تاریخ : یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲ Sunday, 24 September , 2023
1

لورس :تحلیل ارز دیجیتال (۲۶ شهریور ۱۴۰۲)

 • کد خبر : 2605779
 • ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۷:۳۵
لورس :تحلیل ارز دیجیتال (۲۶ شهریور ۱۴۰۲)
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

تحلیل ارز دیجیتال (۲۶ شهریور ۱۴۰۲) تحلیل ارز دیجیتال به‌صورت روزانه، در راستای ارائه نمودار، سیگنال و انجام معاملات به‌صورت روزمره توسط تریدرها و تحلیل‌گران حوزه کریپتو انجام می‌شود و در بسیاری از موارد، در دسترس عموم قرار می‌گیرد.
تریدرهای حرفه‌ای برای کسب سود از بازار رمز ارزها با استفاده از روش‌های تحلیلی مختلف، خطرات و ریسک‌های سرمایه‌گذاری خود را کاهش داده و به حداقل می‌رسانند.
در راستای ارائه نمودار، سیگنال و انجام معاملات به‌صورت روزمره توسط تریدرها و تحلیل‌گران حوزه کریپتو انجام می‌شود و در بسیاری از موارد، در دسترس عموم قرار می‌گیرد.
تریدرهای حرفه‌ای برای کسب سود از بازار رمزارزها با استفاده از روش‌های تحلیلی مختلف، خطرات و ریسک‌های سرمایه‌گذاری خود را کاهش داده و به حداقل می‌رسانند.
تحلیل برترین ارزهای دیجیتال قیمت بیت کوین در تایم ۴ ساعت در محدوده قیمتی ۲۶۵۰۰ دلار قرار دارد. واکنش به حمایت ۲۶۴۰۰ دلار، می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت محدوده خط روند ترسیم شده شود. پس از آن ممکن است با اصلاح تا حمایت ۲۶۱۷۰ دلار روبه‌رو شود.
قیمت اتریوم پس از شکست خط رون..

فهرست مطالب

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

تحلیل ارز دیجیتال (۲۶ شهریور ۱۴۰۲)

تحلیل ارز دیجیتال به‌صورت روزانه، در راستای ارائه نمودار، سیگنال و انجام معاملات به‌صورت روزمره توسط تریدرها و تحلیل‌گران حوزه کریپتو انجام می‌شود و در بسیاری از موارد، در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

تریدرهای حرفه‌ای برای کسب سود از بازار رمز ارزها با استفاده از روش‌های تحلیلی مختلف، خطرات و ریسک‌های سرمایه‌گذاری خود را کاهش داده و به حداقل می‌رسانند.

در راستای ارائه نمودار، سیگنال و انجام معاملات به‌صورت روزمره توسط تریدرها و تحلیل‌گران حوزه کریپتو انجام می‌شود و در بسیاری از موارد، در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

تریدرهای حرفه‌ای برای کسب سود از بازار رمزارزها با استفاده از روش‌های تحلیلی مختلف، خطرات و ریسک‌های سرمایه‌گذاری خود را کاهش داده و به حداقل می‌رسانند.

تحلیل برترین ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین در تایم ۴ ساعت در محدوده قیمتی ۲۶۵۰۰ دلار قرار دارد. واکنش به حمایت ۲۶۴۰۰ دلار، می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت محدوده خط روند ترسیم شده شود. پس از آن ممکن است با اصلاح تا حمایت ۲۶۱۷۰ دلار روبه‌رو شود.

قیمت اتریوم پس از شکست خط روند ترسیم شده با رشد تا محدوده قیمتی ۱۶۵۳ دلار روبه‌رو شد. در محدوده فعلی، درصورت تثبیت بر حمایت ۱۶۲۵ دلار، ممکن است با پولبک، مجدد به سمت مقاومت ۱۶۵۷ دلار حرکت کند.

قیمت تتر در محدوده قیمتی ۵۰۲۰۰ تومان قرار دارد. واکنش به خط روند ترسیم شده می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت مقاومت ۵۰۴۰۰ تومان شود. درغیراین‌صورت اصلاح تا حمایت ۵۰۰۰۰ تومان محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال هولو شنبه ۲۶ شهریور

ارز دیجیتال هولو در یک کانال نزولی قرار دارد. با توجه به محدوده قیمتی فعلی ( ۰٫۰۰۱۰۶ دلار)، ممکن است با تثبیت، به سمت محدوده ۰٫۰۰۱۰۹ دلار حرکت کند. درغیراین‌صورت اصلاح تا ۰٫۰۰۱۰۲۳ دلار محتمل است.

بخوانید  همه چیز درباره طرح کاتالیزور پروژه کاردانو و اهمیت آن
نمودار ۴ ساعت هولو

تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین چهارشنبه ۲۲ شهریور

دوج کوین در محدوده لول ۰٫۶۱ فیبوناچی قرار دارد ( قیمت ۰٫۰۶۰ دلار). واکنش به این لول می‌تواند منجربه پولبک به اوردربلاک و قیمت ۰٫۰۶۲ دلار شود. اما درصورت شکست این محدوده حمایتی انتظار اصلاح تا محدوده قیمتی ۰٫۵۸۴ دلار وجود دارد.

تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین چهارشنبه 22 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت دوج کوین

تحلیل ارز دیجیتال اومیسه گو سه شنبه ۲۱ شهریور

اومیسه گو در کانال نزولی قرار دارد. با توجه به کندل آخر، اصلاح تا محدوده حمایت ۰٫۴۲ دلار و پس از آن حرکت قیمتی به سمت سقف کانال ترسیم شده ( محدوده قیمتی ۰٫۴۴ دلار ) محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال اومیسه گو سه شنبه 21 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت اومیسه گو

تحلیل ارز دیجیتال ماتیک دوشنبه ۲۰ شهریور

قیمت ماتیک درحال‌حاضر ۰٫۵۲ دلار است. واکنش به مقاومت ۰٫۵۱ دلار و حرکت قیمتی به سمت مقاومت ۰٫۵۲ دلار ممکن است شکل بگیرد. درصورت تثبیت در محدوده مقاومت ۰٫۵۲ دلار، باید انتظار حرکت صعودی بیشتری تا محدوده قیمتی ۰٫۵۴ دلار داشته باشیم.

تحلیل ارز دیجیتال ماتیک دوشنبه 20 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت ماتیک

تحلیل ارز دیجیتال وی چین یکشنبه ۱۹ شهریور

وی چین در محدوده قیمتی ۰٫۰۱۵۳۴ دلار قرار دارد. واکنش به خط روند ترسیم شده و حرکت به سمت اوردربلاک مقاومتی پیش‌رو ( محدوده قیمتی ۰٫۰۱۵۶۰ دلار) محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال وی چین یکشنبه 19 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت وی چین

تحلیل ارز دیجیتال سند باکس شنبه ۱۸ شهریور

قیمت ارز دیجیتال سند در محدوده اوردربلاک ۰٫۲۹ دلار قرار دارد. واکنش به خط روند ترسیم شده و حرکت قیمتی به سمت مقاومت ۰٫۳۱ دلار می‌تواند شکل بگیرد. پس از این حرکت قیمتی باید انتظار اصلاح تا محدوده قیمتی ۰٫۲۹۱ دلار را داشته باشیم.

تحلیل ارز دیجیتال سندباکس شنبه 18 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت سند باکس

تحلیل ارز دیجیتال پولکادات سه شنبه ۱۴ شهریور

پولکادات در محدوده فوق‌العاده مهمی قرار دارد. کف فعلی یکی از مهم‌ترین سطوح برای پولکادات است. درصورت واکنش به حمایت ۴٫۱ دلار و خط روند ترسیم شده، می‌توان انتظار پولبک به محدوده مقاومت ۴٫۳ دلار را داشت.درغیراین‌صورت اصلاح تا محدوده کف اوردربلاک سبز رنگ محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال پولکادات سه شنبه 14 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت پولکادات

تحلیل ارز دیجیتال اینجکتیو دوشنبه ۱۳ شهریور

اینجکتیو در محدوده مهم اوردربلاک و تقاطع خط روند ترسیم شده قرار دارد. شکست خط روند، می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت باکس قرمز رنگ مقاومت و قیمت ۷٫۰۵ دلار شود.

بخوانید  هشدار کلاهبرداری: توئیتر و تلگرام پپه هک شده‌اند
تحلیل ارز دیجیتال اینجکتیو دوشنبه 13 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت اینجکتیو

تحلیل ارز دیجیتال پنکیک سواپ یکشنبه ۱۲ شهریور

قیمت پنکیک سواپ در محدوده ۱٫۲۳ دلار قرار دارد. حرکت قیمتی به سمت محدوده حمایت ۱٫۲۲ دلار و پس از آن واکنش به این محدوده، می‌تواند منجربه صعود قیمتی تا محدوده خط روند ترسیم شده (۱٫۲۵ دلار) شود.

تحلیل ارز دیجیتال پنکیک سواپ یکشنبه 12 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت پنکیک سواپ

تحلیل ارز دیجیتال نیر پروتکل شنبه ۱۱ شهریور

نیر پروتکل در روند نزولی قرار دارد. این مورد با خروج از کانال صعودی، تاییدیه داده است. درصورت واکنش نسبت به خط رو.ند ترسیم شده، می‌تواند منجربه حرکت قیمتی تا محدوده مقاومت ۱٫۱۵ دلار شود.

