تاریخ : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ Wednesday, 4 October , 2023

اخبار ارز دیجیتال | سایت خبری ارزهای دیجیتال لورس

۱۰مهر
لورس :واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

لورس :واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

بازار ارزهای دیجیتال به دلیل ماهیت نوسانی خود از بهترین مارکت‌ها برای کسب سودهای کوتاه مدت است، کافی است نگاهی به نقشه بازار ارز دیجیتال بیاندازید و نوسانات جذاب دارایی‌های دیجیتال مختلف در طی یک هفته را بررسی کنید. در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار ارز دیجیتال در بازار وجود دارند که البته همه آن‌ها هم ارزشمند نیستند. اما در این بین می‌توان ارزهایی را هم پیدا کرد که حجم معاملات خوبی داشته و نوسان گیری از آن‌ها، سودهای خوبی به همراه داشته باشد.
اما قبل از شروع می‌خواهیم روی چند نکته مهم تاکید کنیم:
مدیریت سرمایه را رعایت کنید؛ هرگز تمام دارایی خود را روی یک پروژه سرمایه گذاری نکنید. توجه داشته باشید که همانقدر که سودهای این بازار جذاب است، ضررهای آن نیز می‌تواند ویرانگر باشد. جو حاکم بر بازار، شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال و ارزش کل مارکت را قبل از شروع سرمایه گذاری در نظر بگیرید. این شاخص‌ها می‌توانند در تصمیم‌های سرمایه گذاری شما بسیار موثر باشند. آخرین و شاید مهم‌ترین نکته؛ تحلیل بیت کوین و همچنین تحلیل اتریوم را حتما دنبال کنید. آلت کوین‌ها شدیدا تحت تاثیر روند بیت کوین و اتریوم هستند و ..

۱۰مهر
لورس :آیا “آپتوبر” بیت کوین موجب افزایش توکن های MKR،AAVE، INJ و RUNE خواهد شد؟

لورس :آیا “آپتوبر” بیت کوین موجب افزایش توکن های MKR،AAVE، INJ و RUNE خواهد شد؟

آیا “آپتوبر” بیت کوین موجب افزایش توکن های MKR،AAVE، INJ و RUNE خواهد شد؟ اخبارآلت کوینارز رمزپایه توسط حسام شایق آخرین به روز رسانی ۲ اکتبر ۲۰۲۳ ۰ ۴۳ اشتراک بیت کوین پس از رشد حدود ۸۰ درصدی در دو سه ماهه اول سال ۲۰۲۳، در سه ماهه سوم منتهی به سپتامبر تقریبا ۱۱ درصد کاهش یافت. اما روزنه امیدی برای خریداران وجود دارد، زیرا شمع ماهانه این ارز در ماه سپتامبر برای اولین بار پس از سال ۲۰۱۶، سبز بسته شد.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین
ماه اکتبر شروع شده و این ماه معمولا برای بیت کوین صعودی بوده و خریداران در این ماه سعی خواهند کرد تا از این فرصت استفاده کنند. براساس داده های شرکت کوین گلس، این ارز از سال ۲۰۱۳ تاکنون فقط دو ماه اکتبر (۲۰۱۴ و ۲۰۱۸) بازده منفی داشته است. البته، هیچ تضمینی وجود ندارد که تاریخ تکرار شود، اما معامله گران می توانند از این داده ها برای تعیین استراتژی های خود استفاده کنند.
ثبات اخیر بیت کوین نیز علاقه به آلت کوین ها..

۱۰مهر
لورس :چین لینک در بازه زمانی هفتگی مطابق الگوی گوه حرکت می کند

لورس :چین لینک در بازه زمانی هفتگی مطابق الگوی گوه حرکت می کند

صفحه اصلی » آخرین اخبار ارز دیجیتال » چین لینک در بازه زمانی هفتگی مطابق الگوی گوه حرکت می کند چین لینک در بازه زمانی هفتگی مطابق الگوی گوه حرکت می کند ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۲ چین لیک یک الگوی گوه نزولی صعودی را در بازه زمانی هفتگی مشاهده کرده است که منجر به افزایش ۱۴ درصدی در هفته گذشته شده است. قیمت آن در حال حاضر ۷.۴۱۸ دلار با حجم ۲.۷۰ میلیون دلار است. جامعه کریپتو در حال نظارت بر بازار برای تغییرات و فرصت‌های بالقوه است. طبق اخبار ارز دیجیتال، در نمودار روزانه، سطوح قیمت کلیدی شامل مقاومت ۹.۰۶۶ دلار، ۹.۹۵۷ دلار و ۱۲.۴۹۴ دلار و حمایت در ۶.۵۴۹ دلار، ۴.۹۰۱ دلار و ۲.۳۸۵ دلار است. RSI نشان می دهد که چین لینک بیش از حد خریداری شده است، که نشان دهنده یک اصلاح بالقوه قیمت است. MACD حرکت نزولی احتمالی را نشان می دهد.
پا این حال، به نقل از کریپتو نیوز، Chainlink در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه خود (۵۰ EMA) معامله می شود که نشان دهنده یک روند صعودی کوتاه مدت است. چین لینک با مقاومت ۸.۲۵۳ دلاری مواجه است و شکست بالاتر از این سطح می‌ تواند منجر به حرکت صعودی بیشتر شود. در حال..

۱۰مهر
لورس :رالی ناگهانی و عجیب بیت کوین و اتریوم به چه دلیل بود؟!

لورس :رالی ناگهانی و عجیب بیت کوین و اتریوم به چه دلیل بود؟!

صفحه اصلی » آخرین اخبار ارز دیجیتال » رالی ناگهانی و عجیب بیت کوین و اتریوم به چه دلیل بود؟! رالی ناگهانی و عجیب بیت کوین و اتریوم به چه دلیل بود؟! ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۲ در چند ساعت اخیر بیت کوین افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و به رقم چشمگیر ۲۸۰۰۰ دلار رسید. تنها در چند لحظه، BTC شاهد افزایش ۳ درصدی بود که در نتیجه منجر به افزایش سایر ارزهای دیجیتال جایگزین نیز شد.
در همین حال، اتریوم نیز افزایش روزانه ۳ درصدی را مشاهده کرد که باعث شد قیمت آن به ۱۷۵۰ دلار صعود کند.
در حال حاضر، طبق اخبار میهن سیگنال، شاخص ترس و طمع در سطح “خنثی” قرار دارد و ۴۸ امتیاز کسب کرده است.
جالب اینجاست که به نظر می رسد جهش اخیر منجر به انحلال یک بورس ۳۰ میلیون دلاری شده است.
به نقل از bitcoinsistemi، دلیل دقیق این افزایش ناگهانی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال همچنان نامشخص است.
منبع:bitcoinsistemi اشتراک گذاری: ۰ نفر این مطلب را پسندید. مجموع آرا ۰ برای این مطلب رای ثبت نشده اولین رای دهنده باش! آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ رای شما ثبت شد! بلی خیر اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی د..

۱۰مهر
لورس :صعود بیت کوین گیت را برای ورود به ۳۱۰۰۰ دلار باز کرد!

لورس :صعود بیت کوین گیت را برای ورود به ۳۱۰۰۰ دلار باز کرد!

صفحه اصلی » آخرین اخبار ارز دیجیتال » صعود بیت کوین گیت را برای ورود به ۳۱۰۰۰ دلار باز کرد! صعود بیت کوین گیت را برای ورود به ۳۱۰۰۰ دلار باز کرد! ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۲ قیمت بیت کوین در چند ساعت گذشته بیش از ۳.۵۷ درصد افزایش یافته است و به بالای ۲۸۰۰۰ دلار رسیده و امکان افزایش به ۳۱۰۰۰ دلار را فراهم کرده است. BTC همچنین از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود فراتر رفته است که یک علامت صعودی است.
به نقل از کوین گیپ، شاخص ها نشان می دهد که سرمایه گذارانی که BTC را در ۱۲ تا ۱۸ ماه گذشته خریداری کرده اند به نقطه سربه سر رسیده اند. این نشان دهنده اعتماد به پتانسیل بلندمدت بزرگترین ارز دیجیتال است. با این حال، گروه ۶ تا ۱۲ ماهه UTXO به طور فعال در صرافی ها می فروشد که نشان دهنده سطوح مختلف اطمینان در مسیر آینده بیت کوین است.
منبع:کوین گیپ اشتراک گذاری: ۰ نفر این مطلب را پسندید. مجموع آرا ۰ برای این مطلب رای ثبت نشده اولین رای دهنده باش! آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ رای شما ثبت شد! بلی خیر اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات م..

۱۰مهر

لورس :رشد zkEVM پالیگان و داستان‌های مرتبط با آن

مجموع ارزش قفل شده zkEVM پالیگان تنها در یک هفته ۲۳% افزایش یافت و اکنون به ۱۳۰ میلیون دلار سپرده با ۴۴۴۰۰۰ آدرس منحصر به فرد رسیده است.
خلاصه‌ی خبر zkEVM پالیگان از ۱۳۰ میلیون دلار سپرده عبور کرده که نشان‌دهنده‌ی افزایش پذیرش آن است. TVL در هفته‌ی گذشته شاهد افزایش امیدوارکننده‌ی بیش از ۲۳ درصدی بود. رشد و پذیرش zkEVM پالیگان zkEVM پالیگان در حال افزایش است و تنها در یک هفته با رشد ۲۳ درصدی TVL از مرز ۱۳۰ میلیون دلار عبور کرده است. آدرس‌های منحصر به فرد نیز از ۴۴۴ هزار فراتر رفته که نشان‌دهنده‌ی افزایش پذیرش است.
چالش‌های zkEVM در حالی که zkEVM امیدوارکننده ظاهر شده است، همچنان از رقبایی مانند zkSync Era و Starknet عقب‌تر است. کاهش اخیر در میزان مصرف روزانه‌ی گس و معیارهای تراکنش، نشان‌دهنده‌ی فضایی برای بهبود و پیشرفت است.
zkEVM در مقابل رقبا: بررسی تفاوت‌ها وقتی zkEVM را با رقبای خود مقایسه می‌کنیم، تفاوت‌های قابل توجهی را می‌بینیم. رقبا، به ویژه استارک‌نت، از نظر آدرس‌های فعال روزانه و حجم تراکنش‌ها دست بالا را دارند. Starknet همچنین در TVL و تولید کارمزد پیشتاز است.
ثبات قیمت ..

۱۰مهر

لورس :میلیاردها توکن SHIB از بین رفت: سوزاندن عظیم شیبا اینو در سپتامبر!

در ماه سپتامبر ۲۰۲۳، ۲٫۳ میلیارد توکن SHIB به ارزش ۱۷۱۷۳ دلار برای همیشه سوزانده شد. طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت شیبا ۳% افزایش یافت.
خلاصه‌ی خبر در ماه سپتامبر، ۲٫۳ میلیارد توکن SHIB به ارزش ۱۷۱۷۳ دلار از گردش خارج شد. قیمت SHIB یک حرکت کوچک زیر ۷% داشت و ماه را با ۰٫۰۰۰۰۰۷۵ دلار به پایان رساند. دو کیف پول غیرفعال، برداشت قابل توجهی دریافت کردند. در نتیجه، نهنگ‌هایی با بیش از ۵۰۰۰۰۰ دلار در SHIB به وجود آمد. افزایش سوختن SHIB در ماه سپتامبر، ۲٫۳ میلیارد توکن SHIB به ارزش ۱۷۱۷۳ دلار از گردش ناپدید شد. این میزان، نسبت به ماه آگوست که ۵٫۷ میلیارد SHIB به ارزش ۴۵۸۹۹ دلار سوزانده شد، تفاوت زیادی دارد.
نوسانات قیمت و نهنگ‌های در حال ظهور در ۲۴ ساعت گذشته، SHIB شاهد افزایش ۳ درصدی قیمت و افزایش ۵۰ درصدی حجم معاملات بود و حجم معاملات آن به ۹۹ میلیون دلار رسید. سپتامبر با معامله‌ی SHIB با ۰٫۰۰۰۰۰۷۵ دلار به پایان رسید که حرکت کمی را نشان می‌داد. علاوه بر این، پس از حذف دائمی ۱۶۴ میلیون توکن SHIB، نرخ سوختن تا ۱۰۰۰% افزایش یافت. کیف‌پول‌های غیرفعال قبلی برداشت‌های قابل‌توجهی از SHIB دریافت کردند و ..

۱۰مهر

لورس :انتقال ۱۶٫۷۵ میلیون دلاری هکر FTX و ترس از فروش قریب‌الوقوع

انتقال اخیر ۱۶٫۷۵ میلیون دلاری ETH هکر FTX نگرانی در مورد فروش قریب‌الوقوع را افزایش می‌دهد و مسیر صعودی اتریوم را مورد تردید قرار می‌دهد.
خلاصه‌ی خبر نقل و انتقالات غیرمعمول نشانه‌ی فروش احتمالی است و سرمایه‌گذاران را در نگران می‌کند. هکر FTX با توکن‌های ETH به ارزش ۱۶٫۷۵ میلیون دلار دوباره ظاهر شد. جامعه مشتاق است ببیند آیا مسیر ETH تغییر خواهد کرد یا خیر. انتقال ۱۶٫۷۵ میلیون دلاری ETH نگرانی‌های فروش را برانگیخته است یک هکر معروف کریپتو ۰x3e957، بازگشته و باعث ایجاد سؤالاتی در مورد برنامه‌های خود شده است. نقل و انتقالات غیرمعمول اخیر به ارزش ۱۶٫۷۵ میلیون دلار ETH از آدرس این هکر، سرمایه‌گذاران را نگران کرده است.
آیا هکر FTX منتظر فرصت مناسب است؟ این انتقال در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳، این سوال را مطرح می‌کند: آیا این هکر به صورت استراتژیک اقدامات خود را زمان‌بندی می‌کند و منتظر قیمت مناسب اتریوم برای تخلیه‌ی توکن‌های خود است؟ داده‌های Spotonchain بازگشت هکر پس از ماه‌ها عدم فعالیت را نشان می‌دهد.
افزایش ترس از فروش: نقل و انتقالات هکر، روند صعودی را زیر سوال می‌برد این هکر دو انتقال جداگا..

۱۰مهر

لورس :افزایش کاربران فعال Uniswap چه تاثیری بر قیمت UNI دارد؟

Uniswap با افزایش تعداد کاربران روزانه، ۳۰۰ میلیون سوآپ و افزایش علاقه به شبکه، در بازار راکد ارزهای دیجیتال درخششی دارد که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.
خلاصه‌ی خبر Uniswap شاهد افزایش شدید کاربران فعال روزانه در ماه سپتامبر بود که نشان‌دهنده‌ی علاقه فزاینده به صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) بود. تکمیل ۳۰۰ میلیون سوآپ بر اهمیت Uniswap در تجارت غیرمتمرکز تأکید می‌کند. قیمت توکن UNI در ۲۴ ساعت گذشته ۳٫۸% افزایش یافته است. رشد قابل توجه یونی‌سواپ یونی‌سواپ (UNI) در میان آشفتگی بازار کریپتو به خوبی عملکرد درخشانی دارد. با وجود فراز و نشیب‌های سپتامبر، Uniswap رشد قابل توجهی را نشان داده است. داده‌های Token Terminal در ۳۰ سپتامبر، افزایش تعداد کاربران فعال روزانه را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده‌ی افزایش علاقه به صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) و پروتکل Uniswap است. به طور همزمان، Uniswap با تکمیل بیش از ۳۰۰ میلیون سوآپ به نقطه‌ی عطفی بزرگ دست یافت و نقش اساسی خود را در تجارت غیرمتمرکز و ارائه نقدینگی در دنیای ارزهای دیجیتال به رخ کشید.
گسترش شبکه و علائم مثبت بازار رشد Uniswap فقط مربوط به تعداد کاربر..