تاریخ : چهارشنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Wednesday, 24 April , 2024

اخبار ارز دیجیتال | سایت خبری ارزهای دیجیتال لورس

۰۴اردیبهشت
لورس :خرید ووچر پرفکت مانی با صرافی فراکنش

لورس :خرید ووچر پرفکت مانی با صرافی فراکنش

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :در دنیای امروز که تحریم‌ ها روز به روز بیشتر می ‌شوند، انجام تراکنش ‌های بین ‌المللی برای بسیاری از افراد دشوار شده است. پرفکت مانی به عنوان یک سیستم پرداخت آنلاین، راه حلی آسان و مطمئن برای دور زدن تحریم‌ ها و انجام پرداخت‌ های آنلاین ارائه […]

۲۴فروردین
لورس :قوی زشت بازار

لورس :قوی زشت بازار

رخداد‏‏‏‏‏‌های تصادفی و غیرقابل پیش‌بینی، بخش جدانشدنی بازار ارز‌های دیجیتال به‌شمار ‏‏‏‏‏‌می‌روند و تمام فعالان برای آنها آماده باشند قوی زشت بازار بزرگنمایی متن خبر دنیای اقتصاد : ارز‌‌‌‌‌‌های دیجیتال همانند دیگر بازار‌‌‌‌‌‌های مالی در نتیجه رویداد‌‌‌‌‌‌ها و رخداد‌‌‌‌‌‌های مختلف جهانی تحت‌تاثیر قرار می‌گیرند و افزایش یا کاهش‌‌‌‌‌‌های قیمتی را ثبت می‌کنند، اما با توجه به ارزش بازار کمتر ارز‌‌‌‌‌‌های دیجیتال نسبت به بازار‌‌‌‌‌‌هایی مانند بورس و فارکس، نوسانات قیمتی دارایی‌های بلاک‌چینی در نتیجه این رخداد‌‌‌‌‌‌ها شدیدتر بوده و ممکن است به ناگهان‌میلیون‌ها دلار سرمایه را از بین ببرد. به همین‌دلیل سرمایه‌گذاران و فعالان بازار ارز‌‌‌‌‌‌های دیجیتال همواره تلاش می‌کنند تا در جریان آخرین اخبار قرار بگیرند و با دنبال‌کردن تغییرات اقتصادی و سیاسی جهان، نوسانات قیمتی احتمالی آینده را پیش‌بینی کنند. این فرآیند برای کسب سود در بازار‌‌‌‌‌‌های مالی ضروری است و بررسی اخبار و رویداد‌‌‌‌‌‌های جهانی بخشی اساسی از مهارت معاملات دارایی‌ها به‌شمار می‌رود. برخی اتفاقات مانند وقوع جنگ، غیرقابل پیش‌بینی هستند..

۲۴فروردین
لورس :بیت‌کوین رکورد جدید زد | آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

لورس :بیت‌کوین رکورد جدید زد | آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

بیت‌کوین رکورد جدید زد | آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهانبه گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، بیت‌کوین سود خود را بیشتر کرد و قیمت آن برای اولین بار از نوامبر سال ۲۰۲۱ به ۶۴ هزار دلار رسید و به دنبال روند سرمایه‌گذاری ثبت شده است که پس از شروع معاملات صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) آغاز شد.
بیت‌کوین در ساعت هفت و ۴۸ دقیقه بعد از ظهر به وقت شرقی، یک و ۴۸ دقیقه بامداد به وقت اروپا، ۰.۵۲ درصد افزایش یافت و به قیمت ۶۳ هزار و ۴۳۶.۶۴ دلار فروخته شد. اتریوم ۱.۰۳ درصد کاهش یافت و به ۳۴۵۳.۹۶ دلار رسید.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۳۸ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۵۱ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۴۱ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۴۹ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.
کوتاه از دنیای فناوری | غافلگیری بیت کوین ۵۷ هزار دلاری حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۸.۹۸ میلیارد دلار است که ۲۳.۲۵ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۹.۵۴ میلیارد دلار است که ۸.۷۵ درصد از کل..

۲۴فروردین
لورس :ادامه رکوردشکنی بیت‌کوین | قیمت جدید ارزهای دیجیتال

لورس :ادامه رکوردشکنی بیت‌کوین | قیمت جدید ارزهای دیجیتال

ادامه رکوردشکنی بیت‌کوین | قیمت جدید ارزهای دیجیتالبه گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، بیت‌کوین به ۶۸ هزار و۷۹۰ دلار رسید و بالاترین رقم فروش را ثبت کرد.
این تجدید حیات به تایید اخیر قانون‌گذاران ایالات‌متحده در مورد وجوه قابل معامله در مبادلات مرتبط با بیت‌کوین نسبت داده می شود.
به دنبال پیشرفت نظارتی، چندین صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین که قیمت‌های بازار را در زمان واقعی ردیابی می‌کنند، در ماه ژانویه آغاز به کار کردند و رشد فعلی بازار رمزارزها را رقم زدند.
محبوب‌ترین ارز رمزنگاری شده جهان، با جهش ۰.۱۲ درصدی در برابر دلار در ساعت ۹ و ۲۸ دقیقه شب به وقت شرقی به ۶۸ هزار و ۴۱۲ دلار رسید.
بیت‌کوین رکورد جدید زد | آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۳ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۶.۳۵ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۰۲ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۶۲ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۵.۵ میلیارد دلار است که ۶۰.۸۸ درصد افز..

۲۴فروردین
لورس :غول ارز دیجیتال به ۲۵ سال زندان محکوم شد

لورس :غول ارز دیجیتال به ۲۵ سال زندان محکوم شد

غول ارز دیجیتال به ۲۵ سال زندان محکوم شدبه گزارش همشهری آنلاین و به نقل از یورونیوز، قاضی دادگاه ناحیه منهتن ایالات متحده قاضی کاپلان در حکم خود آورده است: «متهم ده‌ها هزار نفر و شمار بسیاری از شرکت‌ها را در چندین قاره در طول چندین سال قربانی کرد.
او از مشتریانی که پول را به او سپرده بودند دزدی کرد، به سرمایه‌گذاران دروغ گفت و اسناد ساختگی را برای وام‌دهندگان فرستاد. او میلیون‌ها دلار کمک‌های غیرقانونی را به سیستم سیاسی ما تزریق کرد و به مقامات خارجی رشوه می‌داد. هر یک از این جرایم مستحق مجازات سنگین است.»
دادستان‌ها پیش‌تر گفته بودند که آقای بنکمن-فرید بیش از ۱۰ میلیارد دلار جهت تلاش برای نفوذ و تسلط در صنعت جدید رمز ارزها هزینه کرده و به طور غیرقانونی از پول سپرده‌گذاران صرافی اف‌تی‌ایکس برای پوشش این مخارج استفاده کرده است.
به گفته دادستان‌ها، این سوءاستفاده‌ها شامل خرید هواپیماهای خصوصی و املاک لوکس در دریای کارائیب و رشوه به مقامات چینی می‌شده است.
بنابر حکم دادگاه، در نتیجه اقدامات رئیس سابق صرافی اف‌تی‌ایکس مشتریان حدود ۸ میلیارد دلار، سرمایه‌گذاران ۱.۷ میلیارد دلار و وام‌ده..

۲۴فروردین
لورس :سقوط بیت‌کوین و اتریوم | قیمت جدید انواع ارزهای دیجیتال

لورس :سقوط بیت‌کوین و اتریوم | قیمت جدید انواع ارزهای دیجیتال

سقوط بیت‌کوین و اتریوم | قیمت جدید انواع ارزهای دیجیتالبه گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، ارزهای رمزپایه اصلی با زیان معامله شدند و بیت‌کوین و اتریوم به ترتیب بیش از چهار و پنج درصد سقوط کردند.
دومین ارز دیجیتال بزرگ برخی از سودهای هفته گذشته را حذف کرد، زیرا سرمایه‌گذاران همچنان به این فکر می‌کردند که آیا شانسی برای تایید صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) در اواخر ماه مه وجود دارد یا خیر.
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده (SEC) تا ۲۳ ماه مه فرصت دارد تا تصمیم بگیرد که آیا درخواست‌های ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف را تایید کند یا خیر.
به نقل از مارکت، اتریوم در ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر به وقت شرقی ۵.۶۰ درصد کاهش یافت و به ۳۴۴۷ دلار رسید. در همان زمان، بیت‌کوین ۴.۲۶ درصد کاهش یافت و ۶۸ هزار و ۳۳۵ دلار فروخته شد.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۲ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۵.۹۲ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۱۹ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۳۶ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.
غول ارز د..

۲۴فروردین
لورس :دیگر به رفیق هم نمی‌شود اعتماد کرد | سرقت ۵۰۰ میلیون تومانی یک مرد از دوستش

لورس :دیگر به رفیق هم نمی‌شود اعتماد کرد | سرقت ۵۰۰ میلیون تومانی یک مرد از دوستش

دیگر به رفیق هم نمی‌شود اعتماد کرد | سرقت ۵۰۰ میلیون تومانی یک مرد از دوستشبه گزارش همشهری آنلاین، علی‌اکبر مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قشم اظهار کرد: در پی مراجعه و اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت مقداری ارز دیجیتال از کیف پول وی، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد مقداری ارز دیجیتال به ارزش ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال توسط فردی ناشناس از کیف پول دیجیتال مالباخته به سرقت رفته است.
مرادی بیان کرد: با بررسی‌های همه جانبه و تلاش بی‌وقفه کارشناسان پلیس فتا و انجام اقدامات تخصصی و پلیسی، سارق شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه بازداشت شد.
وی افزود: مشخص شد سارق مورد نظر یکی از دوستان شاکی بوده که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت داشته و با سوء‌استفاده از اعتماد مالباخته با ترفند اعتمادسازی و سوء‌استفاده از غفلت وی اقدام به برداشت ارز از کیف پول دیجیتال وی کرده است.
منبع: ایران

۲۴فروردین
لورس :بیت‌کوین ارزش ۷۰ هزار دلاری خود را پس می‌گیرد؟ | آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

لورس :بیت‌کوین ارزش ۷۰ هزار دلاری خود را پس می‌گیرد؟ | آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

بیت‌کوین ارزش ۷۰ هزار دلاری خود را پس می‌گیرد؟ | آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهانبه گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، پیش‌بینی شده بود که قیمت بیت‌کوین در آخر هفته از ۶۸ هزار دلار به ۷۰هزار دلار برسد و همانطور که انتظار می‌رفت، قیمت بیت‌کوین در زمان نگارش این مطلب به ۶۹هزار و ۶۵۲ دلار افزایش یافته و با پیش‌بینی آن همراه شده است.
بیت‌کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، همانطور که انتظار می‌رفت، به حدود ۷۰ هزار دلار بازگشته است. علاوه بر این، با این افزایش، آلت‌کوین‌ها نیز رسیدن به اوج‌های جدید را آغاز کرده‌اند. اگرچه داده‌های صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین طی روز جمعه عملکرد مطلوبی نشان ندادند، اما مشخص شد که بهبود تقاضا ادامه دارد.
انتظار می‌رود که نگرانی بازار رمزارزها نسبت به داده‌های تورم ماه مارس ادامه یابد. داده‌های ۲ ماه اول سال، اعضای فدرال رزرو را مضطرب نکرد، اما تداوم ارقام بالای تورم، رویدادی منفی برای کاهش نرخ بهره خواهد بود که به نیمه دوم سال موکول شده است.
با نگاهی مثبت، اگر تورم در ماه مارس کاهش پیدا کند و احساسات اوایل سال را تغییر دهد، از انتظا..

۲۴فروردین
لورس :چگونه بیت کوین خود را به ریال تبدیل کنیم؟ استراتژی‌های برتر در ۲۰۲۴

لورس :چگونه بیت کوین خود را به ریال تبدیل کنیم؟ استراتژی‌های برتر در ۲۰۲۴

تبدیل بیت کوین به ارز فیات در عصر حاضر و با وجود تکنولوژی‌ها و صرافی‌های متعدد، کار دشواری نیست. اما همین موضوع به ظاهر ساده، برای کاربران ایرانی تبدیل به دغدغه شده است. بله؛ تبدیل بیت کوین به پول تومان و ریال، اتصال مستقیم به استخرهای استخراج بیت کوین با تسویه تومانی و فروش بیت کوین با دریافت پول نقد در ایران موضوعی مبهم برای اکثر افراد است. اما جای نگرانی وجود ندارد. کاربران ایرانی حوزه کریپتوکارنسی نیز به راحتی می‌توانند بیت کوین خود را به پول نقد تبدیل کنند. ما در این مقاله آموزش نحوه تبدیل بیت کوین به ریال و تمام نکات مهم و ضروری در این فرایند را مورد بررسی قرار می‌دهیم، با پول نو همراه باشید.
بیت کوین چیست؟ ۰ تا ۱۰۰ پادشاه ارزهای دیجیتال
روش‌های تبدیل بیت کوین به ریال بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال و پادشاه رمزارزها شناخته می‌شود. ریال نیز یک نوع ارز فیات است. یعنی این ارز توسط دولت صادر شده تا یک دارایی قانونی برای افراد آن کشور باشد. ارز فیات بر اساس میزان عرضه و تقاضا و همچنین ثبات دولت صادرکننده آن ارزش‌گذاری شده‌اند. حال قرار است به عنوان یک کاربر ایرانی راه‌های تبدیل..