تحلیل ارز دیجیتال نیر پروتکل شنبه 11 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت نیر پروتکل

تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین کش چهارشنبه ۸ شهریور

قیمت بیت کوین کش، همراه بیت کوین، به صورت شارپی صعود داشته است. درصورت واکنش به تقاطع خط روند و حمایت ۲۱۷ دلار، حرکت قیمتی به سمت مقاومت ۲۲۵ دلار محتمل است. البته درصورت شکست خط روند، ممکن است تا محدوده ۲۰۰ دلار نزول قیمتی را تجربه کند.

تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین کش چهارشنبه 8 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت بیت کوین کش

تحلیل ارز دیجیتال مونرو سه شنبه ۷ شهریور

قیمت مونرو در محدوده قیمتی ۱۴۴ دلار قرار دارد. حرکت قیمتی داخل کانال ترسیم شده و واکنش نسبت به خط روند ترسیم شده محتمل است. در این صورت با تاییدیه مناسب می‌توان انتظار تاچ مقاومت ۱۴۸ دلار را داشت. درغیراین‌صورت شکست خط روند و ادامه حرکت در کانال نزولی ترسیم شده محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال مونرو سه شنبه 7 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت مونرو

تحلیل ارز دیجیتال متیک دوشنبه ۶ شهریور

قیمت متیک در محدوده ۰٫۵۵۲ دلار قرار دارد. با توجه به shadow آخرین کندل، می‌توان انتظار حرکت قیمت به سمت محدوده ۰٫۵۵۸ دلار را داشت. پس از این، اصلاح تا حمایت ۰٫۵۴ دلار محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال متیک دوشنبه 6 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت متیک

تحلیل ارز دیجیتال کاردانو یکشنبه ۵ شهریور

قیمت کاردانو در روند نزولی قرار دارد. واکنش به محدوده حمایت ۰٫۲۶ دلار و حرکت قیمتی به سمت محدوده ۰٫۲۶۷ دلار محتمل است. درغیراین‌صورت شکست حمایت فعلی و اصلاح تا تقاطع خط روند ترسیم شده و حمایت ۰٫۲۵ دلار ممکن است رخ دهد.

تحلیل ارز دیجیتال کاردانو یکشنبه 5 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت کاردانو

تحلیل ارز دیجیتال نیر پروتکل شنبه ۴ شهریور

قیمت نیر پروتکل درحال تشکیل روند صعودی است. دقت داشته باشید واکنش به مقاومت ۱٫۲۲ دلارريال می‌تواند منجربه حرمت قیمتی تا خط روند ترسیم شده شود.

بخوانید  هدف بعدی بیت کوین در هفته‌‌ پایانی شهریور | بیت‌کوین 27هزار دلار را می‌بیند؟
تحلیل ارز دیجیتال نیر پروتکل شنبه 4 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت نیر پروتکل

تحلیل ارز دیجیتال بایننس چهارشنبه ۱ شهریور

قیمت بایننس در محدوده مقاومت ۲۱۵ دلار قرار دارد. با توجه به خط روند ترسیم شده و همینطور کلیت چارت بایننس در بلند مدت، واکنش به خط روند و اصلاح تا محدوده ۲۰۵ دلار محتمل است. درغیراین‌صورت و تثبیت بالای محدوده مقاومت فعلی، منجربه حرکت قیمتی به سمت ناحیه ۲۲۰ دلار می‌شود.

تحلیل ارز دیجیتال بایننس چهارشنبه 1 شهریور 1402
نمودار ۴ ساعت بایننس

تحلیل ارز دیجیتال ریپل سه شنبه ۳۱ مرداد

قیمت ریپل در لاین نزولی ترسیم شده درحال نوسان است. واکنش به تقاطع خط روند ترسیم شده و حمایت ۰٫۵۱ دلار، ممکن است موجب حرکت قیمتی تا مقاومت ۰٫۵۵ دلار شود.

تحلیل ارز دیجیتال ریپل سه شنبه 31 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت ریپل

تحلیل ارز دیجیتال ترون دوشنبه ۳۰ مرداد

ترون در محدوده قیمتی ۰٫۰۷ دلار قرار دارد. واکنش به این ناحیه می‌تواند منجربه حرکت قیمتی تا خط روند ترسیم شده شود. درحال‌حاضر نوسان در باکس زرد رنگ محتمل‌ترین حرکت ترون است.

تحلیل ارز دیجیتال ترون دوشنبه 30 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت ترون

تحلیل ارز دیجیتال سوشی یکشنبه ۲۹ مرداد

قیمت سوشی در محدوده ۰٫۵۸ دلار قرار دارد. واکنش نسبت به محدوده حمایت فعلی، می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت مقاومت ۰٫۶۰ دلار شود. درغیراین‌صورت، با توجه به کانال نزولی بلند مدت موجود، اصلاح بیشتر تا میان کانال ترسیم شده محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال سوشی یکشنبه 29 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت سوشی

تحلیل ارز دیجیتال زیلیکا شنبه ۲۸ مرداد

قیمت زیلیکا با دامپی شدید به محدوده قیمتی ۰٫۰۱۶ دلار رسید. با توجه به الگوی امواج الیوت، واکنش نسبت به حمایت فعلی و حرکت به سمت مقاومت ۰٫۰۱۷ دلار دورازانتظار نیست.

تحلیل ارز دیجیتال زیلیکا شنبه 28 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت زیلیکا

تحلیل ارز دیجیتال تون کوین چهارشنبه ۲۵ مرداد

تون کوین در ۲۴ ساعت گذشته جزو Top Gainers بوده است. با توجه به الگوی کاپ کامل شده، واکنش به محدوده مقاومت ۱٫۵۳ دلار و پس از آن اصلاح تا محدوده های حمایت ۱٫۵۰ دلار و ۱٫۴۶ دلار محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال تون کوین چهارشنبه 25 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت تون کوین

تحلیل ارز دیجیتال تراست ولت سه شنبه ۲۴ مرداد

قیمت تراست ولت در ناحیه قیمتی ۰٫۹۳ دلار قرار دارد. اصلاح تا محدوده حمایت ۰٫۹۲ دلار و پس از آن حرکت شارپی به سمت خط روند ترسیم شده (قیمت ۰٫۹۵ دلار) محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال تراست ولت سه شنبه 24 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت تراست ولت

تحلیل ارز دیجیتال فرکس شیر دوشنبه ۲۳ مرداد

فرکس شیر درحال تشکیل روند صعودی است. عبور از محدوده مقاومت فعلی، منجربه حرکت تا قیمت ۶٫۷ دلار می‌شود. درغیراین‌صورت، واکنش به این محدوده، ممکن است منجربه اصلاح تا ۶٫۴ دلار شود.

بخوانید  تزوس چیست؟ هر آنچه باید در مورد تزوس بدانید
تحلیل ارز دیجیتال فرکس شیر دوشنبه 23 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت فرکس شیر

تحلیل ارز دیجیتال پولکادات یکشنبه ۲۲ مرداد

پولکادات در ناحیه قیمتی ۵.۰۳ دلار قرار دارد. با توجه به کانال نزولی مشخص‌شده، ممکن است با واکنش نسبت به سطح ۰.۵ فیبوناچی، با خروج از کانال نزولی، تا محدوده ۵.۲ دلار رشد قیمتی داشته و تشکیل روند صعودی بدهد. در غیر این‌صورت اصلاح تا میانه کانال نزولی ترسیم‌شده محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال پولکادات 22 مرداد

تحلیل ارز دیجیتال سوشی شنبه ۲۱ مرداد

قیمت سوشی در کانال صعودی قرار دارد. واکنش به خط روند ترسیم شده می‌تواند منجربه اصلاح تا محدوده ۰٫۷۰ دلار شود. درغیراین‌صورت حرکت قیمتی به سمت محدوده ۰٫۷۴ دلار محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال سوشی شنبه 21 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت سوشی

تحلیل ارز دیجیتال پپه چهارشنبه ۱۸ مرداد

پپه در لاین نزولی قرار دارد. اما روز گذشته با رشدی شارپی به محدوده مقاومت ۰٫۰۰۰۰۰۱۲ دلار رسید. واکنکش به سقف کانال ترسیم شده، می‌تواند منجربه اصلاح بیشتر تا محدوده حمایت ۰٫۰۰۰۰۰۱۱ دلار شود.

تحلیل ارز دیجیتال پپه چهارشنبه 18 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت پپه

تحلیل ارز دیجیتال چین لینک سه شنبه ۱۷ مرداد

قیمت چین لینک در محدوده خط ترسیم شده قرار دارد. واکنش به آن می‌تواند منجربه حرکت تا حمایت ۷٫۳۵ دلار و حتی ۷٫۲۶ دلار شود. درغیراین‌صورت عبور از این خط روند، حرکت تا محدوده ۷٫۵ دلار را به دنبال خواهد داشت.

تحلیل ارز دیجیتال چین لینک سه شنبه 17 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت چین لینک

تحلیل ارز دیجیتال دش دوشنبه ۱۶ مرداد

قیمت دش پساز شکست خط روند ترسیم شده به محدوده مقاومت ۳۳٫۶ دلار رسید. درصورت تثبیت در محدوده حمایت ۳۲٫۹۵ دلار، ادامه روند صعودی محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال دش دوشنبه 16 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت دش

تحلیل ارز دیجیتال ایپ کوین یکشنبه ۱۵ مرداد

ایپ کوین پس از عبور از خط روند ترسیم شده با رشدی شارپی به محدوده مقاومت ۲ دلار رسید. البته این مورد موقتی بود و با shadow همراه بود. درصورت واکنش به مقاومت ۱٫۹۸ دلار، اصلاح تا حمایت ۱٫۹۱ دلار محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال ایپ کوین یکشنبه 15 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت ایپ کوین

تحلیل ارز دیجیتال او کی بی شنبه ۱۴ مرداد

او کی بی روز گذشته با حجم زیادی روبه‌رو شد و در نهایت تا ۵٫۹۱% رشد قیمتی داشت. تاپ گینر روز گذشته بازار در محدوده مقاومتی مهمی قرار دارد. باتوجه به الگوی به الگوی flag شکل گرفته، شکست مقاومت ۴۴٫۸۸ دلار می‌تواند منجربه صعود تا محدوده قیمتی ۴۶ دلار شود. درغیراین‌صورت اصلاح تا محدوده حمایت ۴۳٫۹۷ دلار محتمل است.

بخوانید  شاخص قیمت مصرف‌ کننده چیست؟ بررسی اثر CPI بر فارکس
OKBUSDT 2023 08 05 09 31 40
نمودار ۴ ساعت او کی بی

تحلیل ارز دیجیتال میکر چهارشنبه ۱۱ مرداد

قیمت میکر در روند صعودی قرار دارد. واکنش نسبت به مقاومت ۱۳۶۰ دلار و اصلاح تا محدوده حمایت ۱۲۹۷ دلار محتمل است. به‌طورکلی این روند می‌تواند در بلند مدت حفظ شود.

تحلیل ارز دیجیتال میکر چهارشنبه 11 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت میکر

تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین سه شنبه ۱۰ مرداد

قیمت لایت کوین در باکس زرد رنگ درحال نوسان است. واکنش نسبت به خط روند ترسیم شده، می‌تواند منجربه حرکت قیمت به سمت محدوده مقاومت ۹۱ دلار شود.

تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین سه شنبه 10 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت لایت کوین

تحلیل ارز دیجیتال کامپاند دوشنبه ۰۹ مرداد

قیمت کامپاند در محدوده باکس زرد رنگ قرار دارد. واکنش نسبت به سقف کانال و اصلاح مجدد تا محدوده ۷۱ دلار محتمل است. درغیراین‌صورت نوسان بالای خط روند ترسیم شده ممکن است رخ دهد.

تحلیل ارز دیجیتال کامپاند دوشنبه 09 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت کامپاند

تحلیل ارز دیجیتال آپتیمیزم یکشنبه ۰۸ مرداد

قیمت آپتیمیزم روز گذشته با رشدی تقریبا ۵%، به محدوده ۱٫۵۶ دلار رسیده است. واکنش به خط روند ترسیم شده و حرکت به سمت قیمت ۱٫۵۳ دلار محتمل است. درصورت شکست خط روند ترسیم شده، حرکت تا محدوده ۱٫۶۰ دلار ممکن است.

تحلیل ارز دیجیتال آپتیمیزم یکشنبه 08 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت آپتیمیزم

تحلیل ارز دیجیتال کوانت شنبه ۰۷ مرداد

قیمت کوانت پس از شکست خط روند ترسیم شده، با رشدی شارپی به محدوده قیمتی ۱۱۱ دلار رسیده است. با توجه به اندیکاتور RSI و نشان دادن عدد ۸۰، واکنش به مقاومت ۱۱۲ دلار و اصلاح تا محدوده حمایت ۱۰۸ دلار محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال کوانت شنبه 07 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت کوانت

تحلیل ارز دیجیتال شیبا چهارشنبه ۰۴ مرداد

قیمت شیبا درصورت واکنش نسبت به خط روند ترسیم شده، ممکن است تا محدوده حمایت ۰٫۰۰۰۰۰۷۷ دلار اصلاح کند. درغیراین‌صورت شکست خط روند و حرکت به سمت ۰٫۰۰۰۰۰۸۰ دلار محتمل است.

SHIBUSDT 2023 07 26 09 46 21
نمودار ۴ ساعت شیبا

تحلیل ارز دیجیتال آووه سه شنبه ۰۳ مرداد

قیمت آووه پس از واکنش نسبت به لول ۰٫۵ فیبوناچی به سمت خط روند ترسیم شده درحال حرکت است. واکنش به خط روند ممکن است منجربه اصلاح تا محدوده قیمتی ۶۷ دلار شود.

تحلیل ارز دیجیتال آووه سه شنبه 03 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت آووه

تحلیل ارز دیجیتال تومو دوشنبه ۰۲ مرداد

قیمت تومو در محدوده عرضه و تقاضایی قرار دارد که ممکن است با واکنش نسبت به سقف محدوده عرضه فعلی، تا ناحیه حمایت ۱٫۱۳ دلار اصلاح قیمتی داشته باشد.

بخوانید  روش های بازیابی کلید خصوصی در کیف پول ارز دیجیتال در صورت فراموشی رمز
تحلیل ارز دیجیتال تومو دوشنبه 02 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت تومو

تحلیل ارز دیجیتال گالا یکشنبه ۰۱ مرداد

قیمت گالا در محدوده عرضه و تقاضا درحال نوسان است. حرکت به سمت محدوده مقاومت ۰٫۰۲۶۶ دلار و پس از آن اصلاح تا محدوده ۰٫۰۲۶۳ دلار محتمل است. توجه داشته باشید، عبور از محدوده فعلی می‌تواند منجربه اصلاح بیشتر تا محدوده ۰٫۰۲۵۲ دلار شود.

تحلیل ارز دیجیتال گالا یکشنبه 01 مرداد 1402
نمودار ۴ ساعت گالا

تحلیل ارز دیجیتال آر ال سی شنبه ۳۱ تیر

قیمت آر ال سی در کنج ترسیم شده درحال حرکت به سمت کنج ترسیم شده است. واکنش به خط بنفش رنگ مشخص شده، می‌تواند منجربه حرکت قیمتی به سمت محدوده مقاومت ۱٫۲۴ دلار شود. درغیراین‌صورت، عبور از این حمایت، ممکن است منجربه اصلاح تا محدوده حمایت ۱٫۱۹ دلار شود.

تحلیل ارز دیجیتال آر ال سی شنبه 31 تیر 1402
نمودار ۴ ساعت آر ال سی

تحلیل ارز دیجیتال وان اینچ چهارشنبه ۲۸ تیر

وان اینچ در محدوده قیمتی ۰٫۳۵ دلار قرار دارد. واکنش به خط روند ترسیم شده، می‌تواند منجربه صعود تا محدوده قیمتی ۰٫۳۶ و حتی ۰٫۳۸ دلار شود. درغیراین‌صورت، شکست خط روند، ممکن است منجربه اصلاح تا محدوده ۰٫۳۴ دلار شود.

تحلیل ارز دیجیتال وان اینچ چهارشنبه 28 تیر 1402
نمودار ۴ ساعت وان اینچ

تحلیل ارز دیجیتال دیجی بایت دوشنبه ۲۶ تیر

قیمت دیجی بایت در روند صعودی قرار دارد. واکنش نسبت به خط روند ترسیم شده ممکن است منجربه حرکت قیمتی تا محدوده ۰٫۰۰۸۲ شود.

تحلیل ارز دیجیتال دیجی بایت دوشنبه 26 تیر 1402
نمودار ۴ ساعت دی جی بایت

تحلیل ارز دیجیتال آلیس یکشنبه ۲۵ تیر

قیمت آلیس در کنج مشخص شده قرار دارد. واکنش به محدوده ۱٫۰۴ دلار، می‌تواند منجربه حرکت تا خط روند ترسیم شده ( محدوده ۱٫۰۲ دلار) شود. درغیراین‌صورت حرکت به سمت محدوده مقاومت ۱٫۰۷ دلار دورازانتظار نیست.

تحلیل ارز دیجیتال آلیس یکشنبه 25 تیر 1402
نمودار ۴ ساعت آلیس

تحلیل ارز دیجیتال ریپل شنبه ۲۴ تیر

قیمت ریپل پس از خبر موفقیت در دادگاه انتهای هفته و همینطور شکست تقاطع خطوط روند در کنج ترسیم شده، با رشد شارپی تا محدوده قیمتی ۰٫۹ دلار روبه‌رو شد. درحال‌حاضر واکنش نسبت به محدوده مقاومت ۰٫۷ دلار و اصلاح تا محدوده حمایتی ۰٫۶۶ دلار محتمل است.

تحلیل ارز دیجیتال ریپل شنبه 24 تیر 1402
نمودار ۴ ساعت ریپل

تحلیل ارز دیجیتال دش چهارشنبه ۲۱ تیر

قیمت دش پس از اصلاح اخیر، در کنج ترسیم شده قرار دارد. واکنش نسبت به خط روند مشخص شده و صعود قیمتی تا محدوده مقاومت ۳۵ دلار ممحتمل است. درصورت شکست خط روند، اصلاح تا محدوده ۳۲ دلار ممکن است رخ دهد.

بخوانید  با جهش قیمت دوج کوین، ارز دوج کوین شاهد افزایش ناگهانی حجم ۲۳۰٪ است
تحلیل ارز دیجیتال دش چهارشنبه 21 تیر 1402
نمودار ۴ ساعت دش

تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین ۲۰ تیر

قیمت لایت کوین در ادامه روند صعودی اخیر به محدوده قیمتی ۹۶ دلار رسیده است. واکنش به خط روند ترسیم شده و حرکت به سمت محدوده ۹۳ دلار محتمل است. درغیراین‌صورت شکست خط روند و ادامه حرکت صعودی تا ۱۰۰ دلار دورازانتظار نیست.

تحلیل ارز دیجیتال لایت کوین 20 تیر 1402
نمودار ۴ ساعت لایت کوین

تحلیل ارز دیجیتال لونا ۱۹ تیر

قیمت لونا در کانالی نزولی قرار دارد. این روند نزولی درصورت از دست رفتن محدوده حمایت ۰٫۵۶ دلار، ممکن است تا کف کانال ترسیم شده ادامه داشته باشد.

تحلیل ارز دیجیتال لونا 19 تیر 1402
نمودار ۴ ساعت لونا

تحلیل ارز دیجیتال پولکادات ۱۸ تیر

پولکادات بعد از اصلاح از مقاومت ۵٫۶ دلار، در حال حاضر حوالی حمایت ۵٫۱ دلار در نوسان است. افزایش فشار فروش در این محدوده، قیمت را به ۴٫۷۵ دلار خواهد رساند. اما در کل هر دو سطح حمایتی که گفته شد، از اهمیت بالایی برای واکنش مثبت قیمت برخوردارند.

image 2023 07 09 13 29 14

تحلیل ارز دیجیتال تزوس ۱۷ تیر

قیمت تزوس در کانال صعودی ترسیم شده قرار دارد. واکنش به مقاومت ۰٫۸۰ دلار، می‌تواند حرکت قیمتی تا محدوده حمایت ۰٫۷۸ دلار را به همراه داشته باشد.

تحلیل ارز دیجیتال تزوس 17 تیر 1402
نمودار ۴ ساعت تزوس

مروری بر وضعیت قیمت ارز دیجیتال در سال ۱۴۰۱

بازار رمزارزها از ابتدای سال ۱۴۰۱ شرایط نه چندان مناسبی را تجربه کرد و از هر طرف مورد حمله قرار گرفت. در این سال تنش بین روسیه و اوکراین بالا گرفت و به زنجیره‌ی تامین جهانی آسیب زد و تورم جهانی را به دنبال داشت. به دنبال این تورم، بانک‌های مرکزی به خصوص بانک مرکزی آمریکا فشار سیاست‌های انقباضی خود را با هدف کاهش تورم افزایش داد و با افزایش پله‌ای نرخ بهره، سرمایه از بازارهای ریسکی خارج شد.

قیمت اتریوم از شروع سال ۱۴۰۱ در حوالی ۳۲۰۰ دلار بود، اما در این سال ترکیبی از اتفاقات مختلف، نظیر جنگ اوکراین و روسیه و هم چنین تورم حاکم بر اقتصاد جهانی که باعث اعمال سیاست‌های انقباضی بانک‌های مرکزی شد و در کنار این موارد، سقوط صرافی FTX و پروژه‌هایی مثل لونا، باعث کاهش قیمت اتریوم تا ۸۸۱ دلار شد.

بخوانید  تعمیر موبایل شیائومی

قیمت تتر در ابتدای سال ۱۴۰۱ در محدوده ی ۲۵۰۰۰ تومان در نوسان بود اما طی این یک سال رشد عجیب و غریبی داشت و در همین سال بود که شاهد ثبت سقف ۶۰۰۰۰ تومانی برای قیمت بودیم. قیمت تتر که به نوعی رفتار قیمتی دلار را نشان می‌دهد، گویای وضعیت نامناسب اقتصاد ایران است.

انواع روش‌های تحلیل ارز دیجیتال

از مهمترین روش‌های تحلیل ارز دیجیتال به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 • تحلیل فاندامنتال (Fundamental)

تحلیل فاندامنتال یا بنیادی یکی از روش‌های متداول در بین معامله‌گران است. در این نوع تحلیل، معامله‌گر تنها با نمودارهای قیمت ارز دیجیتال سر و کار ندارد و برای رسیدن به سود، تمامی متغیرهای مالی و اقتصادی مربوط به یک دارایی را ارزیابی می‌کند. به عبارتی ساده‌تر در تحلیل فاندامنتال همه موارد و فاکتورهایی که بر قیمت یک دارایی تاثیرگذار است مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 • تحلیل تکنیکال (Technical)

نوع دیگری از روش‌های تحلیلی و در واقع روش معروف‌ترین روش‌ تحلیل در بازار رمز ارزها تحلیل تکنیکال است. در این روش معامله‌کر با به‌کارگیری اندیکاتورها و اطلاعاتی مثل نوسانات قیمت رمز ارزها، حجم معاملات و عرضه و تقاضا‌ی آن دارایی، به پیش‌بینی قیمت‌‌ آتی رمز ارز موردنظر در آینده می پردازند.

 • تحلیل آن‌ چین (Onchain)

در تحلیل آن‌ چین یا درون زنجیره‌ای معامله‌گران با استفاده از شاخص‌های مهمی در بازار و از طریق نمودار کردن اطلاعات مهم درون شبکه‌ای، به تحلیل قیمت آینده رمز ارزها برای سرمایه گذاران می‌پردازند. با استفاده از این نوع تحلیل رشد قیمت احتمالی رمز ارز یا محدوده اصلاحات آن در آینده را می‌توان تخمین زد.

علاوه‌براین، به کمک برخی از این شاخص‌ها می‌توان وضعیت کلی سرمایه‌گذاران، ماینرها و آدرس‌های فعال را بررسی و پیگیری کرد.

چارت ارز دیجیتال

چارت ارز دیجیتال یکی از ابزارهای مهم در زمان تحلیل روزانه ارز دیجیتال و پیش‌بینی بازار است که در راستای تحلیل تکنیکال کاربرد دارد. شناخته‌شده‌ترین نمودارهایی که توسط تحلیل‌گران استفاده می‌شود عبارتند از:

 • چارت میله‌ای Bar Chart

در این نمودار تغییرات قیمت لحظه ای ارز دیجیتال هر روز توسط یک میله نمایش داده می‌شود و به همین دلیل به آن نمودار میله‌ای گفته می‌شود. اطلاعاتی که چارت میله‌ای به ما نمایش می‌دهد شامل قیمت باز شدن (Open Price)، بالاترین قیمت، پایین‌ترین قیمت و قیمت بسته شدن (Close Price) می‌شود.

 • چارت خطی Line Chart
بخوانید  تعمیر موبایل شیائومی

نمودار خطی دقیقا همان نمودار میله‌ای است با یک تفاوت عمده. در این چارت فقط Close Price در نظر گرفته می‌شود و قیمت‌ها با یک خط به هم متصل می‌شوند.

 • چارت شمعی Candlestick Chart

نمودار شمعی، مثل نمودار میله‌ای، قیمت باز شدن (Open Price)، بالاترین قیمت، پایین‌ترین قیمت و قیمت بسته شدن (Close Price) را به ما نشان می‌دهد و اصطلاحا به آن کندل استیک گفته می‌شود. تفاوت اصلی چارت شمعی و میله‌ای در شکل نمایش آن‌ها است.

تمامی این نمودارها به تحلیل‌گران و تریدرها کمک می‌کند که دید بهتری نسبت به بازار پیدا کنند، تحلیل روزانه ارز دیجیتال را دقیق‌تر انجام دهند و در زمان‌های بهتری معاملات خود را انجام دهند.

سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

تحلیل‌گران حوزه ارز دیجیتال، در زمان‌های مختلف، سیگنال‌های خرید و فروش ارز دیجیتال ارائه می‌کنند. یعنی بر اساس تحلیل روزانه ارز دیجیتال که از بازار انجام داده‌اند، از طریق راه‌های ارتباطی مختلف به تریدرها و دیگر فعالان حوزه ارز دیجیتال، زمانی برای خرید یا فروش یک یا چند رمز ارز خاص به مخاطبان ارائه می‌کنند. سیگنال‌ها فارغ از صحیح و غلط بودن، کمک بزرگی به تصمیم‌گیری تریدرها می‌کنند؛ چرا که باعث می‌شوند ریسک معاملات کم‌تر شود اما به یاد داشته باشید که سیگنال معتبر از افرادی می‌رسد که تخصص خوبی در انواع تحلیل ارزهای دیجیتال دارند و می‌توانند روند بازار را به خوبی پیش‌بینی کنند.

سیگنال‌های ارز دیجیتال از انواع تحلیل‌ها به دست می‌آیند و مرسوم نوع تحلیل برای سیگنال دادن، تحلیل تکنیکال است. به گفته‌ی فعالان حوزه رمز ارزها، یک سیگنال خوب باید دو ویژگی داشته باشد:

 • اطلاعات افزایش سودآوری
 • اطلاعاتی برای جلوگیری از ضرر

افرادی که سیگنال ارائه می‌کنند، درواقع درک و برداشت شخصی خود از بازار را به تریدرها اعلام می‌کنند و هرچه فرد دانش و تجربه‌ی بیش‌تری در حوزه کریپتو و معاملات داشته باشد، می تواند سیگنال معتبرتری ارائه کند.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2605779

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها