تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ Thursday, 29 February , 2024
0

لورس :مدیران ارزهای دیجیتال می گویند: بیت کوین در روند صعودی قرار دارد و قیمت آن می تواند به ۱۰۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۴ برسد

  • کد خبر : 2633019
  • ۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۷
لورس :مدیران ارزهای دیجیتال می گویند: بیت کوین در روند صعودی قرار دارد و قیمت آن می تواند به ۱۰۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۴ برسد
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

مدیران ارزهای دیجیتال می گویند: بیت کوین در روند صعودی قرار دارد و قیمت آن می تواند به ۱۰۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۴ برسد اخباربیت کوین توسط سحر شریفی آخرین به روز رسانی ۶ دسامبر ۲۰۲۳ ۰ ۹۲ اشتراک مدیران ارزهای دیجیتال ، پیش بینی می کنند که بیت کوین در شروع یک روند صعودی جدید قرار دارد و امیدوارند که رکوردهای جدید برای بیت کوین در سال ۲۰۲۴ بالای ۱۰۰۰۰۰ دلار ثبت شود. هیجان در مورد تصویب ETF بیت کوین در ایالات متحده در سال آینده و همچنین هاوینگ بیت کوین باعث افزایش قیمت ارزهای دیجیتال شده است. بسیاری از مفسران نیز نتیجه گیری پرونده FTX و توافق بایننس با وزارت دادگستری ایالات متحده را به عنوان حل و فصل دو موضوع برجسته می دانند که بازار را درگیر کرده بود. بیت کوین امسال بیش از ۱۲۰ درصد رشد داشته است، و بسیاری نسبت به ادامه این روند افزایشی تا سال ۲۰۲۴ خوش بین هستند.
پاسکال گوتیه، مدیرعامل لجر، هفته گذشته در مصاحبه ای به CNBC گفت:
احساس می شود که ۲۰۲٫٫

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

مدیران ارزهای دیجیتال می گویند: بیت کوین در روند صعودی قرار دارد و قیمت آن می تواند به ۱۰۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۴ برسد اخباربیت کوین توسط سحر شریفی ۰ ۹۲ اشتراک

  • مدیران ارزهای دیجیتال ، پیش بینی می کنند که بیت کوین در شروع یک روند صعودی جدید قرار دارد و امیدوارند که رکوردهای جدید برای بیت کوین در سال ۲۰۲۴ بالای ۱۰۰۰۰۰ دلار ثبت شود.
  • هیجان در مورد تصویب ETF بیت کوین در ایالات متحده در سال آینده و همچنین هاوینگ بیت کوین باعث افزایش قیمت ارزهای دیجیتال شده است.
  • بسیاری از مفسران نیز نتیجه گیری پرونده FTX و توافق بایننس با وزارت دادگستری ایالات متحده را به عنوان حل و فصل دو موضوع برجسته می دانند که بازار را درگیر کرده بود.

بیت کوین امسال بیش از ۱۲۰ درصد رشد داشته است، و بسیاری نسبت به ادامه این روند افزایشی تا سال ۲۰۲۴ خوش بین هستند.

پاسکال گوتیه، مدیرعامل لجر، هفته گذشته در مصاحبه ای به CNBC گفت:

احساس می شود که ۲۰۲۳ سالی بود برای آماده شدن برای روند صعودی که هنوز در راه است. اما این احساسات برای سالهای ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ بسیار امیدوارکننده است.

آخرین رکورد این ارز دیجیتال با نزدیک به ۶۹۰۰۰ دلار در نوامبر ۲۰۲۱ ثبت شد.

از آن زمان، صنعت کریپتو با مشکلات متعددی از سقوط ارزها و پروژه ها گرفته تا ورشکستگی و محاکمه های جنایی مواجه شده است. FTX که زمانی یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های جهان بود، پس از اینکه در هفت فقره کلاهبرداری مجرمانه مجرم شناخته شد، سام بنکمن فرید به بیش از ۱۰۰ سال زندان محکوم شد.

در همین حال، چانگ‌پنگ ژائو به اتهامات جنایی اعتراف کرد و به عنوان بخشی از توافق ۴٫۳ میلیارد دلاری با وزارت دادگستری ایالات متحده، از سمت مدیرعاملی شرکت کنار رفت.

بسیاری در این صنعت پایان یافتن این دو پرونده را به عنوان یک خط کشی در مورد مسائلی که بازار کریپتو را تحت تأثیر قرار داده است، می بینند.

مارکوس، رهبر سابق پروژه شکست خورده دیم استیبل کوین فیس بوک ، اکنون روی فناوری بهبود بیت کوین به عنوان یک شبکه پرداخت کار می کند.

اکنون که این مسائل مطرح شده است، سرمایه گذاران بر روی آنچه صنعت به عنوان تحولات مثبت می بیند متمرکز شده اند. اولین مورد، هیجان فزاینده ای است که ممکن است به زودی یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین یا ETF تایید شود. این می‌تواند سرمایه‌گذاران سنتی بزرگ‌تری را وارد کند که قبلاً نمی‌خواستند از کریپتو استفاده کنند.

گوته گفت:

«من فکر می‌کنم ETF واقعاً این است که بیت کوین در حال تبدیل شدن به جریان اصلی است و این همان چیزی است که مردم منتظر آن بودند.

توسعه دوم، هاوینگ بیت کوین است که هر چهار سال یکبار انجام می شود و برای می ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است. هاوینگ زمانی است که ماینرها، که نهادهایی هستند که از شبکه بیت کوین حمایت می کنند، پاداش کارشان به نصف کاهش می یابد. این محدودیت عرضه بیت کوین را حفظ می کند و اغلب عاملی در پشت سر گذاشتن رشد جدید است.

ویجی آیار، معاون بازارهای بین‌المللی در صرافی ارزهای دیجیتال CoinDCX، به CNBC گفت:

تعدادی از فعالان بازار مدتی پس از هاوینگ انتظار یک روند صعودی را دارند، اما با توجه به اخبار ETF، ما به خوبی می‌توانیم پیش از این روند صعودی داشته باشیم و بیشتر سرمایه‌گذاران در حاشیه باشند.

بیت کوین ۱۰۰۰۰۰ دلار؟

در حال حاضر برخی از فراخوان های جسورانه برای بیت کوین در سال ۲۰۲۴ وجود داشته است.

استاندارد چارتر ( Standard Chartered ) که در ماه آوریل اعلام کرد که بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

طبق داده‌های CoinDesk، این به معنای افزایش تقریباً ۱۶۰ درصدی از قیمت در حدود ۳۸۴۱۳ دلار است.

ماتریکس پورت( Matrixport ) که خود را به‌عنوان یک شرکت خدمات مالی ارز دیجیتال معرفی می‌کند، هفته گذشته یادداشتی منتشر کرد مبنی بر اینکه بیت‌کوین تا آوریل ۲۰۲۴ به ۶۳۱۴۰ دلار و تا پایان سال آینده به ۱۲۵۰۰۰ دلار خواهد رسید.

ماتریکس پورت در گزارش خود گفت:

بر اساس مدل تورم ما، انتظار می‌رود که محیط کلان یک باد قوی برای ارزهای دیجیتال باقی بماند. کاهش دیگری در تورم پیش‌بینی می‌شود که فدرال رزرو را وادار می‌کند تا احتمالاً کاهش نرخ بهره را آغاز کند.

مدیر عامل لجر می گوید که روند صعودی بیت کوین آغاز شده است.

بسیاری از مفسران کاهش سیاست پولی را حمایتی برای بیت کوین می دانند که به عنوان دارایی پرخطر تلقی می شود. در همین حال، برخی بیت کوین را نوعی دارایی «پناهگاه امن» برای سرازیر شدن پول در زمان‌های درگیری‌های ژئوپلیتیکی می‌دانند.

وقتی از گوتیه پرسیده شد که آیا بیت کوین در سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید، گفت ”شاید”، اما از ارائه پیش بینی قیمت خودداری کرد.

او گفت: «آنچه می‌بینیم پایه‌های قوی است.

عیار گفت: که قیمت بیت کوین در حال «تثبیت» زیر «سطح کلیدی» ۳۸۰۰۰ دلار است که برای بیت کوین صعودی است. به گفته وی، هنگامی که این سطح شکسته شود، بیت کوین می تواند در مرحله بعدی بین ۴۵۰۰۰ تا ۴۸۰۰۰ دلار افزایش یابد.

با این حال، او هشدار داد که این تجمع، که تا حد زیادی بر اساس انتظارات از تایید ETF ساخته شده است، ممکن است در صورت رد مجدد آن توسط تنظیم کنندگان قوانین، شکست بخورد.

او گفت: «رد کردن کامل ETF می‌تواند این دوره را نیز خراب کند، بنابراین قطعاً باید به آن توجه کرد.

منبع cnbc بیت کوینصندوق قابل معامله در بورسماتریکس پورت ۰ ۹۲ اشتراک سحر شریفی

مقاله قبلی

افزایش بیش از ۸۰۰ درصدی توکن ORDI در یک ماه

مقاله بعدی

معرفی ۸ آلت کوین برتر دارای پتانسیل رشد توسط یک تحلیلگر بازار

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2633019

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 14در انتظار بررسی : 14انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها