تاریخ : شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۲ Saturday, 23 September , 2023
1

لورس :تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۹ شهریور ۱۴۰۲)

  • کد خبر : 2604468
  • ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۶
لورس :تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۹ شهریور ۱۴۰۲)
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی است که بیشترین حجم معامله بعد از بیت کوین را به خود اختصاص داده است. در این مطلب قصد داریم تحلیل تکنیکال اتریوم را بررسی و مسیر حرکات آتی این ارز دیجیتال را پیش بینی کنیم. در مجموعه گزارش‌های تحلیلی پول نو، می‌توانید تحلیل روزانه اتریوم را دنبال کنید. همچنین برای خرید اتریوم بدون نیاز به احراز هویت می‌توانید در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و خرید خود را تکمیل نمایید.
این مقاله در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ آپدیت شد
تحلیل ویدیویی اتریوم ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ اتریوم بعد از برخورد به محدوده مورد نظر ما اکنون بار دیگر فاز صعودی به خود گرفته است و به نظر می‌رسد احتمال رشد بیشتر آن وجود داشته باشد. در این ویدیو تحلیل امروز شیبا را مشاهده کنید.
تحلیل اتریوم امروز (۲۹ شهریور ۱۴۰۲) اتریوم در حال حاضر با قیمت ۱۶۳۵ دلار در بازار معامله می‌شود و در هفته اخیر توانسته فاز صعودی خود را حفظ نماید. در ادامه این مطلب با تحلیل امروز اتریوم همراه ما باشید.
در حال حاضر اتریوم به یک محدوده مهم هفتگی رسیده که شامل هم‌پوشانی خط روند هفتگی و یک بیس دیمند ..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی است که بیشترین حجم معامله بعد از بیت کوین را به خود اختصاص داده است. در این مطلب قصد داریم تحلیل تکنیکال اتریوم را بررسی و مسیر حرکات آتی این ارز دیجیتال را پیش بینی کنیم. در مجموعه گزارش‌های تحلیلی پول نو، می‌توانید تحلیل روزانه اتریوم را دنبال کنید. همچنین برای خرید اتریوم بدون نیاز به احراز هویت می‌توانید در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و خرید خود را تکمیل نمایید.

این مقاله در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ آپدیت شد

تحلیل ویدیویی اتریوم ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم بعد از برخورد به محدوده مورد نظر ما اکنون بار دیگر فاز صعودی به خود گرفته است و به نظر می‌رسد احتمال رشد بیشتر آن وجود داشته باشد. در این ویدیو تحلیل امروز شیبا را مشاهده کنید.

بخوانید  علت کاهش قیمت ریپل XRP

تحلیل اتریوم امروز (۲۹ شهریور ۱۴۰۲)

اتریوم در حال حاضر با قیمت ۱۶۳۵ دلار در بازار معامله می‌شود و در هفته اخیر توانسته فاز صعودی خود را حفظ نماید. در ادامه این مطلب با تحلیل امروز اتریوم همراه ما باشید.

تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۹ شهریور ۱۴۰۲)

در حال حاضر اتریوم به یک محدوده مهم هفتگی رسیده که شامل هم‌پوشانی خط روند هفتگی و یک بیس دیمند معتبر است. به همین دلیل ناحیه فعلی از قدرت حمایتی بالایی برخوردار است.

در نتیجه می‌توانیم انتظار رسیدن قیمت اتریوم به بیس سوپلای هفتگی مشخص شده در چارت را داشته باشیم. البته باید توجه کنیم که این یک تحلیل بلند مدت به حساب می‌آید و ممکن است چندین هفته تا رسیدن به این تارگت فاصله داشته باشیم.

از طرف دیگر اگر اوضاع فعلی کمی تغییر کند و شاهد از دست رفتن بیس دیمند فعلی یا ترند لاین هفتگی باشیم، احتمالا سناریو صعودی ما باطل شده و ریزش بیشتری برای اتریوم اتفاق خواهد افتاد.

فعلا سناریو صعودی کمی پررنگ‌تر به نظر می‌رسد، اما بازار همیشه در پی فریب معامله‌گران است بنابراین باید مدیریت سرمایه را حتما رعایت کنیم. تحلیل شما از وضعیت فعلی اتریوم چیست؟ آیا روند آن را صعودی می‌بینید؟

بخوانید  شرط بندی گرگ وال استریت روی رکود اقتصادی آمریکا؛ بازار سهام سقوط می‌کند؟

تحلیل اتریوم ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم طبق تحلیل قبلی ما پیش رفت و بعد از جمع کردن نقدینگی زیر کندل اسپایک رشد خوبی را تجربه کرد. اما اکنون وضعیت اتریوم به چه شکل است؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

تحلیل امروز اتریوم

همانطور که در چارت اتریوم قابل مشاهده است، بعد از رشد اخیر شاهد رسیدن قیمت ETH به بیس سوپلای بودیم. بعد از برخورد قیمت به این ناحیه اکنون کمی ریزش را پشت سر گذاشته‌ایم ولی به نظر می‌رسد احتمال رشد دوباره اتر و شکست بیس وجود داشته باشد.

دلیل این مسئله این است که هم ممنتوم رشد قیمت بالا بوده و هم اینکه در مسیر رشد یک گره هم تشکیل شده که احتمال برخورد قیمت به آن و سپس رشد دوباره اتر وجود دارد. در هر صورت گره‌ای که در چارت مشخص کرده‌ایم محدوده مهمی است و در صورتی که بازار به آن واکنش داده و بیس سوپلای شکسته شود، می‌توانیم احتمال تداوم رشد اخیر را بدهیم.

این در حالی است که اگر گره‌ مورد نظر به سمت پایین شکسته شود، قیمت اتر ریزش بیشتری را تجربه خواهد کرد. تحلیل شما از وضعیت اتریوم چیست؟ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.

تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

امروز اتریوم در حال تجربه ریزش شدیدی است و به نظر می‌رسد این روند بتواند فعلا ادامه داشته باشد. در این مطلب با تحلیل امروز اتریوم همراه ما باشید.

بخوانید  واچ‌لیست هفته؛ این 5 ارز را زیر نظر بگیرید
تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۹ شهریور ۱۴۰۲)

همانطور که در چارت اتر ممشخص شده، این ارز دیجیتال خط روند صعودی خود را به وضوح به سمت پایین شکسته و در حال ریزش است. اگر به خاطر داشته باشید، تارگت اصلی اتریوم را زیر کندل اسپایک در نظر گرفته بودیم و به نظر می‌رسد این سناریو در حال محقق شدن است.

بنابراین در حال حاضر سناریو صعودی بسیار کم‌رنگ است و به احتمال زیاد بازار ریزش فعلی خود را ادامه دهد. محدوده بعدی‌ای که برای اتریوم حائز اهمیت است، حوالی ۱۴۵۰ دلار خواهد بود.

تحلیل شما از وضعیت فعلی اتریوم چیست؟ آیا روند فعلی این رمز ارز را صعودی می‌بینید یا نزولی؟ تحلیل‌های خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

تحلیل اتریوم ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

در تایم فریم ۴ ساعته قیمت اتریوم به محدوده خوبی رسیده و می‌توانیم منتظر یک حرکت صعودی خود در چارت این رمز ارز باشیم. در ادامه با تحلیل امروز اتر همراه پول نو بمانید.

تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۹ شهریور ۱۴۰۲)

از آنجایی که قیمت اتر یک کف سازی جذاب در محدوده قیمتی ۱۶۰۰ دلار انجام داده است، می‌توانیم بگوییم که بازار یک نقطه حمایتی خوب تشکیل داده و در عین حال رشد‌های محدودی که از منطقه ذکر شده اتفاق افتاده‌اند، باعث تشکیل یک سری قله‌های مهم شده‌اند.

بخوانید  تحلیلگر ارزهای دیجیتال: بیت کوین تنها ۴ هفته تا رسیدن به ۳۰هزار دلار فاصله دارد

در صورتی که تریگر لاین فعلی، که قیمت اتر شدیدا به آن نزدیک شده، در کندل‌های پیش رو شکسته شود، می‌توانیم انتظار رشد دوباره اتریوم و تشکیل سقف‌های بالاتر را داشته باشیم. در این صورت مارکت می‌تواند یک روند صعودی را آغاز کند.

به نظر می‌رسد فشردگی‌ای که در قیمت اتریوم ایجاد شده بتواند باعث رشد دوباره این رمز ارز در روزهای پیش رو شود. تحلیل شما از وضعیت اتر چیست؟ آیا روند کوتاه مدت آن را صعودی می‌بینید یا فکر می‌کنید که ریزش‌های بیشتری در راه است؟ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.

تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم امروز با قیمت ۱۶۳۷ دلار در بازار معامله می‌شود و به نظر می‌رسد احتمال ریزش آن در تایم فریم‌های پایین‌تر وجود دارد. در ادامه با تحلیل تایم فریم ۴ ساعته اتریوم همراه ما باشید.

تحلیل امروز اتریوم

همانطور که در چارت مشخص شده، اتریوم بعد از برخورد به یک بیس سوپلای ۴ ساعته ریزش شدیدی را تجربه کرده و قیمت آن به ناحیه فعلی برگشته است. اما اکنون باید چه انتظاری از قیمت داشته باشیم؟

در حال حاضر خط روند صعودی ۴ ساعته شکسته شده و اتریوم پول بک خود را نیز به این ناحیه تکمیل کرده است. در نتیجه انتظار داریم در کوتاه مدت بازار کمی فاز نزولی به خود بگیرد.

بخوانید  چرخه های تاریخی بیت کوین با فیبوناچی نشان دهنده افزایش قیمت بیت کوین در محدوده ۴۴K-48K در ۷۰ روز آینده است.

البته این صرفا یک تحلیل شخصی است و ممکن است بازار روندی خلاف تحلیل ما را در پیش بگیرد. به همین دلیل حتما مدیریت سرمایه باید رعایت شود.

تحلیل اتریوم ۱۱ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم دقیقا مطابق تحلیل قبلی پیش رفت و انتظار ریزش بازار که در بیس سوپلای مهم اتریوم داشتیم به وقوع پیوست. آیا ریزش‌های فعلی این رمز ارز در روزهای پیش رو نیز ادامه خواهند داشت؟ در این تحلیل همراه ما باشید.

تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۹ شهریور ۱۴۰۲)

همانطور که در چارت اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از برخورد به بیس مورد نظر ریزش کرده و خط روند صعودی خود را نیز از دست داده است. به همین دلیل احتمال می‌دهیم که ریزش اتر برای مدت بیشتری ادامه پیدا کند.

به نظر می‌رسد بعد از شکسته شدن خط روند صعودی، اکنون احتمال تکمیل پول بک به این ناحیه و سپس ادامه ریزش اتر وجود دارد. در این صورت تارگت اولیه اتریوم نقدینگی زیر کندل اسپایک خواهد بود.

البته می‌توانیم سناریو صعودی نیز برای اتر ترسیم کنیم که در آن شاهد برگشت قیمت این محدوده فعلی خواهیم بود ولی این سناریو بسیار کم رنگ است و بعید به نظر می‌رسد بازار فعلا یک حرکت صعودی جذاب از خود به نمایش بگذارد.

تحلیل اتریوم ۸ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم همزمان با رشد بیت کوین، یک حرکت صعودی جذاب را تجربه کرد. اما اهداف قیمتی اتر در کوتاه مدت چه نواحی‌ای هستند؟ در تحلیل امروز اتر با ما همراه باشید.

بخوانید  چرا قیمت بیت‌کوین صعودی شد؟
تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۹ شهریور ۱۴۰۲)

همانطور که در تایم فریم ۴ ساعته اتریوم مشخص کرده‌ایم، این ارز دیجیتال در حال حاضر رشد خوبی را تجربه کرده و به یک گره مهم ۴ ساعته رسیده است. این رمز ارز به گره مورد نظر ما واکنش داده و کمی اصلاح کرده است، اما اگر بتواند آن را به سمت بالا بشکند، می‌توانیم به رشد بیشتر آن تا گره بعدی امیدوار باشیم.

این در حالی است که در صورت ریزش بیشتر بازار یعنی این گره به اندازه‌ای مهم است که فعلا احتمال شکسته شدن آن وجود ندارد. بنابراین احتمال از دست رفتن خط روند صعودی فعلی بیشتر خواهد شد.

البته فعلا اخبار بازار هم به طور کلی به نفع کریپتو است و احتمال می‌دهیم اتر بتواند رشد بیشتری را تجربه کند. تحلیل شما از وضعیت اتریوم چیست؟ دلیل رشد ناگهانی این رمز ارز را چه می‌دانید؟

تحلیل اتریوم ۶ شهریور ۱۴۰۲

قیمت اتریوم امروز به حوالی محدوده ۱۶۴۰ دلار رسیده و به نظر می‌رسد روند نزولی آن فعلا ادامه داشته باشد. در این تحلیل با بررسی چارت ۴ ساعته اتریوم با ما همراه باشید.

تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۹ شهریور ۱۴۰۲)

همانطور که در نمودار قابل مشاهده است، بازار یک الگوی مثلث تشکیل داده و پیش بینی ما این است که کف این الگو شکسته شود. در حال حاضر نیز بازار فاز نزولی گرفته و در حال نزدیک شدن به این ناحیه است.

بخوانید  کاهش گس‌ فی اتریوم به پایین‌ترین سطح سال ۲۰۲۳

یک سناریوی دیگر که ممکن است محقق شود، این است که بازار بعد از رسیدن به کف الگو، از آنجا حمایت شده و به سمت سقف آن حرکت کند. در این صورت اگر بازار به سقف واکنش دهد، می‌توانیم انتظار ریزش بازار و شکست الگو را داشته باشیم.

به طور کلی فعلا وضعیت بازار نزولی به نظر می‌رسد و رشد بیت کوین، اتریوم و سایر آلت کوین‌ها چندان محتمل نیست. اما با مدیریت سرمایه صحیح می‌توانیم از حرکات غیرمترقبه بازار نیز جان سالم به در ببریم.

تحلیل اتریوم ۴ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم همچنان در حال ادامه روند نزولی خود است و ما پیش بینی می‌کنیم که این ماجرا فعلا ادامه داشته باشد. در ادامه با تحلیل تکنیکال اتریوم همراه ما باشید.

تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۹ شهریور ۱۴۰۲)

همانطور که در چارت هفتگی اتر قابل مشاهده است، قیمت این ارز دیجیتال به یک بیس قدرتمند هفتگی رسیده و به نظر می‌رسد از این ناحیه احتمال رشد آن وجود داشته باشد، پس چرا می‌گوییم که روند همچنان نزولی است؟

در حقیقت، یکی از تاثیرگذاترین فاکتورها بر قیمت اتر، تحرکات بیت کوین است و از انجایی که احتمال ریزش بیت زیاد است، پیش بینی می‌کنیم که اتریوم هم فعلا به روند نزولی خود ادامه دهد. نکته دیگر اینکه بازار از آنجایی که ریزش با ممنتوم بالایی داشته ، انتظار داریم این ریزش نفوذ عمیق‌تری در بیس داشته باشد و نقدینگی بیشتری را جمع کند.

بخوانید  بررسی تحولات اخیر اکوسیستم سولانا؛ قاتل اتریوم جان تازه می‌گیرد؟

تحلیل شما از وضعیت اتریوم چیست؟ چارت این رمز ارز را صعودی می‌بینید یا نزولی؟ تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.

تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ۲ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم بعد از بازیابی بیت کوین کمی اصلاح کرده و قیمت آن بار دیگر به ۱۷۰۰ دلار هم رسید. اکنون در تحلیل امروز قصد داریم ببینیم چه اهداف قیمتی‌ای می‌توان برای این رمز ارز ترسیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.

تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۹ شهریور ۱۴۰۲)

همانطور که در نمودار ۴ ساعته اتر قابل مشاهده است، این رمز ارز در این تایم فریم به خوبی اصلاح کرده و ممنتوم قابل قبولی هم داشته است. اکنون انتظار ما این است که بازار حداقل بتواند خود را تا بیس سوپلای مشخص شده برساند.

این بیس که بعد از ریزش اخیر تشکیل شده، یک ناحیه مناسب برای ورود دوباره خرس‌ها به بازار و ادامه روند نزولی است. از آنجایی که این محدوده تمامی خصوصیات یک بیس Supply معتبر را دارد، بهتر است اصلا در نزدیک آن به دنبال خرید اتریوم نباشیم.

بخوانید  اموزش ثبت نام در سایت OpenSea + نحوه تایید هویت در اوپن سی

اگر هم قصد خرید داشته باشیم، محدوده‌ای که می‌تواند کمی ایمن‌تر باشد، بالای این بیس است. یعنی باید صبر کنیم بیس مورد نظر شکسته شود و سپس به دنبال خرید باشیم.

البته توجه داشته باشید که این صرفا یک تحلیل شخصی است و از آنجایی که روند همچنان در تایم بالاتر نزولی است بهتر است در معاملاتتان بسیار هوشیارانه عمل کنید.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

عوامل موثر بر قیمت اتریوم (ETH)

اتریوم، بر خلاف بیت کوین، یک پروژه پلتفرمی است، به این معنی که قصد دارد چالش‌های مختلف در فناوری بلاک چین و حتی زندگی دیجیتال را حل کند. این شبکه، اولین بستر قراردادهای هوشمند در فضای بلاک چین به حساب می‌آید که منجر به ایجاد صنعت امور مالی غیر متمرکز (Defi) و توسعه اپلیکیشن‌های هوشمند و حتی NFTها شد.

اما با همه این‌ها، هنوز دامیننس بیت کوین، به عنوان برترین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی، بیشتر از اتریوم است و تا به امروز این رمز ارز نتوانسته استقلال عمل چندانی در روندهای صعودی از خود نشان دهد. بنابراین افزایش یا کاهش قیمت آن بسیار وابسته به حرکات بیت کوین است.

البته باید در نظر داشته باشیم که تحلیل فاندامنتال اتریوم، در کنار تحلیل نمودار اتریوم، یکی از عوامل موثر بر قیمت این ارز دیجیتال محبوب است و به طور مثال تغییر الگوریتم اجماع آن از اثبات کار به اثبات سهام در اتریوم ۲، قطعا می‌تواند در آینده بر قیمت این ارز دیجیتال تاثیر مثبت بگذارد.

بخوانید  احراز هویت (KYC) چیست؟

نگاهی به قدرتمندترین اندیکاتورهای اتریوم

در اینجا سعی می‌کنیم نگاهی داشته باشیم به قدرتمندترین اندیکاتورهایی که در تعیین روند اتریوم تاثیرگذار هستند و می‌توانند سیگنال‌های خوبی برای ورود یا خروج از بازار به ما بدهند.

اندیکاتور مکدی MACD در اتریوم

اندیکاتور مکدی یکی از پرکاربردترین و پراستفاده‌ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است که بسیاری از معامله‌گران از آن استفاده می‌کنند. این اندیکاتور در تحلیل اتریوم هم کاربرد دارد. مثلا زمانی که یک واگرایی در اندیکاتور MACD در چارت اتریوم شکل می‌گیرد، می‌تواند نشانه‌ای از تغییر روند این ارز دیجیتال باشد.

اندیکاتور RSI در اتریوم

اندیکاتور RSI نقاط اشباع خرید و اشباع فروش را در چارت اتریوم به ما نشان می‌دهد. زمانی که این شاخص در محدوده اشباع خرید قرار می‌گیرد یعنی احتمال ریزش قیمت وجود دارد و هنگامی که نشان دهنده اشباع فروش است نشانه‌ای از احتمال شروع یک حرکت صعودی است.

اندیکاتور میانگین متحرک MA در اتریوم

یکی دیگر از اندیکاتورهای بسیار پر استفاده در معاملات، اندیکاتور میانگین متحرک است. اندیکاتور MA با تنظیمات ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه نقاط حمایتی و مقاومتی مهمی را در روند قیمت ETH به ما نشان می‌دهد.

نوشته تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۹ شهریور ۱۴۰۲) اولین بار در بلاگ پول نو. پدیدار شد.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2604468

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها