیت‌کوین در هفته گذشته تاییدیه کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار ایالات‌متحده (SEC) را دریافت کردند.

این موارد توجه رسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را به خود جلب کرد و بحث‌های زیادی را برانگیخت. به نظر می‌رسد که دیدگاه نامزدهای انتخابات ریاست‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهوری نسبت به ارزهای دیجیتال برای بسیاری از شهروندان این کشور مهم باشد، به‌‌‌‌‌‌‌‌‌همین دلیل شرکت مدیریت دارایی گری‌‌‌‌‌‌‌‌‌اسکیل در دسامبر گذشته (آذر) نظرسنجی با عنوان «نقش ارزهای دیجیتال در انتخابات ۲۰۲۴» انجام داد. نتایج این نظرسنجی نگرانی فزاینده آمریکایی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها نسبت به افزایش هزینه تورم را آشکار کرد.

با‌‌‌‌‌‌‌‌‌این‌حال، بر گسترش شناخت بیت‌کوین به‌عنوان یک دارایی ضدتورمی تاکید کرد که مانند ابزاری برای ذخیره ثروت شناخته می‌شود. این نشان‌دهنده تمایل فزاینده شهروندان این کشور به بیت‌کوین به‌عنوان یک گزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای مناسب در‌برابر تورم است. علاوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌بر این، ۴۶درصد از شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنندگان گفتند که پیش از هرگونه سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال منتظر تعیین خط‌‌‌‌‌‌‌‌‌مشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جدید هستند، همچنین نیمی از شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنندگان جوان که نرخ سرمایه‌گذاری آنها در ارزهای دیجیتال از بازار سهام بیشتر است، گفتند که پیش از رأی‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن، دیدگاه نامزدشان در مورد صنعت را بررسی می‌کنند.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 • اینستاگرم
 • تلگرام
 • ایکس
 • لینکدین
لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2635786

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها