تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

لورس :۴ روش‌ دریافت وام فوری آنلاین؛ کدام یک بهتر است؟

 • کد خبر : 2632639
 • ۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۵
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

حضور در بازار وام‌های آنلاین باعث شده تا بتوان به راحتی و با سرعت بالا اقدام به دریافت وام کنیم. در این میان، گزینه‌های مختلفی برای دریافت وام بدون ضامن وجود دارد که هر کدام خصوصیات و مزایا خود را دارند. در این مقاله، به بررسی روش‌ های مختلف دریافت وام فوری آنلاین می‌پردازیم و در انتها بهترین ارائه دهندگان وام فوری آنلاین را معرفی می کنیم.
دریافت وام بدون ضامن یکی از روش های گرفتن وام، بدون ضامن است. در این حالت نیازی نیست تا فرد وام گیرنده چیزی را به عنوان ضمانت قرار دهد یا فردی را تحت عنوان ضامن به بانک یا موسسه مورد نظر معرفی کند.در گذشته برای گرفتن وام نیاز به ضامن یا ضامن هایی بود. اگر مقدار وام کوچک و کم باشد، یک ضامن و در صورتی که مقدار وام بیشتر باشد دو ضامن نیاز است. در حال حاضر دریافت وام بدون ضامن پروسه ای بسیار راحت است.
در این صورت، فرد متقاضی وام تنها نیاز به تائید هویت و تحلیل وضعیت مالی شخصی خود دارد. به عبارت دیگر، روش دریافت وام بدون ضامن شامل مراحل زیر است:
درخواست اولیه: ابتدا باید درخواست وام بدون ضامن را به یک موسسه مالی یا بانک ارائه دهید. در این درخواست باید ..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

حضور در بازار وام‌های آنلاین باعث شده تا بتوان به راحتی و با سرعت بالا اقدام به دریافت وام کنیم. در این میان، گزینه‌های مختلفی برای دریافت وام بدون ضامن وجود دارد که هر کدام خصوصیات و مزایا خود را دارند. در این مقاله، به بررسی روش‌ های مختلف دریافت وام فوری آنلاین می‌پردازیم و در انتها بهترین ارائه دهندگان وام فوری آنلاین را معرفی می کنیم.

دریافت وام بدون ضامن

یکی از روش های گرفتن وام، بدون ضامن است. در این حالت نیازی نیست تا فرد وام گیرنده چیزی را به عنوان ضمانت قرار دهد یا فردی را تحت عنوان ضامن به بانک یا موسسه مورد نظر معرفی کند.در گذشته برای گرفتن وام نیاز به ضامن یا ضامن هایی بود. اگر مقدار وام کوچک و کم باشد، یک ضامن و در صورتی که مقدار وام بیشتر باشد دو ضامن نیاز است. در حال حاضر دریافت وام بدون ضامن پروسه ای بسیار راحت است.

در این صورت، فرد متقاضی وام تنها نیاز به تائید هویت و تحلیل وضعیت مالی شخصی خود دارد. به عبارت دیگر، روش دریافت وام بدون ضامن شامل مراحل زیر است:

 • درخواست اولیه: ابتدا باید درخواست وام بدون ضامن را به یک موسسه مالی یا بانک ارائه دهید. در این درخواست باید اطلاعات شخصی شما و میزان مورد نیاز برای وام را ذکر کنید.
 • ارزیابی مالی: پس از درخواست، موسسه مالی یا بانک شما را ارزیابی می‌کند تا اطمینان حاصل کند که شما قادر به پرداخت وام هستید یا نه. در این بررسی، عواملی مانند درآمد، اشتغال و تاریخچه اعتباری شما مورد بررسی قرار می‌گیرند.
 • تعیین شرایط: پس از تایید مالی، موسسه مالی یا بانک شرایط وام را برای شما تعیین می‌کند. این شرایط شامل مقدار وام، نرخ بهره، مدت بازپرداخت و سایر شرایط است.
 • امضا و تایید قرارداد: پس از تعیین شرایط وام، شما قراردادهای لازم را امضا می‌کنید. این قرارداد شامل شرایط برگشت وام، تاریخ پرداخت اقساط و سایر شروط است.

درخواست و دریافت وام بدون ضامن فرآیند ساده‌ تری دارد و نیازی به مراحل پیچیده و زمان‌ بر مانند جستجوی ضامن یا تهیه تضمینات ندارد. این موضوع می‌تواند باعث سریع تر شدن فرآیند دریافت وام شود. آبان وام،دیجی پی، بیت لون، کیپا، ونسی، اسنپ پی و غیره از جمله این پلتفرم‌ها هستند. در این پلتفرم‌ها نیازی به ارائه ضامن نیست و از سایر روش‌ها مثل چک، سفته یا رمزارز می‌توان برای دریافت وام اقدام کرد

دریافت وام با وثیقه

دریافت وام با وثیقه (یا وام تضمین شده) به معنای دریافت وام با تعیین یک اموال ملکی یا اطلاعات مالی برای تضمین و پشتیبانی پرداخت است. این وثیقه (معمولاً یک ملک، خودرو یا سهام در بورس) به عنوان تضمین برای بازپرداخت وام به بانک یا سازمان اعطای وام ارائه می‌شود.

فرآیند دریافت وام با وثیقه شامل مراحل زیر می شود:

 1. ارزیابی: در این مرحله، بانک یا سازمان اعطای وام ارزش وثیقه را تعیین می کند و تاریخچه اعتباری و مالی وام‌ گیرنده را مورد بررسی قرار می‌دهد.
 2. تنظیم قرارداد: در صورت تایید درخواست وام، یک قرارداد بین بانک یا سازمان اعطای وام و گیرنده آن تنظیم می‌شود. این قرارداد شرایط و مقررات بازپرداخت وام، میزان سود و کلیه جزئیات مربوط به وام را شامل می‌شود.
 3. ثبت وثیقه: بعد از تنظیم قرارداد، وثیقه (مانند ملک مورد نظر) به نام بانک یا سازمان اعطای وام ثبت می‌شود. این عمل باعث فراهم کردن حقوق بانک یا سازمان در صورت عدم پرداخت وام توسط وام‌ گیرنده می‌شود.
 4. انتقال وام: پس از ثبت وثیقه، وام به حساب وام‌ گیرنده منتقل می‌شود تا بتواند آن را برای هدف مورد نظر خود استفاده کند.
 5. بازپرداخت: متقاضی وام باید مطابق با شرایط قرارداد و زمانبندی تعیین شده، مبالغ مورد نظر را به بانک یا سازمان اعطای وام برگرداند.

از مزیت های دریافت وام با وثیقه می توانیم به نرخ بهره پایین و مبلغ قرض بیشتر اشاره کنیم.

دریافت وام با رمزارز

دریافت وام با رمز ارزها به معنای این است که شما می‌توانید با استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیتکوین، اتریوم و… دریافت کنی بگیرید. برای این کار، شما باید از یک سرویس دهنده وام دیجیتالی معتبر و قابل اعتماد استفاده کنید که به شما امکان دریافت وام با رمز ارزها را می‌دهد.

به طور کلی، شرایط دریافت وام با رمز ارزها ممکن است بسته به سرویس دهنده وام دیجیتالی متفاوت باشد. برخی از شرایط معمول شامل موارد زیر می‌شود:

 • احراز هویت: بعضی از سرویس دهنده‌های وام با رمز ارزها نیاز به احراز هویت شما دارند تا اطمینان حاصل کنند که شما هویت واقعی خود را دارید.
 • تاریخ اعتبار: برخی از سرویس دهنده‌های وام با رمز ارزها نیز شرط دارند که حداقل یک سابقه کاری در بازار رمز ارزها داشته باشید تا بتوانید وام دریافت کنید.

یکی از مزیت های اصلی دریافت وام با کمک رمز ارز ها این است که در این روش نیازی نیست تا رمزارز های خود را بفروشید، با کمک این روش می توانید به راحتی وام بگیرید. صرافی آبان تتر مسیر دریافت وام های ریالی را برای شما بسیار راحت تر کرده است و همچنین می توانید بدون داشتن ضامن تا سقف ۴۰ میلیون تومان وام بگیرید.

مراحل دریافت وام از آبان‌تتر

 • ثبت نام و اهراز هویت
 • ثبت نام درخواست
 • ارائه وثیقه
 • دریافت آنی

مزایای دریافت وام از آبان‌تتر

مزیت‌های دریافت با رمز ارزها نسبت به سایر روش‌های وام گیری بسیار بیشتر است. این مزیت ها شامل:

۱٫ سرعت و راحتی: به دلیل استفاده از فناوری بلاکچین، فرآیند دریافت وام با رمز ارزها می‌تواند سریعتر و ساده‌ تر از روش‌های سنتی باشد. عملیات انتقال و وام دهی بلافاصله صورت می‌گیرد بدون نیاز به مراجعه حضوری یا بررسی بیشتر ندارد.

۲٫ کارایی و شفافیت بالا: با استفاده از فناوری بلاکچین، امکان بررسی تمامی تراکنش‌ها و قراردادها وجود دارد. این شفافیت بیشتر برای افراد مالی وابسته به نظام مالی مهم است.

برای دریافت آبان‌وام می‌توانید یکی از ارزهای Bitcoin, Bitcoin Cash, Cardano, Tron, Ripple, Solana, Avalanche, Dogecoin, Litecoin, Binance Coin, Polkadot, Etherium, Tether, DAI, USD Coin, Binance USD را به عنوان وثیقه ارائه دهید.

دریافت وام با چک یا سفته

دریافت وام با چک:

وام بدون ضامن با چک، عموماً توسط بانک ها و صندوق های قرض الحسنه ارائه می شود. امکان دریافت وام مورد نظر توسط متقاضی را فراهم می کند و در مقابل، یک چک شخصی را برای بازپرداخت وام صادر می کند. متقاضی باید چک خود را به بانک ارائه دهد و مبلغ وام را دریافت کند، این روال کاری بسیار ساده است.

در مرحله بعدی زمانی را بانک یا صندوق قرض الحسنه مشخص می کند.اگر متقاضی در زمان مقرر، مبلغ وام را با پرداخت چک به بانک یا صندوق قرض الحسنه بازپرداخت نکند، ممکن است هزینه های اضافی برای متقاضی به وجود آید و در برخی موارد مشکلات قانونی به وجود آید.

دریافت وام با سفته:

وام با سفته یکی از انواع وام هایی است که بدون نیاز به ضمانت کننده قابل دریافت است. برای دریافت این وام، می توانید به شعب بانکی و موسسات مالی مراجعه کنید. در حال حاضر، بانک ها و موسسات مالی در ایران انواع وام های بدون ضامن با چک و سفته را ارائه می دهند. با این حال، شرایط و الزامات ممکن است در هر بانک متفاوت باشد و در نهایت تصمیم دریافت وام بدون ضامن به عهده بانک یا موسسه مالی است. هر بانک می تواند بر اساس رتبه حساب و اعتبارسنجی، بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان وام به شما پرداخت کند.

برخی از بانک هایی که این نوع وام ها را ارائه می دهند عبارتند از:

– بانک صادرات

– بانک ملی

– بانک مسکن

– بانک تجارت

– بانک کشاورزی

– بانک مهر ایران

– پست بانک

– بانک توسعه تعاون

بهترین ارائه دهندگان وام فوری آنلاین

آبان وام:

آبان‌ وام، مسیر دریافت وام ریالی را ساده و سریع کرده است و می‌توانید بدون نیاز به ضامن، تا سقف ۴۰ میلیون تومان وام ریالی دریافت کنید.از ویژگی های آبان وام این است که به راحتی و کاملا آنلاین می توانید وام با بازپرداخت منعطف بگیرید.

دیجی پی:

شرکت دیجی‌پی امکان خرید با وام کارکنان سازمان‌ها روی دیجی‌کالا و با امکان انتخاب از بستری شامل ۱۰ میلیون کالا، در سرتاسر کشور فراهم نموده است. جهت استفاده از این سرویس کافیست سازمان‌ها با دیجی‌پی، تفاهم نامه همکاری داشته باشد. بدین‌ترتیب کارکنان، بدون نیاز به چک یا سفته ضمانت و فقط با ارائه مدارک هویتی و فیش حقوقی و ضمانت سازمان، امکان خرید تا سقف ۳۰ میلیون تومان و بازپرداخت در بلند مدت را خواهند داشت.

قسطا:

قسطا در قالب يک كارت اعتباری عضو شتاب، بنام قسطاكارت در اختیار کاربران قرار می­گیرد و افراد میتوانند با این کارت از تمام فروشگاه‌های سراسر کشور حتي فروشگاه‌های اينترنتی، بصورت نقدی خرید کنند و بعدا اقساط را به قسطا بازپرداخت کنند. توجه کنید که برای دریافت این وام نیازی به ضامن یا چک کارمندی نیست.

لندو:

لندو کارت یک کارت خرید عضو شتاب است که می‌توانید مثل سایر کارت‌های بانکی، از آن برای خرید از تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان و فروشگاه‌های آنلاین استفاده کنید. بعد از اینکه درخواست اعتبارسنجی شما تایید شد، لندو کارت از طریق پست به آدرستان ارسال می‌شود. البته توجه داشته باشید که بعد از مرحله امضای قراردادها، باید حتما از طریق حساب کاربری خود، کارتتان را فعال کنید. درخواستتان که نهایی شد، مبلغ وام در لندو کارتتان شارژ می‌شود و می‌توانید از موجودی کارت که همان مبلغ وام درخواستی‌تان است، برای خرید کالا یا خدمات مورد نیاز خود استفاده کنید.

بای چک:

یکی از بزرگترین پلتفرم های خرید قسطی در ایران است. با ثبت نام و دریافت تاییدیه بای چک، می‌توانید از وبسایت‌ها و فروشگاه‌های متعدد محصولات و خدمات مورد نیاز خود را به راحتی هرچه تمام‌ تر به صورت اقساط تا مدت ۲۴‌ماه تهیه نمایید

کیپا:

کیپا در سال ۱۳۹۷ به‌منظور ارائه خدمات اعتباری و اقساطی شکل گرفت. پس از موفقیت در سال‌های ابتدایی، شروع به گسترش حوزه فعالیت خود کرد. در نتیجه امکان خرید اعتباری و خرید اقساطی را در زمینه‌های مختلفی به وجود آورد.
از مهم‌ترین مزایای کیپا می‌توان به عدم نیاز به مراجعه حضوری و استفاده از مدارک فیزیکی، روش‌های متنوع بازپرداخت اقساط و اعتبارسنجی و تخصیص تسهیلات در سریع‌ترین زمان ممکن اشاره کرد. در حال حاضر دریافت تسهیلات و اعتبار در کیپا به صورت کاملا آنلاین و در مدت زمان کمتر از ۱۰ روز صورت می‌پذیرد.

اسنپ پی:

اسنپ‌ پی یه راه حل جدید پرداخت است که به کاربران این امکان را می‌دهد محصولی که لازم دارند را بدون نیاز به ضامن یا وثیقه، در یک فرایند خیلی ساده الان بخرند و هزینه‌اش را بعدا پرداخت کنند.

تالی:

تالی، خدمت جدیدی از اپلیکیشن آپ است که دارنده‌ی این اعتبار می‌تواند از فروشگاه‌های طرف قرارداد، در لحظه خرید کرده و هزینه‌ی آن را تا پنجم ماه بعد بپردازد. در صورتی دارنده‌ی اعتبار تالی، بدهی خود را در این زمان تسویه کند، هیچ سود یا کارمزدی از او اخذ نخواهد شد. همچنین ثبت‌نام برای دریافت اعتبار تالی آنلاین و رایگان بوده و نیاز به مراجعه‌ی حضوری ندارد. همچنین برای دریافت اعتبار تالی، نیاز به ارائه‌ی چک، سفته، ضامن یا وثیقه نیست و متقاضیان دریافت اعتبار تالی، تنها با وارد کردن مشخصات هویتی خود، این اعتبار را دریافت خواهند کرد.

بلوبانک

با بلو بانک می توانید تا سقف ۷۵ میلیون تومان اعتبار بگیرید. مدت‌زمان بازپرداخت وام شخصی حداکثر ۶ ماه تعیین شده است؛ البته شما می‌توانید این مبلغ را در بازه زمانی کمتری هم برگردانید.اگر وام خود را در یک ماه و قبل از قسط اول تسویه کنید، هیچ سودی پرداخت نخواهید کرد.

جمع بندی:

دریافت وام بدون ضامن به راحتی امکان پذیر است و نیاز به تائید هویت و تحلیل وضعیت مالی شخصی دارد. دریافت وام با رمز ارزها این امکان را به ما می‌دهد که با استفاده از ارزهای دیجیتال، وام دریافت کنیم بدون اینکه رمزارز‌های خود را بفروشیم.اما بسته به سرویس دهنده ارز دیجیتال، برخی از شرایط ممکن است شامل احراز هویت و تاریخ اعتبار متفاوت باشد.
با دریافت وام با چک همچنین نیازی به ضامن نیست. بنابراین، دریافت وام با رمز ارز دیجیتال بهبود چشمگیری در فرایند دریافت وام بدون ضامن و با سرعت بیشتر و بدون نیاز به ضامن و چک را به ارمغان آورده است.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2632639

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها